2024. Április 29. - 04:20:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: kbalu „vissza” fejlődése Gaspari & Dymatize kiegekkel!  (Megtekintve 51603 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 04. - 09:58:59
Válasz #15
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
TrueMass-al kapcsolatban mik a tapasztalataid? Íz, oldódás, mennyire telít, stb..

TrueMass nekem nagyon bevállt! Sütikrémest nyomtam, izre hibátlan sztem, oldódás teljesen jó, nagyon jól tölt viszont tudok enni a turmix elfogyasztása után 45 perccel! Nekem sajna elég szar a gyomrom, sok mindent nem bir, de a TrueMass-szal semmi bajom nem volt! Nálam 5ös!

2008. Június 04. - 10:16:51
Válasz #16
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Amúgy most értem be a Store-ba, edzés volt! Mell, kar volt a mai menü!
Mell: - fekvenyomás
       - 30fokos nyomás egykezesekkel
       - tárogatás és keresztcsiga szuperszettben

Bicepsz: - kétkezes bicepsz franciarúddal
            - Scott pados bicpesz géppel

Tricepsz: - Letolás csigán és kábeles letolás szuperszettbe!

A kart kicsit gyorsan kellett lenyomni, ezért alakult igy a mai tréning...mert ugye melóból nem késünk ;D!
Edzés után nyomtam egy Dark Matter-t...kemény!!! Egy gasztronómiai csoda ;D! De tényleg nagyon tölt...nem tudom eldönteni, hogy a Halo vagy a Dark Matter a jobb! Mind a kettő egy szuper termék!
Edzés közben ment a SizeOn...eddig izről tudok nyilatkozni, a szőlős jó, kifejezetten izleik!

2008. Június 04. - 12:27:35
Válasz #17
Nem elérhető

Fuddzy


Hali Kami!

Mire legközelebb megjelensz nálunk nézz ki valahogy mert visszaküldünk a konditerembe =/+' :-)(-:

Üdv
Fu

2008. Június 04. - 12:27:35
Válasz #18
Nem elérhető

Mr. Pufi úr


Sok sikert Balázs a testkompozició tökéletesitéséhez!  :-!
...majd holnap is leveszem rólad a 130-at a padon... :) !!!!!

2008. Június 04. - 12:39:52
Válasz #19
Nem elérhető

George


TrueMass-al kapcsolatban mik a tapasztalataid? Íz, oldódás, mennyire telít, stb..

TrueMass nekem nagyon bevállt! Sütikrémest nyomtam, izre hibátlan sztem, oldódás teljesen jó, nagyon jól tölt viszont tudok enni a turmix elfogyasztása után 45 perccel! Nekem sajna elég szar a gyomrom, sok mindent nem bir, de a TrueMass-szal semmi bajom nem volt! Nálam 5ös!
Thx! Akkor nem dilemmázok tovább  :-oD

2008. Június 04. - 12:40:29
Válasz #20
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sok sikert Balázs a testkompozició tökéletesitéséhez!  :-!
...majd holnap is leveszem rólad a 130-at a padon... :) !!!!!



 ;D :D ;D

2008. Június 04. - 12:55:55
Válasz #21
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sok sikert Balázs a testkompozició tökéletesitéséhez!  :-!
...majd holnap is leveszem rólad a 130-at a padon... :) !!!!!
Csak úgy simán,unott arcal odaballagsz,leveszed egy kézzel a súlyt róla,és higgadtan ezt mondod"Balázs mondtam,hogy ne ennyivel melegítsél be". ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 04. - 21:26:28
Válasz #22
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hali Kami!

Mire legközelebb megjelensz nálunk nézz ki valahogy mert visszaküldünk a konditerembe =/+' :-)(-:

Üdv
Fu

Július közepén érkezem haza 1 hétre!! Majd nyomunk egy közös tréninget!!  =/+'

2008. Június 04. - 21:38:48
Válasz #23
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...a Size On-t még nem próbáltam...de a Novedexet és az Intrapro-t igen. Egy prémium fehérje. Egy kicsit olyan "olajosabb" az állaga. De szerintem jól,oldódik,jól emészthető és nekem pl tetszik hogy vannak benne ilyen kis inyencségek mint az ecdisteron.  ;)

Hát Balu mit kívánjak neked amit más még nem? Jó estét kívánok!  ;D

"Ha neki indul Balu,nem sülhet el semmi balu'!"  @:-)

2008. Június 04. - 21:47:10
Válasz #24
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
...a Size On-t még nem próbáltam...de a Novedexet és az Intrapro-t igen. Egy prémium fehérje. Egy kicsit olyan "olajosabb" az állaga. De szerintem jól,oldódik,jól emészthető és nekem pl tetszik hogy vannak benne ilyen kis inyencségek mint az ecdisteron.  ;)

Hát Balu mit kívánjak neked amit más még nem? Jó estét kívánok!  ;D

"Ha neki idul Balu,nem sülhet el semmi balul!"  @:-)

Köszi Zsolti!!!  ;)
A SizeOn-nal kapcsolatban még sokat ugye nem tudok nyilatkozni, egyedül ízben! Szőlőset iszok, teljesen jó az íze! Halodrol-ból napi 2 szem megy, a Novedex-et holnap kapcsolom be, egyelőre azt is 2 szemmel, majd azt emelni fogom 4 szemre...lehet, hogy a Halodrol-t is, de előbb menjen a 2, ha úgy érzem, hogy annyi is elég, akkor nem emelek! Legurítottam ma délután egy dupla adagos Intrapro-t, ízre, szívódásra szerintem brutál jó! Írtam már, hogy sajna nekem elég érzékeny a gyomrom, rengeteg mindent kidob, de az Intrapro-t szinte meg sem éreztem!
Milyen ízt ittál Zsolti? Mert gondolkodom, hogy bepróbálom a csokissat is! Tudom, hogy te ínyenc vagy!  ;)

2008. Június 04. - 22:09:32
Válasz #25
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Kicsit az edzésről! Szeretem az alapgyakorlatokat használni, szerintem elengedhetetlenek! Nincs 2 ugyan olyan edzésem, mindig teszek be valami új gyakorlatot, vagy megemelem az ismétlésszámot, vagy több sorozatot csinálok, szeretek szuperszetteket, tri-szetteket alkalmazni! Főleg akkor használom ezeket, amikor gyorsabban kell lepörgetnem az edzést!
Az edzésbeosztásom: - hétfő: mell
                                         bicepsz
                              - kedd: hát
                              - csütörtök: láb
                              - péntek: váll
                                            tricepsz

A mell azért került hétfőre, mert az a leggyengébb testrészem, így azt szeretném a legtöbb energiával edzeni! A láb hasonló szisztéma miatt kerül csütörtökre...mert ugye szerda pihi, és így azt is jobban tudom edzeni, mintha kedden vagy pénteken lenne! Has...ritkán ;)! Vádli heti 2-3* az attól függ mikor fér bele, de a 4 edzés közül 2-n tuti van! Elég szar a vádlim...vagyis inkább az egész lábam!
Holnap láb edzés lesz, ami a következöből fog állni: - Guggolás
                                                                     - Elölguggolás keretben
                                                                     - Lábtolás
                                                                     - Combfeszítő
                                                                     - Combhajlító
                                                                     - Merev lábas felhúzás

3-4 munkasorozatot szoktam végezni gyakorlatonként! Nagyjából ennyi!
Képet dobok fel, de csak régebbit tudok egyenlőre!
           

2008. Június 04. - 22:12:23
Válasz #26
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

Milyen ízt ittál Zsolti? Mert gondolkodom, hogy bepróbálom a csokissat is! Tudom, hogy te ínyenc vagy!  ;)

Csokisat és epreset.Majdnem az epres tetszett jobban.  ;)

2008. Június 04. - 22:13:58
Válasz #27
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Milyen ízt ittál Zsolti? Mert gondolkodom, hogy bepróbálom a csokissat is! Tudom, hogy te ínyenc vagy!  ;)

Csokisat és epreset.Majdnem az epres tetszett jobban.  ;)

Nekem az epres nagyon bejön! Kicsit epres milka illata és íze van!! Lehet megkockáztatok egy csokissat is!  :-oD

2008. Június 04. - 22:23:24
Válasz #28
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
1. kép idén február
2., 3., 4. tavaly nyár

2008. Június 04. - 22:27:41
Válasz #29
Nem elérhető

George