2024. Május 18. - 04:46:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki lesz a 2009-es Mr. Olympia?

Jay Cutler
Dennis Wolf
Dexter Jackson
Victor Martinez
Kai Greene
Toney Freeman
Phil Heath
valaki más...

Szerző Téma: 2009 Mr. Olympia  (Megtekintve 119359 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 20. - 19:43:56
Válasz #15
Nem elérhető

darknight


Teljesen egyetértek veled, Steve... ;-oo-;

Cutler hatalmas, de a szimmetria, kondíció már a múlté...

Wolf a legjobb (is) lehetne, de én speciel azt látom, hogy még nem találja önmagát, kiforratlan, vannak kiemelkedő és ehhez viszonyítva nagyon lemaradt testrészei... Kíváncsi vagyok, egyáltalán kiteljesedik-e valaha a benne lévő potenciál...

Martinez-nek az Arnold Classic tanulópénz volt, észre kellett vennie, hogy amit most nyújtott, az ebben a mezőnyben már kevés. Rá fog kapcsolni, az tuti, de szerintem idén még a Mr. Olympiá-n sem lesz 100%-os...

Greene-nel már mindenképpen számolni kell, struktúrálisan nekem nem annyira jön be, de nagyon vastag-nagyon száraz-nagyon jó pózoló (szerintem a legjobb (:-)), mindenképpen ott a helye a Top5-ben...

Dexter bizos formában lesz, hozza majd a tőle elvárhatót, te kétséges, hogy az egész éves kihagyással is tud-e akkorát fejlődni, mint...

Heath, aki ha tartja az eddigi fejlődési ütemet, nem éri sérülés, és nem szúrja el valahol (Hany Rambod felügyelete mellett ezzel szerintem még nem volt gond, nem is kell változtatni a jól működő sémán, lásd Kai Greene-Oscar Arden), akkor idén már a csúcsra juthat... :-! (:-) :-)!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 20. - 20:48:53
Válasz #16
Nem elérhető

Ms.Figure


Sztem reálisan ez lehetne:

1. Phil Heath
2. Dexter Jackson
3. Kai Greene
4. Victor Martinez
5. Dennis Wolf
6. Jay Cutler



De a végén kb. ez lesz belőle:

1-2. Phil Heath vagy Dexter Jackson
3. Jay Cutler
4. Victor Martinez
5. Kai Greene
6. Dennis Wolf


érdekes lenne,ha az Arnold után Kai hátrébb kerülne,mint Martinez...bár nyilván Victor alakul majd még...

2009. Március 20. - 21:57:07
Válasz #17
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sztem reálisan ez lehetne:

1. Phil Heath
2. Dexter Jackson
3. Kai Greene
4. Victor Martinez
5. Dennis Wolf
6. Jay Cutler



De a végén kb. ez lesz belőle:

1-2. Phil Heath vagy Dexter Jackson
3. Jay Cutler
4. Victor Martinez
5. Kai Greene
6. Dennis Wolf


érdekes lenne,ha az Arnold után Kai hátrébb kerülne,mint Martinez...bár nyilván Victor alakul majd még...
Majdnem mindegy, hogy melyikük hogyan fog kinézni...a kérdés az hogy hogyan alakul a bírói értekezlet...  :-\

Kai régen sztrippelt, kamera előtt húzgálta...Victor meg mindig be van tépve (mondjuk biztos Kai-nak sem kell ezt bemutatni  ;D)...majd eldöntik, hogy kit illendőbb előrébb helyezni...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 20. - 22:11:26
Válasz #18
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Gondolom a nagy tápkieg cégek is beleszólnak a bírói döntésbe...Ezt tavaly érzékelhettük a Gaspari versenyen  ;)

2009. Március 21. - 19:17:17
Válasz #19
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Esélyek? Hmm,miről is beszélünk...Hiszen még hány hónap van addig.Valaki már idáig megette a kenyere javát,de van olyan is aki most eregeti a szárnyait.Hogy az előbbi meg tud e újulni vagy az utóbbi ki tudja e magát bontogatni..hú...azt nem hogy mi,ők sem tudhatják...Elég egy kudarc a magánéletben,elég egy sérülés ami hátráltathatja a kemény embertpróbáló edzésekben,elég egy guru tévedése(volt már ilyen is) és már el is van cseszve az áhított forma...És még csak ezek után lép be hogy mit is akarnak ott a Főhadiszálláson..Mi legyen ez év etalonja,a definícó,a szimmetria vagy megint szörnyetegek éve legyen...És hát ezek után ugye nem mindegy hogy kik is a szervezők,kik azok akik irdatlan pénzeket tesznek a verseny rendezésébe és hogy a pénzükért mennyire kötik meg esetleg a bírók kezét és hogy Ők milyen etalont szeretnének tálalni a body building világa számára.
A lényeg a lényeg,hogy mivel még nem tudhatunk erről semmit,ezért sportértékileg egy hihetetlen nyílt 2009-es Mr.Olympia versenyért izgulhatunk. @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Március 21. - 19:57:51
Válasz #20
Nem elérhető

Cressler


Szerintem
1. Jay Cutler: a tavalyi pontozólapok alapján a döntőben jobb pontokat kapott mint Dex, csak az előzsűrizés beli hátrányát már nem tudta +fordítani, tehát ha a bírók ugyanazt értékelik mint tavaly akkor Jay nyer ha elég száraz lesz (végre).
2. Dexter: Heath nagyon jó meg minden, de Dexter az Dexter.
3. Phil Heath
4. Martinez
5. Kai
6. Branch Warren
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 21. - 23:00:04
Válasz #21
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szerintem
1. Jay Cutler: a tavalyi pontozólapok alapján a döntőben jobb pontokat kapott mint Dex, csak az előzsűrizés beli hátrányát már nem tudta +fordítani, tehát ha a bírók ugyanazt értékelik mint tavaly akkor Jay nyer ha elég száraz lesz (végre).
Azért kapott olyan pontokat, mert egyrészt sokat javult a döntőre, másrészt "nem szerették volna" a 3-4. helyre rakni...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 21. - 23:02:01
Válasz #22
Nem elérhető

Gabe


Én bírom Jay-t a mentalitása és a hozzáállása miatt, de szerintem top3 sem lesz, Dex., Phil, Victor a top 3, a sorrendet még kitalálom!
Tudjátok, tavaly a top5 nekem bejött a tippmixen!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 22. - 00:26:05
Válasz #23
Nem elérhető

Cressler


Szerintem
1. Jay Cutler: a tavalyi pontozólapok alapján a döntőben jobb pontokat kapott mint Dex, csak az előzsűrizés beli hátrányát már nem tudta +fordítani, tehát ha a bírók ugyanazt értékelik mint tavaly akkor Jay nyer ha elég száraz lesz (végre).
Azért kapott olyan pontokat, mert egyrészt sokat javult a döntőre, másrészt "nem szerették volna" a 3-4. helyre rakni...
És idén szeretnék?

mod. :
Ja értem mit akarsz mondani, tehát Jayt nem azért pontozták így a fináléban mert annyit javult  és ezáltal jobbnak vélték mint Dext hanem azért, hogy korrigálják a helyezését.
Én teljesen máshogy közelítettem.
Majd idén kiderül  @:-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 22. - 15:53:28
Válasz #24
Nem elérhető

bandus


tényleg nagyon nyílt küzdelem lehet, ahogy Johnny mondja, nehéz lenne tippelni bárkire is, inkább csak leírom az én véleményemet.
Kai: az egyik kedvencem, de szerintem nem bajnok alkat, nameg a múltja miatt sem hiszem, hogy őt szeretnék a legjobb testépítőnek kikiáltani

Martinez a lábát vissza kell hoznia, kérdés, hogy sikerül-e ez az O-ig. ahogy Sztereó írta valahol ő A testépítő, de én úgy gondolom, hogy sosem fog felérni a trónra (ahogyan Flexnek sem sikerült :'()

Jay:szerintem Ronnie óta ő az ideális Mr. O. alakilag nem tökéletes, de brutálisan nagy, emellett a hozzáállása, közvetlensége, népszerűség egyértelműen a testépítés nagykövetévé teszi, számomra :-){ csak legyne kicsit szárazabb, és megvan a triplázás.

A penge besöpörte a tavalyi címet, felért a csúcsra, de szerintem nem fogja tudni megvédeni a címét-

Heath és Wolf két másik kedvenc, egyszerűen hihetetlen a fizikumuk. Heath karjai, Wolf arányai, ilyen széles vállakhoz és háthoz ennyire vékony derekat :-O Valamelyikükből még O lesz.

Utána meg Brandon Curryből (:-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Március 23. - 09:57:26
Válasz #25
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member



Lássuk kik kvalifikáltak eddig:

Michael Kefalianos, Australia
Kai Greene, USA
Victor Martinez, Dominican Republic
Branch Warren, USA
Silvio Samuel, Spain
Moe Elmoussawi, New Zealand
Hidetada Yamagishi, Japan
Ahmad Haidar, Lebanon
Ronny Rockel, Germany
Martin Kjellstrom, Sweden
Dexter Jackson, USA
Jay Cutler, USA
Phil Heath, USA
Dennis Wolf, Germany
Toney Freeman, USA
Melvin Anthony, USA

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 23. - 10:11:32
Válasz #26
Nem elérhető

Joel


É a te neved Pisti?Én már ott olvasom a többi közt! :-OUgyhogy hajráá! :-/- :-/-
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Március 23. - 11:07:53
Válasz #27
Nem elérhető

H. Laci


én nekem még nincs szemem ahhoz hogy megmondjam nagyjából a heléyezéseket
de én Phil Heath-nak szurkolok és remélem ő fog nyerni  :-):-)::   (:-) :-)!

2009. Március 30. - 01:44:37
Válasz #28
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 30. - 07:36:36
Válasz #29
Nem elérhető

Gabe


Na, Victorral már nem is számolnak! !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"