2024. Május 15. - 08:19:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: My Transformation avagy tinistack kolarovszki-módra  (Megtekintve 38332 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 22. - 18:09:06
Válasz #45
Nem elérhető

Kola


Megjöttem a vizsgák után már csak a végítéletre kell várom...
Sajnos ezen a héten nem nagyon jött össze az edzés ezért jöv. héttől hozzáteszek 1 Nitrixet a Stack-hez
ebben az 1hét edzés nélküli időszakban semmi mást nem szedtem csak napi 3adag Elite whey turmixot...
na de madj jöv. héttől ismét nekiállok az edzésnek...
Hétfőn jelentkezem :-oD
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 28. - 15:20:30
Válasz #46
Nem elérhető

Kola


Tegnap vissaztértem a terembe 1 átmozgatós  edzéssel (
Mell,Váll,Kar[/color] felosztásban.
Az edzés jól sikerült hála az Xpandnak, ma megérkezett a
Nitrix[/color]vacsi előtt már benyomok belőle is 1 adagot.
A kiegekben annyi változás történt hoyg elfogyott a Cell-Tech Hardcore és a Hi Protein Mega Gainer napi 3x0,5 adaggal megy (reggel,de.,lefekvés előtt). amúgy minden változatlan 1 kis értékeléssel madj vasárnap jelentkezem.De az edzésekről továbbra is beszámolok...  8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 29. - 18:09:16
Válasz #47
Nem elérhető

Kola


Ma Hát és Tricepsz volt kitéve a megpróbáltatásnak...
és nagyon jó edzésem volt már megy a Nitrix is és kíváncsi vok mit produkál a "new version"
amúgy a többi kieg is hibátlan mind minőségben mind hatásban...
Nagyon élvezem hoyg hétről-hétre látom a változásokat... 8-)
KÖSZÖNÖM EXTREMEFIT!!!!!!!!! :-)!

A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Június 01. - 13:15:57
Válasz #48
Nem elérhető

Kola


Újra itt vagyok!Bocs az elmaradásomért...
Tegnap 1 Mell,Bicepsz edzés volt... sajnos a meleg nálam kinullázza az energiaraktárakat, ezért ilyenkor inkább a bedurranásra figyelek,nem pedig a minél nagyobb súly használatára...
A kiegek mennek rendesen...már csak a Nitrix-nek a "kapcsoló-fordulását" várom Łł=
Holnap jelentkezem 1 Láb,Has-edzéssel...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Június 02. - 19:45:31
Válasz #49
Nem elérhető

Kola


1 ksi beszámoló a kiegekről...

Cell-Tech Hardcore :-remek íz,könnyű oldhatóság, nálam nem produkállt hasi görcsöket vs. hasonlóakat mondjuk az én gyomrom nem valami válogatós...
Anator P70 :-telitalálat edzés utánra nagyon jól tölti vissza az izmokat csak az a sokat emlegetett íz ne lenne...
Glutamine-Sr :-a legjobb glutamin amit eddig használtam szerintem no.1 termék a maga műfajában..
Xpand :-jó ksi termék, bedurranás megvan, úgyérzem hoyg segít a többieknek hasznosulni...csak a mentális fókusz hiányát hiányolom benne, dehát megiszok vele 1 kávét és már pörgök is...
Nitrix :-sajnos még nem jött el nálam az a híres "kapcsoló" eltekerésének ideje de ami késik nem múlik...edzéseken könnyebben és jobban bedurranok de hiányolom azt a több órás "bedurranási ablakot" amit sokan mondtak nekem... én minden adagjához beveszek 5gramm Glutamine-Sr-t mert ráírták hoyg használat alatt nem árt "több" glutamint fogyasztani...
Hi Protein Mega Gainer :vigyázat!!!ízfüggőséget okoz...nagyon finom nagyon jól oldódik és nagyon jó ára van... :-)! nekem nagyon teccenek a Dymatize termékei mert nagyon össze vannak rakva... napi 1 adagot iszok belőle és semmi puffadás vagy ilyesmi...remek termék...komolyan

A mai Láb nap jól sikerült mondjuk én nem tudom megkülönböztetni nagyon hoyg szedek-e N.O.-fokozót vs. nem lábedzsés közben mert mindig nagyon bedurranok...

Holnap jelentkezem 1 felső mell és 1 bicepsz illetve váll beosztású edzéssel...

 :-oD ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Június 09. - 19:21:07
Válasz #50
Nem elérhető

Kola


Bevégezték a cuccok...
1 ksi elemzés a kiegekről...
Nitrix : többet vártam tőle,pláne hogy a reklámokban és a fórumokon is istenítik...lehet hogy nem reagálok olyan jól az ilyesfajta cuccokra??? ????...   (most beszereztem 1 PlasmaJetet hátha... )
Glutamine-Sr : a legjobb glutamin...édeskés íz könnyű oldódás...
Hi-Protein Mega Gainer : szerintem most ez a termék a legjobb ár/érték aránnyal rendelkező termék a piacon! oldódás 5, íz 5,hatás 4-5 a következő alapozásnál biztos hoyg csatasorba fogom állítani...
Xpand : nekem nagyon jó volt a hatása nekem olyan volt mint a Superpump 250-nek kivéve hoyg a fókuszban és csőlátásban nem nagyon segített és az a bizonyos "pörgés" sem volt meg...
Anator P70 : edzés utánra remek kiegészítő szerintem ez a kieg inkább ár/hatás bajnok... remekül feltöltőtt az edzések után ( autógumi hatás ) kedvező hatással van a fehérjeszintézisre. aki teheti mindenképp próbálja ki...
Cell-Tech Hardcore : no comment...nem szeretnék belemenni a kreatinozásba de ez a legjobb transzport amit valaha fogyasztottam...( Sizeon-t még nme próbáltam)
Elite Whey : remek protein én személy szerint enm nagyon tudok megkülönböztetni 2 proteint max.  íz alapján...abban ez verhetetlen...


A súlyom cirka 1hónap alatt 5,3 kg-ot iperedett...sajnos a kezdő méreteket elfelejtettem...
de az étvágyam is szárnyalt a "teszt" során...
Jöv. héten kezdődik a nyárimunka de szeptemberben remélem hoyg ismét találkozunk...
addig is bis bald... ;-oo-;
és további sikeres edzést kívánok mindenkinek... 8-) 8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Június 09. - 19:33:07
Válasz #51
Nem elérhető

God Vazzeg


Bevégezték a cuccok...
1 ksi elemzés a kiegekről...
Nitrix : többet vártam tőle,pláne hogy a reklámokban és a fórumokon is istenítik...lehet hogy nem reagálok olyan jól az ilyesfajta cuccokra??? ????...   (most beszereztem 1 PlasmaJetet hátha... )
Glutamine-Sr : a legjobb glutamin...édeskés íz könnyű oldódás...
Hi-Protein Mega Gainer : szerintem most ez a termék a legjobb ár/érték aránnyal rendelkező termék a piacon! oldódás 5, íz 5,hatás 4-5 a következő alapozásnál biztos hoyg csatasorba fogom állítani...
Xpand : nekem nagyon jó volt a hatása nekem olyan volt mint a Superpump 250-nek kivéve hoyg a fókuszban és csőlátásban nem nagyon segített és az a bizonyos "pörgés" sem volt meg...
Anator P70 : edzés utánra remek kiegészítő szerintem ez a kieg inkább ár/hatás bajnok... remekül feltöltőtt az edzések után ( autógumi hatás ) kedvező hatással van a fehérjeszintézisre. aki teheti mindenképp próbálja ki...
Cell-Tech Hardcore : no comment...nem szeretnék belemenni a kreatinozásba de ez a legjobb transzport amit valaha fogyasztottam...( Sizeon-t még nme próbáltam)
Elite Whey : remek protein én személy szerint enm nagyon tudok megkülönböztetni 2 proteint max.  íz alapján...abban ez verhetetlen...


A súlyom cirka 1hónap alatt 5,3 kg-ot iperedett...sajnos a kezdő méreteket elfelejtettem...
de az étvágyam is szárnyalt a "teszt" során...
Jöv. héten kezdődik a nyárimunka de szeptemberben remélem hoyg ismét találkozunk...
addig is bis bald... ;-oo-;
és további sikeres edzést kívánok mindenkinek... 8-) 8-}

Így kell ezt, szép kis összefoglaló  @:-)  :-)!

2008. Június 10. - 14:54:58
Válasz #52
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Június 10. - 15:07:27
Válasz #53
Nem elérhető

darknight



Szép eredmények, jó beszámoló (+)  Łł=!

Képek esetleg?

 >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Június 10. - 17:45:34
Válasz #54
Nem elérhető

Kola


1 pár afteros képet csinálok... valószínűleg hétvégén meg is érkeznek... ::)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Július 02. - 16:58:14
Válasz #55
Nem elérhető

gmatyi


Helló Zoli!  ;D   Gratula a  teszthez! Nagyon tetszettt!  :-){      Olyan kérdésem lenne hogy ! >>   Cell tech Hardcore vagy  Trans x? Esetleg Bsn Cellmass a Trans x helyett?  Próbáltad már vmeiket? :-){             

Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Július 28. - 21:10:15
Válasz #56
Nem elérhető

Kola


Ismét visszatértem (vége lett a nyári melónak)!!

tehát a jöv héttől kezdem a tesztem folytatását csak nem tudom mivel...
Esélyesek: 1.verzió 3-AD+N-Large+Syntha-6+Anator P70+Freak fix Muscle Whey ezt követné 1 PCT+Nitrix+N.O.-Xplode+True Mass+Elite Whey összeállítás

                2.verzió Jungle Warfare+N-Large+Anator P70+Elite Whey ezt követné a Mass-Fx+Superpump 250+Up your mass+Nitrix+Elite Whey kombó

Holnap leírom 1 kicsit részletesebben 1 szedési sémát amit követnék mindkét stack-hez!Addig is írjatok nyugodtan hoyg mit jánlanátok ezek mellé/helyett...

A válaszokat előre is köszönöm

Üdv kola
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Július 30. - 12:12:56
Válasz #57
Nem elérhető

Kola


Úgy néz ki hoyg sikerült kisilabizálnom a stack-et ami homlokegyenest más az előbb leírtakhoz képest !+"%

Tehát így fog kinézni
Mass-FX vs. Pro-Anabol vs. Hyperdrol X2 rendeltetés szerűen
Anator P70 edzés után 1 adag
Elite Whey napi 5adag
N.O.-Xplode edzés előtt 2adag
Nitrix napi 3x3kapszula étkezés előtt
Glutamine-sr  napi 10-20gramm

a tesztet előreláthatólag jövő héten vagy az azutáni héten fogom kezdeni és minden változásról be fogok számolni nektek kedves fórumozók ;-oo-;

Addig is a segítségeteket kérném a Mass-FX vs. Pro-Anabol vs. Hyperdrol X2 kérdésben...

előre is köszönöm a válaszokat
Üdv kola
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Július 30. - 21:19:43
Válasz #58
Nem elérhető

Boresz


Úgy néz ki hoyg sikerült kisilabizálnom a stack-et ami homlokegyenest más az előbb leírtakhoz képest !+"%

Tehát így fog kinézni
Mass-FX vs. Pro-Anabol vs. Hyperdrol X2 rendeltetés szerűen
Anator P70 edzés után 1 adag
Elite Whey napi 5adag
N.O.-Xplode edzés előtt 2adag
Nitrix napi 3x3kapszula étkezés előtt
Glutamine-sr  napi 10-20gramm

a tesztet előreláthatólag jövő héten vagy az azutáni héten fogom kezdeni és minden változásról be fogok számolni nektek kedves fórumozók ;-oo-;

Addig is a segítségeteket kérném a Mass-FX vs. Pro-Anabol vs. Hyperdrol X2 kérdésben...

előre is köszönöm a válaszokat
Üdv kola
Hát nemsámli dolgokat eszel meg!(halkan kérdem:te vagy az anyagi támogatója ennek stack-nak?)
képeket muti!
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 31. - 10:37:58
Válasz #59
Nem elérhető

Kola


Igen én vagyok a "támogatója" ezeknek a stackeknek, és most mivel nyári munka után vagyok enm sajnálom rá a pénzt.
Amúgy úgy néz ki hoyg a Novedex XT lesz a végleges tesztoszteron növelő ebben a hónapban 8-} !+"%
A lehetetlen méltatlan az emberhez...