2024. Május 15. - 06:30:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 139345 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 06. - 08:54:21
Válasz #645
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na jó....Akkor mostantól az irodádban táncolni kell, s hogy hogyan is? Azt azt hiszem szombat este tudtál lopni a sok denszes csávótól! ))=/

De amúgy tényleg hatalmas szopás itt ülni s a hétvégére gondolni. Na jó a tegnapi napot el tudnám felejteni, mert vagy éjfélre végeztünk, mire a pénteki árvizet fel tudtuk törölni és a romokat ki tudtuk dobni...

2009. Július 06. - 08:59:33
Válasz #646
Nem elérhető

hopika


A múltkor ki is próbáltam,hogy milyen az irodában "ropni"-fesztivál,dance sátor hangulatom lett hirtelen és a bőrfotelemben ülve táncikáltam:majdnem úgy,mint a szombat esti srácok... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 06. - 10:51:49
Válasz #647
Nem elérhető

hopika


Úgy ötlet szinten felvetném-mivel biztos,hogy nem csak Ádám és Bécó lőttek képeket-feltölthetné mindenki,már amit publikusnak ítél... :-)-
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 06. - 11:23:09
Válasz #648
Nem elérhető

God Vazzeg


Úgy ötlet szinten felvetném-mivel biztos,hogy nem csak Ádám és Bécó lőttek képeket-feltölthetné mindenki,már amit publikusnak ítél... :-)-

Én már feltoltam azt a párat ami volt, sajna Fastorék úgy elmentek este, hogy nem készült a csapattal közös kép, még a telefont se vette fel, biztos épp  :-)- vagy  :-)(-: volt  !+"%  :D :D :D

2009. Július 06. - 12:31:08
Válasz #649
Nem elérhető

hummerdikk


Szep jo reggelt mindenkinek!  ;D

Kezdenem azzal, hogy koszonetet mondok Danielnek, hogy megszervezte a dolgokat!
Atomnak es Belanak a kaksis sztorikat  >:D Meg persze azt az elmenyt, hogy a visszapillantoban Atom fejet latom, ahogy eppen alszik. Rajtam kivul szinten mindenki aludt a kocsiban, ami elegge andalito volt es ezert majdnem beneztem egy lampat... ***)))) Ugye Daniel? ::) ;D
Utkozben valahogy egy ido utan mindig lehagyott minket a Daniel es PPG vadmotoros kombo, de ilyen melegben nem is csodalom h nem birja ki annyi cuccban.
Koszonom meg Adamnak, Pamelanak, Sethnek, Hopinak, Fas(z)tornak :P a ket bulizos estet. Soha nem fogom azt a bizonyos mozdulatot elfelejteni, mikor Adam letolt 2 italt, majd a buli vege fele egy enyhen melegebb csavo csapta neki a szelet.
Mindent osszevetve nem hazudtolta meg magat a csapat, es orulok, hogy sok uj embert ismertem meg! :-){

2009. Július 06. - 12:35:44
Válasz #650
Nem elérhető

FirstLady


Szep jo reggelt mindenkinek!  ;D

Kezdenem azzal, hogy koszonetet mondok Danielnek, hogy megszervezte a dolgokat!
Atomnak es Belanak a kaksis sztorikat  >:D Meg persze azt az elmenyt, hogy a visszapillantoban Atom fejet latom, ahogy eppen alszik. Rajtam kivul szinten mindenki aludt a kocsiban, ami elegge andalito volt es ezert majdnem beneztem egy lampat... ***)))) Ugye Daniel? ::) ;D
Utkozben valahogy egy ido utan mindig lehagyott minket a Daniel es PPG vadmotoros kombo, de ilyen melegben nem is csodalom h nem birja ki annyi cuccban.
Koszonom meg Adamnak, Pamelanak, Sethnek, Hopinak, Fas(z)tornak :P a ket bulizos estet. Soha nem fogom azt a bizonyos mozdulatot elfelejteni, mikor Adam letolt 2 italt, majd a buli vege fele egy enyhen melegebb csavo csapta neki a szelet.
Mindent osszevetve nem hazudtolta meg magat a csapat, es orulok, hogy sok uj embert ismertem meg! :-){
****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 12:42:25
Válasz #651
Nem elérhető

hummerdikk


Szep jo reggelt mindenkinek!  ;D

Kezdenem azzal, hogy koszonetet mondok Danielnek, hogy megszervezte a dolgokat!
Atomnak es Belanak a kaksis sztorikat  >:D Meg persze azt az elmenyt, hogy a visszapillantoban Atom fejet latom, ahogy eppen alszik. Rajtam kivul szinten mindenki aludt a kocsiban, ami elegge andalito volt es ezert majdnem beneztem egy lampat... ***)))) Ugye Daniel? ::) ;D
Utkozben valahogy egy ido utan mindig lehagyott minket a Daniel es PPG vadmotoros kombo, de ilyen melegben nem is csodalom h nem birja ki annyi cuccban.
Koszonom meg Adamnak, Pamelanak, Sethnek, Hopinak, Fas(z)tornak :P a ket bulizos estet. Soha nem fogom azt a bizonyos mozdulatot elfelejteni, mikor Adam letolt 2 italt, majd a buli vege fele egy enyhen melegebb csavo csapta neki a szelet.
Mindent osszevetve nem hazudtolta meg magat a csapat, es orulok, hogy sok uj embert ismertem meg! :-){
bal-jobb  :D
képeket szúrjad  ;-oo-;
Ha megtalalom, akkor szedem-szurom oket! Ha nem akkor leghamarabb kedden este! (akkor jon vissza a kartyaolvasos gep)
Pam, Te is szurhatod a tobbit, ha van  ::)

2009. Július 06. - 13:47:29
Válasz #652
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Szep jo reggelt mindenkinek!  ;D

Kezdenem azzal, hogy koszonetet mondok Danielnek, hogy megszervezte a dolgokat!
Atomnak es Belanak a kaksis sztorikat  >:D Meg persze azt az elmenyt, hogy a visszapillantoban Atom fejet latom, ahogy eppen alszik. Rajtam kivul szinten mindenki aludt a kocsiban, ami elegge andalito volt es ezert majdnem beneztem egy lampat... ***)))) Ugye Daniel? ::) ;D
Utkozben valahogy egy ido utan mindig lehagyott minket a Daniel es PPG vadmotoros kombo, de ilyen melegben nem is csodalom h nem birja ki annyi cuccban.
Koszonom meg Adamnak, Pamelanak, Sethnek, Hopinak, Fas(z)tornak :P a ket bulizos estet. Soha nem fogom azt a bizonyos mozdulatot elfelejteni, mikor Adam letolt 2 italt, majd a buli vege fele egy enyhen melegebb csavo csapta neki a szelet.
Mindent osszevetve nem hazudtolta meg magat a csapat, es orulok, hogy sok uj embert ismertem meg! :-){

Nem kell megköszönni, mert mindenképpen megszerveztem volna, csak nehezen jött össze, és azt hiszem nem kis stresszben is voltam, hogy össze tudjon jönni minden áron! Na a hirtelen fékezésed az meleg volt iszonyatosan. PPG úgy lefejelte a bukómat az ő bukójával, hogy majdnem agyrázkódást kaptam. ˝=/

Szerintem így összevetve mindenki nagyon jól érezte magát és azt hiszem az esték amiket ott töltöttünk szinte feledhetetlenné teszi  teljes hétvégét. Napközben mindenki csak regenerálódott és éppen felkelt, vagy még aludt, de az éjszaka és az éjszakai kavalkád az olyan, hogy mindenki leXarta a bokáját a röhögéstől. Nekem külön jó volt, mert egyik este a szállóban másik este Béla barátomnál aludtam(avagy aludtunk) és a mutterja egy jelenség az tuti. Sztem ezt Atom is alátámaszthatja. Ja Atom!! Na ő is egy hatalmas egyéniség, eddig sajnos nem ismertem de azt hiszem bánni fogom az elmulasztott időt. Ahogy Lacink mondta: "Ez a csávó a legnagyobb"

Seth és Zotya is hatalmas ember. Seth az állandó iszonyatos módú minőségével, Zotya meg a hatalmas átalakulásával mert amikor utoljára találkoztunk még fele ennyire jó nem volt. Seth egy jelenség, a kezdeti visszafogottságát azt hiszem nem kicsit levetkőzte és bele illett a mi kis agyilag devalvált különitményünkbe, Zotya pedig a hajnali fáradtságával együtt is nagyon jó gyerek.

Azt hiszem Alpit nem kell bemutatni, de sajnos mostanában vele nagyon keveset találkozunk, így nekem ez a kis találkozó is extra jó volt. Nagyon csippázom a fejét mint barátot, mert ő mindenképp barátnak nevezhető. (Jajj ez rímelt is) Megint előjött belőle is a baromság és a sírásig röhögés, ami nem hiányozhat ha együtt vagyunk! Egyszerüen fenomenális egy ember, mély tisztelettel és az igazi vidéki erénytartással, mint amilyen én is vagyok. Szóval ő az aki nélkűl nem lehetne semmi.

Dodiékat, Brigiéket, Sanyiékat egybe venném, hiszen őket is ismertem már régóta, de feledhetetlen az a humor amit ők tudnak nyujtani. A baráti összetartás és a kis csapatuk egybeforottsága az ami őket ily' nagyá teszi. Sasa és Brigi sírva röhögtek a szar poénjaimon is. Dodi fulladozott, Kitty levegőt sem kapott, és persze Sanyiék is visszafogottan élvezték. Nagyon nagy arcok, még ha az első este csak light-osba is adták elő, de Dodu bedurvított és odatette magát! Nagyon élveztem a kis bandázást velük.

Na de majd folytatom a kis listát mert most is melóban ülök és elég rossz szemmel néznek rám! Majd folyt köv, ha lesz időm még rá!

2009. Július 06. - 14:46:35
Válasz #653
Nem elérhető

fastor


péntek:kicsit késtem a taliról, négy helyett negyed ötre értem Dánielékhez, Humi kész, Alpi Netezik, PPgirl mosogat, Dániel egy szál gatyában.... ;D
....
....
a többi kiesett ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 06. - 14:49:03
Válasz #654
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ez tényleg így volt... ***)))

Na jól van, néztem egy filmet... Vagy csak kihevertem a délutáni kitöréses fáradalmakat... !+"%

2009. Július 06. - 14:58:33
Válasz #655
Nem elérhető

hummerdikk


péntek:kicsit késtem a taliról, négy helyett negyed ötre értem Dánielékhez, Humi kész, Alpi Netezik, PPgirl mosogat, Dániel egy szál gatyában.... ;D
....
....
a többi kiesett ;D
Az is amikor Alpiban kapaszkodtal meg egy egyenes szakason? ;D

Daniel: Neztem rendesen a tukorben h megbirsz e allni, mert ha nem akkor atmentem volna. Foleg h senki nem jott... (jo h takarja tavolrol a lampat egy fa, plussz alszik majdnem a sofor ***)))) )
Remelem Atom is megerkezett epsegben, hisz ot a keletinel kitettuk, Atom!!!!! Adj eletjelet! @:-)

2009. Július 06. - 15:05:29
Válasz #656
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Bennem nagyon megmaradt az a pillanat mikor beültünk kajálni és egy Unicumos hostess csajszi felvázolta, hogy 3 pohár fogyasztása után jár egy poló. Sasa nagyon beleélte magát és be is rendelte, aztán végül megkérdezte hogy milyen méretben vannak a reklámpolók. A csajszi büszkén jött vissza hogy van XL-es. Mindenkiből kitört a nevetés és Sasa megmutatta a polóján nem hiába van rajta a XXXL felírat. Ugyh Brigi kapta az ajándékot.

Hát ahogy Dániel mondta sajnos nem sűrűn találkozunk habár most már én is Pest mellett lakom, ugyh egyszerűbb lenne összehozni mint amikor Pécset voltam. De jó volt két napot eltölteni a társaságában. Kíváncsi voltam hogy fog-e alkoholt fogyasztani, de amint este láttam neki szükségtelen. Ő alkohol nélkül is tiszta hülye  @-o @-o @-o. A parton meg együtt röhögtünk az embereken. Nem gondoltam volna hogy egyszer azért megyek buliba hogy másokon mulassunk. Dániel barátom még abban is kisegített h ne égjen le a fejem, mert elfelejtettem sapit bepakolni. Életet mentett  ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))!!!


2009. Július 06. - 15:07:10
Válasz #657
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Na meg Humi is jó fej volt h hazavitt mert utálok békávézni. Főleg amilyen fáradt voltam  {-) {-) {-).

2009. Július 06. - 15:07:38
Válasz #658

B1ll4

Vendég
Bennem nagyon megmaradt az a pillanat mikor beültünk kajálni és egy Unicumos hostess csajszi felvázolta, hogy 3 pohár fogyasztása után jár egy poló. Sasa nagyon beleélte magát és be is rendelte, aztán végül megkérdezte hogy milyen méretben vannak a reklámpolók. A csajszi büszkén jött vissza hogy van XL-es. Mindenkiből kitört a nevetés és Sasa megmutatta a polóján nem hiába van rajta a XXXL felírat. Ugyh Brigi kapta az ajándékot.

Hát ahogy Dániel mondta sajnos nem sűrűn találkozunk habár most már én is Pest mellett lakom, ugyh egyszerűbb lenne összehozni mint amikor Pécset voltam. De jó volt két napot eltölteni a társaságában. Kíváncsi voltam hogy fog-e alkoholt fogyasztani, de amint este láttam neki szükségtelen. Ő alkohol nélkül is tiszta hülye  @-o @-o @-o. A parton meg együtt röhögtünk az embereken. Nem gondoltam volna hogy egyszer azért megyek buliba hogy másokon mulassunk. Dániel barátom még abban is kisegített h ne égjen le a fejem, mert elfelejtettem sapit bepakolni. Életet mentett  ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))!!!



Csodálkozni FOX ! :D

Alpi volt a vezérünk , bújtunk mindig mögé ! :D

2009. Július 06. - 15:10:04
Válasz #659

B1ll4

Vendég
Nah ahogy Laci mondaná : Hazaért a legnagyobb is ! :D