2024. Május 10. - 15:31:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A Hydroxycut Hardcore újabb bevetésen-a többi rajtam múlik (by Hopika)  (Megtekintve 93746 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 06. - 17:56:16
Válasz #30
Nem elérhető

hopika


Na itten vagyok---
Túl a mell-aerob edzésen.
5 gyakorlat a következő osztásban:
-fekvenyomás/gépes tárogatás szuperszett 4 sorozat
-fekvenyomás ferde padon/gépes tárogatás/fekvenyomás ferde padon egykezessel triszett 3 sorozat
Nem gyengén bedurrantam tőle...
Utána egy olyan 17-20 perc szobabicikli volt-a mai ex-főnök temetés/majdnem mostani főnök halál után nem nagyon tudtam a végére már fókuszálni a dologra.
Első edzésnek tökéletes volt-ha tudom tartani(természetesen fokozni is,ha megy) a tempót,akkor szép eredményeket várok tőle.
Asszem ennyi...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 06. - 18:02:34
Válasz #31
Nem elérhető

hopika


Jah...majd elfelejtettem:
reggel rámértem magamra és eléggé elcsodálkoztam:99,7
Több okot sejtek mögötte:
-már egy hete nincs kreatin(víz ürülés)
-placebo hatás(értem ezalatt a szervezetnek az agyam bebeszélte,hogy fogynom kell)
-a szauna...(víz ürülés)
Mind1,remélem ilyen ugrásszerűen nem fog azért menni le,mert annak nem örülnék...
A napi 7 étkezés megvan/meglesz-remélem a legjobbakat.
A heti 1-1,5 kg lenne az előirányzat,de az e hetit már kezdés előtt teljesítettem... ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 07. - 08:24:32
Válasz #32
Nem elérhető

hopika


Reggeli kávé megvolt,utána 15dkg csirkemellsonka ment le 2 szelet korpáskenyérrel...most csúsztatom rá a C vitamin-Optimen-Hydroxycut Hardcore kombót.
10-kor kaja:vagy tonhalkonzerv-egy szelet korpáskenyérrel,vagy egy egykanalas On whey turmix egy szelet korpás kenyérrel.12.10-15 körül megy egy vegyes csirkemell-szója "apróhús" tojásos tésztával+kávé+C vitamin-Optimen-Hydroxycut Hardcore kombó.15.00 körül tonhalkonzerv-egy szelet korpáskenyér.16.30 körül a megszokott NoXplode edzés előtt(amíg tart-utána ki kell találnom vmit helyette,de az is lehet,hogy csak simán Rampage fog menni előtte).Edzés után (18.30.) ráfordulok egy On turmixra. 21 körül tojás+uborka,majd lefekvés előtt mehet a Nitrotech+Amino2222 turmix+kis maréknyi mogyoró+C vitamin-Optimen-Hydroxycut Hardcore kombó.
A mai nap a háté,de melette meg kell dolgoztatni a hasat is keményen.
Majd beszámolok estefelé...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 07. - 14:50:02
Válasz #33
Nem elérhető

hopika


Amióta diétázok-eszek,mint az állat...ma már ha jól számolom az ötödiknél tartok...igaz mindig keveset és tiszta kaját,de kiváncsi leszek mi lesz ebből?! !+"% !+"% !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 07. - 14:56:18
Válasz #34
Nem elérhető

fastor


Amióta diétázok-eszek,mint az állat...ma már ha jól számolom az ötödiknél tartok...igaz mindig keveset és tiszta kaját,de kiváncsi leszek mi lesz ebből?! !+"% !+"% !+"%
nössz és szálkásodsz, mi lenne? :-} ;D ;D ;D ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 07. - 17:50:09
Válasz #35
Nem elérhető

hopika


Na ez is megvót...
5 gyakorlat a hát megnevezésű izomcsoportra.
Bekezdtem egy döntött törzsű evezéssel,ahol most csak az 5.sorozatnál 130 kiló 6 ismétlésig mentem el...sorry George!
Következett 2 szuperszett T-rudas evezés vs. lehúzás széles fogással mellhez 4-4 sorozat,majd szintén szuperszettben szűk fogású lehúzás mellhez vs. merev karú lenyomás 3-3 sorozat.
A has kimaradt(de ma még megyek énekelni-így a saját termemben lezavarom),mert találkoztam végre a nyíregyházi Extremefit tulajával,aki élménybeszámolót tartott Las Vegas-ról...még mindig tudnak élni az amcsik...
Asszem ennyi-még mindig eszek,mint a dög-nem tudom mi lesz a vége...és ma még minimum 2,de inkább 3 étkezés "bennem van"... !+"% !+"% !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 08. - 08:22:11
Válasz #36
Nem elérhető

hopika


Lehet már az első héten módosítani fogom(azaz inkább csak csúsztatni) az edzéstervet,mivel csütörtökön meghívtak a Lovardába a gitárosunkkal,így a csütörtöki válledzésem kimaradna-így átteszem a mai napra azt.
A ma elmaradó aerob-alkar edzést pedig szerintem vasárnap pótolom.
Csók!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 08. - 12:43:23
Válasz #37
Nem elérhető

endre66


találkoztam végre a nyíregyházi Extremefit tulajával,aki élménybeszámolót tartott Las Vegas-ról...még mindig tudnak élni az amcsik...


 :-/-(-:  Konkrétabban?  :)

2008. Október 08. - 12:53:16
Válasz #38
Nem elérhető

hopika


Hádeendre...szerinted le tudom írni az összes infót,amit hallottam???
Megvan az összes új koxrecept-edzéstippek-stb...
2 hétig voltak kint:volt Las Vegas kaszinó,edzések a mekkában,beszélgetés Hide,Milos,Bob Chi,fotózkodás a nagyágyúkkal,Tímeával és nem sorolom,mert egy halandónak már ez is sok...
Szerintem egy kicsit meg kell bíztatni és majd a nyíregyházi Extremefit-es topikba tesz fel képeket...ugye Ati???!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 08. - 12:58:37
Válasz #39
Nem elérhető

Gabe


Ati ha nem cselekszik így, javaslom a Torony által a cset topikkkban(ahol csak mélyinterjúkról lehet beszélni)
ajánlott büntetésvégrehajtási módszert!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 08. - 12:59:27
Válasz #40
Nem elérhető

hopika


Ati ha nem cselekszik így, javaslom a Torony által a cset topikkkban(ahol csak mélyinterjúkról lehet beszélni)
ajánlott büntetésvégrehajtási módszert!
Neki van BCAA por... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 08. - 13:02:15
Válasz #41
Nem elérhető

Gabe


Ati ha nem cselekszik így, javaslom a Torony által a cset topikkkban(ahol csak mélyinterjúkról lehet beszélni)
ajánlott büntetésvégrehajtási módszert!
Neki van BCAA por... 8-)
Łł=
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 08. - 13:11:47
Válasz #42
Nem elérhető

endre66


Jelentést vettük, vétel. Folytathatod a diétát. ****:)))

2008. Október 08. - 13:13:33
Válasz #43
Nem elérhető

hopika


Jelentést vettük, vétel. Folytathatod a diétát. ****:)))
:-){ :-){ :-){

Má' itt izgultam,hogy mehet-e tovább a diáta,vagy álljak neki egy nagy tábla csokinak... !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 08. - 15:51:38
Válasz #44
Nem elérhető

hopika


Hamarosan itthagyom a munkahelyi asztalomat/bőrfotelemet és elvonaglok haza-ahol a délutáni/esti metamorfózis történése szokott végbe menni...átveszem a "gyúrós cuccot"-betolom a NOXplode-ot és elviszem magammal a frissen beújított Skindred cd-k egyikét.Próba-szerencse:meglátjuk erre a zenére hogyan dolgozik a váll...
Na pá!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!