2024. Május 13. - 21:55:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Milyen gyakran diétázol?

1 évente
2 évente
3 évente
Formámtól függ
Soha

Szerző Téma: Kozi diéta...  (Megtekintve 64587 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 08. - 01:08:06
Válasz #300
Nem elérhető

Kicsibors


De tükörbe akkor is másképp látod magad kicsibors, mint a képeken.. nem de? ;D

Áh, én igazából mindenhol jól nézek ki...   :-}
...Viszont néha füllentek...  :P  ****:)))

Hűű.. Mutass valamit ;D ;D

Dehogy, olyat nem rakok fel...   :D >:D  ;D

ÓóóÓ csak 1-et. .Lécii lééci lécci ;D ;D

Nööö...itt nem mutatkozom csini passzos alkalmiban, pucéran meg még annyira sem...   :D :D **:))))*

Értem értem.. akkor átküldheted "máshol" is, vagy elmehetünk valahová, ahová egy csinos passzos alkalmiban fogol jönni ;D ;D

Ejjj... fent vagy ismerőskeresgélős ódalon?  :)
jaham, de csak azon ->2X iw...  ;D Fogadjunk én hamarabb megtalállak? ;D ;D

Hát csak rajta! :)

2009. Augusztus 10. - 15:47:33
Válasz #301
Nem elérhető

Kozi001


Tegnap, Tegnapelőtt 55 perc aerob letudva!

Edzés holnap délután lesz!

Enjoy
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Augusztus 11. - 11:24:10
Válasz #302
Nem elérhető

Kozi001


Ugy döntöttem hogy a héten OFF! Kicsi pihenés...
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Augusztus 11. - 15:20:12
Válasz #303

B1ll4

Vendég
Ugy döntöttem hogy a héten OFF! Kicsi pihenés...

Ezt meg én mondom neked ! ENJOY

2009. Augusztus 11. - 15:22:09
Válasz #304
Nem elérhető

Kozi001


Ugy döntöttem hogy a héten OFF! Kicsi pihenés...

Ezt meg én mondom neked ! ENJOY

Thanks ;) :D
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Augusztus 19. - 20:19:54
Válasz #305
Nem elérhető

Kozi001


Mostanság nem nagyon volt időm ide írni.. DE. A héten már elkezdtem edzeni, minden izmot egyszer/hét..Heti 3X((még Debrecenbe 5 napot edzek majd)) Ch-val töltök visszafele, és meglátjuk, hogy lesz-e még diéta vagy sem.
Viszont->Diétával ahogy szálkásodtam picit, látom azokat a testrészeket, testrészek részeit, amik el vannak maradva: Mell belső része, hátsó tricepsz ill. fenék. Ha írnátok olyan gyakorlatokat, edzéseket ezekre az izom részekre, ami nektek bevállt, nagyon megköszönném és én is kipróbálnám!

Enjoy ****:))))))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Augusztus 19. - 22:19:48
Válasz #306
Nem elérhető

Kozi001


Mostanság nem nagyon volt időm ide írni.. DE. A héten már elkezdtem edzeni, minden izmot egyszer/hét..Heti 3X((még Debrecenbe 5 napot edzek majd)) Ch-val töltök visszafele, és meglátjuk, hogy lesz-e még diéta vagy sem.
Viszont->Diétával ahogy szálkásodtam picit, látom azokat a testrészeket, testrészek részeit, amik el vannak maradva: Mell belső része, hátsó tricepsz ill. fenék. Ha írnátok olyan gyakorlatokat, edzéseket ezekre az izom részekre, ami nektek bevállt, nagyon megköszönném és én is kipróbálnám!

Enjoy ****:))))))
képet mostmár jó lenne, ha villantanál  8)

okés, mindenképp fogok csinálni, bár a forma nem az igazi... most hogy töltök 92kg körül mozgok... De a ruhaméretek csökkentek.. szóval majd ne várjatok nagy formát..! :laugh:
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Augusztus 25. - 21:28:44
Válasz #307
Nem elérhető

Kozi001


Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.