2024. Április 27. - 17:11:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: LGY, Légy már erős végre... avagy a kobold erölködése  (Megtekintve 38009 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 17. - 00:22:55
Megtekintve 38009 alkalommal
Nem elérhető

Lgy


Hello Mindenki!

Lgy vagyok, páran lehet még emlékeznek rám a superdrol teszböl.
Azóta sok víz lefolyta tiszán, voltak jó és rossz időszakok, részt vettem egypár erősemberversenyen több kevesebb sikerrel.
Most érett be a gondolat amit pár éve már tevezek, hogy kipróbálom az ERŐEMELÉST.
Ebben a naplóban fogom leírni tapasztalataimat, edzéseimet, stb., és remélem sikereimet is.

2009. Június 17. - 00:32:34
Válasz #1
Nem elérhető

Lgy


A tegnapi edés így nézett ki
Fekvenyomás: 3×7×150kg
Tárogatás     :3×20×20kg
Tolodzkodás  :3×25

Húzódzkodás:4×10
Evezés döntött törzsű: 3×7×170kg
Evezés csigán     : 3×20×100kg

Nem volt egy hajtós edzés, sajnos nem éreztem magam túl jól...

2009. Június 17. - 08:42:40
Válasz #2
Nem elérhető

Lgy


Jó reggelt!

Pár szó az ezésfelfogásomról ill. a hozzáállásomról.
Az edzéseken eddig is a mident vagy semmit elvét követtem, magyarán vagy megcsinálom amit megkell vagy nem csinálok semmit.
Persze vannak szintentartó időszakok is, hiszen nem lehet mindíg gyilkolni a testet, és sajnos az élet is dobja néha úgy hogy csak szinten tud tartani az ember.
Most közel egy hónapos tudatos szintentartás után vetem magam újra az élvezetekbe, aminek  finise okt.-nov. tájékán egy erőemelő verseny lesz.
Úgyhogy a házifeladat megvan....
Este nagy láb gyilkolászás @:-) @:-) @:-)


2009. Június 17. - 16:35:48
Válasz #3
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 17. - 16:41:27
Válasz #4
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Régen hallottam felőled. Ugorj be ha felém jársz! Kíváncsi vagyok mizujs veled.  ;) ****:))))))

2009. Június 17. - 16:57:09
Válasz #5
Nem elérhető

George


Megvan már a verseny amin indulsz majd? Milyen eredményeket tűztél ki célnak? Most hol edzel? :D

2009. Június 17. - 17:24:27
Válasz #6
Nem elérhető

tyson


Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Június 17. - 19:56:36
Válasz #7
Nem elérhető

Lgy


Köszönöm a biztatást fiúk.
Még pontosan nincs meg hogy melyik verseny is lesz pontosan.
900killó körül akarok csinálni összetettbe, ha a derekam is akarja mert a legutóbbi erősemberversenyen a 360kilós lengősúly nagyon megrángatta...
A szeol pályán edzem.
Erröl tudni kell hogy egy súlyemelő terem ahol gépek nincsenek, csak fekpad, fokospad, egy hátcsiga, tricepszlenyomócsiga, és rengeteg tárcsa kosz és por, szóval a hardcornak a hardcorja...

2009. Június 17. - 20:19:41
Válasz #8
Nem elérhető

tyson


Az nem számít a lényeg hogy nyomjad ezerrel! =/+'
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Június 17. - 20:20:00
Válasz #9
Nem elérhető

Lgy


Sziasztok!

Sajnos az imént emlitett derék sérülés keresztbe tett a mai lábezésnek/is/.
Az utolsó  melegitő sorozatig nem volt túl nagy baj viszont az a szaros 180kiló már nagyon feszítette és jobbnak láttam a munkasorozatokba nem belekezdeni.
Nem estem kétségbe megcsináltam a vállat, ami igy nézett ki : mellröl nyomás állva: 3×6×110kg
                                                                                    egykezes nyomás   :  3×8×48kg
                                                                                    mellrevétel            :  3×6×90kg
                                                                                    oldal emelés          :  4×10×25kg
Ennyi volt a mai adag jó volt, hajtós volt.Egy ujabb kis lépés az úton.

2009. Június 17. - 22:38:22
Válasz #10
Nem elérhető

Lgy


Reggel a súlyom száztíz volt, éhes vagyok egész nap.
Ezzel csak az a baj hogy 110be akarok indulni. ezen a téren is fel van adva a lecke.
Két út áll előttem vagy nagyon okos kajálással/kiegészítéssel tartom a súlyt és erősödöm vagy fölmegyek 120 környékére és 125be indulok.
Pár napon belül döntenem kell. Megfogok pár hozzáértő embert kérdezni mert ezzel kapcsolatban tanácstalan vagyok.
Blade szerinted???

2009. Június 18. - 07:19:14
Válasz #11
Nem elérhető

Norbert002


Nyomassssad LGY! @:-) Szerintem nézd meg a www.hunpower.hu-n az eredményeket h 110be és 125be miket teljesítenek h mennyire nagy a külünbség köztük.

2009. Június 18. - 08:13:58
Válasz #12
Nem elérhető

Lgy


Nyomassssad LGY! @:-) Szerintem nézd meg a www.hunpower.hu-n az eredményeket h 110be és 125be miket teljesítenek h mennyire nagy a külünbség köztük.
Jó reggelt!

Kösz Norbi.
Szerintem már az összes létező szövetség és szervezet eredménylistáját megnéztem és ezért vagyok bajban mert 125ben már szép súlyokkal operálnak.
Mondjuk február elejétöl-április végéig 10kilós tömegnövekedés mellett sikerült a felhúzásban közel 70 kilót fejlődnöm.
Szóval most is van háromhónapom biztos a tömegelésre,erősödésre és mondjuk nem tudom mekkorát szólna a dolog 12-14kilós tömegnöveléssel, picit jobban a pedálra lépve...

2009. Június 18. - 08:39:44
Válasz #13
Nem elérhető

Norbert002


Szerintem +12-14 kg-t ha feldobsz magadra 3 hónap alatt és nagyon odalépsz brutál erőnövekedésnek kell bekövetkeznie!!! Ruhákat nem tudom használsz-e? Mert ha nem ugye akkor még az is dob majd az összetettben.

Erősemberbe nem akarsz nyomulni? Mert nem gyengén jó alapjaid vannak hozzá a termi teljesítményedet tekintve! A 12-14kgs tömegnövekedés ott is jelentős telejsítmény növekedést produkálna szerintem!

2009. Június 18. - 09:01:35
Válasz #14
Nem elérhető

Lgy


Szerintem +12-14 kg-t ha feldobsz magadra 3 hónap alatt és nagyon odalépsz brutál erőnövekedésnek kell bekövetkeznie!!! Ruhákat nem tudom használsz-e? Mert ha nem ugye akkor még az is dob majd az összetettben.

Erősemberbe nem akarsz nyomulni? Mert nem gyengén jó alapjaid vannak hozzá a termi teljesítményedet tekintve! A 12-14kgs tömegnövekedés ott is jelentős telejsítmény növekedést produkálna szerintem!
Nem volt még rajtam ruha, normális thp bandázs is csak egyszer a térdemen és egyszer a könyökömön, hát...........más volt a játék.
A 167cm-es utazómagasságom kevés az eredményes strongmankedéshez, de biztos hogy néhanapján fogok indulni mert bele szerettem, és nem telik el úgy hét hogy valamelyik eszközzel egy-két kört ne csináljak.