2024. Április 29. - 00:46:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Total Domination-Anabolic Xtreme 3-AD  (Megtekintve 25325 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 18. - 22:46:41
Válasz #30
Nem elérhető

Jordan


Ha te vagy a képen, azt kell hogy mondjam, a válltozás már most észlelhető!  :D ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 18. - 23:09:10
Válasz #31
Nem elérhető

darknight


Ha te vagy a képen, azt kell hogy mondjam, a válltozás már most észlelhető!  :D ;)

Magas labda volt, ott a pont...(+)

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 19. - 20:43:12
Válasz #32
Nem elérhető

darknight



A teszt 3. napja...

Ez a nap teljes egészében a pihenésről és a regenerálódásról szólt, ma minden az evés és az alvás köré összpontosult.

A Párom ma is dolgozik szegény, reggel hétre ment a munkahelyére, de előtte még volt olyan jó hozzám, hogy elkészítette az egész napi kajámat, még1x köszönet érte Cica :-*!!!

Mivel így egész napra magamra maradtam, csak 11 óra után keltem fel, amire nagyon hosszú idő óta nem volt példa, de most nem volt miért felkelnem korábban. Elkészítettem a szokásos rántottát, bevettem mellé egy ISS Super Vitamin Pakot, és kezdetét vette a nap.

A kajám ma kizárólag csirkemellből, valamint párolt brokkoliból, pirított újburgonyából, paradicsomból és uborkasalátából állt, ezt eszegettem eddig 3x, és fogom még a maradékot megenni a nap végére valószínűleg 2 részletben. Mivel a barátnőm csak éjjel 1-2 körül ér haza, addig mindenképpen fennmaradok, és eszegetek unalmamban.

A kajálást leszámítva ma csak neteztem, olvastam, bambultam kb. fél órát a TV előtt, majd 17 óra után megint bealudtam 18.30-ig. Jó volt így abszolút magamban pihengetni, nagyon ritkán van rá lehetőség, de azért hiányzott a család. De holnap már mindannyian együtt leszünk, lesz hangzavar ezerrel, igazi latinos család vagyunk ilyenkor... ;D

Talán a 3-AD, de valószínűleg inkább a napi szinten elfogyasztott földimogyoró "áldásos" hatásaként pár új pattanással sikerült gazdagodnom, amik az elképzelhető leglehetetlenebb helyeken jelentek meg a fejemen, pl. 2 is a szemöldököm mellett pompázik... :'(

Sajnos amúgy is elég rossz bőrtípussal rendelkezem, úgyhogy ez nem oszt, nem szoroz, meg ez a dolog bizony ezzel jár, el kell ezt fogadni...

Ma edzés előtti pörgetőként az Anadrox használata mellett döntöttem, várom az építő jellegű hozzászólásokat, bevállt tanácsokat a szedési adagokat, időpontokat illetően. (Napi szinten 1 vagy 2 adag, reggel és/vagy edzés előtt stb.)

Nagyjából már ennyit...

Motivation picture of the day: Hétvége lévén szerintem ma dupla adag hölggyel kell kedveskednem ... ;D

  >:D >:D >:D


"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 20. - 20:29:52
Válasz #33
Nem elérhető

darknight



A teszt 4. napja...

Lényegében lásd a 3. napot, annyi változtatással, hogy ma már 9-kor igen "kellemesen" felébresztett a barátnőm , utána rántotta, majd szellemi szabadfoglalkozás.

Ma kajába kb. 800-900 gramm marha ment, illetve megy be folyamatosan tésztával. A tegnapi "kajanap" után ma nem volt akkora étvágyam, de azért eleszegettem apránként. Ma is próbáltam regenerálódni, de azért a család mellett ez már nem volt annyira pihentető.

Holnap hát-váll, igyekszem rákészülni a dologra. Egyenlőre ennyi...

Ja, és talán a héten megkérek majd valakit a teremben fotózni, hogy "ne csak saját magamat fényképezzem telefonnal, tükörből", bár annak is megvan az oka, hogy miért ezt teszem, de mindegy...

Motivation picture of the day:

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 22. - 10:06:48
Válasz #34
Nem elérhető

darknight



A teszt 5-6. napja...

Nos, úgy látom, fel sem tünt senkinek, hogy tegnap nem adtam életjelet magamról, még a napi "motivációs" képet sem hiányolta senki, úgyhogy ebből le kellett vonnom a megfelelő konzekvenciát...

Lényegében arról volt szó, hogy tegnap este 3x kezdtem el írni a napi bejelentkezésemet, és az a nyomorult számítógép pontosan 3 alkalommal kapcsolt ki szó nélkül. Egy 4. próbálkozást már nem akartam reszkírozni, mert jelenleg nincs pénzem új monitorra, klaviatúrára vagy komplett számítógépre...

A tegnapi reggel amúgy sem indult túl jól, volt váratlan éjszakai ébresztő, emiatt összeveszés az Asszonnyal, idióta ügyfelek az értelmetlen ügyeikkel a "panasznapon" a munkahelyemen, ezek után már az edzés lényegében felüdülést jelentett.

Hát-váll nap:

Vállból nyomás ülve egykezesekkel:
8x22,5/k, 8x25/k, 8x25/k, 8x27,5/k

Tarkóhoz húzás hátgépen széles fogással hosszú egyenes rúddal:
10x60, 8x70, 8x80, 8x85

Oldalemelés egykezesekkel:
8x12,5/k, 8x15/k, 8x15/k, 8x15/k

Döntött törzsű evezés Olympia rúddal alsó fogással:
10x70, 10x80, 8x90, 8x90, 10x80

Kézelőreemelés rövid egyenes rúddal:
10x27, 10x32, 10x32, 10x32

Egykezes evezés sima padon:
10/kx27,5, 10/kx30, 10/kx30, 10/kx30

Döntött törzsű oldalemelés egykezesekkel:
10x12,5/k, 10x15/k, 10x17,5/k, 10x17,5/k

Lehúzás mellhez hátgépen hosszú, egyenes rúddal szűk, alsó fogással:
10x60, 10x70, 10x80, 10x85, 10x85

Vállvonogatás dobogón állva test előtt Olympia rúddal:
10x60, 10x70, 10x80, 10x90, 10x100, 10x100

Volt még húzódzkodás szélesen 4x8, illetve felülés római-széken 4x30.

Ennyi volt a tegnapi edzés, az Anadrox megteremtette a mentális fókuszt, tolt előre rendesen, bár most nem jelentkezett akkora termo-hatás és izzadás, mint pénteken. Súlyban itt-ott már jelentkezik némi erősödés, de főképp az izomérzet terén érzek pozitív változást. Sajnos mentálisan nem állok a helyzet magaslatán, bár ez szerencsére az edzéseimre nem nyomja rá a bélyegét, de pl. a súlygyarapodásra igen.

Persze azzal is elégedett leszek, ha minimális tömegnövekedés mellett inkább csak a forma változik, tömörödnek, beégnek az izmok, és jön mellé némi erősödés. Meglátjuk, mi lesz... :o

Sajnos egyenlőre motivációs képpel nem szolgálhatok, lévén a munkahelyi szabályzat tiltja az erotikus és szexuális tartalmú képek megtekintését, illetve azok munkaeszközökön történő tárolását... :'(

De ha este nem fog velem megint kibabrálni a számítógép, akkor dupla adagra számíthattok...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 22. - 10:14:24
Válasz #35
Nem elérhető

Jordan



De ha este nem fog velem megint kibabrálni a számítógép, akkor dupla adagra számíthattok...

  >:D >:D >:D


Várjuk, várjuk!  @-o @-o @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 23. - 11:24:39
Válasz #36
Nem elérhető

darknight




ERROR!!!!!          ERROR!!!!!          ERROR!!!!!          ERROR!!!!!          ERROR!!!!!          ERROR!!!!!

Nos, úgy tűnik, hogy a hiba a rendszerben van... Tegnap este 2 alkalommal próbáltam megírni a napi bejelentkezésemet, de a számítógép mindkét alkalommal kikapcsolt. Érthetetlen... ????... ˝=/ :-Đ

Mindenesetre lássuk a tegnapot edzés szempontjából:

A teszt 6. napja: Mell-bicepsz/tricepsz szuperszett-nap

30°-os nyomás Olympia rúddal:
8x60, 8x70, 6x70, 6x70, 6x70, 8x60, 8x60

Tárogatás sima padon egykezesekkel:
8x15/k, 8x17, 5/k, 8x20/k, 8x22,5/k

"Szűken nyomás"egykezesekkel 30°-os padon:
8x22,5/k, 8x25/k, 8x27,5/, 8x27,5

Mellgép:
8x60, 8x70, 8x80, 8x80

Bicepsz ülve egykezesekkel váltott kézzel:
16x15/k, 16x17,5/k, 16x20/k, 16x20/k

Tricepsz állva egykezessel:
12x27,5, 12x30, 12x30, 12x30

Bicepsz Scott-padon franciarúddal:
8x32, 8x37, 8x37, 8x37

Kalapács tricepsz padon fekve egykezessel:
10/kx12,5, 10/kx12,5, 10/kx12,5, 10/kx12,5

Kalapács bicepsz állva egykezesekkel egyszerre:
8x15/k, 8x17,5/k, 8x20/k, 8x20/k

Tricepsz-letolás hátgépen hosszú egyenes rúddal:
10x30, 10x40, 10x40, 10x40

Vállvonogatás egykezesekkel:
10x27,5/k, 10x30/k, 10x30/k, 10x30/k, 10x30/k

Tolódzkodás mellre: 4x15, felülés római széken: 4x30.

Az edzés volt lényegében a nap fénypontja, a többi említést sem érdemel.

Még annyi történt, hogy az első 5 nap után ismét megmértem magamat, testzsír-százalék ugyanannyi, a testtömeg emelkedett 92,50-ről 93,40 kilogrammra, illetve a gép szerint nőttem 1 centit :-):-)::. Bár ez lényegében csak annyit jelenthet, hogy kicsit normálisabban kihúztam magamat, és nem görnyedtem össze, mint szoktam, szóval így elméletileg talán nem is tévedtem a 180 cm-es testmagassággal anno.

Egyenlőre ennyi, erő folyamatosan, de nem ugrásszerűen emelkedik, emellett az edzéseken a kitartás és a fókusz, valamint a regeneráció kiemelkedő. Lényegében edzés után Dark Matter, rá 1 órára kaja, kis pihi, zuhany és teljesen fittnek érzem magamat, még órákig olvasok vagy netezek.

Megkerülve a munkahelyi szabályzatot, ezennel kárpótolom a kedves érdeklődöket, akik motivációban szenvednek a mai edzés előtt, jöjjenek a természetes tesztoszteron-fokozók...

Motivation picture of the day:

  >:D >:D >:D


"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 23. - 13:40:12
Válasz #37
Nem elérhető

Jordan


Úúúúú!

Oké, minden oké!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 23. - 15:31:47
Válasz #38
Nem elérhető

AtomAnti


Gyűrjed keményen Setét Lovag.  ;-oo-; :-oD


Jordant idevonzották a puncis képek  8-) ))=/
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Július 23. - 15:55:05
Válasz #39
Nem elérhető

AtisFace


Szerintem nem csak Jordent Łł=.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 23. - 19:26:48
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Gyűrjed keményen Setét Lovag.  ;-oo-; :-oD
Jordant idevonzották a puncis képek  8-) ))=/

Donganak mint a legyek  >:D (Zümm zümm  8-) )

2008. Július 24. - 11:37:05
Válasz #41
Nem elérhető

darknight




Az első 7 nap summázata:

Elérkezett az idő, hogy megosszam veletek az első hét tapasztalatait. A leginkább kézzel fogható és nyomon követhető változás eddig a testsúlyban következett be, ez eddig +1 kilogramm. Ez akár lehetne több is megérzésem szerint, még több kajával, de most inkább a lassabb, de minőségibb növekedést erőltetem.

Viszont a +1 kiló ellenére nagyobb definiáltságot látok magamon, mint korábban, az izmok bekeményedtek, feszesek, lényegében egész nap egy bedurrant állapotot tudok prezentálni. És ez jó, nagyon jó. Furcsa, mert az eltelt 1 hét alatt pl. összesen 1 lábedzésem volt, előtte hónapokig semmi, és mégis formálódik, definiálódik a lábam is. Mondjuk tömegre nem nő, de az izoláció szemmel látható, modjuk napi szinten azért mászom a hegyeket rendesen.

Az étvágy az első 3-4 napban nőtt meg jelentősen, azóta némiképpen csillapodott, naponta jóval több alkalommal, kisebb adagokat eszek, de akár éjjel 1-2 óra felé is kajálgatok. A libidóban is az első 3-4 nap jelentkezett extrém növekedés, azóta "beállt" egy standard, magasabb szintre.

Az erőnövekedés eddig nem jelentkezett extrém szinten, inkább a kitartás növekedett, ugyanazokkal a súlyokkal több ismétlés, több sorozat megy az edzéseken. Rudas gyakorlatokban mindig is gyenge voltam, főként fekvenyomásban, de a jövő hét egyik melledzésén megpróbálom a nagyobb súlyokat erőltetni. Kézisúlyoknál sajnos a max. súly a 30 kilós, úgyhogy itt már tényleg nem igazán tudom csak az ismétlések vagy a sorozatok számát növelni. Keresztcsiga sajnos nincs a teremben, így az ilyen jellegű gyakorlatokról is le kell mondanom.

Tehát a 3-AD szépen teszi a dolgát, nem csodaszer, de nem is egy egyszerű kreatin. Az Anadrox egyenlőre ugyancsak jól muzsikál, a Dark Matter pedig egyszerűen az eddig általam használt edzés-utáni termékek közül a legtutibb "anyag".

Bármennyire kivagy edzés után, érzed akár gyengének, telítettnek a gyomrod, hiába kapkodod a levegőt és kóvályog a fejed, a cucc egyszerűen lecsúszik a torkodon és betölti az izmaidat, ahogy azt kell. Aki teheti, próbálja ki, megéri (:-)!

Emellett edzés közben a Liquid Super Amino 23,000 mg+Xtend-kombó is jó szolgálatot tesz, adják a szuflát és a tápanyagot a szervezetnek rendesen. A Hi-Protein vízzel és zabpehellyel összeturmixolva ízre jóval gyengébb, mint a tejes verzió, de még maximálisan az elfogadható íz-tartományon belül mozog.

Egyenlőre ezek a tapasztalataim, ha valakinek kérdése van, vagy tanáccsal szolgálna, hogy miben változtassak, az tegye meg nyugodtan.

Mivel úgy tűnik, hogy megoldódott az otthoni hozzászólás-írás problémája, nagy valószínűség szerint ma este még jelentkezem a mai láb-edzéssel és a "nap lányával"...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 25. - 11:58:08
Válasz #42
Nem elérhető

darknight



A teszt 8. napja...

Tegnap megvolt a lábedzés is, tartottam kicsit tőle, mivel nem a kedvenc testrészem (Mondjuk egy csinos női lábnál ez már más megítélés alá esik 8).

Kicsit sikerült is meghúznom a bal combom belső oldalát a guggolásnál, emellett kegyetlenül kifáradtam, de egyenlőre furcsamód még semmi izomláz nem jelentkezett a lábaimban (bár általában az edzés utáni 2. naptól kritikus a helyzet).

Na, majd meglátjuk...

Láb-nap:

Combfeszítő:
20x40, 15x50, 10x60, után lábanként 4x10 30 kilóval.

Lábtoló:
20x140, 15x180, 10x220, 10x220

Ülő vádli:
25x40+10x35+10x30 (a sorozatok között annyi pihenővel, amig 5-5 kilót leveszek).
20x50+10x45+10x40
15x60+10x55+10x50

Combhajlító:
20x20, 15x30, 10x30, utána lábanként 4x10 10 kilóval.

Guggolás:
20x60, 15x70, 10x80, 10x90, 10x100

Kitörés rövid egyenes rúddal:
20x22, 20x22, 20x22, 20x22 (10-10 lépés lábanként).

Emellett volt még hiperhajlítás 4x20, húzódzkodás szélesen 4x8, valamint felülés római-széken 4x30.

Egyenlőre ennyi, megyek táplálkozni. Délután váll-hát nap =/+' ))=/ >:D...

Motivation picture of the day:

  >:D >:D >:D

"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 28. - 10:30:29
Válasz #43
Nem elérhető

darknight


A teszt 9-10-11. napja...

Sajnos az otthoni géppel a probléma mégsem oldódott meg ˝=/, így egész hétvégén nem tudtam a topikot vezetni. Mondjuk nagyon sok mindenről, legalábbis pozitív dologról nem is tudtam volna beszámolni, a negatívumokat pedig meghagyom magamnak, nem akarok ezzel mást terhelni.

Annyi vonzata van csak a hétvégén történteknek, hogy tömegben szinte biztos, hogy nem gyarapodtam, sejtésem szerint inkább vesztettem belőle. Azt azért remélem, hogy a hétvégi események az edzésekre nem nyomják rá a bélyegüket...

De a múlt hétről még adós vagyok néhány dologgal, többek között a hét utolsó edzésével:

Hát-váll nap:

Lehúzás tarkóhoz hátgépen rövid egyenes rúddal:
10x60, 8x70, 8x80, 8x85

Vállból nyomás ülve egykezesekkel:
8x22,5/k, 8x25/k, 8x25/k, 8x27,5/k, 8x22,5/k

Döntött törzsű evezés Olimpia rúddal felső fogással:
10x70, 10x80, 10x90, 10x90, 10x80

Oldalemelés egykezesekkel:
8x10/k, 8x12,5/k, 8x15/k, 8x15/k

Evezés csigán:
10x55, 10x65, 10x75, 10x75

Vállból nyomás állva Olympia rúddal:
8x40, 8x45, 8x50, 8x50

Lehúzás mellhez csigán:
10x60, 10x60, 10x60, 10x60

Állig húzás egykezesekkel:
8x12,5/k, 8x17,5/k, 8x17,5/k, 8x17,5/k

Vállvonogatás egykezesekkel:
10x30/k, 10x30/k, 10x30/k, 10x30/k

A végén még volt 2 vetkőző-sorozat vállra, oldalemelés egykezesekkel 8x15/k, 8x12,5/k, 8x10/k, 8x8/k, illetve 8x12,5/k, 8x10/k, 8x8/k, valamint felülés római-széken 4x30.

A teszt alatt eddig ez volt a leggyengébb edzés ????..., ez alatt nem is annyira a súlyok nagyságát értem, hanem inkább a mentális fókuszt. Hiányzott a motiváció, egyszerűen csak le akartam tudni az egészet, és utána hazamenni. Persze ehhez az is közrejátszott, hogy már az edzés elején sikerült egy tirpák hülyegyereknek felb...nia az agyamat :-/-, és ezt utána még fokozta is. Hiába, egyszer fenn, egyszer lenn...

Remélem az a hét minden szempontból jobban fog sikerülni, bár ez valószínűleg csak hiú ábránd. A vadászgörinket újra meg kell szerdán műteni, valószínűleg daganata van, de még ezt sem tudják biztosra az orvosok. Úgyhogy az augusztust valószínűleg lelkileg és anyagilag is lenullázva fogjuk kezdeni...

Azért, hogy legyen némi pozitív kicsengése is a dolognak, jöjjenek az elmaradt "leányzók"...

Motivation picture of the day:

  >:D >:D >:D

"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 28. - 10:48:31
Válasz #44
Nem elérhető

AtisFace


Biztos jobb lesz a hét hátra levő része Dark, fel a fejjel és bassz oda a súlyoknak :-/-!
Nekem is mindig valami szellemi termék idióta fa.., aki fel szokta húzni az agyamat és gyorsan le is vezetem a súlyokon @:-), mielőtt megfosztanám a belépőjétől(amivel le tud jönni edzeni).

A görénynek pedig jobbulást ;-oo-;!(Amint végzek a koleszos élettel, azonnal beszerzek én is egyet az tuti, meg is van kitől fogok tanácsot kérni ;) )
 
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!