2024. Május 14. - 07:41:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mass FX & 3-AD Test with tockon2  (Megtekintve 45795 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Szeptember 03. - 01:44:17
Válasz #120
Nem elérhető

tockon2



2008. Szeptember 03. - 09:14:22
Válasz #121
Nem elérhető

mushroom


150-be 8 az már elég betyár súly... Olyat meg már spec rég nem éreztem, hogy egész testet egy nap alatt le tudnám edzeni max súllyal...  :-\ Sőt, mostanság lábazáskor is úgy kell noszogatni magam (újabban szuperszettekben dolgozom) hogy rohanjak, csináljam, ne vegyem lejjebb a súlyt. Kéne egy hozzád hasonló Animal mentalitású edzőpartner, sokkal könnyebben mennének a hardcore edzések, de sajnos ilyen nem igazán akad errefelé. Amúgy meg grat az eredményekhez, egyre durvábban nézel ki!

2008. Szeptember 03. - 09:21:50
Válasz #122
Nem elérhető

God Vazzeg


Állat vagy, 150-be 8 az qrva kemény  ****:))))))

2008. Szeptember 03. - 09:24:17
Válasz #123
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 03. - 11:02:06
Válasz #124
Nem elérhető

tockon2


150-be 8 az már elég betyár súly... Olyat meg már spec rég nem éreztem, hogy egész testet egy nap alatt le tudnám edzeni max súllyal...  :-\ Sőt, mostanság lábazáskor is úgy kell noszogatni magam (újabban szuperszettekben dolgozom) hogy rohanjak, csináljam, ne vegyem lejjebb a súlyt. Kéne egy hozzád hasonló Animal mentalitású edzőpartner, sokkal könnyebben mennének a hardcore edzések, de sajnos ilyen nem igazán akad errefelé. Amúgy meg grat az eredményekhez, egyre durvábban nézel ki!
Köszi mush, God! Azért én se pörgök mindig ezerrel. Vagy a placebo, vagy a PCT :D ! De ami még érdekesebb, hogy mióta nem tolok NO fokozót, (ami ugye egész nyáron ment, mindig más), azóta Isten látja lelkem jobban durranok és jobban érzem az éppen edzett izmokat. Bár ez lehet az edzésterven, vagy a kivitelezésen múlik.
Gabe! Egyenlőre nem nyomkodok egy darabig csúcsokat (eddig is egyszer történt meg életem során o:)) , mert  2-3hete kezdtem el újra fekvenyomni egyenes padon és még mindig nem szoktam meg, bizonytalan egy kicsit a súly nyomás közben. Illetve hozzászoktam a keretben 45°-os nyomáshoz!  ˝=/

2008. Szeptember 03. - 11:21:06
Válasz #125
Nem elérhető

God Vazzeg


150-be 8 az már elég betyár súly... Olyat meg már spec rég nem éreztem, hogy egész testet egy nap alatt le tudnám edzeni max súllyal...  :-\ Sőt, mostanság lábazáskor is úgy kell noszogatni magam (újabban szuperszettekben dolgozom) hogy rohanjak, csináljam, ne vegyem lejjebb a súlyt. Kéne egy hozzád hasonló Animal mentalitású edzőpartner, sokkal könnyebben mennének a hardcore edzések, de sajnos ilyen nem igazán akad errefelé. Amúgy meg grat az eredményekhez, egyre durvábban nézel ki!
Köszi mush, God! Azért én se pörgök mindig ezerrel. Vagy a placebo, vagy a PCT :D ! De ami még érdekesebb, hogy mióta nem tolok NO fokozót, (ami ugye egész nyáron ment, mindig más), azóta Isten látja lelkem jobban durranok és jobban érzem az éppen edzett izmokat. Bár ez lehet az edzésterven, vagy a kivitelezésen múlik.
Gabe! Egyenlőre nem nyomkodok egy darabig csúcsokat (eddig is egyszer történt meg életem során o:)) , mert  2-3hete kezdtem el újra fekvenyomni egyenes padon és még mindig nem szoktam meg, bizonytalan egy kicsit a súly nyomás közben. Illetve hozzászoktam a keretben 45°-os nyomáshoz!  ˝=/

Sajnálom nagyon hogy nekünk nincs ilyen keret a teremben, így fekvenyomni csak szabadsúllyal lehet. Pedig néha mikor erőltetné az ember, jó lenne valami, ami stabilizálja a billegést, stb.. Na de nem rinyálok, nyomni kell és kész  @:-)

2008. Szeptember 04. - 13:28:15
Válasz #126
Nem elérhető

tockon2


Noh. ezeket a képeket most lőttük. Legyen színes is, ne csak fekete-fehér, az ugye többet mutatna, ha lenne mutogatni valóm.  :-\

2008. Szeptember 04. - 13:35:13
Válasz #127

B1ll4

Vendég
A bőrnyakú Patrik barátom . Büszke vagyok én rád , hálisten te még nem láttál engem :D;-oo-; @:-) ****)

2008. Szeptember 04. - 13:41:14
Válasz #128
Nem elérhető

God Vazzeg


Noh. ezeket a képeket most lőttük. Legyen színes is, ne csak fekete-fehér, az ugye többet mutatna, ha lenne mutogatni valóm.  :-\

Állat képek rohaggyá meg  ****:))))))  !+"%

2008. Szeptember 04. - 13:43:22
Válasz #129
Nem elérhető

hopika


Jók azok a karok és vállak-ne sírjál,mert úgysem hisszük el... :-)!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 04. - 13:44:08
Válasz #130
Nem elérhető

God Vazzeg


Jók azok a karok és vállak-ne sírjál,mert úgysem hisszük el... :-)!

Jaja, hátat kellene felhozni hozzájuk  ***)))

2008. Szeptember 04. - 13:50:03
Válasz #131
Nem elérhető

tockon2


A bőrnyakú Patrik barátom . Büszke vagyok én rád , hálisten te még nem láttál engem :D;-oo-; @:-) ****)
Kösz Bro!  ;-oo-;
Én is szeretlek God!  :-* De egy percig sincs okod panaszra!  @:-) Figyelem a topicodat!  ***   Hát problémás, dolgozom rajta, de a közepét az istennek nem bírom kitömni! ˝=/
Neked is kösz Hopika, de majd akkor nem sírok, ha olyan csúcsos lesz a bicepszem, mint a tiéd!  @-o

2008. Szeptember 04. - 13:50:34
Válasz #132
Nem elérhető

L


Noh. ezeket a képeket most lőttük. Legyen színes is, ne csak fekete-fehér, az ugye többet mutatna, ha lenne mutogatni valóm.  :-\

Jók a képek Patrik! Az a most muscular szinte már a védjegyed! ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Szeptember 04. - 13:55:12
Válasz #133
Nem elérhető

tockon2


Noh. ezeket a képeket most lőttük. Legyen színes is, ne csak fekete-fehér, az ugye többet mutatna, ha lenne mutogatni valóm.  :-\

Jók a képek Patrik! Az a most muscular szinte már a védjegyed! ;-oo-;
Kösz szépen Levi!  ;-oo-; Ezt Bélával is beszéld meg, aki folyamatosan baszogat, hogy felcsapom a fejem!  !+"%

2008. Szeptember 04. - 13:57:59
Válasz #134
Nem elérhető

hopika


Neked is kösz Hopika, de majd akkor nem sírok, ha olyan csúcsos lesz a bicepszem, mint a tiéd!  @-o

Az genetikai hiba...csúcsos-viszont legalább kicsi... !+"% !+"% !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!