2024. Május 16. - 00:30:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bemutatkozásom  (Megtekintve 15225 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 24. - 12:43:24
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg



Civíl foglalkozás? Én heti 5-7 napot dolgozom és nem napi 8 órákat........
Lehet, hogy meglep, de nem vagy egyedül. Reggel 7óta most értem haza... kis matek.
Valami olyasmi, mint sükethez beszélni.
Ha te mondod  :-} Egyébként, nem én szúrtam oda a másik topikból a "vannak" szót -célzásképp...
Egy szó mint száz, Gabe sok sikert.
Viszont kívánom /:-)



Gabe!


Kezdesz kissé zavaró lenni, velem nem igazán szoktak így  beszélni, lehet nem véletlenűl, és NEM TE fogod elkezdeni!
Megkérlek a továbbiakban ne reagálj az írásaimra!

 ERRE SE!!!

Elég nagy ez a fórum, elférünk mi itt anélkűl hogy írognánk egymásnak.

Jordan!

Szerintem kicsit túlreagálod Gabe postjait, semmi bántót nem írt, szerintem, csak más a véleménye  /:-)
Ha más erről a véleményed, akkor kabbe  :-p  :-)  ;D ;D ;D

2008. Július 24. - 23:40:40
Válasz #16
Nem elérhető

Gabe


 Łł= kösz God! már azt hittem bennem van a hiba!  /:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 13. - 14:11:45
Válasz #17
Nem elérhető

leslie


Jó napot mindenkinek!Itt vagyok,ragyogok!Van egy pár megosztanivalóm veletek,reagálnék a válaszokra!Nemvagyok olyan számítógép és internetbuzi, hogy minden félmondatos véleményre reagéljak,mert nem ülök egész nap a gép előtt.De.Rátérek a lényegre:
-A környékünkön rengeteg kis surmó, nagyképű, 65 kilós köjök kezdi el a testépítést, mer'ők király gyereknek képzelik magukat!Azt hiszik,2 hónap alatt ők Mr Olimpia testtel fognak rendelkezni!Persze akarat,SZORGALOM,elméleti tudás nélkül vágnak bele.Az eddzés szerintük 2órás,de valódi munka összesen nincs 10percnél több!Csak elpofázzák az időt és már azon okoskodnak egymás között,hogy milyen koxokat fognak tolni a jövő hónapban!!!Mint mondtam,a ,,kölykök''(17-18 éves elméletileg már felnőtt gondolkodással bíró emberek) eléggé csoffadtak.Szerintem(és testépítő haverjaim szerint akik már eléggé rég óta űzik ezt) aki komolyan gondolja ezt a sportot és igazán jó eredményeket akar elérni,annak valamiféle testi tehettség szükséges ahhoz,hogy (TISTÁN!!!)ne 10 év alatt érje el mondjuk a bűvös 50-es számot a karméretében,és ne kelljen hasonló idő az izomtömegének drasztikus
megnöveléséhez!!!
-Nincs semmi bajom a vékony emberekkel!De kérem ne fikázzon egy olyan ember se, aki nem ismer!Miért hihetetlen az a dolog, hogy egy 19 éves srác (aki heti 5 eddzésnapon mindig 100%-ot teljesít,éjjel-nappal a testépítés tölti ki az életét,aszerint éli mindennapjait)folyamatosan halad előre,nem hitetlenkedik és elérte eddig mind azt(TISZTÁN!!!) amit más hosszas évek munkájával?!
-Azthittem, itt olyan emberekre találok akik nem kérdőjelezik meg az eredményeimet!De úgylátszik, itt is csak átlagos, okoskodó, emberek vannak.Olyanok Önök, mint a volt iskolámban és az útcán az emberek:Biztosan koxol!,Ez szteroidokat szed!,ja és a leggyakoribb:MÁSFÉL ÉV ALATT NEM LEHET ILYENNEK LENNI!
-Az elmúlt egy-másfél év alatt az enyém és a családom barátai, ismerőseinek a 95%-a meglepődött a változásomon.Sokan gyanúsítottak tiltott szerek használatával, egyedül a közvetlen barátaim, haverjaim, szüleim és nővérem voltak vele tisztába,hogy TISZTÁN eddzek.
-NEM érdekel mások véleménye!Nyugodtan irígykedhet bárki, NEM érdekel!Ami megvan az megvan.Nem vagyok zsírmentes,de közel sincs sörhasam.Aki koxol az koxoljon,engem NEM izgat, ha szüksége van rá hát tegye!Nekem nincs rá szükségem!Ennyi.

2008. Augusztus 13. - 14:34:41
Válasz #18
Nem elérhető

izomboy



 kérem ne fikázzon egy olyan ember se, aki nem ismer!
-Azthittem, itt olyan emberekre találok akik nem kérdőjelezik meg az eredményeimet!De úgylátszik, itt is csak átlagos, okoskodó, emberek vannak.Olyanok Önök, mint a volt iskolámban és az útcán az emberek:Biztosan koxol!,Ez szteroidokat szed!,ja és a leggyakoribb:MÁSFÉL ÉV ALATT NEM LEHET ILYENNEK LENNI!

1)Ha közszereplést vállalsz, számolnod kell a vélemény nyilvánítással.

2.)Nem rögzítetted a naturálságod így nem órdíthatod le a fejét senkinek ha feltételezi,érthető a kiváncsiság.
Tudod itt a naturál fiúk és a doppingoló fiúk barátságosan megférnek egymás mellett, tehát mikor azt kérdezik doppingolsz e , nem néznek le és vonják kétségbe az eredményeid csak kiváncsiak.

3.)Te pár reakcióból leszűrted milyenek vagyunk...és megsértődsz mert mi mégcsak ezt sem tettük meg.

Most a fórum nevében beszéltem, remélem nem gond :)

2008. Augusztus 13. - 14:54:59
Válasz #19
Nem elérhető

AtisFace



 kérem ne fikázzon egy olyan ember se, aki nem ismer!
-Azthittem, itt olyan emberekre találok akik nem kérdőjelezik meg az eredményeimet!De úgylátszik, itt is csak átlagos, okoskodó, emberek vannak.Olyanok Önök, mint a volt iskolámban és az útcán az emberek:Biztosan koxol!,Ez szteroidokat szed!,ja és a leggyakoribb:MÁSFÉL ÉV ALATT NEM LEHET ILYENNEK LENNI!

1)Ha közszereplést vállalsz, számolnod kell a vélemény nyilvánítással.

2.)Nem rögzítetted a naturálságod így nem órdíthatod le a fejét senkinek ha feltételezi,érthető a kiváncsiság.
Tudod itt a naturál fiúk és a doppingoló fiúk barátságosan megférnek egymás mellett, tehát mikor azt kérdezik doppingolsz e , nem néznek le és vonják kétségbe az eredményeid csak kiváncsiak.

3.)Te pár reakcióból leszűrted milyenek vagyunk...és megsértődsz mert mi mégcsak ezt sem tettük meg.

Most a fórum nevében beszéltem, remélem nem gond :)

Teljesen igazad van izomboy. (Amúgy szerintem gabe első postján húzta fel magát.)
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 13. - 15:01:04
Válasz #20
Nem elérhető

FirstLady


Jó napot mindenkinek!Itt vagyok,ragyogok!Van egy pár megosztanivalóm veletek,reagálnék a válaszokra!Nemvagyok olyan számítógép és internetbuzi, hogy minden félmondatos véleményre reagéljak,mert nem ülök egész nap a gép előtt.De.Rátérek a lényegre:
-A környékünkön rengeteg kis surmó, nagyképű, 65 kilós köjök kezdi el a testépítést, mer'ők király gyereknek képzelik magukat!Azt hiszik,2 hónap alatt ők Mr Olimpia testtel fognak rendelkezni!Persze akarat,SZORGALOM,elméleti tudás nélkül vágnak bele.Az eddzés szerintük 2órás,de valódi munka összesen nincs 10percnél több!Csak elpofázzák az időt és már azon okoskodnak egymás között,hogy milyen koxokat fognak tolni a jövő hónapban!!!Mint mondtam,a ,,kölykök''(17-18 éves elméletileg már felnőtt gondolkodással bíró emberek) eléggé csoffadtak.Szerintem(és testépítő haverjaim szerint akik már eléggé rég óta űzik ezt) aki komolyan gondolja ezt a sportot és igazán jó eredményeket akar elérni,annak valamiféle testi tehettség szükséges ahhoz,hogy (TISTÁN!!!)ne 10 év alatt érje el mondjuk a bűvös 50-es számot a karméretében,és ne kelljen hasonló idő az izomtömegének drasztikus
megnöveléséhez!!!
-Nincs semmi bajom a vékony emberekkel!De kérem ne fikázzon egy olyan ember se, aki nem ismer!Miért hihetetlen az a dolog, hogy egy 19 éves srác (aki heti 5 eddzésnapon mindig 100%-ot teljesít,éjjel-nappal a testépítés tölti ki az életét,aszerint éli mindennapjait)folyamatosan halad előre,nem hitetlenkedik és elérte eddig mind azt(TISZTÁN!!!) amit más hosszas évek munkájával?!
-Azthittem, itt olyan emberekre találok akik nem kérdőjelezik meg az eredményeimet!De úgylátszik, itt is csak átlagos, okoskodó, emberek vannak.Olyanok Önök, mint a volt iskolámban és az útcán az emberek:Biztosan koxol!,Ez szteroidokat szed!,ja és a leggyakoribb:MÁSFÉL ÉV ALATT NEM LEHET ILYENNEK LENNI!
-Az elmúlt egy-másfél év alatt az enyém és a családom barátai, ismerőseinek a 95%-a meglepődött a változásomon.Sokan gyanúsítottak tiltott szerek használatával, egyedül a közvetlen barátaim, haverjaim, szüleim és nővérem voltak vele tisztába,hogy TISZTÁN eddzek.
-NEM érdekel mások véleménye!Nyugodtan irígykedhet bárki, NEM érdekel!Ami megvan az megvan.Nem vagyok zsírmentes,de közel sincs sörhasam.Aki koxol az koxoljon,engem NEM izgat, ha szüksége van rá hát tegye!Nekem nincs rá szükségem!Ennyi.

Szerintem Leslie ne húzd fel magad egy-egy hozzászóláson, mostanában úgyis divat lett -sajnos- a beszólogatás ismeretlenektől... Itt vannak páran, akik találkoztak már egymással, és látták az újak, hogy azok be-be szólogatnak (VICCBŐL!) egymásnak, és azt hiszik, ezzel ők is "bevágódhatnak"... :)
Írd csak le nyugodtan a dolgaidat, adataidat, eredményeidet, véleményedet, és ne foglalkozz azokkal, akik csak beszólogatnak ;) :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 13. - 16:22:12
Válasz #21
Nem elérhető

George


Én fenntartom a véleményem amit írtam, minek nyitsz topikot, ha nem vezeted?! Nem gépbuzulás az, hogyha hetente 2-3 alkalommal fellépsz, közölsz ezt-azt, olvasgatsz (mert biztos van mit tanulni, ha mást nem egy kis kultúrát), aztán mész a dolgodra, mint mindenki más. Nem tudom mit vagy megsértődve, ideírtál valamit, aztán eltűntél mint szürkeszamár a ködben...
Honnan veszed, hogy vékony emberek "fikáznak" le??? Itt mindenféle ember van, csak átlagos, vékony nem nagyon 8-)
És a kedvencem a végére....azt a sok Arnoldot megalázó genetikájú embert....mindenkinek 50-es karja van szálkásan és persze naturál...nem vagyok irígy, a legkevésbé sem. Csak láttam már ezt-azt pár év alatt :)

2008. Augusztus 13. - 16:25:40
Válasz #22
Nem elérhető

Gabe


ha naturál életmóddal éerted el mindezt akko nagy respect  :-){
csak első blikkre elég hihetetlen...volt

másrész pedig George-al kell egyetértenem...  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 13. - 16:59:59
Válasz #23
Nem elérhető

sasa


Nekem már a naturál szó a legundoritóbb a világon!
Régen minden embernek a második szava bazdmeg volt.
Most meg minden fasz a naturál szót használja. Miért kell kihangsúlyozni, hogy naturálok vagytok?
Higyjétek el úgy is látjuk rajtatok, hogy azok vagytok.

2008. Augusztus 13. - 17:03:03
Válasz #24
Nem elérhető

Jordan


Nekem már a naturál szó a legundoritóbb a világon!
Régen minden embernek a második szava bazdmeg volt.
Most meg minden fasz a naturál szót használja. Miért kell kihangsúlyozni, hogy naturálok vagytok?
Higyjétek el úgy is látjuk rajtatok, hogy azok vagytok.

 Łł= Łł= Łł=

Sasa   :-)! (+)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Augusztus 13. - 17:09:36
Válasz #25
Nem elérhető

izomboy


Nekem már a naturál szó a legundoritóbb a világon!
Régen minden embernek a második szava bazdmeg volt.
Most meg minden fasz a naturál szót használja. Miért kell kihangsúlyozni, hogy naturálok vagytok?
Higyjétek el úgy is látjuk rajtatok, hogy azok vagytok.

Mikó natúr voltam ,hűű de büszke voltam rá.... jött szembe egy ismerősöm , köszönt, majd épp kérdezett volna  de én közbevágtam határozottan..."ez mind naturál rajtam!!!!!"
Hogy valójában mit akart kérdezni sosem tudom meg !+"%


Tehát aki ebben a cipőben jár, szeretné kikiáltani a világnak, hogy értékeljék a törekvéseit.
A rosszabb ,ha ezzel akar kiemelkedni.

2008. Augusztus 13. - 18:17:41
Válasz #26
Nem elérhető

Gabe


Nekem már a naturál szó a legundoritóbb a világon!
Régen minden embernek a második szava bazdmeg volt.
Most meg minden fasz a naturál szót használja. Miért kell kihangsúlyozni, hogy naturálok vagytok?
Higyjétek el úgy is látjuk rajtatok, hogy azok vagytok.
szerintem a monológod visszafelé is igaz, aki cuccol, annak sem kell lekezelően beszélni arról, aki nem.
másrészt az a jobbik, ha látod valakin, hogy nem cuccol,
a rosszabb az, ha nem látod azon, aki igen. és ilyen is van nem kevés  :D
egyébként pl. a superbody-n is gyakran elhangzik a naturál szó  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 13. - 22:24:58
Válasz #27
Nem elérhető

sasa


És te ebben tényleg hiszel?

2008. Augusztus 14. - 12:30:39
Válasz #28
Nem elérhető

Gabe


azt írtam: elhangzik  ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 14. - 13:06:01
Válasz #29
Nem elérhető

sasa


Akkor jó!
Már azt hittem, hogy félre ismertelek. ;D