2024. Április 27. - 10:07:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb testépítő palik  (Megtekintve 73513 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 21. - 23:05:54
Válasz #210
Nem elérhető

FirstLady


Nem vagyok itt 15 percig és már kombináltok is össze-vissza... ;D :-ĐVictor csak ismerősöm,gondoltam ledy szerzek neked 1-2 jó estét  :violinplay3: de ha nem,hát akkor nem.
Aranyos vagy azért... :)
Biztos volt olyan időszakom, hogy kapva-kaptam volna a dolgon -valszeg-, de most az én helyzetemben, jó ez a kapcsolat annyiban, amennyiben maradt a Fitparádé után ;) ;D

Viszont ha már így szóba került... Hogy van? Tud koncentrálni az étterem, és a testvére elvesztése után a felkészülésre? (jöhet priviben is, ha nem publikus ;) )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 21. - 23:20:19
Válasz #211
Nem elérhető

Aco


Edzeget,most valami Olympiára készül... ;DAhogy mutatta a képeket eléggé össze van száradva..Mostanában keveset eszik valami diéta miatt... ****:)))

2009. Szeptember 21. - 23:27:27
Válasz #212
Nem elérhető

FirstLady


Edzeget,most valami Olympiára készül... ;DAhogy mutatta a képeket eléggé össze van száradva..Mostanában keveset eszik valami diéta miatt... ****:)))
))=/ ))=/ ))=/
nembeszélek veled többet ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 21. - 23:29:33
Válasz #213
Nem elérhető

Aco


Mért? :D én csak megirtam a tutit.. ;D Na de látod milyen gonosz vagy? >:D :-* :laugh:

2009. Szeptember 21. - 23:40:23
Válasz #214
Nem elérhető

FirstLady


Mért? :D én csak megirtam a tutit.. ;D Na de látod milyen gonosz vagy? >:D :-* :laugh:
te vagy a gonosz :'(
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 22. - 00:02:51
Válasz #215
Nem elérhető

Jordan


Edzeget,most valami Olympiára készül... ;DAhogy mutatta a képeket eléggé össze van száradva..Mostanában keveset eszik valami diéta miatt... ****:)))

Azt mar ne is mond el Ladynek, hogy az agyban  :-)o-: mar teljesen harckeptelen  >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 22. - 00:26:15
Válasz #216
Nem elérhető

FirstLady


Edzeget,most valami Olympiára készül... ;DAhogy mutatta a képeket eléggé össze van száradva..Mostanában keveset eszik valami diéta miatt... ****:)))

Azt mar ne is mond el Ladynek, hogy az agyban :-)o-: mar teljesen harckeptelen  >:D
de ő okos fiú, semmi baj az agyával, jóvan? ***)))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 22. - 00:55:47
Válasz #217
Nem elérhető

Jordan


Edzeget,most valami Olympiára készül... ;DAhogy mutatta a képeket eléggé össze van száradva..Mostanában keveset eszik valami diéta miatt... ****:)))

Azt mar ne is mond el Ladynek, hogy az agyban :-)o-: mar teljesen harckeptelen  >:D
de ő okos fiú, semmi baj az agyával, jóvan? ***)))) ****:)))

 @-o
Fene egye meg hogy nincsenek ekezeteim  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 22. - 07:07:30
Válasz #218
Nem elérhető

FirstLady


Edzeget,most valami Olympiára készül... ;DAhogy mutatta a képeket eléggé össze van száradva..Mostanában keveset eszik valami diéta miatt... ****:)))

Azt mar ne is mond el Ladynek, hogy az agyban :-)o-: mar teljesen harckeptelen  >:D
de ő okos fiú, semmi baj az agyával, jóvan? ***)))) ****:)))

 @-o
Fene egye meg hogy nincsenek ekezeteim  :D
))=/ ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 22. - 22:56:22
Válasz #219
Nem elérhető

rr



2009. Szeptember 23. - 20:40:44
Válasz #220
Nem elérhető

lue


Stereó,minden tisztelettel:
 :-){

2010. Október 20. - 15:30:18
Válasz #221
Nem elérhető

God Vazzeg


Csajoknak háttérkép  ;D