2024. Április 29. - 01:57:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fogyásom a Hydroxycut Max-al by Lil'D  (Megtekintve 86574 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 25. - 12:38:45
Megtekintve 86574 alkalommal
Nem elérhető

LilD


Sziasztok!

Topikommal remélem segítséget nyújtok a hozzám hasonló fogyni vágyóknak. Nemrég elkezdtem szedni a Hydroxycut Max-ot és ezen a topikon szeretném megosztani veletek a tapasztalataimat.Remélem segítségetekre lesznek a beszámolóim. Ez az én saját mini tesztem  Łł= 

2008. Február 25. - 12:45:04
Válasz #1
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Február 25. - 12:50:49
Válasz #2
Nem elérhető

LilD


Ezt 2008.02.22.-én írtam:

Kedves Linda és többi olvasó!

Elkezdtem a Hidroxycut Max szedését!!! (akik nem ismerik azoknak elárulom ez egy zsírégető, bár asszem én sem vagyok még profi a kiegészítők terén)

Szóval ahogy beszéltük, szívesen leírom tapasztalataimat vele kapcsolatban, hátha másoknak is adok némi ösztönzéstJ

Ma van a 5dik napom, így aztán még eléggé az elején vagyok ahhoz hogy következtetéseket vonjak le, viszont néhány dolgot ez alatt a kicsi idő alatt is érzékeltem.

Első napom vasárnap volt. Elkezdtem a zsírégetőt, de úgy gondolom, ha már beruháztam rá érdemes diétát is kezdenem (ismétJ ) hiszen diéta és edzés nélkül nem várhatok eredményt. Na szóval vasárnap diétával és némi kiegészítő hozzáadásával bevettem az első szemet.

A kiegészítők : Aktival (tudom, tudom, Linda te most biztosan nevetsz, de nekem ez is nagy lépés a vitamin terén ahhoz képest , hogy eddig semmit nem szedtem), hozzáraktam még egy kis C-vitamint és Joint X-et ( ezt azért szedem, mert sokszor fáj a térdem, amit mellesleg megjegyzek az orvosok sem tudnak megmondani miért lehet, és  a vállamat is sikerült kb. 1éve meghúznom azóta edzés alatt sokszor fáj,  na és gondoltam mivel ez porc erősítő talán segít)

A Hydroxycut Max szedését sikerült kisilabizálnom, bár nem vagyok egy nagy angol agytröszt, de ha minden igaz az első naptól a harmadikig naponta 2x1 szemet kell bevenni , a kettő között 4órának elkell telnie. A második szemet edzés előtt fél órával kell szedni. Aztán a negyedik naptól a hetedik napig 2x2 szemet, majd a nyolcadik naptól 2x3 szemet. Ha valamit nem jól értelmeztem , kérlek jelezd nekemJ

Vasárnap:
Az első szemet bevettem olyan dél felé, ebéd után a fent már említett kiegészítők társaságában. A második szemet nem sokkal az edzés megkezdése előtt olyan fél 4fele (itt nem volt meg a négy óra, de így jár az aki lassan fordít angolról) .
Az edzés nagyon jól ment, volt kedvem, ami nálam ritka és súlyban is és intenzitásban is nagyon jól haladtam.  (a részletes edzéstervemet meg súlyokat stb. szívesen leírom, ha gondoljátok, úgy talán nyomon követhető a változás) Na szóval az edzés pörgős volt és jól ment.  Egész nap nem voltam álmos, ezt azért hangsúlyozom ki mert ez nálam csoda, általában mindig mindenhol eltudnék aludni, de vasárnap jól bírtam, nem tudom, hogy a költözésnek mi szerepe van benne, hiszen a nagyvárosból elköltöztem egy kisebb amolyan vidékiesebb kisvárosba, de a lényeg hogy fitt vagyokJ Ami nem is baj, bár asszem vasárnap éjjel megküzdöttem az alvásért. Olyan éjjel fél 11körül eljött az alvás ideje, de nekem nem sikerült, hajnali fél 4ig forgolódtam, miközben a párom vidáman szundikált mellettem. Igazából nem bánom, mert ez az idő elég volt, hogy végig gondoljam a mostanában történt eseményeket, és néhány új cikk ötlettel is gazdagodtam a rovatomat illetően, amibe már elég rég nem tudtam mit írni.

Na szóval a vasárnap röviden ennyi.

Hétfő reggel hiába a késői fekvésnek, reggel fél 9kor úgy keltem, mint akit ostorral kergetnek ki az ágyból. Jött a reggeli majd a vitamin bomba és a Hydroxycut Max. Ha nem baj nem írom le a napomat, hisz ha jól sejtem ezt vajmi kevés embert érdekel. Az edzésről ejtek mégis pár szót. Ismét jól ment, lábaztam, és csodák csodájára nem fájt a térdem. Nem tudom ez minek köszönhető, hiszen még korai lenne, hogy bármelyik kis kiegészítőm hasson, de attól még jó érzés volt úgy lábazni, hogy nem fájt semmimJ  érdekes rég nem átélt élmény volt ez számomra J

Összefoglalva:
Súlyomból nem tudom még , hogy vesztettem-e már vagy sem, de érzésre teljesen úgy érzem, hogy igen már fogytam, bár szerintem ezt csak pszichésen érezhetem, ugyanis az elmúlt pár napban két nadrágom szakadt el rajtamJ de ez maradjon köztünkJ Na mindegy szóval azt hiszem fogytam, de mérni még nem merek, párszor már csalódást okozott a mérleg, így várok még vele egy kicsit. 
Az edzések jól mennek, van kedvem és  súlyban is gyorsan fejlődöm , a kardiókat is egyre jobban bírom.
Fáradékonyságomat felváltotta az éberségJ de én ennek nagyon örülök, hiszen több dologra marad időm.
Egyetlen negatívumot tudnék csak kiemelni, hogy iszonyatosan fáj a gyomrom. Mindig étkezés után veszem be a bogyókat, de így is elég égető a helyzet. Tegnap jól kibabráltam magammal, mert nem volt időm rendesen reggelizni, így félig üres pocóra vettem be mindent és egész délelőtt a hányingerrel küzdöttem, az edzésre sem tudtam maximálisan odafigyelni, de ezen tudok javítani legközelebb tudom evés nélkül semmiképp!!!! Nekem amúgy is gázos a gyomrom, egy igazi kripli vagyok de azért küzdök ellene   

Remélem tudtam segíteni és nem untatok bele az olvasásba, ha gondoljátok szívesen jelentkezem többször beszámoló szinten, és adatokat is szívesen küldök, képet viszont ne kérjetek majd talán ha sikerült elérnem a célt   

Üdv mindenkinek!
 
 
 
 

2008. Február 25. - 12:52:07
Válasz #3
Nem elérhető

LilD



2008. Február 25. - 12:58:29
Válasz #4
Nem elérhető

Lalika85


 ;D
Figyelünk  d:)
Mindent bele. Biztosan eléred a céljaidat  ;)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 25. - 13:05:10
Válasz #5
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Lil'D,

Esetleg leírnád az edzéstervedet is? Kíváncsi lennék.
Egyébként én is sok sikert kívánok  @:-)
Egyetek zabot!

2008. Február 25. - 13:27:09
Válasz #6
Nem elérhető

tyson


Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2008. Február 25. - 13:30:45
Válasz #7
Nem elérhető

LilD


Húha kezd lámpalázam lenni !+"%

Na jó nem, így hogy ennyien drukkoltok még nagyobb az ösztönzés  Łł=

2008. Február 25. - 14:01:19
Válasz #8
Nem elérhető

LilD


Az edzéstervem a következő!   8-)

Most jelenleg ez, de nemsokára változtatni akarok kicsit, ha van véleményetek szívesen meghallgatom a jó tanácsokat, aztán vagy megfogadom vagy nem  :P

1Nap: Mell-Tricepsz +kardio
-Padon 30fokon nyomás 4x10,12     Súly: Kezdetben:5-5kg  Most:8-8kg
-Padon 30fokon tárogatás 4x10,12   S: K: 3-3kg M: 5-5kg
-Egykezes tricepsz nyújtás 3x10 Non-stop  K:2kg  M: 4kg
-Letolás csigán 4x12  K:4lap(asszem 15kg) M: 5lap (20kg)
-Nyújtás kötéllel 4x10  K: 3lap (10kg) M: 4lap (15kg)

2.Nap: Hát-Bicepsz +kardio
-Lehúzás csigán 4x12,15  K:4lap  M:6lap plusz 5kg (kb: 30kg)
-Evezés 4x12,15  K:4lap M: 6lap
-Mellhez húzás 4x12  3lap
-Hipernyájtás 4x12
-Bicepszezés döntött padon 3x10 K:4-4kg  M:5-5kg
-Horizontális bicepsz 4x10 2lap m: 2lap
-Koncentrált bicepsz 3x10 felváltva non-stop 4-4kg M: 5-5kg

3.Nap: Váll- Has +kardio
-Nyakból nyomás 4x10,12  4-4kg M: 9-9kg
-Oldal emelés 4x10 3kg M:4kg
-Előre emelés 2x10  4-4kg M:5-5kg
-Hátsó váll 4x10,12 K:15kg M: 17.5kg
-Hasprés 4x12,15
-Lábemelés 4x10,12
-Forgás rúddal

4.Nap: Láb +kardio
-Combhajlító 4x10 1 lap M: 3lap
-Combfeszítő 4x12  1lap M: 3lap
-Lábtoló: 4:12,15 25kg M: 70kg
-Kitörés: 3x10 felváltva non-stop
-Combtávolító 3x30 22.5kg M: 25kg
-Combközelítő 3x30 2.5kg M: 25kg
     (legutóbb supersetben csináltam a combközelítőt és távolítót pihenés nélkül 3x20akat)

Nos a súlyokban láthatjátok jól fejlődőm, főleg a lábtolónál kimagasló a súlybani ugrás.  =/+'

Kardiózni mindennap szoktam, márha marad rá ídőm, de 20-30perc mindig marad. Ezen felül van egy nap amikor csak Kardiózom egy órát. Ettől a héttől szeretnék beiktatni midnen reggel 1 óra kardiót otthon   :-O , remélem rávisz a lélek. 

2008. Február 25. - 16:44:10
Válasz #9
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
 Gyerünk Lil'D  @:-) 
Most már mindenki figyelemmel követi a sikereidet!  ;)
Csak keményen   =/+' !

2008. Február 25. - 18:24:26
Válasz #10
Nem elérhető

LilD


Igyekszem!   /:-)

Na ma edzettem Mellre és Tricepszre!

Súlyban még tudtam emelni mind tricepszen mind mellben.  A mellett nem nagyon akartam erőltetni mert fájta  vállam ,de még így is jól ment. A kardiót ma kihagytam helyette szaunáztam egy picit, de izadni így is sikerült  Łł=

Erőben rohamosan fejlődök és már biztosan tudom, hogy fogytam mert kisebb lett a mellem, ez másnak biztosan trauma lenne, de én örülök neki hiszen ez a jele hogy fogyok, nekem mindig az tünik el előszőr, de asszem ezzel sokan vagyunk így  :-\

Holnap lemérem magam és akkor felteszem az adatokat.

 :-*




2008. Február 25. - 19:52:36
Válasz #11
Nem elérhető

zotja



2008. Február 28. - 13:01:36
Válasz #12
Nem elérhető

LilD


Kép lesz ígérem, de majd csak ha befejezem a "tesztet".
 Az adatokat még nem mértem le bocsika, de eléggé elvagyok csúszva a költözés miatt, de probálom összekapni magam.

Az edzések jól mennek kívéve az utóbbi 3om napot, úgyanis nagyon beteg lettem. Próbálok meggyógyulni, hogy ne fölöslegesen szedjem a tabikat  :-[ Viszont van egy kis saram is, a diéta most nem megy túl jól, de ráhajtok.  ˝=/

Az edzéstervemmel kapcsolatban viszont várom a hozzászólásokat!  :-<

 :-*

2008. Február 29. - 21:20:22
Válasz #13
Nem elérhető

LilD


Sziasztok!

Számomra rossz híreket kell közöljek veletek! Úgy tűnik vagy teljesen lekell állnom a hydroxycut max-xal vagy csökkentenem kell az adagot. Nem tudom biztosra, hogy ez a készítmény okozza-e a tüneteket, de megvan rá a jó esélyem. Napok óta elég tréfásan érzem magam. 
A tünetek a következők :
- alig alszom ami nem baj, bár így 2hét elteltével kezd zavaró lenni, hogy egy éjszakát sem tudok végig aludni
- a legrosszabb talán a  gyomor fájásom, nagyon ég a  gyomrom akármikor veszem is be a bogyót. Sajnos alapjáraton is baj van a gyomrommal, lehet ez a készítmény rádob egy lapáttal.
- a pulzus számom rohamosan nő, olyan mértékben, hogy a nyugalmi pulzusom vagyis amikor különösebb erőfesztíést nem teszek, akkor is 128-133 között van. Ez edzésen jól jön, hisz látványosan megnövekedett a kalória felhasználásom, de talán ennek köszönhetem a kéz remegésemet.
-kéz és láb remegés. Ezek a legujabb tüneteim.
-eddig rohamosan nőt az erőm, de már napok óta nem tudok edzeni. Elkezdek edzeni, de érzem nem tudom végig csinálni, mert nem bírom.  Elég furcsa érzés. Szerdán jelentkezett ez a probléma előszőr, de elég látványosan. Akkor azt gondoltam pihennem kell egy kicsit. Befejeztem az edzést és lementem szaunázni, na gratula nekem, hogy lehetett ennyi eszem... persze csak rosszabbúl lettem. Csütörtökön egész nap pihentem, de influenzához hasonló tüneteket produkáltam, orrfolyás, láz, hidegrázás, ezért csütörtökön nagyrészt az ágyat nyomtam, bár aludni nem nagyon sikerült.

Ma már jobban voltam, vártam hogy jöjjünk edzeni, de ma is kudarcot vallottam. Váll lett volna a menü , de a második nyomásnál éreztem nem megy tovább, szinte összecsuklott a  kezem, de ami  a legrosszabb, hogy iszonyatos hányinger kerülget.  :----  Féltem takaríthatnak majd utánam, ezért inkább elhagytam a termet és felöttem elpanaszolni nektek a problémámat.
Nem szeretném abba hagyni a zsirégető szedését, hiszen jól haladtam az edzéssel eddig, és a fogyás is megindult. Nem tudom mit kéne tennem. Csökkentsem az adagot????

Linda kérlek segíts!!!  ?:-/  ?:-/  ?:-/  ?:-/  ?:-/  ?:-/  ?:-/  ?:-/  ?:-/ 

2008. Március 01. - 00:18:06
Válasz #14
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok!

Számomra rossz híreket kell közöljek veletek! Úgy tűnik vagy teljesen lekell állnom a hydroxycut max-xal vagy csökkentenem kell az adagot. Nem tudom biztosra, hogy ez a készítmény okozza-e a tüneteket, de megvan rá a jó esélyem. Napok óta elég tréfásan érzem magam. 
A tünetek a következők :
- alig alszom ami nem baj, bár így 2hét elteltével kezd zavaró lenni, hogy egy éjszakát sem tudok végig aludni
- a legrosszabb talán a  gyomor fájásom, nagyon ég a  gyomrom akármikor veszem is be a bogyót. Sajnos alapjáraton is baj van a gyomrommal, lehet ez a készítmény rádob egy lapáttal.
- a pulzus számom rohamosan nő, olyan mértékben, hogy a nyugalmi pulzusom vagyis amikor különösebb erőfesztíést nem teszek, akkor is 128-133 között van. Ez edzésen jól jön, hisz látványosan megnövekedett a kalória felhasználásom, de talán ennek köszönhetem a kéz remegésemet.
-kéz és láb remegés. Ezek a legujabb tüneteim.
-eddig rohamosan nőt az erőm, de már napok óta nem tudok edzeni. Elkezdek edzeni, de érzem nem tudom végig csinálni, mert nem bírom.  Elég furcsa érzés. Szerdán jelentkezett ez a probléma előszőr, de elég látványosan. Akkor azt gondoltam pihennem kell egy kicsit. Befejeztem az edzést és lementem szaunázni, na gratula nekem, hogy lehetett ennyi eszem... persze csak rosszabbúl lettem. Csütörtökön egész nap pihentem, de influenzához hasonló tüneteket produkáltam, orrfolyás, láz, hidegrázás, ezért csütörtökön nagyrészt az ágyat nyomtam, bár aludni nem nagyon sikerült.

Ma már jobban voltam, vártam hogy jöjjünk edzeni, de ma is kudarcot vallottam. Váll lett volna a menü , de a második nyomásnál éreztem nem megy tovább, szinte összecsuklott a  kezem, de ami  a legrosszabb, hogy iszonyatos hányinger kerülget.  :----  Féltem takaríthatnak majd utánam, ezért inkább elhagytam a termet és felöttem elpanaszolni nektek a problémámat.
Nem szeretném abba hagyni a zsirégető szedését, hiszen jól haladtam az edzéssel eddig, és a fogyás is megindult. Nem tudom mit kéne tennem. Csökkentsem az adagot????

Linda kérlek segíts!!!  ?:-/  ?:-/  ?:-/  ?:-/  ?:-/  ?:-/  ?:-/  ?:-/  ?:-/ 

Szióka!

Hát nem értem sajna a tüneteidet  ????... ,hiszen már a Hydroxycut Hardcore is nagyon kedvelt volt lányok körében, hogy nyugodtan be merik venni a reggeli éhgyomorra kardióhoz, mert kíméletes a folyadékkapszula a gyomorhoz.
A Max pedig szerintem még ebben a tekintetben is fejlettebb.
Gyomor probléma sokféle létezik s valóban sok mindenki érzékeny lehet ételekre , italokra s ezek az emberek legnagyobb része sajnos a gyógyszerek legtöbbjére is az, de a Hyroxycut tényleg nagyon kíméletes ,s az is előfordulhat ,hogy a gyomrodnak túl sok egyszerre ez a hirtelen nagy változás diéta+zsírégető+kemény edzések+kevés pihenés....
Ha nem drámai a helyzet akkor légy türelmes lehet, hogy egy kis idő után hozzá fog szokni.
Az álmatlanság az előfordulhat, hiszen ha te alapból magas vérnyomású vagy és már egy ilyen "gyengécske" pörgető hatással rendelkező zsírégető is képes felvinni olyan magasra, hogy nálad ez alvás zavarokat okoz, akkor ez esetben tényleg már hamarabb módosítani kellett volna a szedési stratégián. Ez lehet az adag csökkentése pl. 4-re, vagy akár az előírt adag 1 részét kora reggeli majd a 2 adagot maximum du 4-ig be kellene venni.
Véleményem szerint ez a hétvégét mindenképpen szenteld a pihenésnek, mert az is lehet, hogy ezek valóban egy közelgő infulenza előjelei !
Aludd ki magad, hiszen erre most már igencsak szüksége van a szervezetednek!
Egyél pl pufirizst az nagyon jól felszívja a gyomorsavat vagy valami fincsi kis egészséges kajcsit varázsolj az asztalra ...ööö akár proteines palacsinta  /7% :-oD.
Hétfőn pedig neki lehet vágni újult erővel.
Próbáld ki pl azt a verziót, hogy reggelire túró+folyékony édesítő+protein por /vagy fahéj/ a Hydroxycut Max-ból 2-3 db rögtön étkezés után beveszed majd 1.5-2 óra múlva megrohanod a termet  =/+'.
Lehet hogy neked ennyi pont optimális ahhoz, hogy ugyanúgy legyen erőd ,de ezt az adagot az edzés alatt ki is pörgöd magadból s később du. már nem is kell a 2. adag s így nyugodtan tudsz majd éjjel pihenni is.
Én is reggel 7-kor veszem be az első adagot ami nálam 4 ,de volt már 6 is tavaly  ;D s ilyenkor a második adag ami már csak 2 még mindig kora du.ra esik, de volt már ,hogy ki is maradt.

Remélem jobban leszel és újra neki vágsz a lelkes folytatásnak  @:-).


puszi