2024. Április 28. - 23:35:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: My Transformation avagy tinistack kolarovszki-módra  (Megtekintve 38162 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 26. - 13:18:29
Megtekintve 38162 alkalommal
Nem elérhető

Kola


Üdv mindenkinek itt a fórumon!! ;-oo-;

Most fogok indítani 1 tesztnaplót én is mert miközben itt olvasgattam láttam hoyg nem csak nekem fordult meg az eszemben 1virtuális napló amit az nézhet aki akar... 8-}

Tehát a májusi Stack-em a következőekből fog állni:

Anator P70-edzés után rögtön 1 adag
Xpand-napi 1 adag
Cell-tech Hardcore-ebből még a múlt hónapról maradt és amíg van addig menni fog a napi 1 adag(5-10napig)
Hi Protein Mega Gainer-napi 1 adag lesz belőle 2részre osztva
Glutamine-SR -edzés után 2adag és lefekvés előtt is megy majd 1 adag
Elite Whey-lefekvés előtt fogyasztok belőle 1 adagot(a túró mellé szoktam keverni 1kis zabpehellyel hogy ne legyen túl unalmas)

Étrendet és edzéstervet majd később írok... @:-)


a Stack-be később (10nappal a kezdés után) valószínűleg be fog majd kapcsolódni valamilyen N.O.-termék(kapszulás) ami valószínűleg a Nitrix lesz (ajánlott adagolással)

kezdeti mértetek szintén később lesznek...
Mivel csak 17éves vagyok( de jó nagy 17 éves)  (:-)  ezért valószínűleg nem lesz mérvadó ez a stack számotokra akik már 20fölött jártok... =/+'


Remélem hogy ezt a naplót rendszeresen és változatosan tudom majd írni és mind a kiegészítőkbeni mind pedig az edzésbeni változtatásokat le tudom írni hónapról hónapra...

Egyelőre ennyi elég a többit 1 kicsit később..

                                                              Coming soon...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 26. - 13:22:56
Válasz #1
Nem elérhető

endre66


Hogy ne lenne "mérvadó"?  ::) Hisz' nemcsak a huszévesekéavilág...  :-oD

2008. Április 26. - 13:27:15
Válasz #2
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 26. - 14:33:05
Válasz #3
Nem elérhető

Johnnyx


Kíváncsi vagyok, hogy az Xpand-ról mi lesz a benyomásod. Mostanában NO fokozókat fogok próbálgatni, de az Xpand-tól kissé visszatart a "koffeinmentes" jelző.
Egyetek zabot!

2008. Április 26. - 14:38:26
Válasz #4
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem biztos beválik az X-Pand. A Dymatize cuccokról összességében elmondható hogy nagyon jól összerakottak.  :-)!

2008. Április 26. - 14:50:19
Válasz #5
Nem elérhető

Kola


az Xpand-ot már korábban is használtam és megállta a helyét... igaz nekem a Superpump nagyobbat ütött... @-o
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 26. - 14:51:17
Válasz #6
Nem elérhető

Kola


szerintem nincs okod arra hoyg ne próbáldd ki ... max megiszol vele 1 kávét... 8-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 26. - 15:02:45
Válasz #7
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
szerintem nincs okod arra hoyg ne próbáldd ki ... max megiszol vele 1 kávét... 8-)
Ha nem szereted a kávét,akkor lehet minősége fekete tea is.Én a munkahelyemen szoktam ha kicsit fáradt vagyok 3-4dl vízbe rakok 3-4 filterrel,hagyom 10 percet állni míg kávé jelleget ölt ;D,aztán jöhet a pupillatágulat :D.A jó minőségű feketeteában több a koffein mint a kávéban.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 26. - 16:34:51
Válasz #8
Nem elérhető

Johnnyx


szerintem nincs okod arra hoyg ne próbáldd ki ... max megiszol vele 1 kávét... 8-)
Ha nem szereted a kávét,akkor lehet minősége fekete tea is.Én a munkahelyemen szoktam ha kicsit fáradt vagyok 3-4dl vízbe rakok 3-4 filterrel,hagyom 10 percet állni míg kávé jelleget ölt ;D,aztán jöhet a pupillatágulat :D.A jó minőségű feketeteában több a koffein mint a kávéban.

Én kifejezetten szeretem a kávét, úgyhogy ilyen baj nem lesz. Akkor majd sort kerítek az X-pand-ra is. Mindenesetre most a No-Explode következik. Eddig Superpump-ot ittam. Egyébként gyakran még a superpump mellé (feltéve, hogy egy adagot ittam) is ittam kávét.
Egyetek zabot!

2008. Április 29. - 19:09:52
Válasz #9
Nem elérhető

Kola


megérkeztek a cuccok :-):-)::
meg is történt a szertartásszerű kicsomagolás... :-)!

már alig bírom kivárni a hétfőt hoyg végre nekiállhassak...

csak győzzétek kivárni... 8-)



addig is igyatok turmixot :-oD @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 03. - 10:47:11
Válasz #10
Nem elérhető

Kola


Akkor megérkeztem az étrendemmel

reggeli: 0,5adag Hi Protein Mega Gainer zabpehellyel keverve+multivitamin
Tízórai: 5egész tojás+1 konzervbab(250gramm)+100gramm rizs
Tízórai2:1 adag Cell-Tech Hardcore(amíg tart 5-10napig ha elfogy akkro helyette étkezés lessz)
Ebéd: 200gramm hús+100gramm rizs
Uzsonna:0,5adag Hi Protein Mega Gainer zabpehellyel elkeverve

Pre-workout: 1adagXpand +1 kávé
Post-workout:1 adagAnator P70+2 adagGlutamin-Sr

Vacsora:200gramm hús+100gramm rizs+saláta
Vacsora2:100gramm hús+50gramm rizs

Pre-Bed: 1 adagElite Whey+1 adagGlutamine-Sr+100-200gramm túró(zsírszegény)+1 kanál nutella és 1 ksi zabpehely       (ez a legjobb Pre-Bed stack) :-oD



edzésről majd 1 kicsit később írok!
addig is várom az építő jellegű hozzászólásokat ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 04. - 10:09:43
Válasz #11
Nem elérhető

Kola


Már csak 1 nap van a Stack kezdetéig szóval úgydöntöttem hogy leírom a holnapi edzésemet kicsit részletesebben

Vádli,Mell,Bicepsz

Vádli[/font][/size]:-Álló vádligyakorlat   5x20/10/20/10/30
                                                     -Vádli lábtoló gépen 4x20/10/6/30

Mell:-Fekvenyomás egykezes súlyzókkal 5x20/12/10/8/6
                                 -30 fokos padon ferdenyomás rúddal 4x12/10/8/6
                                 -Szűknyomás 4x10/10/8/8
                                 -Tárogatás 30fokos ferdepadon 3x12-16
                                 -Tárogatás mellgépen 3x14
       

Bicepsz:-Kétkezes bicepsz rúddal állva 4x12/10/8/6
                                      -Egykezes bicepszgyakorlat 4x14/12/10/10
                                      -Kalapácsos bicepszgyakorlat 4x12/10/8/6   
                                      -Koncentrált bicepszgyakorlat 2x12/14

Ennyi lesz a holnapi edzésem aban a szisztémában szoktam edzeni hogy a nagyobb izomcsoportokat 5gyakorlattal a kisebbeket pedig 4gyakorlattal edzem.


Holnap jelentkezem, és majd írok a kiegészítőkről is egy kicsit részletesebben... :-)!         
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 04. - 16:24:48
Válasz #12
Nem elérhető

Kola


olvasva a véleményeket a Plasmacore nevű termékről nagyon felkeltette az érdeklődéseimet 8-)
gondolkozom nagyon a megrendelésén...
kezdenek körvonalazódni a köv.-hónapi Stackem de nem akarom elkiabálni hiszen még a májusiba bele se kezdtem szóval maradjon még titok... 8-)

sajnos június hónapban nem lesz csak 20napom az edzésból mert utánna kezdem a nyári munkámat...csak még nem tudom hogy mit @-o
de nem baj így izgalmasabb lesz amikro megtudom hoyg hova is megyek !+"%

mit ne mondjak várom a holnapot... azért 1-2 kiegészítőbe már belekóstoltam(Glutamine-Sr,Hi Protein Mega Gainer) és úgy nézem hoyg elég jó ksi 1hónapnak nézek elébe... ;-oo-;

holnap jelentkezem :-):-)::
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 05. - 09:57:16
Válasz #13
Nem elérhető

Kola


Túl vagyok az első Tízóraimon :-)!
Ebéd előtt már csak a Cell-Tech-el kell megküzdenem...
4körül indulok a kondiba aztán estefele egy kisebb beszámolót fogok írni a termékakről(még csak íz szempontjából)
úgy érzem hoyg jó lesz ez a május vagyis majd elválik...
az edzéskedvem nagyon megjött (gondolom azért mert még általam használatlan kiegeket próbálok miost ki...)

akkro este... 8-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 05. - 15:16:58
Válasz #14
Nem elérhető

Kola


Nagyon jó ez a Hi Protein Mega Gainer iszonyat könnyen simára lehet keverni és ténleg elég csak keverni...(direkt kipróbáltam :-oD)


később jelentkezem de most készülődök és indulok... =/+'
A lehetetlen méltatlan az emberhez...