2024. Április 28. - 21:44:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MHP tesztem  (Megtekintve 7316 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 29. - 21:44:52
Megtekintve 7316 alkalommal
Nem elérhető

Csabika0120


Sziasztok

2 hét múlva kezdeném el az MHP tesztem
Amit a következő termékek jelentenének:
Dark Rage
Dark Mater
T-Bomb 2
És esetleg az A Bomb-ot venném bele
Ez mellé a normális étrend
Használatot így gondoltam:
Dark Rage edzés elött
Dark Mater edzés után
a T-Bomb-nál azt írják hogy reggel és este,én itt kicsit megkavarnám azzal,hogy a reggeli adagot délutáni edzés elött venném be,másikat viszont fekvés elött
A-Bomb-nál a normális használatra gondoltam.
Fehérjekiegészítést meg a bsn lean dessert-el oldom meg,mondjuk szerintem az elfogy a következő 2 hétben és váltok vagy Nitro-tech-re vagy a probolic sr-re
Az A-bomb-on még gondolkozom.
Ez mellé persze glutamin,mvitaminok ugye alap cuccok.
Szerintetek mi lenne a helyes?

2009. Június 29. - 21:49:11
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


Hajrá Csabi!

Egy észrevétel: a T-bomb adagolása szerintem nem véletlenül van úgy kitalálva ahogy, én reggel venném be, hogy napközben minnél többet profitáljak belőle  ****:))))))

2009. Június 29. - 21:52:26
Válasz #2
Nem elérhető

George


A T-Bomb nem oszt nem szoroz edzés előtt, hagyd meg rendesen, reggel-délben-este. Hatásos lesz, elhiheted ;) Hajrá =/+'

2009. Június 29. - 21:53:22
Válasz #3
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Egy másik észrevétel...2 olyan fehérje közt gondolkozol (NitroTech és Probolic Sr), ami tök más. Ezt az szerint kéne eldöntened szerintem, hogy mikor akarod alkalmazni.
De ez egy jó kis összeállitás!  ****:)))))) Hajrá!

2009. Június 30. - 19:32:49
Válasz #4
Nem elérhető

Csabika0120


Vagy az lenne a jó fehérje adagolás,hogy nitrotech nappal amikor szükségleltetik,és probolic sr meg éjszakára mivel 12 órán keresztül hat ha nem tévedek,mondjuk aztán lehet,hogy a probolic sr elmarad,és marad estére is a nitrotech,mert lefekvés elött úgy is megy túró amiben van kazein,amúgy sokszor éjszaka is nyomatok egy turmixot,mert álltalában 2 szer felkelek ,hogy uticélba vegyem a wc-t és ilyenkor félálomba keverek egy turmixot.

2009. Június 30. - 19:32:49
Válasz #5
Nem elérhető

Csabika0120


És köszi a bíztatást és a tanácsot.
Amit leírnék magamról,hogy 20 éves leszek.
Kb 2 éve edzem,én nem tartoztam azok közé akik az elejétől fogva keresik a minnél jobb izomépítő táplálékkiegészítőket,ami ment az a fehérje és vitamin,mondjuk a vitamin az világéletemben alap volt a sport mellett,de szerintem ez már egy átlagos nem sportoló embernek is alapnak kéne lennie.
Sosem voltam egy vastag gyerek (inkább a vékony focista gyerek :D )
Szóval elkezdtem ezt a sportot,de csak hosszú idő után jöttem rá a lényeges dolgokra,egészen 2009 januárig nem is volt célom,hogy nagyobb és izmosabb legyek,csak,hogy sportoljak.
Aztán janurban rendbe tettem az étrendem,edzéstervet is és elkezdtem mindenre odafigyelni,de még mindig nem estem túlzásokba táplálékkiegészítőkkel,inkább alapokra alapoztam (tiszta kaja)
Január 4. éhgyomori mérlegelés 59,7 kg,mostani súlyom 74 kg körül mozog.
174-175 magas vagyok.
Heti 4 edzésem van szépen lebontva.
Hétfő: Mell-Bicepsz
Kedd: Hát-Tricepsz
Szerdán van egy pihenőnap
Csütörtök: Váll-Csuklya
Péntek: Teljes láb (ez a legerősebb pontom,szerintem az 5 év versenyszerű focinak és a másfél év országúti kerékpárnak köszönhetően)

Amúgy ha valakinek van valami észrevétele (amit hibának talál az edzés elosztásban azt szívesen fogadnám)

2009. Július 09. - 21:40:02
Válasz #6
Nem elérhető

miki_nrg


Hát ha a pénz is számít akkor sztem jobban jársz ha az új Gaspari fehérjét veszed mind amazt a kettőt...