2024. Május 15. - 15:33:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bemutatkozásom  (Megtekintve 15223 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 14. - 13:07:29
Válasz #30
Nem elérhető

Gabe


azért a régebbi "sztár"-ok közül ismertem egy párat, na meg én sem vagyok (laryy) BIRD !
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 21. - 13:04:43
Válasz #31
Nem elérhető

leslie


Hali!Lenne egy pár kérdésem a tapasztaltabbakhoz,léci válaszoljon az,akinek van véleménye:

1.A legjobban szeretett testrészem a karom és legtöbbször hetente 3-szor is megeddzem,de minimum 2-szer,ha nincs időm többre.Eddig úgy gondolom jó eredményt értem el a sokszori eddzésével.Sok ez a menyiség?
2.Kb. 3.hete nem edzek a terv szerint,kihagyok napokat,hetente 1-2-szer edzek szintentartás miatt.Nem bírok a nagy meleg miatt.Levertnek érzem magam
nincs erőm és kedvem egy rendes eddzéshez.Sokat veszíthetek ennyi idő alatt az izommenyiségből?Eddig nem csökkent semmi.Kicsit elkenődtek a formák és ennyi.
3.Menyivel jobb a MuscleTech fehérjéje mint a silányabb márkáké?Nekem eddig jól beváltak a középkategóriás termékek is,ráadásul az eddig kipróbáltaknak
az ízük is jobb.Nekem nem volt hihetetlen mértékű változás a többihez képest.

2008. Augusztus 21. - 13:09:42
Válasz #32
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
1.Sok
2.Vesztíhetsz de ez alkatfüggő is.
3.A Nitro Techet most is kajázom...szerintem nagyon jó kis fehérje. Rangsorolni nemhiszem hogy lehet vagy érdemes...de nem véletlenül a világon a legtöbbet eladott fehérje...és valszeg Jay Cutler sem sportrobival viszi be a fehérjét hanem NITRO TECH-el.  ;)

De nagyon jó minőségű és elérhető árú fehérje perpill a Dymatize Elite Whey....emésztőenzimekkel meg minden. Hmmm?  ;)

2008. Augusztus 21. - 14:06:32
Válasz #33
Nem elérhető

Gabe


De nagyon jó minőségű és elérhető árú fehérje perpill a Dymatize Elite Whey....emésztőenzimekkel meg minden. Hmmm?  ;)
és az íze is jó, és valóban nem puffaszt!  :-!
"Yeah buddy, light weight baby!"