2024. Május 13. - 16:48:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Nagycsaba diéta és edzésnapló  (Megtekintve 100878 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Június 24. - 15:09:49
Válasz #30
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
De mai konditerem látogatásom során ráleltem egy ujjab egyedre mégpedig a zokniban edzőre érdekes látvány volt mondhatom de látom tör be a divat a konditermekbe is mi lessz így ott. még 10 év és piros csipkés tanga lessz a menő vagy mi????

A másik dolog az meg az hogy mióta elkezdtem komolyabban foglalkozni alakom formálásával akár hova fordulok segítő kezek nyulnak felém multkor is odajött az eggyik edzőlány hogy segít nekem szivesen csak szoljak bátran ma meg már úgy beszélgettünk mintha 1000 éve ismernénk egymást akkor azok akik itt segítenek meg télleg mindenütt nem akarok én politizálni mert egyszerű munkás ember vagyok de ezt az országot az ebből a rétegből jövő emberek kéne hogy irányítsák és elég sok minden jobb lenne sztem.



A zokni már régi divat a termekben, bár mostanában én nem láttam :D Meleg van ;D A segítséget - főleg, ha hozzáértő és csinos - érdemes elfogadni ;)

Jajaja!!! Am nálunk most egyre tért hódít az, hogy zokni nélkül mezítláb edzenek.. Ma is mivan a dárgá szép pepita konditerembe?, ahova, majdnem szinte hogy selyem fiúk járnak.. Bejönnek kezet fognak, aztán leülnek dumálgatni... Én letudom a vállat, de ő még akkor jár a mellnél és abból a második sorozatot csinálja... Ezekből lesz valaki?! ***)))
Testépítő biztos nem.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 26. - 11:48:10
Válasz #31
Nem elérhető

csaba.r


A mult heti lábedzésem során olyan izomlázban szenvedtem hogy téleg élni alig volt kedvem példa erre hogy ugy tudtam csak leülni hogy pucsitanom kellet aztén beledölni a székbe mint egy zsák,ebböl kifolyólag elég vegyes érzelmekkel vártam a mai lábnapomat.
Már nem reggel 7-re járok mert inkább megyek le kipihenten mint hogy komásan tengjek a gépek között.
Edzeni mindig éhgyomorra edzek csak egy turmix van bennem.meg a vitamin meg zsírégető.

30 perc kardio

lábtoló:2x10x70kg
          2x10x90kg

Lábhajlító: 1x10x20kg
               2x10x30kg
               1x10x40kg

Lábfeszítő: ugyanez

Kipróbáltam az állo vádligépet ami nekem nagyon bejött.

2x10x20kg
2x10x30kg

Edzés végére volt olyan vádlim mint k-1 es edzéseim során olyan kicsontozott csirkemell alakú aminek nagyon örültem.
Írták hogy tegyek fel képet ami meg is lessz csak nézzek ki egy kicsit fotogénebben egyenlőre nem negyon van mit mutogatni.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Június 26. - 13:37:49
Válasz #32

Grizzly79

Vendég
...
Írták hogy tegyek fel képet ami meg is lessz csak nézzek ki egy kicsit fotogénebben egyenlőre nem negyon van mit mutogatni.
Szerintem meg tegyél nyugodtan! Nagyobb lesz a kontraszt majd később.

2009. Június 26. - 13:40:18
Válasz #33
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
...
Írták hogy tegyek fel képet ami meg is lessz csak nézzek ki egy kicsit fotogénebben egyenlőre nem negyon van mit mutogatni.
Szerintem meg tegyél nyugodtan! Nagyobb lesz a kontraszt majd később.

Igy van!  ****:)))))) Én is pont tegnap raktam egymás mellé egy mostani és egy 10 héttel ezelőtti képemet...mókás volt!  :D

2009. Június 26. - 14:14:04
Válasz #34
Nem elérhető

George


...
Írták hogy tegyek fel képet ami meg is lessz csak nézzek ki egy kicsit fotogénebben egyenlőre nem negyon van mit mutogatni.
Szerintem meg tegyél nyugodtan! Nagyobb lesz a kontraszt majd később.

Igy van!  ****:)))))) Én is pont tegnap raktam egymás mellé egy mostani és egy 10 héttel ezelőtti képemet...mókás volt!  :D
Akár fel is rakhatnád őket :-}

2009. Június 26. - 14:20:34
Válasz #35
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
...
Írták hogy tegyek fel képet ami meg is lessz csak nézzek ki egy kicsit fotogénebben egyenlőre nem negyon van mit mutogatni.
Szerintem meg tegyél nyugodtan! Nagyobb lesz a kontraszt majd később.

Igy van!  ****:)))))) Én is pont tegnap raktam egymás mellé egy mostani és egy 10 héttel ezelőtti képemet...mókás volt!  :D
Akár fel is rakhatnád őket :-}

Jövő hét szerda vagy csütörtök, az lesz a végleges.  ;)

2009. Június 29. - 12:46:43
Válasz #36
Nem elérhető

csaba.r


Nem tudom ma mi volt velem de olyan szarul ment az edzés hogy ihaj sikerült bedurrantani a mellemen kívül minden megmunkálásra várt testrészt de a fekvenyomásnál olyan műveleteket csináltam a rúddal mintha kajakoztam volna remegett a kezem mint állat utánna meg nem birtam vele fogni jövőhéten lessz fizu megyek a lurdyba vagy a westend-be aminosavért meg valami no fokozóért majd ott választok valami finomat.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 01. - 14:00:48
Válasz #37
Nem elérhető

csaba.r


Edzés volt megint juuhhu!!!!

Gondoltam kipróbálom a biciklit hát nagy hiba volt ˝=/ Letoltam vele 25 percet nem izzadtam le úgy mint a gyaloglásnál és a végére a seggem is fájt nagyon.

Nyakig húzás:                                       Evezés:
1x10x20kg                                             1x10x30kg
1x10x35kg                                             1x10x40kg
1x10x40kg                                             2x10x50kg
1x10x55kg

Előre emelés:                                        Fűrészelés:
1x10x10kg                                             2x10x18kg
2x10x16kg                                             2x10x24kg
1x10x20kg

Vállvonogatás:                                       
2x10x25kg

Volt ott egy további gyakorlat amit csináltam de nem tudom a nevét meg nem is találtam sehol mikor felálcs egy sulyzó fölé hosszában és az húzod a malledhez.

1x10x25kg
1x10x35kg
1x10x40kg
1x10x50kg

Röviden ennyi. szép napot mindenkinek nekem rövidesen kezdődik a 8 óra meló.
2x10x25kg
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 01. - 14:03:52
Válasz #38

Zsuzsi

Vendég
Valami jó kis diétás receptet írhatnál,ha lesz időd.  :-OO

2009. Július 01. - 14:10:38
Válasz #39

Torony

Vendég
Edzés volt megint juuhhu!!!!

Gondoltam kipróbálom a biciklit hát nagy hiba volt ˝=/ Letoltam vele 25 percet nem izzadtam le úgy mint a gyaloglásnál és a végére a seggem is fájt nagyon.

legközelebb tedd fel az ülést...  ;D

2009. Július 01. - 14:12:53
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Edzés volt megint juuhhu!!!!

Gondoltam kipróbálom a biciklit hát nagy hiba volt ˝=/ Letoltam vele 25 percet nem izzadtam le úgy mint a gyaloglásnál és a végére a seggem is fájt nagyon.

legközelebb tedd fel az ülést...  ;D

 !+"%

2009. Július 01. - 14:14:41
Válasz #41

Zsuzsi

Vendég
Edzés volt megint juuhhu!!!!

Gondoltam kipróbálom a biciklit hát nagy hiba volt ˝=/ Letoltam vele 25 percet nem izzadtam le úgy mint a gyaloglásnál és a végére a seggem is fájt nagyon.

legközelebb tedd fel az ülést...  ;D



Vigyázni kell Csaba,hogy mit írsz,mert Torony résen van. ;D



 !+"%

Na ebből mi lesz?!


2009. Július 01. - 14:21:57
Válasz #42
Nem elérhető

hopika


Volt ott egy további gyakorlat amit csináltam de nem tudom a nevét meg nem is találtam sehol mikor felálcs egy sulyzó fölé hosszában és az húzod a malledhez.

Valami T-rudas evezés féle lehet...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 02. - 00:43:12
Válasz #43
Nem elérhető

csaba.r


Kössz hopika azaz Torony nem tudom feljebb rakni megáldott az ég két lájtos lábikóval  O0 marad a gyors gyaloglás
Ime a mai receptem:

900g csirkemell
1doboz tejföl
15 dkg lightos sajt

Csirkemellet megtísztítod bepaprikázod de csak ovatosan éphogy szorj rá.
Belefekteted öket egy tepsibe és ráöntöd a tejfölt,kicsit átmozgatod hogy jusson mindenhova.
Ráreszeled a sajtot és mehet be a sütőbe olyan 150-180 fokra
Ha a teteje elkezd megpirulni akkor kész.

A paprikával azért bánj ovatosan mert a tejföl rengeteg vizet enged és az úgyis eloszlatja mindenhova.
Ha kiveszed és sokallod rajta a vizet akkor önts le belőle egy kicsit ezt is óvatosan mert kiszárad.
A húst sózd meg sütés előtt ha nem diétázol.
Magunközött szolva ha a mosogatásra kerül sor akkor te valami indokkal menj el othonról és hagyd másra mert az nagyon gáz.

Ennyi mára mikor azt hisszem hogy senki nem olvassa a naplót mindig érkezik egy pár hozzászólás és kellemesen csalódom.

Edzetek sokat és egyetek rendsen <:-)  ( Azt hiszem ez lessz a szálóigém ****:))))))  )
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 02. - 05:52:43
Válasz #44

Zsuzsi

Vendég
Kössz hopika azaz Torony nem tudom feljebb rakni megáldott az ég két lájtos lábikóval  O0 marad a gyors gyaloglás
Ime a mai receptem:

900g csirkemell
1doboz tejföl
15 dkg lightos sajt

Csirkemellet megtísztítod bepaprikázod de csak ovatosan éphogy szorj rá.
Belefekteted öket egy tepsibe és ráöntöd a tejfölt,kicsit átmozgatod hogy jusson mindenhova.
Ráreszeled a sajtot és mehet be a sütőbe olyan 150-180 fokra
Ha a teteje elkezd megpirulni akkor kész.

A paprikával azért bánj ovatosan mert a tejföl rengeteg vizet enged és az úgyis eloszlatja mindenhova.
Ha kiveszed és sokallod rajta a vizet akkor önts le belőle egy kicsit ezt is óvatosan mert kiszárad.
A húst sózd meg sütés előtt ha nem diétázol.
Magunközött szolva ha a mosogatásra kerül sor akkor te valami indokkal menj el othonról és hagyd másra mert az nagyon gáz.

Ennyi mára mikor azt hisszem hogy senki nem olvassa a naplót mindig érkezik egy pár hozzászólás és kellemesen csalódom.

Edzetek sokat és egyetek rendsen <:-)  ( Azt hiszem ez lessz a szálóigém ****:))))))  )




 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))