2024. Május 16. - 21:59:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: LANTOS JOHNNY  (Megtekintve 286850 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. November 05. - 11:31:07
Válasz #1290
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Igen,a barnító-barnítás örök probléma itthon..Itt is be kellene vezetni egy fújó gépet és akkor mindenki egyforma színű lehetne és esetleg nem múlna a barnításon a helyezése...Bár úgy gondolom hogy aki száraz,az barnítva is száraz...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. November 08. - 23:17:05
Válasz #1291
Nem elérhető

champ04


Igen,a barnító-barnítás örök probléma itthon..Itt is be kellene vezetni egy fújó gépet és akkor mindenki egyforma színű lehetne és esetleg nem múlna a barnításon a helyezése...Bár úgy gondolom hogy aki száraz,az barnítva is száraz...

Nekem is ugy tunik hogy amit hasznaltok otthon egy erdekes szint ad, de ugy tunik nagyon letakarja a reszleteket.
En a te helyedben mindenkeppen megprobalkoznek massal, igaz hogy amit itt hasznalnak a legtobben azzal at kell menni 4-5-6 szor a megelozo napon, a verseny elottivel is 1-2 szer hogy jo szint adjon, viszont nem fed le ugy mint amelyiket ti hasznaltok. Kulonosen neked akin minden reszlet kijon olyan formaban tudsz lenni, lenne erdemes megprobalni mast.

2009. November 14. - 11:56:56
Válasz #1292
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
igen,maga a színt meg tudjuk oldani ProTan spray-vel vagy JanTana-val,lényegében nem is a barnasággal lenne a baj,hanem hogy egy olyan optimális fényt tudjunk a testből"kiszabadítani",ami nem tömi el a bőr pórusait és fed fed be,vagyis egy olyan "vékony" fajta olajat kellene rávinni ami még kiadja a részleteket.
Sajnos ezt még rengeteg pro versenyzőnél sem sikerül eltalálni. /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. November 22. - 01:06:31
Válasz #1293
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Azt hiszem ha lenne szavazás arról hogy ki az eddigi legnagyobb sportember,én biztos hogy Erdei Zsoltot választanám.Amit és ahogyan véghezvitte a mai győzelmét(egy súlycsoporttal feljebb boxolt,cirkálósúlyban a 8(!)kg-val nehezebb világbajnok ellen).Végig állta a rohamokat a sokkal nehezebb és erősebb ellenfele ellen és pontozásos győzelmet aratott felette,ezzel elnyerve a WBC cirkálósúlyú világbajnoki övét.
Madárt már sokan leírták,de most bebizonyította hogy milyen szíve is van a sporthoz..Csak látásból ismerjük egymást,néha eljárt nyáron kesztyűzni hozzánk Kótai Misivel,volt alkalmam megkukucskálni a szabad időmben.
Minden elismerésem és csodálatom ezé a rendkívül nagy sportemberé :-){
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. November 22. - 01:16:57
Válasz #1294
Nem elérhető

Gabe


Egyetértek, a magyarok többnyire csak fintorogni tudnak, sokan ez után a meccs után is ezt teszik, ahogy azt már olvasom a fórumokon!
Ez persze nem meglepő ebben az országban! Mindenesetre Zsolti ma megmutatta, hogy nagyon tud küzdeni, nem csak szépen boxolni!
Most nála a labda, az Universumnál ezzel nem számoltak, így akarták a süllyesztőbe dobni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 04. - 04:56:39
Válasz #1295
Nem elérhető

RolandFi


Johnny!!
Ment a megbeszélt levél illetve képek az e-mail címedre..... :-}
Üdv /:-)
Roland

2009. December 04. - 07:00:55
Válasz #1296
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Johnny!!
Ment a megbeszélt levél illetve képek az e-mail címedre..... :-}
Üdv /:-)
Roland
Igen láttam,remélem hamarosan el is tudom olvasni,mert 0-24 es üzemmódban vagyok
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. December 04. - 19:19:31
Válasz #1297
Nem elérhető

RolandFi


Johnny!!
Ment a megbeszélt levél illetve képek az e-mail címedre..... :-}
Üdv /:-)
Roland
Igen láttam,remélem hamarosan el is tudom olvasni,mert 0-24 es üzemmódban vagyok
Oké /:-) és kitartást a terveitekhez és a 24 órás üzemmódhoz.

2009. December 18. - 19:04:04
Válasz #1298
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Milyen furcsaságot vesztek észre ezen a képen amely ma készült a Johnny Fitness-ben?  ;D

2009. December 18. - 19:05:14
Válasz #1299
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Már nem dzsigolósérós Johnny.  :D

2009. December 18. - 19:07:15
Válasz #1300
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...vagy mire voltál kíváncsi?

Johnnyn Fila fölső van,a háttérben Rubos Kati képe, a szekrényen 7 darab serleg van....

...van még pár dolog. Soroljam?

2009. December 18. - 19:48:57
Válasz #1301
Nem elérhető

sasa


Milyen furcsaságot vesztek észre ezen a képen amely ma készült a Johnny Fitness-ben?  ;D
Egyik szeme sír a másik meg nevet. :'( ;D

2009. December 18. - 21:07:34
Válasz #1302
Nem elérhető

RolandFi


Most néztem fel a Johnnyfitness.hu-ra és egy újdonságot láttam ott( ***)))bár már hallottam erről a tervről ;))..........Bio-Fit Centrum néven.Úgy látom hamarosan nyitás lesz.

2009. December 18. - 21:09:34
Válasz #1303
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Milyen furcsaságot vesztek észre ezen a képen amely ma készült a Johnny Fitness-ben?  ;D
Egyik szeme sír a másik meg nevet. :'( ;D

Talán egy kicsit pirospozsgás is. Berugott?  ;D

2009. December 20. - 09:44:03
Válasz #1304
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Azt hiszem mindenki írt igazságot.. Sőt,a BioFit Centrum Cegléden már megnyitott 8)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu