2024. Április 28. - 20:56:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: kbalu „vissza” fejlődése Gaspari & Dymatize kiegekkel!  (Megtekintve 51599 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 03. - 22:46:21
Megtekintve 51599 alkalommal
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Kbalu vagyok, kicsit bemutatkoznék a topic elején!
25 éves leszek a nyáron, kb. 9 éve foglalkozom testépítéssel (ami nem látszik sajna), előtte fociztam, majd pár évet lehúztam kézilabdázóként, 2 évet eltöltöttem a Győri ETO KC serdülőcsapatában is! Ott találtam rá a testépítésre, mivel volt heti egy súlyzós edzésünk is…egyből megtetszett a dolog! A kézilabda befejeztével folytattam a súlyzós edzéseket, persze még fiatalon, ész nélkül…nem sokat tudván az egészről! A cél az volt, legyünk jó nagyok, oszt jól van! Sajnos a nyarakat minden évben ki kellett hagynom, mert vendéglátásban dolgoztam a Balaton parton napi 16 órában minden nap, 2-2,5 hónapon keresztül! Volt olyan nyár, amikor 20 kilótól sikerül megszabadulnom sajna! A suli utána nekiálltam melózni…persze nem a vendéglátásban, így egyből tudtam normálisabban edzeni, és persze több pénzt is tudtam fordítani a dologra! És ami nem mellékes, egyre többet olvastam erről az egészről, így egyre jobban oda tudtam figyelni a dolgokra!
Ez ment kb. 2 évig és a menyasszonyommal úgy határoztunk, hogy felköltözünk Pestre (Tapolcáról)!
Itt sajna kimaradt 2 hónap edzés…és itt kiderül, hogy miért az a topicom címe ami!
És itt szeretnék köszönetet mondani Zolinak (Efit), hogy tudott munkát biztosítani számomra és így én is az Extremefit csapat tagja lehetek! Ja, és köszönöm neki, hogy meglepett pár termékkel, amiket tesztelhetek!  :-){
Ennyit az életemről, jöjjön az edzés része, és amiért megnyitottam ezt a topicot!
A cél, hogy visszaszedjem azt a húst, ami elment a 2 hónap kihagyás alatt!
Jelenlegi súlyom: 92-93kg Nem voltam sokkal több(97kg) és most nem is az a célom, hogy nagyon hízzak, hanem inkább egy testkompozíció változást szeretnék, mivel hiába voltam csak 4-5 kilóval több, mint most…sokkal többnek tűnik!
A táplálkozásról: E hét második felében fogok elvenni a CH-ből, kb. 150-200g lesz most, mert sajna nagyon könnyen zsírosodok! A fehérjét 250g környékére lövöm be! Igazából annyi lesz a változtatás, hogy az edzés utáni TrueMass-t cserélem le Intrarpo-ra, és valamikor napközben szoktam inni egy adag CytoGainer-t, ha nincs időm melóban kajálni…amit szintén fehérjére cserélek, csak az szerintem ISO100 lesz, de ezt még holnap kitalálom!
A kiegészítők amiket használni fogok: Halodrol Liquigels – Gaspari
                                                  NovedexXT - Gaspari
                                                  Intrapro - Gaspari
                                                  SizeOn – Gaspari
                                                  Glutamin – Dymatize
                                                  BCAA – Dymatize
                                                  ISO100 – Dymatize
Ehhez még jöhetnek dolgok, majd alakul! Én igazából az alap kiegészítők híve vagyok, nem nagyon szeretek mást „bevetni” addig, amíg nincs egy jó minőségű fehérje, glutamin, BCAA…szerintem ezek kötelezőek…és persze a multivitamin!
Egyelőre ennyit, holnap jelentkezem az edzésbeosztással és hasonlókkal!

2008. Június 03. - 22:56:33
Válasz #1
Nem elérhető

George


kb. 9 éve foglalkozom testépítéssel (ami nem látszik sajna)
Istenem...a szerénység ;D Kíváncsi leszek a tesztedre...mindenre >:D

2008. Június 03. - 22:57:57
Válasz #2
Nem elérhető

God Vazzeg


kb. 9 éve foglalkozom testépítéssel (ami nem látszik sajna)
Istenem...a szerénység ;D Kíváncsi leszek a tesztedre...mindenre >:D

Ugyanmár, én is 8 éve, és rajtam se látszik  ;D

2008. Június 03. - 22:58:55
Válasz #3
Nem elérhető

George


kb. 9 éve foglalkozom testépítéssel (ami nem látszik sajna)
Istenem...a szerénység ;D Kíváncsi leszek a tesztedre...mindenre >:D

Ugyanmár, én is 8 éve, és rajtam se látszik  ;D
Dehogynem! A nadrágod alapján versenyen is voltál ;D >:D

2008. Június 03. - 23:05:41
Válasz #4
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
kb. 9 éve foglalkozom testépítéssel (ami nem látszik sajna)
Istenem...a szerénység ;D Kíváncsi leszek a tesztedre...mindenre >:D

Mindent el fogok követni, hogy megfelelő képet kapjatok ezekről a kiegekről, de nem egy olyan topicot szeretnék azért vezetni, ahol csak az van leírva, hogy az adott napon mit edzettem, milyen gyakorlatokkal, mennyi sorival és mekkora súllyal...! Tehát ez nem egy "száraz" teszt topic lesz!!  8-}

2008. Június 03. - 23:09:49
Válasz #5
Nem elérhető

fastor


én láttam már Kbalut szóval jelentem szerény, igenis láccik ;D
soksikert!!!! ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 03. - 23:12:06
Válasz #6
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sok sikert kbalu! Egy-két képpel megdobhatsz minket  :D



Köszi! Megsaccoltam, hogy a 3. ember képet fog kérni!! Dobok neked egy +t, mivel te voltál a 3.!
Mostani képet nem tudok...csak pár hónappal ezelőttit!

2008. Június 03. - 23:13:06
Válasz #7
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
én láttam már Kbalut szóval jelentem szerény, igenis láccik ;D
soksikert!!!! ;-oo-;

Köszi fastor! Pedig amikor te láttál, akkor még nem kezdtem újra az edzéseket!

2008. Június 03. - 23:14:54
Válasz #8
Nem elérhető

fastor


én láttam már Kbalut szóval jelentem szerény, igenis láccik ;D
soksikert!!!! ;-oo-;

Köszi fastor! Pedig amikor te láttál, akkor még nem kezdtem újra az edzéseket!
akkormégtöbbhajrá /:-) ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 04. - 05:54:10
Válasz #9
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jó reggelt!

Nemrég keltem, már iszom a zabpelyhes turmixomat, ami 100g zabpehelyből és 2 adag 100% Whey GoldStandard-ból áll!
Ma kezdem a Halodrolt, edzés közbenre már megcsináltam a SizeOn-t 10g glutaminnal! Edzés után ma még TrueMass megy...holnap már Intrapro! Edzés előtt 1 órával veszek be 2 adag BCAA-t, majd edzés után is 2 adagot! Valamint 10g glutamin van a TrueMass-omba is keverve! A NovedexXT holnap fog bejönni a képbe, nagyon kíváncsi vagyok rá!
Edzés: Ma mell és kar lesz!
Este jelentkezem rövid edzésleírással, talán képet is teszek be!

2008. Június 04. - 06:45:46
Válasz #10
Nem elérhető

George


TrueMass-al kapcsolatban mik a tapasztalataid? Íz, oldódás, mennyire telít, stb..

2008. Június 04. - 07:38:30
Válasz #11
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 04. - 07:54:40
Válasz #12
Nem elérhető

hopika


Várjuk a fotókat és a beszámolót-ez mindíg érdekes... @:-)
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 04. - 08:09:24
Válasz #13
Nem elérhető

God Vazzeg


kb. 9 éve foglalkozom testépítéssel (ami nem látszik sajna)
Istenem...a szerénység ;D Kíváncsi leszek a tesztedre...mindenre >:D

Ugyanmár, én is 8 éve, és rajtam se látszik  ;D
Dehogynem! A nadrágod alapján versenyen is voltál ;D >:D

 :-O  !+"%

2008. Június 04. - 08:10:58
Válasz #14
Nem elérhető

L


Mindent bele Kbalu! Várjuk a tapasztalatokat! ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"