2024. Április 29. - 00:20:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MHP SARM-jobb mint az anabolikus szteroidok!  (Megtekintve 9747 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 17. - 16:28:44
Megtekintve 9747 alkalommal
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv!
Olvastam az Extremefit legújabb számában illetve az Extremefit.hu-n is erről az MHP termékről,mely azt írja h jobb mint az anabolikus szteroidok,mert csak az izomsejt receptoraira hatva fejtik ki a tesztoszteron előnyös hatásait.Nem tudom ez mennyire igaz vagy mennyi ebből a reklám.Amiatt kételkedem kicsit h a testben minden sejt membránján vannak receprtorok ezrei melyek különbőző kémiai anyagokat szabadítanak fel amikor kapcsolodik hozzájuk egy hormon.Mindegyik olyan mint egy zár amibe csak egy kulcs illeszkedik bele pl:csak tesztoszteron vagy csak hgh stb.
Csak az fúrcsa nekem h a vérban keringő tesztoszteron eljut a sejtekhez és kapcsolódik a receptorokhoz,h tudja kiválasztani az MH Sarm terméke h csak az izomsejt receptoraihoz kapcsolódjon???Ez nekem nem világos.
Nehogy valaki félreértse h én máris oltom  aterméket vagy ilyesmi.Csak azon gondolkozom h az Anabolic Xtreme Superdrol ng.-t vagy az MHP Sarm termékét próbáljam ki.Elég kecegtető h erősebb mint az anabolikus szteroidok,de azért kétségeim is vannak,mert ma már minden gyártó azt állítja  a termékérőlh ez a legkeményebb és csak azoknak akik igazán hardcore srácok és mellékhatás pólótszagattó izoméret....
Ha valaki tud erről valamit vagy esetleg már próbálta is az lekötelezne ha ide megírná tapasztalatait.

2008. Február 17. - 16:49:43
Válasz #1
Nem elérhető

parrre


Mondjuk én nem próbáltam, de a sarm nem túl népszerű a fórumon. Efit tud róla mesélni.

2008. Február 17. - 16:57:56
Válasz #2
Nem elérhető

Lalika85


Én sem a legjobbakra emlékszem..... (ezért új topic ????...)
Csinálsz róla tesztet is?

Már írtak róla..... 8-}
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=222.0
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 17. - 18:19:04
Válasz #3
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv!
Keresgéltem a fórumon ez ügyben h megtudjak valamit erről a termékről de nem találtam,de most h linkelted az oldalt bocsi h új topicot nyitottam.Hát a kérdésem arra irányult h milyen lehet ez a cucc és h elolvastam a topicot amit linkeltél szerintem akkor nem próbálom ki,nem mintha esetleg nem érne meg egy próbát de nincs túl sok pénzem :( úgyhogy úgy döntöttem h ami van azt inkább az Anabolic Xtreme Superdrol ng-be fektetem.

2008. Február 17. - 18:28:31
Válasz #4
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdv!
Keresgéltem a fórumon ez ügyben h megtudjak valamit erről a termékről de nem találtam,de most h linkelted az oldalt bocsi h új topicot nyitottam.Hát a kérdésem arra irányult h milyen lehet ez a cucc és h elolvastam a topicot amit linkeltél szerintem akkor nem próbálom ki,nem mintha esetleg nem érne meg egy próbát de nincs túl sok pénzem :( úgyhogy úgy döntöttem h ami van azt inkább az Anabolic Xtreme Superdrol ng-be fektetem.

Superdrol NG-t ajánlom én is, nézd meg a blogomat miért  ))=/  =/+'