2024. Április 28. - 23:23:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Johnny és a PlasmaJet  (Megtekintve 23100 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 12. - 18:27:11
Válasz #15
Nem elérhető

George


Akkor én leszek az első :D Bevétel után 30 perccel: orrdugulás...szemvörösödés...arcpirulás...merevedés ;D Nekem az optimális idő edzés előtt 2 óra, ilyenkor tudok teljes pumpáltságot kihozni - de ez valami egészen más mint amit eddig bármitől(!!!) tapasztaltam. Erőben nekem nem dob, viszont a pumpáltság, illetve az, hogy gond nélkül újraindítható az egész folyamat, nekem nagyon tetszik. Amit sokan írtak, hogy fél napig bedurrannak, meg ilyenek, nálam nem jön ki. Az biztos, hogy nyáron végig használom, vérkeringést tuti fokozza, eresedésben segít, és enyhe vízhajtó hatása van nálam. Röviden ennyi. Szerintem a legjobb NO fokozó(talán egy kicsit több) ami manapság kapható. Ja, és én magamat szponzorálom, még mielőtt bárki azt hinné, hogy ez mocskos, anyagi érdekből elkövetett reklám. Sok sikert hozzá, jó választás!
Igen,most már a 2.adagot vettem be(kétnaponta használom) és hasonló hatásokat érzek én is :D.Tehát az arcpír az egyértelmű,de nekem ez este egy un,második hullámban is ismét előjön.Egyértelműen érezni az NO hatást,mint írtam azzal a bizonyos pszichés "tolással" a háttérben.Ja és Pistinek akartam tegnap a telefonban mondani csak elfelejtettem,hogy a hamarosan kezdődő diétájához nagyon is tudom ajánlani(esetleg Sztereonak szintén),hogy miéert azt majd meglátják ha kipróbálják ;)
Csak nem te is sokat pisilsz tőle? :D

2008. Április 13. - 19:01:28
Válasz #16
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Akkor én leszek az első :D Bevétel után 30 perccel: orrdugulás...szemvörösödés...arcpirulás...merevedés ;D Nekem az optimális idő edzés előtt 2 óra, ilyenkor tudok teljes pumpáltságot kihozni - de ez valami egészen más mint amit eddig bármitől(!!!) tapasztaltam. Erőben nekem nem dob, viszont a pumpáltság, illetve az, hogy gond nélkül újraindítható az egész folyamat, nekem nagyon tetszik. Amit sokan írtak, hogy fél napig bedurrannak, meg ilyenek, nálam nem jön ki. Az biztos, hogy nyáron végig használom, vérkeringést tuti fokozza, eresedésben segít, és enyhe vízhajtó hatása van nálam. Röviden ennyi. Szerintem a legjobb NO fokozó(talán egy kicsit több) ami manapság kapható. Ja, és én magamat szponzorálom, még mielőtt bárki azt hinné, hogy ez mocskos, anyagi érdekből elkövetett reklám. Sok sikert hozzá, jó választás!
Igen,most már a 2.adagot vettem be(kétnaponta használom) és hasonló hatásokat érzek én is :D.Tehát az arcpír az egyértelmű,de nekem ez este egy un,második hullámban is ismét előjön.Egyértelműen érezni az NO hatást,mint írtam azzal a bizonyos pszichés "tolással" a háttérben.Ja és Pistinek akartam tegnap a telefonban mondani csak elfelejtettem,hogy a hamarosan kezdődő diétájához nagyon is tudom ajánlani(esetleg Sztereonak szintén),hogy miéert azt majd meglátják ha kipróbálják ;)
Csak nem te is sokat pisilsz tőle? :D
Nemtudok eleget inni hozzá,annyit..pedig most nem az volt a cél,hogy lehugyozzak magamról még 1-2kg-ot,de a tükör meggyőzött =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 13. - 19:11:24
Válasz #17
Nem elérhető

George


A gynostemma pentaphyllum kivonatnak van ilyen hatása. Én most szedek mellette Novedexet is és úgy látom, hogy a kettő együtt kicsit erősíti is a vízhajtást. Mondjuk a Novedexben nem tudom mi csinálhat ilyet ????...

2008. Április 14. - 18:36:07
Válasz #18
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Viszont egésznapos fizikai munkát végzőknek nem igazán ajánlom,ugyanis egész vasárnap(kb 6-8órán) keresztül fát pakoltam,mert kerítést bontottunk.A fát el kellett talicskáznom(kb500 talicskányi) a szomszédhoz és ott lepakolni.Iszonyat kellemetlen volt,mert az emelés-pakolás-talicskázás stack-től egész nap be voltam durranva.
Ez az elején jóleső volt,de kb 3-4 óra múlva már picit merevség érzetet váltott ki a váll-kar tájékon.
Hiába ,nem szokta a cigány (elnézést,kisebbség) a szántást ::)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 14. - 22:41:06
Válasz #19
Nem elérhető

Bognár András


Sziasztok!
Én most vettem egy Gaspari stack-et...(Size on,Plasma,super pump,intra pro)
Kérdésem az lenne,hogy lehet 2 hónapig szedni mindegyiket?

2008. Április 15. - 16:15:56
Válasz #20
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szetm a Plasmajet-en kívül lehet 2 hónapig mindegyiket.De a változatosság kedvéért jó ha váltogatod a No termékeket.Nagyon széles /:-) a repertoár az Extremefit-nél
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 15. - 22:28:39
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg


Szetm a Plasmajet-en kívül lehet 2 hónapig mindegyiket.De a változatosság kedvéért jó ha váltogatod a No termékeket.Nagyon széles /:-) a repertoár az Extremefit-nél

Plasmát miért nem lehet?  ????...

2008. Április 15. - 22:33:26
Válasz #22
Nem elérhető

hopika


Szetm a Plasmajet-en kívül lehet 2 hónapig mindegyiket.De a változatosság kedvéért jó ha váltogatod a No termékeket.Nagyon széles /:-) a repertoár az Extremefit-nél

Plasmát miért nem lehet?  ????...

Erre rá akartam én is kérdezni.Szerintem lehet,max. hamarabb megszokja a szervezet és egyre többet akar,mígnem immunissá válik rá(mint én a házipálinkára...)! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 15. - 22:36:39
Válasz #23
Nem elérhető

God Vazzeg


Szetm a Plasmajet-en kívül lehet 2 hónapig mindegyiket.De a változatosság kedvéért jó ha váltogatod a No termékeket.Nagyon széles /:-) a repertoár az Extremefit-nél

Plasmát miért nem lehet?  ????...

Erre rá akartam én is kérdezni.Szerintem lehet,max. hamarabb megszokja a szervezet és egyre többet akar,mígnem immunissá válik rá(mint én a házipálinkára...)! @:-)

Ebben lehet valami, az első volt olyan mintha s*ggbe rúgtak volna, azóta már szolídabb a hatása  @-o

2008. Április 17. - 17:16:43
Válasz #24
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ezért is,de azért is mert a PlasmaJet valóban egy erős No termék,ami mellesleg kapcsolatban van a vízháztartással is és a szexuális potenciával is.
Ezért én mindenképpen inkább kúraszerű alkalmazását javasolnám,hiszen nem tulságosan jó mindig 5000-es fordulattal nyomni a gázt,természetesen néha oda kell lépni,de vannak "lakó-pihenő övezetek" is,ahol célszerű betartani a kötelező haladási sebességet,hogy biztosan elérjünk oda ahová szeretnénk.
Mint írtam nagyon széles skálája van az No termékeknek,tehát mindenképpen jó ha kipróbáljuk szép lassacskán mindet,hogy megtudjuk számunkra melyik a legideálisabb,melyik termékkel értük el a kívánt hatást.
Rajta hát...nézzetek csak szét,mindenki megtalálja amit keresett @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 29. - 19:38:36
Válasz #25
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Már eltelt egy kis idő és gondoltam bejelentkezem Plasmajet ügyben..
Hát nekem még mindig ugyanúgy hat mint a legelején.Lassacskán vége is lesz majd és váltok egy következőre.Bizton állítom,hogy ezt fogom használni a versenyfelkészülésem hajrájában @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 30. - 17:23:55
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


Már eltelt egy kis idő és gondoltam bejelentkezem Plasmajet ügyben..
Hát nekem még mindig ugyanúgy hat mint a legelején.Lassacskán vége is lesz majd és váltok egy következőre.Bizton állítom,hogy ezt fogom használni a versenyfelkészülésem hajrájában @:-)

Én azt vettem észre, hogy egyre gyorsabban hat.. Eleinte kb 5 óra múlva lobbant be tőle a fejem, és iszonyat nagy fless volt tőle, mostanában viszont már 2-2,5 óra múlva lobban a fejem (értsd: ég és vörös) viszont a fless kisebb. Lehet hozzá lehet szokni?  ?:-/

2008. Május 01. - 21:17:06
Válasz #27
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Már eltelt egy kis idő és gondoltam bejelentkezem Plasmajet ügyben..
Hát nekem még mindig ugyanúgy hat mint a legelején.Lassacskán vége is lesz majd és váltok egy következőre.Bizton állítom,hogy ezt fogom használni a versenyfelkészülésem hajrájában @:-)

Én azt vettem észre, hogy egyre gyorsabban hat.. Eleinte kb 5 óra múlva lobbant be tőle a fejem, és iszonyat nagy fless volt tőle, mostanában viszont már 2-2,5 óra múlva lobban a fejem (értsd: ég és vörös) viszont a fless kisebb. Lehet hozzá lehet szokni?  ?:-/
Természetesen a szervezet mindig alkalmazkodik ha háborgatjuk.Illetve mindig megpróbálja visszaállítani a kiindulási vagyis az alapállapotot,de ha folyamatosan adunk neki,kénytelen úgy lereagálni a dolgokat,hogy hozzászoktatja magát és ezzel egyetemben törekszik a kiindulási állapotra.
Ezért is van ,hogy aki hozzászokik pl. az alkoholhoz,egyidő után meg sem kottyan neki néhány feles vodka,de ha vált ,egy ideig fejbe vágja 1-2 tequila.
Tehát ha már a fejed sem vörösödik válts (nem tequilára :D)egy másik NO fokozóra ;-oo-;
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 01. - 21:46:12
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


Már eltelt egy kis idő és gondoltam bejelentkezem Plasmajet ügyben..
Hát nekem még mindig ugyanúgy hat mint a legelején.Lassacskán vége is lesz majd és váltok egy következőre.Bizton állítom,hogy ezt fogom használni a versenyfelkészülésem hajrájában @:-)

Én azt vettem észre, hogy egyre gyorsabban hat.. Eleinte kb 5 óra múlva lobbant be tőle a fejem, és iszonyat nagy fless volt tőle, mostanában viszont már 2-2,5 óra múlva lobban a fejem (értsd: ég és vörös) viszont a fless kisebb. Lehet hozzá lehet szokni?  ?:-/
Természetesen a szervezet mindig alkalmazkodik ha háborgatjuk.Illetve mindig megpróbálja visszaállítani a kiindulási vagyis az alapállapotot,de ha folyamatosan adunk neki,kénytelen úgy lereagálni a dolgokat,hogy hozzászoktatja magát és ezzel egyetemben törekszik a kiindulási állapotra.
Ezért is van ,hogy aki hozzászokik pl. az alkoholhoz,egyidő után meg sem kottyan neki néhány feles vodka,de ha vált ,egy ideig fejbe vágja 1-2 tequila.
Tehát ha már a fejed sem vörösödik válts (nem tequilára :D)egy másik NO fokozóra ;-oo-;

Erre gondoltam én is, így fogok tenni  ;-oo-;

2008. Június 12. - 08:50:40
Válasz #29
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
 O0Viszont aki szereti a vörös fejet és szeret edzés közben a szétdurranás határán lenni hajóvontatónyi ereket látva magán az igyon egy kanál Plasmacore (MAP) és vegye be hozzá a szokásos 10 kapszula PlasmaJet-et.
Hát ....én szétdurrantam [:-o]
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu