2024. Április 27. - 16:47:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IV.SPOTRÁGVÁLASZTÓ-családi összeröff gyúrósóknak és barátaiknak:)  (Megtekintve 55627 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 28. - 00:47:55
Válasz #210
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sajnálatos, de a legtöbben csak ugatják az összetartást a mélygéges mély sportberkeken belül.. Vicsorognak egymásra az irigyebbnél irigyebb kutyák.. Kiábrándító..Gerenda, szálka... Sajátportán nem.. Másén igen.. Trágyadobálás hátak mögött... Van aki nem érti ennek a lényegét és a szellemét.. Megtapasztaltam ma saját bőrön... Összehordja a szemetet a szél.. Sajnálatos.. Akinek nem inge az....
Én hiszem és élem amit Berkesék hirdetnek hogy van itt összefogás.. Csak még kevesen vagyunk...



Majd ird már meg priviben, mi volt ez! Nem érem mert ott mindenki elégedett volt és tisztelettel állt a többiekhez!
Nem akarom, hogy ez túl legyen reagálva, vagy rosszul!
A médiának meg pláne pártatlannak kell maradni!!!
Mi nem véresszájú mocskolódók vagyunk!
 d:)

2009. Május 31. - 15:53:21
Válasz #211
Nem elérhető

bandus


Nos,igen,ha jól emlékszem,először talán 2003-ban mondtam hogy Molnár Peti alkatában benne van az,ami eddig egyetlen egy magyar testépítőben sem volt..Ha ezt megfelelően tálalja(és meg lesz hozzá a támogatása),messzire fog érkezni..
Egy picit meg kell még tanulnia a helyes és megfelelő előadásmódot és akkor már most ősszel robbanni fog /:-)

Peti egyszerűen brutális :-){ az oldalsó tricepsz pózainál mindig dobok egy hátast ****:))))))
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player