2024. Április 27. - 20:24:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Grizzly79 edzésnaplója  (Megtekintve 244998 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 29. - 09:51:22
Válasz #30
Nem elérhető

Johnnyx


A CELLMASS jó választás volt. Most én is azt tolom és hozza az erőt rendesen. Grizzly szerintem két adagot fogyassz belőle egy nap, én is annyit szoktam, neked is kell minimum annyi.
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 29. - 10:50:28
Válasz #31

Grizzly79

Vendég
BaXXXa meg! AZ enyémben nem volt külön sem nagyobb mandzsetta! Most a kicsivel meg 170-es vérnyomást mér állandóan!
Az enyémben sem volt. Külön vettem hozzá.
Ne tévesszen meg, hogy a mandzsettán 32-42 cm-t írnak. Nekem nagyobb karom van, de csináltam egy próbamérést az üzletben és minden gromek volt.

A poén!!!
12.990 volt a készülék, hozzá pedig 8.880 a nagyobb mandzsetta! ˝=/

Egyébként az Új Buda centerben vettem a XI. kerületben. A bolt a CIB Bank mellett van.
Állítólag a Bajcsy-Zs. úton is van egy komoly szakbolt a felüljáró előtt.

2008. Augusztus 29. - 10:51:39
Válasz #32
Nem elérhető

God Vazzeg


persze, mert túlfeszül. csuklós vérnyomásmérőt próbáljátok ki! szerintem praktikusabb.

Én azt hallottam hogy a csuklós az félremér..  :-}

2008. Augusztus 29. - 10:51:44
Válasz #33

Grizzly79

Vendég
persze, mert túlfeszül. csuklós vérnyomásmérőt próbáljátok ki! szerintem praktikusabb.
Régebben próbáltam, de nekem nem jött be.
Mérés és mérés között óriási ingadozás volt. Másnak persze lehet, hogy bejön.

2008. Augusztus 29. - 11:01:53
Válasz #34

Grizzly79

Vendég
A CELLMASS jó választás volt. Most én is azt tolom és hozza az erőt rendesen. Grizzly szerintem két adagot fogyassz belőle egy nap, én is annyit szoktam, neked is kell minimum annyi.
Köszi a tanácsot.
Én is két adagra lőttem be magam.

A dobozán azt írja, hogy éhgyomorra fogyasszam és a két adag között 6-8 órának el kell telnie.
A bsnonline-on pedig azt írják, hogy "Use Post-Training & Nighttime to accelerate recovery, mass and performance!".
Mivel én este edzem, ezért gondolom az sok(k) lenne, ha innék egyet edzés után 20.00-21.00 óra magasságában, majd egy másikat lefekvés előtt 23.00-kor.

Azt találtam ki, hogy egy adagot beveszek olyan 11.00 óra fele. Így a reggelimnek már nyoma sincs a gyomromban, az ebédig meg van még majdnem egy óra.
Egy másik lehetőség az lenne, ha reggel felkelés után vennék be egy adagot és a reggelit bent a cégben ejteném meg, ebben az esetben is éhgyomorra megy a cucc és szintén eltelik utána majd egy óra a következő étkezésig.

Még annyit, hogy általában veszek be mellé (rögtön a cellmass után) Glutamint és BCAA-t is. Ezt azért, mert elég katabolikus időkörnyezetben kell szedni a Cellmass-t és egy kis amino rásegítés nem árthat.

Johnnyx: Te hogy adagoltad, adagolod?

2008. Augusztus 29. - 11:10:34
Válasz #35
Nem elérhető

Johnnyx


Edzésnapokon megy egy adag edzés után (olyan 14-15 óra magasságában), utána 10-15 perccel iszom az edzés utáni turmixot. A második adag olyan 22-22:30 körül szokott lenni lefekvés előtt 30-45 perccel.
Pihenőnapokon az első reggel éhgyomorra, utána kb. 30 perc elteltével reggelizem, meg ugyanúgy este a második.

Ha este edze,l szerintem jó megoldás, ha a másikat reggel iszod.
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 29. - 13:09:44
Válasz #36

Grizzly79

Vendég
Edzésnapokon megy egy adag edzés után (olyan 14-15 óra magasságában), utána 10-15 perccel iszom az edzés utáni turmixot. A második adag olyan 22-22:30 körül szokott lenni lefekvés előtt 30-45 perccel.
Pihenőnapokon az első reggel éhgyomorra, utána kb. 30 perc elteltével reggelizem, meg ugyanúgy este a második.

Ha este edze,l szerintem jó megoldás, ha a másikat reggel iszod.
Áttérek akkor erre a módszerre. Egyébként jobban is hangzik. O0
Edzésnapon reggel és edzés után
Pihenőnapon reggel és este lefekvés előtt.

2008. Augusztus 30. - 00:08:37
Válasz #37

Grizzly79

Vendég
Hú de jó, hogy nem vagyok versenysportoló!!!!!
A mai napom a levesbe vinne sokmindent.

Pihenőnapom van és most pl. sörözök.
Szombaton (ma) meg lagzi!!!! Bele sem merek gondolni!!!!

2008. Augusztus 31. - 21:47:33
Válasz #38

Grizzly79

Vendég
Megvolt a csalóhétvégém!
A lakodalom fenomenális volt.
Hogy mit ettem és mikor, abba nem mennék bele. Legyen elég annyi, hogy volt protein és szénhidrát is bőven. :-}

Nem is gond, hogy elmentünk edzeni, mert itthon készre állították a sérómat a paraszt szomszédaim.  &5*
Fölháborító, hogy egyesek mennyire nincsenek tekintettel a többi emberre. Szívesen cipóra vertem volna párukat, és persze ment is volna, de a franc se akar bíróságra járni ha feljelentik. Ugyanakkor legközelebb már nem lesz ekkora türelmem tuti. ***))))

Más:
A héten kezdődik az iskola Pécsett (levelezőn suliba járok).
Így a rendes heti edzéseim felét Pécsett kell elvégeznem. Biztosan találok termet a neten is, de mindennemű ajánlatot szívesen veszek.
Az Extremefit-be úgy is beugrok ott meg biztosan elirányítanak valami jó helyre!  ****)

2008. Szeptember 01. - 11:20:40
Válasz #39
Nem elérhető

leopard22


Grizzly! Én pécsi vagyok,ha gondolod tudok ajánlani 1-2 termet......... Arra azért készülj fel,h mindegyik tele van "nagyon jó genetikával" és még nagyobb arany nyaklánccal felruházott egyénekkel...

2008. Szeptember 01. - 11:28:12
Válasz #40

Torony

Vendég
Az király lehet, de ez a grizzly gyerek sem tűnik annak a tipikus áldozat-típusnak...  ;D

2008. Szeptember 01. - 12:06:19
Válasz #41
Nem elérhető

God Vazzeg


Az király lehet, de ez a grizzly gyerek sem tűnik annak a tipikus áldozat-típusnak...  ;D

Mindenesetre nehéz lehet kibillenteni a testét nyugalmi állapotból  ;D

2008. Szeptember 01. - 13:23:52
Válasz #42

Grizzly79

Vendég
Grizzly! Én pécsi vagyok,ha gondolod tudok ajánlani 1-2 termet......... Arra azért készülj fel,h mindegyik tele van "nagyon jó genetikával" és még nagyobb arany nyaklánccal felruházott egyénekkel...
Köszi szépen a segítséget, várom a javaslatodat!!!
Genetikailag egyébként én is ok vagyok. Van két lábam, meg kezem és még fülem is!  @-o

2008. Szeptember 01. - 18:05:48
Válasz #43

Grizzly79

Vendég
Az király lehet, de ez a grizzly gyerek sem tűnik annak a tipikus áldozat-típusnak...  ;D
Pedig, ha tudnád, mekkora lúzerságokat tudok időnként elkövetni!!!!  ˝=/
Van tehetségem a lehetetlen szituációk létrehozásához.

2008. Szeptember 01. - 18:06:30
Válasz #44

Grizzly79

Vendég
Az király lehet, de ez a grizzly gyerek sem tűnik annak a tipikus áldozat-típusnak...  ;D

Mindenesetre nehéz lehet kibillenteni a testét nyugalmi állapotból  ;D
Ez már igaz. A múltkor mondták is nekem, hogy hagyjam a gyúrást a francba, inkább menjek el amerikai focizni. ***))))