2024. Április 27. - 17:45:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IV.SPOTRÁGVÁLASZTÓ-családi összeröff gyúrósóknak és barátaiknak:)  (Megtekintve 55629 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 23. - 17:17:47
Megtekintve 55629 alkalommal

SheHulk

Vendég
400képet fogok feltölteni hamarost... Eszeveszett jó volt ez a szombat! Köszönöm Berkes team, Eszteró, Dani, Farkasok, meg mindenki aki ottan volt.. Stevenek és Lindának is ****:))))))

2009. Május 23. - 17:30:50
Válasz #1
Nem elérhető

Kesztyűs Diána


Az jó, de hova?:)))) ja a pendriveod meg nálam maradt, pedig ott figyelt a zsebemben!

2009. Május 23. - 17:33:21
Válasz #2

SheHulk

Vendég
Az jó, de hova?:)))) ja a pendriveod meg nálam maradt, pedig ott figyelt a zsebemben!


IDE TE!!! Ha pesti vagy és azt gondolom igen, akkor egyszerűen megoldjuk majd ****:))))))

2009. Május 23. - 17:45:09
Válasz #3
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
400képet fogok feltölteni hamarost... Eszeveszett jó volt ez a szombat! Köszönöm Berkes team, Eszteró, Dani, Farkasok, meg mindenki aki ottan volt.. Stevenek és Lindának is ****:))))))
Nagyon jól éreztük magunkat!

 :-* @:-) :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 23. - 18:10:23
Válasz #4

SheHulk

Vendég
Éjjel míg ti alszotok felkommandózom a képeket!

2009. Május 23. - 18:24:51
Válasz #5

SheHulk

Vendég
Ízelítőcske....

Johnny&Zsolt
A testépítő is okos he...
Megint egy lány akinek nemtudom a nevét..
Steve&Laci



2009. Május 23. - 18:25:31
Válasz #6

SheHulk

Vendég

2009. Május 23. - 18:29:17
Válasz #7
Nem elérhető

sasa


Egyetértek Lacival, hogy egy barátságban eltelt napon vagyunk túl.
A mai rendezvényen a Testépítő és Fitness szövetség sátránál különböző szövetségek versenyzői és profi versenyzőink jó hangulatban és egyetértésben töltötték a mai napot. Hál istennek a szövetségek közti nézetellentétek a sportolókon nem ütközik ki.
Mi is nagyon jól éreztük magunkat és nem bántuk meg, hogy elmentünk.
Gratulálok Berkes Laci és Messe Zsuzsi áldozatos munkájához. Nagyot tesznek az összetartás érdekében. :-)!

2009. Május 23. - 18:50:03
Válasz #8
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Köszönjük a képeket SheHulk  :-*!
Jahhh és persze örülök, hogy megismerhettelek  ;)!

Jó hangulatú kis délután volt ez a mai, sajnálhatja aki kihagyta  ;D.

2009. Május 23. - 18:52:24
Válasz #9

SheHulk

Vendég
Köszönjük a képeket SheHulk  :-*!
Jahhh és persze örülök, hogy megismerhettelek  ;)!

Jó hangulatú kis délután volt ez a mai, sajnálhatja aki kihagyta  ;D.

Jaja!! Meglehetősen jókis napunk volt!! Ahhoz képest hányan magyaráznak egész nap itt, ahhoz képest kevés fórumos tolta ki az orrát.. De azok legalább rendesen ;D

2009. Május 23. - 18:58:36
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszönjük a képeket SheHulk  :-*!
Jahhh és persze örülök, hogy megismerhettelek  ;)!

Jó hangulatú kis délután volt ez a mai, sajnálhatja aki kihagyta  ;D.

Jaja!! Meglehetősen jókis napunk volt!! Ahhoz képest hányan magyaráznak egész nap itt, ahhoz képest kevés fórumos tolta ki az orrát.. De azok legalább rendesen ;D

Mentünk volna, de ahhoz messze vagyunk hogy minden hétvégén pestre menjünk. De igyekszünk mi is ott lenni  ;)

2009. Május 23. - 19:53:33
Válasz #11
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Jó kis összeröffenés volt, nagyon jó kis társaság. Én személy szerint jól éreztem magam habár a végére bepunnyadtam és le is égtem, de ezt kiheverjük. Inkább ez mint a jégeső. Köszönjük a meghívást!!!

2009. Május 23. - 20:38:21
Válasz #12
Nem elérhető

George


Köszönjük a képeket SheHulk  :-*!
Jahhh és persze örülök, hogy megismerhettelek  ;)!

Jó hangulatú kis délután volt ez a mai, sajnálhatja aki kihagyta  ;D.

Jaja!! Meglehetősen jókis napunk volt!! Ahhoz képest hányan magyaráznak egész nap itt, ahhoz képest kevés fórumos tolta ki az orrát.. De azok legalább rendesen ;D
Ha az összes rendezvény az ország másik végén lenne, akkor megnézném te mennyire mennél el #:-) !+"%

2009. Május 23. - 20:41:01
Válasz #13
Nem elérhető

Gabe


George, ha 200 méterre van tőled, akkor sem kötelező kimenni!
Ennyire egyszerű! Mindenki maga dönti el kivel/kikkel tölti a szabadidejét!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 23. - 20:52:40
Válasz #14
Nem elérhető

George


George, ha 200 méterre van tőled, akkor sem kötelező kimenni!
Ennyire egyszerű! Mindenki maga dönti el kivel/kikkel tölti a szabadidejét!
Nekem ez tiszta sor, csak ezt a "magyaráznak itt egész nap" dumát nem bírom. Direkt azért van az összes k....ott rendezvény Pesten, mert lusták letolni magukat vidékre. Nem véletlenül ment fel a Fitparádé is, egy fullos debreceni Főnix-csaronkból egy kis terembe, ahol még parkolni sem lehetett rendesen, mert így legalább többen??? voltak ott. Nekem nincs kedvem állandóan órákat autózni, csak azért, hogy ott legyek valahol. Ma spec. kint voltam a kick-box vb-n, ami itt volt tőlünk 15 percre, és jól éreztem magam. Mégsem fogom megszólni holnap a teremben a bunyós ismerősöket, hogy nem voltak ott !+"%