2024. Május 15. - 12:44:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: New Level with AX Supplements (by B1ll4)  (Megtekintve 49237 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 04. - 15:23:36
Válasz #135
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
:-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::
Nagyon Boldog Születésnapot Béla és kívánom, hogy teljesüljenek az álmaid!!!!

:-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::

2008. Augusztus 04. - 15:36:55
Válasz #136

B1ll4

Vendég
Ezek a köszöntések azt sugallják , jó edzés lesz este !

Linda , nagyon szépen köszönöm !  :-){ :'( ;-oo-;

2008. Augusztus 04. - 16:00:07
Válasz #137
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Isten éltessen kedves Billa,jusson estére neked jó sok bu.....!  ;) ;D :-):-)::

2008. Augusztus 04. - 22:29:39
Válasz #138

B1ll4

Vendég
Üdv mindenkinek !

Birthday training is megvolt , jó kis mell-tricepsz-oldalsó váll edzés . Kicsit visszavettem a kajánkénti mennyiséget , visszább is húzódott a pocakom hálisten . Marad ez a felállás , legalább nem hányingerig kell így ennem !  @:-) Durranás , telítettség megvolt , az AX termékek tovább tolnak , mint gondoltam .

Mell :

Fekvenyomás egyenes padon rúddal : 10*100kg , 8*110kg , 6*120kg
Fekvenyomás ferdepadon : 10*90kg , 8*90kg , 6*100kg
Áthúzás : 15*24kg , 12*28kg , 8*32kg
Tárogatás : 15*12kg , 12*12kg , 8*12kg

Oldalsó váll :

Oldalemelés állva : 20*10kg , 15*12kg , 12*10kg

Tricepsz :

Szűknyomás keretben : 12*90kg , 10*90kg , 8*100kg
Tolódzkodás : 12*saját tskg+18kg , 10*saját tskg+18kg  , 8*saját tskg+18kg -> minden széria végén le a kézisúlyzó és bukásig saját testsúlyból tolódzkodás .
Fejfölött nyújtás kötéllel : 12*20kg , 10*25kg , 8*30kg

Egy kis tavalyi szösszenet , nem éppen példamutató , de én így ünnepeltem a 18. születésnapomat :

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/18.-szulinapom-hevKs8pCa82RKGOH  (lámpa alatt vagyok látható kicsit :D )

Middle of the road - Chirpi chirpi cheep cheep című számát átköltötte a fiú kórus kicsit :D . Utolsó 1x évem , kihozom a maximumot belőle ígérem !  :-){

További szép estét mindenkinek !


2008. Augusztus 04. - 22:46:19
Válasz #139
Nem elérhető

fastor


ezek után kijelentem hogy ehhez képest akkor én még nem votlam berugva ;D
köszi Bélám, nagy követ zúdítottál le ezzel a szívemröl >:D O0
de ezen sírva röhögtem :-! @-o ))=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 04. - 22:47:27
Válasz #140
Nem elérhető

Jordan


Jol van az, szerintem ezen mindenki atesett mar!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Augusztus 04. - 23:01:55
Válasz #141

B1ll4

Vendég
Ne mindenkinek az a 0-24-es testépítő ugorjon már be , ha rólam van szó :D . Azért is raktam be a videót . Én ezt vállaltam és biztos , hogy fogom is még 1-2x az életben ...

2008. Augusztus 06. - 04:00:59
Válasz #142
Nem elérhető

G.I.Jane


Szia Béla!  :)

Igaz én itt nagyon új vagyok még, de láttam hogy szülinapod volt!

Utólag én is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED!

S továbbra is edz keményen s kívánom hogy elérd a céljaidat!  :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::
Ami nem öl meg az erősít!!

G.I.Jane :)

2008. Augusztus 06. - 05:34:11
Válasz #143

B1ll4

Vendég
Köszönöm a köszöntést utólag is !

Nos kicsit megkésve , de azért jelentkezem . Igen hajnali 5 óra van !

Az esti lábedzés sajnos értékelhetetlenné vált , mivel most egy másik ponton kezdett el a derekam fájni , így inkább döglésig csináltam kis súlyos szériákat , de ez nem volt az igazi . Csütörtök reggel röntgen ez biztos . Mindegy a lábam hálisten nincs lemaradva , többi testrészem edzésében meg nem akadályoz a sérülésem .

Most értem haza a szülinapi bulimról , mértékkel bulizgattam , syntha-6 szolgáltatta a fehérjeforrást a buli alatt . Mit ne mondjak , szerintem életemben nem ittam még ilyen jó fehérjét :) .

Az a baj én a lécet nagyon magasra tettem kezdetben és sajnos akkor még a tudatlanok táborába tartoztam ! Ezt a kifejtésem azért is teszem meg , mert páran írtátok , kívánjátok , hogy elérjem a céljaimat . Bár lehet , hogy mindenki így van ezzel vagy a java így vélekedik . De ahogy kezdek felnőni , a sportba teljesen belelátni , teljesen úgyse fogok soha . Egyre több az orosz rulett játék és az én lehetőségeim tárháza is ki fog fogyni előbb vagy utóbb . Házunk előtt beszélgettünk még 1 órát tockon2 barátommal erről a dologról . Mit akarok én ebben a sportban elérni ? Egyetlen egy szóval kifejezve , lehet nagyképűnek hangzik , de én Bajnoknak születtem ! Nem azt jelenti , hogy képes vagyok rá ,de amit lehet és józan ésszel megvalósítható , azért elkövetek mindent . Soha az életemben nem tudtam veszíteni igazságtalanul . Ha valaki jobb nálam elfogadom persze , csak akkor sem esik olyan jól , mint ahogy ez senkinek sem . Egy igazi sportember szeretnék igazából lenni , aki bármely cselekedetével , kilóg az átlagemberek közül és példát tud mutatni , hogy is kellene viselkedni az adott életbeli szituációkban . Nagyon sokat kaptam ettől a sporttól , kellett ehhez rengeteg betegség , sok családi perpatvar , a másik fórumon való élet , és a való élet , hogy rájöjjek miről is szól az én egyetlen pici kis életem . Tehát a kisebb céljaimat kifejtem azért egy kicsit , hátha valaki kíváncsi azért rá . Szeretnék ebben az utolsó gimnáziumi évemben a maximumot kihozni magamból , mind edzés , mind a tanulmány terén . Egy jó útvonal választást elkezdeni , lehetőleg egyetemi éveim alatt . Pesten szeretnék stresszmentes , önálló életet élni és az igazán értékes emberekkel a lehető legjobb emberi viszonyt kialakítani és legerősebbet persze . Johnny lesz nekem az egyik mérföldkő , leszeretnék vele mindenképpen ülni beszélgetni erről az egészről , ő mint élet terén , meg tapasztaltabb , rutinosabb ember , úgy gondolom képes lesz olyan reális információkkal ellátni , ami talán segít teljesen tisztán látni ami a jövőmet illeti ebben a sportban . Ha ő azt mondja majd nekem , hogy sikerülhet elérni a bajnoki címet , ha az évekbe is fog telni és a szamárlétrát kezdem majd egy 20. hellyel , mert miért ne . Akkor is végigfogok menni rajta , és ez az a sport , ez az az életmód amit nem fogok eldobni semmiért és senkiért . Nagyon nehéz lesz tudom , meg sokan mondják , hogy szinte a magánélettel , hétköznapi élettel nehéz összehangolni . De valahol mégis úgy érzem , felszabadulva , kicsit könnyebb lesz az  én kis életem . Legyen magánéletem , legyen mindig egy másik út , amit hasonlóan építgetek mint a testépítést , majdnem akkora erőbedobással , legyen az barátnő , barátok , minden ami kitud kapcsolni . Nem szeretnék behipózni és ennek a sportnak élni 0-24-ben . Egy olyan ember szeretnék lenni az évek során , akiről nem feltétlen kell tudni , hogy min ment keresztül , de ha valaki olyan embertől kérdezik meg aki ismer , hogy ki ez a srác ? Akkor az az illető pozitív véleménnyel legyen rólam és tudják , hogy a belső , a szív volt ami ezt a gyereket vitte előre az életben ! Ezeket az értékeket meglehet szerezni , negatív tapasztalatokból , emberi érettséggel , pusztán józan ésszel , nekem előbbivel sikerült és még finomítgatom . Steve , Prod , Lady , Atomanti , Seth , Torony , Larson , Mushroom , Tarot , tockon2 , Karcos , Johnny , God , Zotya .... elnézést ha a többieket kihagytam , akármilyen keveset is beszélgetek velük , legyen az interneten vagy élőben , de többet ér nagyon sok esetben mint egy mindennapos találkozás bármely haverommal . Javarészt itt nálam mindenki idősebb , tapasztaltabb és szeretem ha jó tanácsokkal látnak el . Mindig is egy olyan gyerek voltam , aki soha nem érte be az átlaggal , mindig átlagon felül akartam teljesíteni , mert tudtam , hogy képes vagyok rá . Ezek a tesztek örök életre bennem maradnak és mindig úgy fogom kezelni , hogy az élet nagy ajándékai ezek számomra , igazán ezek teszik le az alapkövet , hogy úgy álljak ehhez a sporthoz hozzá , ahogy . Itt ismernek meg jobban az emberek , tudják milyen a hozzáállásom ehhez az egész életmódhoz . Igaz , hogy még van 3 edzésnap a tesztemből , de úgy érzem itt már elértem a maximumot amit lehetett , persze teljes erőbedobással fogom csinálni a hátralévő edzéseket is . A gondolataimban mindig itt vagytok kedves fórumozók , ha egy átlagnál is színvonal alatti emberrel hoz össze a sors , akkor csak tudom hova kell gondolni és mi a helyes döntés . Ami engem illet , nem múlik el nap mikor lefexem , ne gondolnám át a következő napomat , heteimet , hónapomat , éveimet , bár itt mindig megakad a gondolatom és visszatérek a mindennapok kerékvágásába . Engem az ilyen kis dolgok motiválnak , mint egy jó kis beszélgetés valaki olyan emberrel , aki számomra nagyon fontos , teli van belső értékekkel . Szoktam még olyan dologra is gondolni , hogy majd én teljesen bekészülve , színpadon állok és ha elérek egy 7. helyezést is , én tudom , hogy mindent elkövettem a siker érdekében és rengeteg ember van aki engem pártolt . Szeretném még sok embernek átadni azokat tulajdonságokat , életérzéseket amiket ettől a sporttól kaptam . Az , hogy izmosak vagyunk , ez csak egy ajándék ... nálam ugyanakkora érték egy 130kg-os nő fogyása 125kg-ra , ha azt kőkemény munkával , kitartással és nem kevés lemondással vitte véghez . Nem vagyunk egyformák , mindenkinek mások a céljai , egy a lényeg én tudom mit akarok , a célt már látom , az út ami előttem van , néhány zsákutcába torkollik , néhány rögös utakon visz keresztül , van ahol hegycsúcsokat kell megmászni és van egy aranyközépszer , amit álmaimban sem merek elgondolni . Hálával szeretnék adózni az én őrangyalomnak aki odafent kíséri mindennapjaimat , megígérhetem neki , mindig ésszerűen és a lehető legjobb döntést próbálom majd meghozni mind ebben a sportban , mind az élet terén ! Az égiek legyenek veletek !  :-){ :-){ :-){

2008. Augusztus 06. - 07:47:29
Válasz #144
Nem elérhető

God Vazzeg


Látom jó volt a buli!  :D :D :D

Viccet félretéve: a derekad az első ami tönkrement, amilyen súlyokkal dolgoztok, más is tönkre fog. De én ezt már mondtam mikor kméten edzettünk. Ne haragudj meg érte, de túl fiatal vagy még ahhoz, hogy az izületeidet szétbaszd, át kellene gondolni ezeket a dolgokat, sokszor az izom gyorsabban fejlődik mint az inak, izületek, és nem bírják a terhelést. Ez csak egy jótanács Uram  :-){

2008. Augusztus 06. - 14:08:42
Válasz #145

B1ll4

Vendég
Látod , erre már rájöttem én is . De sajnos csak a sérülésből tudtam tanulni . Még egy indok , hogy nem kell beleélni magát az embernek :D

Köszönöm az aggódást , remélem holnap reggel kiderül már mi a baj .

2008. Augusztus 06. - 17:22:47
Válasz #146
Nem elérhető

FirstLady


Látod , erre már rájöttem én is . De sajnos csak a sérülésből tudtam tanulni . Még egy indok , hogy nem kell beleélni magát az embernek :D

Köszönöm az aggódást , remélem holnap reggel kiderül már mi a baj .
Hát, mert hiába beszél neked az ember :D
Amúgy én azzal a koffeinnel se szórakoznék... 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 06. - 17:37:24
Válasz #147
Nem elérhető

Boresz


Béci!

Bocs hogy telerondítom a totyikodat,de nézzed el nekem!Csak azt akarom mondani,hogy:
hápppi bőőőrszdééj túúúú júúúúú
 :-):-)::
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 06. - 17:39:15
Válasz #148

B1ll4

Vendég
Holnap már okosabbak leszünk ! :D

2008. Augusztus 06. - 22:25:18
Válasz #149

B1ll4

Vendég
Megígértem a felvigyázóimnak , hogy kicsit visszaveszek az edzésből , mind a használt súlyok , mind az intenzitás terén és nolám , már az első edzésen bevált a dolog , nem vagyok az a dögfáradt levert állapotban . Edzés közben nagyon jól durrant be a vállam is . A használt súlyokon nem fog látszani az , hogy talán keményen edzettünk , de így se volt probléma e téren :) .

Váll :

Oldalemelés ülve : 20*10kg , 20*9kg , 15*9kg
Vállból nyomás keretben : 20*70kg , 15*70kg , 12*80kg
Ferdepados oldalemelés : 20*6kg , 15*7kg , 12*7kg
Alsócsigás hátsóvállgyakorlat : 20*10kg , 15*10kg , 12*10kg

Vádli :

Egy lábas vádli kézisúlyzóval : 4*15

Sajnos edzés szempontból már csak 2 nap van hátra a tesztből , hiányozni fognak ezek az AX cuccok  :'( . Aki teheti próbálja ki , nem fog csalódni .