2024. Április 28. - 21:45:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fogyásom a Hydroxycut Max-al by Lil'D  (Megtekintve 86570 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 06. - 17:11:06
Válasz #30
Nem elérhető

George


Nálunk ugyanez a baj, teljesen mindegy, hogy milyen ízű por, nem ízlik neki ????... Állítólag ez nagyon fincsi, de ha ki sem próbálod, akkor nem tudod meg. Asszem 190 Ft egy doboz(3 tasak), szóval nagyot nem buksz rajta. Neki működik, most, hogy rendben a kajálás, meg az edzés, szépen mennek le a centik. Hamarosan itt is lesz Hydroxycut Max, már kíváncsian várjuk ;)

2008. Március 11. - 11:17:27
Válasz #31
Nem elérhető

LilD


Megprobálom, köszi a tippet, bár most fogunk keményíteni a  diétán lehet nem fog beleférni.   :-\

Vettünk csokis fehérjét (extrémfitnél), valóban sokkal finomabb mint az epres  Łł=
Megprobálkozok a palacsintával ismét, hátha most jobban sikerül  ;)



2008. Március 11. - 11:28:51
Válasz #32
Nem elérhető

LilD


Kitaláltam egy új receptet, vagyis nem tudom, hogy létezik vagy sem, de azért megosztom veletek.

Nagyon szerettem ezeket a zacskós gyümölcs leveseket, de azok tele vannak cukorral ezért erről lekell mondanom, viszont találtam egy alternatívát amivel kitudom váltani.

Alacsony zsírtartalmú tej, turmix, és fagyasztott gyümölcs, vagy sima normál gyümi. Összekeverni és megenni.  :-oD

Ilyen egyszerű a találmányom és egész ehető, bár ha kicsit áll utána finomabb.   /7%




2008. Április 01. - 16:28:51
Válasz #33
Nem elérhető

LilD


Sziasztok!

Kicsit rég jelentkeztem tudom , ne haragudjatok. Ez viszont nem jelenti azt hogy abba hagytam volna a tesztet. Végülis most elfogyott az első havi adagom, de tervezem a következőt. Kis anyagi problémáim merültek fel ezért még nem sikerült beruháznoma következő adagra, de pár héten belül ez megoldódhat és akkor folyt köv, addig is folytatoma  diétát és a kemény edzéseket. Íme néhány látható mérhető eredmény:

Mielőtt elkezdtem a diétát így néztek ki a méreteim:
Súly: 68 kg
Mell:90cm
Derék: 72cm
Csípő: 90cm

Most, olyan március közepén métem, amikor elfogyott az első adag hidroxym:
Súly:62kg
Mell: 82cm
Derék: 67cm
csípő: 83cm

Azt gondolom tőlem ez ennyi ídő alatt nagyon szép eredmény, és nagyon örülök neki, ezért nem is szeretném abba hagyni a dolgot.   :-)->

 :-*

2008. Április 01. - 17:52:44
Válasz #34
Nem elérhető

Telipó


Bravó csak igy tovább szép eredmények  =/+'

2008. Április 02. - 10:18:12
Válasz #35
Nem elérhető

LilD


Köszi  Łł=

Remélem nem áll meg a fogyás, és továbbra is jó eredményekkel szolgálhatok majd. 

 :-*

2008. Április 05. - 18:19:54
Válasz #36
Nem elérhető

LilD


Képzeljétek, ma Bogárdi István tanárúr feltételezte rólam, hogy versenyzek  Łł=   Łł=   Łł=   Łł=   Łł=   Łł= 

Pontosabban megkérdezte, hogy versenyzek-e?
Apró dolog, de nekem jól esett, lehet tényleg ennyit jelent ez a teszt...

Amúgy szivesen lennék versenyző, de szerintem vannak a halandó emberek meg a testépítők, én asszem halandó vagyok !+"%
Kicsit kevés a kitartásom, de ki tudja lehet ez változik ídővel  8-)

 :-*

2008. Április 10. - 00:08:15
Válasz #37
Nem elérhető

Rencsi


Sok kitartást, és mínusz kg-ot kívánok neked.
Egyébként szinte teljesen megegyeznek az adataink! Łł=
Szeptemberben kezdtem el edzeni, ekkor 67.8 kg voltam, és fokozatos diétával (+karnitin)  decemberre lementem 61-re, azóta 61-62 között stagnálok. most fogom elkezdeni majd a diétát, de HC helyett Lipo6-tal, amelyet elméletileg már ma birtokba is vehetek! És jöhet a szenvedés...
Le a kalappal előtted  :-){, jól bírod, nagyon sokan rég feladták volna! Mennyi lenne még a célod? (Lehet, hogy ez is egyezik, nekem: 56-57kg)

További kitartást, és számolj am be! @:-)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Április 13. - 09:58:45
Válasz #38
Nem elérhető

LilD


Szió!

Érdekes mert most én is megáltam 61kg-nál, de cmben fogyogatok. Tegnap beszereztem az újabb Hydroxymat  Łł=  szóval ismét indul a fogyó dömping.

Ha gondolod írj néha hogyan alakul a fogyásod, avgy nyiss te is egy topikot  Łł=

Az én célom 49kg, de valószínűleg ez nem így lesz, hiszen főként látszatra és cm-re akarok fogyni, hiszen közben próbálok némi izmot is építeni.   =/+'

Sok sikert neked is!

 :-*

2008. Április 13. - 17:09:27
Válasz #39
Nem elérhető

Barbie


Sziasztok!

Elsösorban szeretnék sok sikert kivánni mindkettőtöknek!  ;)

Jelenleg én is diétázom,és hasonlóan Hozzád, Lil'd nekem is megállt a mérleg.Kilóban "keveset"fogytam,centiben viszont jelentös,és a tükör is a mérőszalagot igazolja.
Neked mik a tapasztalataid a Hydroxyval kapcsolatban?
Én is Hydroxyt szedek,csak nem a Maxot,hanem a Hardcore-t.
Még azt szerettem volna megkérdezni,hogy a jelenlegi súlyotokhoz milyen magasak vagytok és ,hogy szoktatok e aerobozni,vagy csak súlyzós edzésetek van? :)
"Semmi sem teszi életedet sivárabbá, mint ha feladsz valamit, amibe belekezdtél."

"A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. "

2008. Április 13. - 20:20:45
Válasz #40
Nem elérhető

LilD


Szió!

Én 158cm vagyok, nem nőttem túl nagyra, már ami a magasságot illeti  !+"%
A súlyom stagnál, bár ezt asszem betudhatom annak is hogy kevésbé szigorúan tartottam a  diétát, na de holnaptól ismét motiválva vagyok és kemény leszek  =/+'

Ami az én tapasztalatom a Hydroxycut Maxról, hogy annak aki eddig semmi ilyet nem szedett annak előszőr elég erősnek tűnik. Nekem az volt, megdobta a vérnyomásom, szédülés is jelentkezett, de viszont nagyon jól ment az edzés  erősebb lettem, kitartóbb, kevésbé voltam fáradt,  sőt néha oly annyira nem, hogy aludni sem tudtam. Én úgy gondolom egy nagyon jó kis zsírégető és alig vártam, hogy megvehessem a következő adagot. Sok minusz kilót köszönhetek neki.

Én személy szerint nem aerobikozom, mert nem nagyon szeretem. Neked sem ajánlom a CSAK aerobikot, mindenképpen egészítsd ki súlyzós edzésekkel, mert azok fontosak a zsírégetés szempontjából is. Sok tévhit van a súlyzós edzésekkel kapcsolatban, de hidd el sokkal jobb eredményeket fogsz elérni, hiszen a zsírégetéshez izom kell!!!!! Az aerobik edzők sem az aerobiktól néznek ki olyan szép szolid izmosnak.... Természetesen nem azt mondom hogy az aerobik nem jó, nyugodtan járj, csak épp néha az edzőtermet is látogasd és akkor tutira sikered lesz.   8-)

 :-*

2008. Április 13. - 22:39:39
Válasz #41
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok lányok!

Nekem már volt szerencsém a hétvégén élőben is megcsodálni LiDl testén átmenő változásokat  :).
Csak így tovább  @:-) !!!
Érdemes lenne raknod fel képeket a kezdeti stádiumról és mostaniról, szerintem mindenkire motiválóan hatna. :-):-)::

Aerobikról jut eszembe egy jó kis sztori : ma az EXTREMEFITBEN egy úriember lázasan érdeklődött, hogy én mit sportolok, hogy ilyen jó alakom van csak nem aerobik versenyző vagyok? ....körülbelül ilyen lehetett a reakcióm amikor ezt kimondta  :-O , úgyhogy távozástól számított 5 perc múlva megint ott volt egy kis virágocskával és bocsánatot kért.
Vicces kis jelenet volt  :).

Egyébként én 5 éves koromtól egészen 2006 decemberig aerobikoztam és nagyon szerettem, bár utóbbi években,amióta elkezdtem a "testemet építeni" kizárólag csak sztepp órákat látogattam amit nagyon jó zsírégető aerob mozgásnak tartok.
Ha viszont valaki formálódni, feszesedni akar akkor az alakformáló óráktól ne várjon sokat.....


További jó fogyást mindenkinek!  :-):-)::

 :-*

2008. Április 15. - 00:19:15
Válasz #42
Nem elérhető

Rencsi


sziasztok!
Úgy néz ki, hogy ebbe a topicba fiúk nem is tudnak beleszolni. ))=/ Na jó, ez nem így van.
Én egy kicsivel magasabb vagyok, cipő nélkül 168. Ezért is gondolom magamnak optimálisnak az 56-58 közötti súlyt. Most kezdtem el a Lipo 6-ot, amint az időből láthatjátok pörgök, végigtudnék csinálni most akát 1 óra kardiot is! =/+' @-o
Nekem most úgy áll össze az edzés, h 4 súlyzós/hét + 4-5 kardio/ hét. Lassan hálózsákot is viszek a terembe. !+"%
Kardio: 40-60 perc taposás, vagy emelkedőn gyaloglás futással kombinálva (40-60 perc), esetleg elliptikus.
Nektek hogy áll össze a kardio rész?
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Április 15. - 14:38:57
Válasz #43
Nem elérhető

Barbie


Sziasztok!

Rencsi,hasonlóan Hozzád,én is 55-57 kg-ra szeretnék visszafogyni  ::) (69-röl indultam lassan 2 hónapja,most 62-63 vagyok,de centiben meg jóval látványosabb mint a mérlegen  ????...) Cipö nélkül 170 cm magas vagyok igy nekem is ez a súly lenne ideális sztem,habár a tükör a döntő  ;D .Nekem az aerob/kardio minden nap, 55-65 perc intenziv gyaloglás,van hogy napi 2x.  :D
Lil'D köszönöm a tanácsokat :-){ Hamarosan elkezdek majd terembe járni,mert a súlyzós edzés fontosságával tisztában vagyok,csak hát még nem jutottam el odáig,hogy le is menjek...  ˝=/  !+"%  Jaj és az elözöekben rosszul irtam valamit,mert nem járok aerobikra,nem nekem való úgy érzem  o--O :'(

Kitartást csajok!  :-):-)

Szép napot!

"Semmi sem teszi életedet sivárabbá, mint ha feladsz valamit, amibe belekezdtél."

"A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. "

2008. Április 20. - 17:56:30
Válasz #44
Nem elérhető

LilD


Sziasztok!

Nem te írtad rosszúl, hanem én olvastam félre  ˝=/  amúgy tudok olvasni  !+"% csak most benéztem.

Köszi Linda a bíztatást, de a képek még kicsit váratnak magukra, viszont megvannak lakat alatt őrzöm őket és ígérem, ha elérem a célt akkor felteszem. Amúgy tényleg egész reélisan haladok, bár tegnap rosszalkodtam. Esküvőn voltunk és jól bezabáltunk, bár asszem rájöttem egész jól megvagyok a zabálás nélkül, még ma is szarul vagyok   :----
Szóval tegnap rosszalkodtam, ma meg még jóvá sem tudom tenni, ne kövessétek a példámat!!!!

Megyek kiheverem az estét, aztán holnaptól újjult erővel küzdök tovább. Írjatok ha valamit szívesen megosztanátok velem. Meg infozzatok az edzéseitekről. Ja és ha valamelyikőtök szeretne egyet wellnesselni az szóljon, 1000ftért eltudom intézni. Ahol dolgozom, van medencénk, szaunánk meg egy pici termünk, és egy alkalommal tudok intézni belépőt egy 1000ért, amúgy 3900.  Ez amolyan vendég csalogató, de nem kötelez semmire a későbbiekben.

 :-*