2024. Április 28. - 22:08:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Total Domination-Anabolic Xtreme 3-AD  (Megtekintve 25322 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 13. - 18:39:44
Megtekintve 25322 alkalommal
Nem elérhető

darknight






                                                            Total Domination


                                                              Coming soon...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 13. - 19:22:19
Válasz #1
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 14. - 09:37:26
Válasz #2
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 14. - 09:51:15
Válasz #3
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nekem már van! S lassan kezdem, de ezt majd a saját forumomban úgy is leírom!

2008. Július 14. - 21:17:25
Válasz #4
Nem elérhető

AtomAnti


Dark aztán te is TEGYÉL RÁ!   O0

Ne légy SZERTELEN...  ;D ;D ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Július 14. - 21:23:34
Válasz #5
Nem elérhető

Johnnyx


Gyerünk Dark! Mutasd meg, hogy kell csinálni  @:-)
Egyetek zabot!

2008. Július 16. - 10:37:26
Válasz #6
Nem elérhető

darknight


                                                                  The Final Countdown

                                                           A visszaszámlálás megkezdődött...

Mint azt pár napja már előrevetítettem, hamarosan (1-2 napon belül) megkezdem a saját, különbejáratú Anabolic Xtreme: 3-AD tesztemet.

Elöljáróban néhány szó magamról azoknak, akik még nem ismernek:

Jelenleg 29 éves vagyok, hétköznapjaimon azon fáradozok, hogy végre (M)Agyarországon is a jog és a rend, ne pedig a káosz és az anarchia uralkodjanak. Mindezek mellett igyekszem edzeni, hogy az elme és a lélek rombolását némiképpen kompenzáljam a test erősítésével.

2006. február-március körül mentem le először edőterembe azzal a céllal, hogy márpedig én "edzeni" fogok. Előtte talán 1-2 alkalommal már volt tiszavirág életű fellángolás ezen a téren, de azok kb. 1-2 hónap után kihúnytak. Nagyjából arra voltak csak jók, hogy pár dologról azért már volt némi fogalmam.

Amikor majd 2 és fél éve elkezdtem, akkor egy magánéleti mélypontról igyekeztem visszakapaszkodni, és ebben az edzés nagyon sokat segített. Szándékosan írok edzést, és nem testépítést, mert amit én csinálok az még nem testépítés szerintem.

72 kilósan kezdtem neki az egésznek, és apránként sikerült fejlődnöm és megtanulni a dolgokat, de még mindig csak a tanulási fázis elején járok, de néha már látom a testem reakcióit, képes vagyok észlelni a jelzéseit, néhol már megvan az izomérzet is, néhol pedig sajnos még csak kapisgálom a dolgokat.

Kiegészítőket pár hónap edzés után kezdtem el szedni, majd tavaly nyáron kezdtem el kipróbálni az Extremefit termékeit, amik hatalmas minőségi ugrást jelentettek számomra. Előbb a BSN: Mass-Stack-jével próbálkoztam, majd részt vehettem a fórumon szervezett MuscleTech-tesztben, mellette pedig vittem a saját ALRI-stackemet is.

Azóta is több terméket kipróbáltam, van ami bevált és van ami nem annyira, de arra mindenképpen jók voltak ezek a próbák, hogy lássam, milyen termékekből akarom összeállítani a következő stack-jeimet.

Jelenleg azt vallom, hogy nem akarok a prohormonoknál keményebb "anyagokat" használni, nem érzem szükségét, hiszen nincsennek versenyzői ambícióim, ahol ezt már nem lehetne elkerülni. De azt megtanultam az élettől, hogy "soha ne mondd hogy soha".

Mostani tesztem az utolsó lépése egy felemásan sikerült tömegelési időszaknak, amit a teszt eredményétől függően követnie kell egy hosszabb vagy rövidebb pucolásnak.

Na, ennyi unalmas felvezető után végre rátérek a topik lényegét jelentő tesztre is.

A teszt gerincét és alapját az Anabolic Xtreme: 3-AD terméke fogja képezni, amit 22 napon keresztül fogok szedni napi 2x2 szemes felosztásban. Ezt fogja követni 30 napon át utókúraként az Anabolic Xtreme: Advanced PCT-je napi 3 szemmel.

Én az AX: Mass FX Maximum Strenght termékét anyagi okokból sajnos most kénytelen voltam kihagyni a tesztelésből, pedig nagyon kíváncsi lettem volna rá, de most ez van. Ha a 3-AD beválik nálam, akkor télen tervezek még vele egy újabb tömegelős kúrát 30 napra, 2 doboz menne napi 6 szemmel, ekkor már szeretném mellé tenni a Mass FX-et is.

Akik már ismernek, azok tudják, hogy ha a lehetőségek megengedik, akkor nem szoktam elaprózni a kiegészítők használatát. Ez most is így lesz, a munka és egyéb tényezők miatt általában ezzel próbálom kompenzálni a táplálkozás hiányosságait.

Nagyon rossz evő vagyok, erőltetnem kell a kajálást, de mivel a 3-AD egy elég kemény termék, most igyekszem maximálisan odafigyelni a táplálkozásomra, és ezt a "jó szokást" a továbbiakban is megtartani.

Most még nem írom le a napi étrendemet, de nagyjából a Steve által a MuscleTech-tesztnél leírtakat, illetve kicsit plagizálva B1ll4 étrendjét fogja követni kisebb változtatásokkal.

Az edzésbeosztás még szintén tervezés alatt áll, a heti 4 nap edzés látszik befutónak, valószínűleg mell-kar, hát-váll és láb beosztás lesz, ez ugye 3 edzésnap, és heti váltással vagy a mell-kar, vagy a hát-váll lesz kétszer megedzve.

A 3-AD melletti további kiegészítőkről csak annyit írok le előre, hogy lesz pl. MHP: Up Your Mass, Dymatize: Hi-Protein Mega Gainer és Super Liquid Amino 23,000 mg, MHP: Dark Matter, ISS: Super Vitamin Pak és még egyéb kiegészítők is, ezeknek a megérkezésére várok jelenleg.

Ha minden összetevő megérkezik, és megveszem nagy tételben az egyéb tápanyagokat is (pl. zabpehely, fagyasztott brokkoli, rizs, tonhal stb.), akkor azonnal indul a teszt, remélhetőleg erre már tényleg csak 1-2 napot kell várni.

Tegnap újra elkezdtem az edzéseket, előtte kb. 11-12 nap maradt ki, ezidő alatt semmi kiegészítő nem ment, még fehérje sem, úgyhogy a fórumtalálkozón Tiszakécskén teljesen kiürült és versenyzői szóhasználattal élve "off-season" formában láthattatok. De azt érzem, hogy az elvesztett tömeg és erő nagyon hamar vissza fog jönni, pláne ilyen kiegek és megfelelő kajálás mellett, és igazából a szervezetemnek is kellett ez a kis pihenő. Így talán majd a teszt is nagyobbat fog szólni...

Pontos méreteket, edzés-és kajabeosztást, illetve képeket szintén néhány napon belül fogok feltenni, addig is kérem türelmeteket.

Tervezek egy kis extrát is a tesztírással kapcsolatban, ezt is hamarosan megtudjátok...

Végezetül engedjetek meg még annyit, hogy elmondjam, mik a konkrét céljaim ezzel a teszttel.

Körülbelül annyi, hogy ha majd a teszt végén B1ll4 és Atom kollégák meglátnak, akkor csak ennyit tudjanak mondani:

Tele vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 16. - 12:37:54
Válasz #7
Nem elérhető

AtisFace


Sok szerencsét a kiegekhez! @:-)
Figyelni fogom a topicodat az tuti, kiváncsi vagyok, hogy a magyarokon mit tud a 3-AD magában, mert a külföldi tesztelők elég vegyes beszámolókat írtak(kivéve persze az AX tesztemberei mert azoknak valamiért nagyobbat ütött mindenkinél  >:D).
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 17. - 00:23:19
Válasz #8
Nem elérhető

Kris


Nem rovid egy kicsit az a 22 nap ,hogy valojaban kideruljon ,hogy mit tud a 3-Ad?

2008. Július 17. - 00:27:55
Válasz #9

B1ll4

Vendég
Kris azért tockon2 meg én is 2 hónaposra nyomtuk ezt a tesztet .
1. hét mass-fx
2-3-4. hét mass-fx & 3-ad
5-6-7-8. hét PCT

2008. Július 17. - 00:44:22
Válasz #10

B1ll4

Vendég
Tudjuk dark kolléga , hogy tele vagy ! Ezt nem kell mondani ! Szeggyed , szeggyed ! :)

Mi veled vagyunk , erre gondolj ha már a tököd kivan a melóval , meg az emberekkel ! 3-AD jó barátunk lesz !  8-)

2008. Július 17. - 14:16:38
Válasz #11
Nem elérhető

Kris


Kris azért tockon2 meg én is 2 hónaposra nyomtuk ezt a tesztet .
1. hét mass-fx
2-3-4. hét mass-fx & 3-ad
5-6-7-8. hét PCT


Csak azert mert en anno a hyperdrol+mass fx kombot szedtem 8 hetig es utana pct.

Vagy a 3-ad nal nem javasolt csak 3 het.

Igy nekem rovidnek tunik az egesz.

2008. Július 17. - 14:18:36
Válasz #12

B1ll4

Vendég

2008. Július 17. - 14:59:40
Válasz #13
Nem elérhető

darknight




                                                         Akkor kezdjük...

Ma reggel felkeltem, és tudtam, hogy még mindig nem érkezett meg néhány termék, amire vártam. De éreztem, hogy elég a sz.......ból... 8)

Reggeli, kicsit később egy turmix, és 9 óra magasságában magamba töltöttem az első 2 kapszula 3-AD-t egy fél csomag mogyoró és 1 kanál lenmagolaj kíséretében.

És láss csodát, fél óra múlva felhívott a Párom, hogy megjött a csomag és lógok Neki egy csomó pénzzel...

Na igen, ezt már szeressük!

Úgyhogy a mai nappal megindult a teszt, ami alap felállásból 22 nap 3-AD-re és 30 nap PCT-re van tervezve, de Isten tervez, én végzek... Lehet, hogy a 3-AD-s szakasz kicsit meghosszabbításra kerül, majd meglátjuk.

Az étkezésemet egyenlőre nem írom le, elnézést Tőletek, de ehhez most nincs türelmem, de max. 1-2 nap és felkerül az is.

De azért lássuk a mai nap eddigi kajálásait:

Az 1. étkezés rántotta volt 5 tojás fehérjéjéből+3 sárgája paprikával, paradicsommal,

2.-4. étkezés Dymatize Hi-Protein Mega Gainer (vanília) shake 1 adag (60 gramm protein+81 gramm szénhidrát+5 dl tej, ami helyett lehet, hogy a továbbiakban víz fog menni a Danybuilding topikjában leírtak alapján+120 gramm zabpehely összeturmixolva) 2 részre osztva,

3.-5. étkezés 600 gramm mustáros csirkemell kínai párolt zöldségkeverékkel 2 részre osztva,

valamint volt még egy vízzel kevert ON: 100 Whey-turmix, illetve a 3-AD bevételekor a fél csomag mogyoró és 1 kanál lenmagolaj. Egyenlőre ennyi.

Edzés szempontjából marad a mell-kar, hát-váll, illetve a láb felosztás, ebből a mai penzum a lábé, amit ostoba módon már hónapok óta nem edzettem. Nos, majd meglátjuk mit hozz neki a mai nap...

Hogy legyenek tényszerű adatok is, ma egy patikában mérést végeztettem, tehát ezek a "pontos" adatok:

Total Domination: 3-AD-Test 1.Day

Magasság: 178 cm (Uppppsz, itt jó 2 centit tévedtem).

Súly: 92,50 kilogramm.

És ami végképp lesújtott és a porba alázott:

Testzsír-index:23,3%.

Hát azt tudtam, hogy sz..r a helyzet, és romszálkásnak közel sem vagyok nevezhető, de ez azért meglepett.

Lényegében egy két lábon járó zsírgombóc vagyok, egy kis gömböc... :'(

Ez ellen majd sürgősen tenni kell, most elhatároztam, hogy a teszt alatt 5 naponta elvégeztettem ezt a mérést durva 50,- Ft-ért, és majd meglátjuk, hogy mi fog történni.

Képeket megpróbálok este csinálni, de technikai okokból csak a munkahelyemen tudom őket feltölteni, így leghamarabb holnap várhatók.

További mérések szintén ma este vagy holnap esedékesek.

Este az edzés után jelentkezem még, addig is megkapjátok a topik extrájaként a mai napra való motivációt, mellyel a továbbiakban is jelentkezem a teszt minden napján:

Lássuk:

Motivation picture of the day:

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 17. - 15:00:59
Válasz #14
Nem elérhető

hopika


Lehet ez lesz a kedvenc topikom.... <3!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!