2024. Április 29. - 01:25:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hopika halasodása nem állhat meg,avagy Shredded Stack Vs. Hopika  (Megtekintve 57862 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 16. - 13:54:05
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg


...én már csak egy ilyen kis hobbigyúrós leszek. @-o

Vagyunk így ezzel egy páran  /:-)  :-}

2008. Május 17. - 10:57:27
Válasz #16
Nem elérhető

hopika


Megvolt a tegnapi edzés iscsak elhúzúdott a musical próba és 22-kor már inkább ledőltem.
Tegnap a terítéken a mell-bicepsz volt.
-Peck-deck vs. kétkezes álló bicó 4 sorozat
-Nyomás ferde padon kétkezes vs. kalapács bicepsz 4 sorozat
-Nyomás egyenes padon kétkezessesl szűk fogással vs. kábeles bicó felső csigán 3 sorozat
-Tárogatás,majd nyomás egykezeseel vs. forgatott bicepsz egykezessel 2 sorozat

A mai nap a 2 zenekaré:2-től és 4-től próbák,utána erő függvényében egy aerob-has beiktatásra kerül(het).

Holnap a Hát-tricepsz-has(attól függ,hogy ma lesz-e) van a terítéken.

Üdv mindenkinek,
T. @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 18. - 15:12:57
Válasz #17
Nem elérhető

hopika


Tegnap az aerob részét kiválottam olyan 5 óra énekléssel és egy meglepetés születésnapi party révén(én mászkáltam mindenért) 5x le-fel megtettem a 4. emeletet @-o
Ma tolok egy hát-tricepsz edzést...
Jó pihenést!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 19. - 10:12:46
Válasz #18
Nem elérhető

hopika


Megejtettem tegnap a hát-tricepszet egy minimális hassal megspékelve.
Ma valószínüleg pihenőnapot tartok,mert mennem kell késő délután-este Egerbe és onnan vissza Záhonyba-így szerintem a mai napon 100%-ig el lesz lőve ezzel a kis kocsikázással.Ha mégis változna a dolog,akkor mehet a váll-láb táma a mai napra is.
Egyelőre túl sok változást nem tudok felmutatni,de majd az 5. hétre meg lesz az is reményeim szerint.
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 19. - 14:59:22
Válasz #19
Nem elérhető

hopika


Holnap lesz az egri menet,így ma megejtem a váll-láb edzést... =/+' =/+' =/+'
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 19. - 15:26:08
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg


Holnap lesz az egri menet,így ma megejtem a váll-láb edzést... =/+' =/+' =/+'

Csak keményen, ma én is lábazok, elölgugsi ma debütál, adunk a csúnya répáknak  :-oD  @:-)

2008. Május 19. - 15:31:51
Válasz #21
Nem elérhető

hopika


Hát lassan kezdenek látszani a lábamon is azok a területek,ahol a négyfejűnek lennie kellene... @-o
A hajltóm természetesen mégjobban le van maradva,mint anno volt-de nem nagyon tudok terhelést adni sajnos neki,csak közvetve kapja az ingert...
Guggolás,kitörés,merev lábas felhúzás.
Sajnos a "nagy" teremben nem valami acélos a lábhajlító gép,így nem is nagyon lehet terhelni a hajlítóimat...na mind1-nem ebből fogok megélni,az egyszer biztos!Megteszem,amit lehet a körülményekhez képest! =/+'
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 19. - 15:37:21
Válasz #22
Nem elérhető

hopika


Amúgy azt vettem észre-vagy inkább azt érzem,hogy ha véletlenül tényleg 90-95%-osan lepucolnék sokkal definiáltabb és mélyebb sixpack lenne most,mint amit anno elő tudtam varázsolni.
Ki kellene próbálni...Á,nem áltatom magam-megpróbálom az eltervezett 4-5 kiló elvesztését javarészt zsír-víz kombóban leadni és remélem elégedett leszek az öszképpel azért. !+"% !+"% !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 19. - 15:59:03
Válasz #23
Nem elérhető

fastor


Amúgy azt vettem észre-vagy inkább azt érzem,hogy ha véletlenül tényleg 90-95%-osan lepucolnék sokkal definiáltabb és mélyebb sixpack lenne most,mint amit anno elő tudtam varázsolni.
Ki kellene próbálni...Á,nem áltatom magam-megpróbálom az eltervezett 4-5 kiló elvesztését javarészt zsír-víz kombóban leadni és remélem elégedett leszek az öszképpel azért. !+"% !+"% !+"%
figy szerintem ha szeretnél lepucolni annyira akkor msot válts egy olyan tervre és GO @-o
komolyan modnom ha most van kedved hozzá, érzed hogy jó lenne, szerezz valamiböl még egy kis motivációt, állítsd át az agyadban hogy márpedig most 8% os testzsírom lessz és GO ;D
legalábbis én így gondolom ::)
boci hogy beleszotam
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 19. - 22:31:58
Válasz #24
Nem elérhető

hopika


Köszi a bíztatást fastor-a bibi csak annyi,hogy nem kifogásként akarom felhozni,de én nagyon örülök,ha jut időm 1 óra max edzeni és kivitelezhetek egy nap 5-6 étkezést(sajna ez sem mindíg jön össze).
Munka,maszek,asszony,2 zenekar,musical társulat,edzés egymás mellett---ezt azért nem eccerű összeegyeztetni.(pluszban szar időszak van most-egy fesztivált is szervezek,ami már csak 25 napra van...)
Megpróbálok mindent megtenni a fogyás érdekében,de annyi energiám és időm nincs sajnos,mint anno főiskolás koromban.
That's all...
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 19. - 22:45:29
Válasz #25
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi a bíztatást fastor-a bibi csak annyi,hogy nem kifogásként akarom felhozni,de én nagyon örülök,ha jut időm 1 óra max edzeni és kivitelezhetek egy nap 5-6 étkezést(sajna ez sem mindíg jön össze).
Munka,maszek,asszony,2 zenekar,musical társulat,edzés egymás mellett---ezt azért nem eccerű összeegyeztetni.(pluszban szar időszak van most-egy fesztivált is szervezek,ami már csak 25 napra van...)
Megpróbálok mindent megtenni a fogyás érdekében,de annyi energiám és időm nincs sajnos,mint anno főiskolás koromban.
That's all...
 ;-oo-;

Ez így van, nekem is a kajám csúszik mindig, mert nincs idő rá, így meg hogy diétázzak, max összeszakadni tudok a nemevéstől  !+"% Ezért már a kis eredményeknek is tudunk örülni igaz Hopi??  ;-oo-;  @:-)

2008. Május 19. - 22:57:07
Válasz #26
Nem elérhető

hopika


Én minden eredménynek örülök!
Sztem qrva sokat vittem végbe ezen a kis hobbiedző szinten nagyjából 7-8 hónap alatt és nem is tervezem a megállást/lassítást egyelőre.
Egy 116 kilós zsírdisznóból már lassan kezd kibontakozni egy alakkal rendelkező test,ami jelenleg 94,7 kg...
És ugyen nem is csak a diéta ment ez alatt az időszak alatt,hanem egy közel 2 hónapos tömegelés is benne volt...
Nem sietek-ez a sport lassú játék-meg amúgy sem vagyok már versenyautó... @-o
Na szundi!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 19. - 23:05:32
Válasz #27
Nem elérhető

hopika


Nah a nagy válaszolgatásban elfelejtettem,amit akartam:
-megvolt a váll-láb-has,ami inkább egy váll-háromnegyed láb-félhas volt...
A kitörésnél,ami a 3. gyaki volt elkezdett húzódni/görcsölni a lábam-így onnantólkezdve kihagytam néhány sorozatot a lábnál...
Egy előnye megvan azért a saját termecskének:senki nem szól bele,ha egy boxerben edzel...muszáj volt,mivel úgy izzadtam,mint a dög!
Na ennyi mára-kezdődhet az aktív pihenés! {-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 20. - 08:40:47
Válasz #28
Nem elérhető

hopika


Az asszonypajtás úgy döntött elautókázik ő egyedül Egerbe,így nem kell pihenőnapot tartanom.Örülök is-meg nem is:örülök mert edzhetek,nem örülök,mert idegbe leszek,mígy meg nem jön.
Más:úgy érzem,mintha kicsit bevizesedtem volna a Leukic-tól-rá is kérdeztem Efit-re,hogy lehet-e tényleg ez a kiváltó ok.Kajában nem változtattam semmin,így erre tudom csak "fogni" a dolgot jelenleg...Forma nem romlott,csak érdekes módon 1 kg-t nőtt a súlyom 1-2 nap alatt...érdekes...
Mind1-a víz nem gond,csak a zsír menjen:vizet majd a végén úgyis nagyjából kihajtom a Hydrazid-dal.
Ma bicepsz-tricepsz-alkar-has-aerob nap lesz,mert így akarom! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 20. - 09:52:21
Válasz #29
Nem elérhető

hopika


Én meg úgy döntöttem nem várok a bogyózással:a mai nappal ráindítottam a PCT a LEUKIC-Hydroxycut Hardcore kombóra egyelőre 3 napig-napi 2 szemmel,majd utána az ajánlott 3 szemes megoldás megy.
Visszaszámlálás beindul:3 hét múlva eresztem magamra a Hydrazid-ot.
A végeredményt meg meglátjuk... !+"%

Na eszek is minnnnyá egy kis tonhalat,hogy telítődjön a "kis" bendőm... /7%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!