2024. Április 28. - 01:15:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 391113 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 02. - 19:18:28
Válasz #30
Nem elérhető

George


Mai edzésen bemelegítő oldalemelések után állva nyomás következett. Nagyon betyárul nyomtuk, de a 75 kg jól beégetett ;D Utána hirtelen felindulásból egykezessel nyomás ülve, ahol sajna a rendelkezésre álló kézisúlyzók eléggé határt szabnak :'( a fejlődésnek. Majd oldalemeléssel zártuk a rövid de kemény edzést, Suncity meg is jegyezte, hogy ez nem hc tömegelős edzés **:))))*
Viszont ma volt szerencsém ismét "konzultálni" egy profi fekvenyomóval, Gyulával - Balla Yvette férje :-){ Kikértem a véleményét, és rájöttem, hogy amit csinálok melledzésen, az nem kifejezetten az erő és tömegnövekedést szolgálja, így megreformálom ezt az edzésemet. Gyula tanácsára heti 2 melledzés lesz, tehát vasárnap nyomok egy második mellezést a csütörtöki mellé =/+'
ui.:ma beszereztem egy Gaspari-shakert - legjobb ****:))))))

2008. Szeptember 02. - 20:00:08
Válasz #31
Nem elérhető

hopika


ui.:ma beszereztem egy Gaspari-shakert - legjobb ****:))))))

Csak a második legjobb sajna...4 shakerem van-a rangsor:
-MT
-Gaspari
-MHP
-Noname
Aztán csak toljad azt a HC edzést,majd megleplek 4 hét múlva én is néhány fotóval... @:-) @:-) @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 02. - 20:07:42
Válasz #32
Nem elérhető

George


ui.:ma beszereztem egy Gaspari-shakert - legjobb ****:))))))

Csak a második legjobb sajna...4 shakerem van-a rangsor:
-MT
-Gaspari
-MHP
-Noname
Aztán csak toljad azt a HC edzést,majd megleplek 4 hét múlva én is néhány fotóval... @:-) @:-) @:-)
MT túl nagy, nem fér el az autó pohártartójában, nem zár tökéletesen a teteje, kényelmetlen belőle inni és nincs rajta európai mértékegység 8-) ))=/ Remélem nem meztelen fotókat akarsz ide felrakni, azon tényleg meglepődnék !+"% :-O

2008. Szeptember 02. - 20:14:02
Válasz #33
Nem elérhető

hopika


Dehogynem!
Magamat meztelenül-kizárólag társkeresési szándékkal.. :-)(-: :-)(-: :-)(-:

Nekem az MT tökéletesen zár.Milyen kocsid van?Nekem a VW pohártartójába bemegy...kicsit necces,de belemegy.Na mind1-kinek a ...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 02. - 20:23:46
Válasz #34
Nem elérhető

fastor


Dehogynem!
Magamat meztelenül-kizárólag társkeresési szándékkal.. :-)(-: :-)(-: :-)(-:

Nekem az MT tökéletesen zár.Milyen kocsid van?Nekem a VW pohártartójába bemegy...kicsit necces,de belemegy.Na mind1-kinek a ...

nekem is kiborult már egyszer az MT ***
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 02. - 20:29:25
Válasz #35
Nem elérhető

Rob


Ha van egy kis időd leírnád,h hogy fog kinézni a két melledzésed? Miben fog különbözni a mostanitól?  ?:-/
Köszi előre is!  8-)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Szeptember 02. - 20:50:41
Válasz #36
Nem elérhető

George


Ha van egy kis időd leírnád,h hogy fog kinézni a két melledzésed? Miben fog különbözni a mostanitól?  ?:-/
Köszi előre is!  8-)
Most tipikus piramis rendszerben nyomok fekve, ezt cserélem le egy szériázós edzésre. Edzésenként emelem majd a súlyt, amit 5x10 ismétléssel fogok használni. Lesz még egy nyomás, ami vagy ferdepad, vagy Hammer Strength, plusz még két gyakorlat a végére. A második melledzés ún. dupla szériázós lesz(ez nekem új volt), ami kicsit hasonlít a vetkőző sorozathoz. Bemelegítés után pl 110-el 10 ism, rögtön után 100-al 10. Ebből van 3 sorozat, majd 2 "lightos" gyakorlat utána. Állítólag ez a módszer borzasztóan hozza a tömeget meg az erőt, én elhiszem annak, aki mondta, mert ő is így csinálja és rettentően erős ***)))

2008. Szeptember 02. - 23:12:07
Válasz #37
Nem elérhető

Gabe


ui.:ma beszereztem egy Gaspari-shakert - legjobb ****:))))))

Próbáltad már a Bio tech-et?
Ha már a termékeik nem, legalább a shakerük tuti.
A kupak is csavaros, meg a teteje is.
én ilyet használok:

http://static.saxon.hu/websys/pics/product/medium/378/378950_0.jpg
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 03. - 07:55:42
Válasz #38
Nem elérhető

endre66


Mostmár végképp elhagytam a fonalat....hát a melled nem az egyik erősséged?  ***))))
(Tudom, nem az számít mennyi ch-t eszel, hanem hogy mennyit nyomsz fekve ****:))))
Az MT shaker jó, még pici lyukacska is van rajta, hogy folyamatosan tudjál vedelni,  és lehet belőle szépen inni, csak neked az arcod szád túl nagy.  :-p

Jövő héten remélem tudunk együtt edzeni  ***))

2008. Szeptember 03. - 08:07:36
Válasz #39
Nem elérhető

izomboy



[/quote]
MT túl nagy, nem fér el az autó pohártartójában,
[/quote]

Nincs mese, új autó után kell nézni. :)

2008. Szeptember 03. - 08:43:53
Válasz #40
Nem elérhető

George


ui.:ma beszereztem egy Gaspari-shakert - legjobb ****:))))))

Próbáltad már a Bio tech-et?
Ha már a termékeik nem, legalább a shakerük tuti.
A kupak is csavaros, meg a teteje is.
én ilyet használok:

http://static.saxon.hu/websys/pics/product/medium/378/378950_0.jpg
Van ilyenem is ***)))

2008. Szeptember 03. - 08:46:49
Válasz #41
Nem elérhető

George


Mostmár végképp elhagytam a fonalat....hát a melled nem az egyik erősséged?  ***))))
(Tudom, nem az számít mennyi ch-t eszel, hanem hogy mennyit nyomsz fekve ****:))))

Viszonyítás kérdése Endrú, sosem lehet elég jó semmi :D Bár tudom, Te úgy vagy tökéletes, ahogy a mórahalmi strandon kéred a 20 palacsintát @-o ;D És még van képe azt mondani, hogy porcukor nem kell rá, mert épp diétázik

2008. Szeptember 03. - 08:49:12
Válasz #42
Nem elérhető

George


Milyen kocsid van?Nekem a VW pohártartójába bemegy...
Trabantban nincs pohártató...de legalább az is német ***)))

2008. Szeptember 03. - 08:56:23
Válasz #43
Nem elérhető

George


Megyek hátazni...most olvasom, hogy hopika ilyen 110 körül evezget, hogy az a......... :-Đ Ma jól odacsapok ***)))) :-/--

2008. Szeptember 03. - 09:07:46
Válasz #44
Nem elérhető

hopika


Te mondtad:kell a súly,hogy nőjjenek azok a fránya izmok...amúgy biztos csak az új hevederem miatt van. ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!