2024. Április 29. - 04:32:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Anabolic Extreme Advanced PCT - LeanFX teszt (utókúra)  (Megtekintve 19778 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 10. - 22:05:28
Megtekintve 19778 alkalommal
Nem elérhető

jrk


A teszt előzménye néhány szóban:



Mint arról már korábban írtam pár mondatban, egy nyárindító kúra gyanánt csináltam egy alap dianabol kúrát, 300 szem "tájföldi napozimmal" :), azaz thai Anabol-lal. Lehet, csak nem érdemes belemenni a témába olyan értelemben,
hogy az ember miért szennyezze magát orális szteroidokkal, tudom magam is, millió helyen, millió ember szájából elhangzott már, hogy felesleges károsítani a májat alkilált szteroidokkal, amikor az injektálható szteroidok sokkal kevésbé toxikusak. Aztán az amerikai fórumokon tipikusan sablonreakció a kérdésre, hogy egy kisebb dózisú tesztoszteronkúra
hasonló mértékű mellékhatásokkal, ámde jelentősen kisebb egészségkárosító hatással bír; ez mind igaz, a tényekkel nem akarok, és nem is fogok vitába szállni. Hogy miért erre esett a választásom? Talán félek a tűtől? Nem tudom, és nem. Kézenfekvőnek tűnt, és kész. Tovább nem is pazarolnám erre a szót.


A kúra alatt tehát 300 szem fogyott el, és talán kijelenthetem, hogy komolyabb mellékhatások nélkül zajlott le. Végig piszokjól éreztem magam a bőrömben, nagyon feldobott hangulatban voltam szinte végig, ez valami olyasmi, mint az AX reklámokban oly gyakran emlegetett "Alpha Male" mentalitás, ami (felthetően) az androgén, vagy bizonyos mértékben androgén szteroidok használata során természetes (?). Bár megjegyzem, sok viszonyítási alapom nincs.
A kúra kicsit hosszúra sikeredett, igazán nem így terveztem, hiszen nem akartam túl sokáig nagy stressznek kitenni a májamat. Utókúrának napi 20mg tamoxifent (Zitazonium), illetve az AX aPCT-LeanFX kombót terveztem. Mint azt orábban írtam, a családom kórtörténetében volt példa vérsűrűsödési problémára, ill. mélyvénás trombózisra, és bár nem tisztázott, hogy van-e erre fokozott hajlamom, de kissé félve kezdtem el szedni a tamoxifent. A félelmem alig egy héttel a szedés elkezdését követően beigazolódni látszott: elég komoly perifériás ödéma alakult ki a lábaimon. Egyik este a bokám és a lábfejem kb. a kétszeresére duzzadt, a bal bokámban pedig szúrós fájdalmat éreztem. A csöcseim úgy megduzzadtak, mint a csajoknak, amikor menstruálnak... összességében látványra laposabb, és vizesebb lettem már az első 2 napban. A bal mellem alatt egy puha, íves duzzanat alakult ki... 
Eldöntöttem, hogy nem érdekel, mennyi marad meg a megszerzett nyereségeimből, de a tamoxifen szedését sürgősen abbahagyom. Lehet, hogy jó lett volna HCG, vagy akár clostil, de az utóbbi a tamoxifenhez hasonló természetű anyag, így nem akartam kísérletezgetni. Tudom, őrült nagy faszság parlagon hagyni a saját hormonrendszeremet, de...

...amint a tamoxifent elhagytam, eltűnt a mellemről a duzzanat, a lábaimról az ödéma elkezdett apadni.


Így végül maradt a tarsolyomban 1 flakon PCT, és 1 LeanFX. Mi ez, ha nem igazi próbatétel a két cuccnak? :)


A kúra előtt 103kg voltam, a kúra végére 112kg lettem (hozzátenném, nekem ez még mindig relatíve kis tömeg, hiszen
190cm magas vagyok). A PCT és a LeanFX a szteroid elhagyását követő első napon már ment, az előírás szerinti 3-3 kapszulás adagolásban, betartva a kritikusabb időpontokat (PCT reggel ébredés után, délután, és lefekvés előtt, LeanFX ébredés után, edzés után, és valamikor a nap folyamán).

Az utókúra második hete a vége felé közeledik, és azt kell mondjam: HÚÚ! Hol is kezdjem? Diétának nem nevezném a jelenlegi étrendemet, egy utókúrban erre vállalkozni legalább akkora merészség lett volna a részemről, mint maga a nem teljeskörű levezetés. Eddig 300g főtt rizsből, 100g zabból, 6-700g csirkéből, napi 4-6 turmixból, plusz vitaminokból állt az étrendem, illetve ami még ehhez jött szemétkaja (néha 1-1 csoki, vagy bármi, amit megkívántam a nap folyamán).
Az utókúrában a LeanFX hatását látva nem bírtam ki, hogy ne változtassak az étrendemen: maradt a 100g zab, 300g rizs, a hús 600g lett, illetve a rizs kizárólag pufirizs (3 csomag/nap), és a szemetet TELJESEN kiiktattam az étrendemből.

Az eredmény: a legutóbbi mérés szerint alig voltam 103kg, tehát picivel a kezdeti súlyom alá estem, de! És ez egy nagy de: a kúra végi 47-es karom 46-os lett, a derekamról minimum 5 centi lement, és erősebb vagyok, mint a kúra végén.
Tehát 10kg-ot fogytam úgy, hogy a karomból eközben csak 1 centit veszítettem, és a testem minden pontjáról pedig egy csomó zsírt, és összességében erősebb, és zsírtalanabb vagyok.  @-o Számomra is hihetetlen, de ez van! 
A kúra alatt alig kellett vizelnem, és tényleg rengeteg vizet tartottam vissza. Most pont ellenkezőleg működik.
Az "alpha male mentality" a szteroid elhagyásával eltűnt, viszont hangulati ingadozásaim egyáltalán nem, vagy pedig
csak időszakosan, és nagyon kis mértékben vannak (aneurin DBE?).

Nem szeretném elkiabálni ezeket az eredményeket, de elgondolkodtadó, főleg annak tudatában, hogy a szteroid már rég ürült a szervezetemből.

Amit tapasztaltam még a LeanFX-től, hogy csak nagyon ritkán kívánom a szemetet (cha de' bugre?). Nem éhezek, ill. ha éhes is vagyok, csak belapátolom az éppen aktuális adagot, és utána órákra minden bajom elmúlik, se csokit, se semmit nem kívánok már... általában a bevételét követő 5-8 óra múlva tör rám először éhség, na, ekkor tudom, hogy ennyi volt a LeanFX felezési ideje :) Az aPCT-t ha közvetlenül lefekvés előtt veszem be, akkor jó mélyen alszom, és tuti, hogy valamit álmodok (hónapok óta alig álmodtam...) A libidómat eddig csak kis mértékben, de tényleg megküldte.
Talán még a LeanFX kortizolblokkoló hatását mutatja, hogy amióta szedem, a torokgyulladásom nem múlik... illetve, hogy főként a vállgyakorlatokban erősödöm (oldalemelés, döntött oldalemelés). Olvastam egyszer egy tanulmányt, amiben azt fejtegették, hogy a magas kortizolszintnek milyen hatása van a vázizomzatra. A tanulmány szerint férfiak esetében a kortizol "áldásos" hatása a vállöv, és a hát felső részének izomszöveteiben a legaktívabb; ezt magamon is tapasztalom, amikor csoffadok, általában a vállam kezd el először laposodni. Most pedig ellenkezőleg, éppen ezekben a gyakorlatokban erősödöm. Lehet, hogy butasság, kövezettek meg, de szerintem van benne ráció :) Anno a Retain szedésekor is ugyanezt tapasztaltam.

Egyelőre ezeket tapasztaltam a két termék szedése során. Már korábban a "termékekről általában" topikban írtam a MassFX-ről, és úgy terveztem, hogy erről az utókúráról egy teljes tesztet közölnék le, de talán pár post-ba beleférnek a lényegesebb infók... ahogy változnak a dolgok, folytatnám a topikot, ill. ha jelentős változást nem tapasztalok, így vagy úgy, de egy összegzést a két termékről majd idefirkantok még.



Addig is két kép:

A kúra köezepe felé, sok minden nem látszik, bár a karom elég fedett és vizes, plusz bél:
http://img39.imageshack.us/img39/2082/teszt1.jpg

Most, az utókúra alatt, 10kg-val könnyebben; a fényviszonyok azonosak, szerintem a karomon látszik
némi minőségbeli javulás (főleg, hogy más testrészem nem is láccik :D):
http://img195.imageshack.us/img195/2927/teszt2.jpg



2009. Július 10. - 22:07:35
Válasz #1

B1ll4

Vendég
Nah emberek , akik írni akartak valami nyitót , valahogy így kellene kinéznie ! Leszámítva a képeket , mert a pólószín különbségeken kívül nem sokat lehet kivenni rajta ! Legyél bátor , aki lehurrog , nem kell vele foglalkozni ! Sok sikert !  :-)!

2009. Július 11. - 03:02:18
Válasz #2
Nem elérhető

jrk


Köszi Billa!  ;-oo-;

Őszintén szólva képekkel tényleg nem készültem, ez a kettő éppen adott volt, oszt' gondoltam, iderakom, hátha... :)
Később talán lesznek értékelhetőbbek is.

2009. Július 11. - 07:40:58
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó a beszámoló, és amit leírtál, ez nagyon rendben van! Én is mindig erre törekszek, hogy nem baj ha ugyanannyi a kg a mérlegen, ha a méretek és az összhatás jobb! Ez a testépítés lényege elvileg  8-)

2009. Július 11. - 07:42:56
Válasz #4
Nem elérhető

George


Jó a beszámoló, és amit leírtál, ez nagyon rendben van! Én is mindig erre törekszek, hogy nem baj ha ugyanannyi a kg a mérlegen, ha a méretek és az összhatás jobb! Ez a testépítés lényege elvileg  8-)
Meg persze az, hogy "Mekkora a karod, meg mennyivel nyomsz fekve?" ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Július 11. - 07:44:51
Válasz #5
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó a beszámoló, és amit leírtál, ez nagyon rendben van! Én is mindig erre törekszek, hogy nem baj ha ugyanannyi a kg a mérlegen, ha a méretek és az összhatás jobb! Ez a testépítés lényege elvileg  8-)
Meg persze az, hogy "Mekkora a karod, meg mennyivel nyomsz fekve?" ****:))) ****:))) ****:)))

Nem vagyok én Kathi Bécó  ;D ;D ;D

2009. Július 11. - 08:20:25
Válasz #6
Nem elérhető

L


Jó a beszámoló, és amit leírtál, ez nagyon rendben van! Én is mindig erre törekszek, hogy nem baj ha ugyanannyi a kg a mérlegen, ha a méretek és az összhatás jobb! Ez a testépítés lényege elvileg  8-)
Meg persze az, hogy "Mekkora a karod, meg mennyivel nyomsz fekve?" ****:))) ****:))) ****:)))

Csak ez számít! ****:))) ****:))) ****:)))
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Július 11. - 08:41:51
Válasz #7
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha érzékeny vagy a leírt okok miatt a Nolvadexre akkor legközelebb(ha lesz legközelebb), próbáld ki a Novedex XT-t kúra alatt,vagy az Arimatest/novatest-et,amelyik szimpatikusabb.

Ha valaki nem ért egyet írja le miért.Köszi.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Július 11. - 11:53:38
Válasz #8
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha érzékeny vagy a leírt okok miatt a Nolvadexre akkor legközelebb(ha lesz legközelebb), próbáld ki a Novedex XT-t kúra alatt,vagy az Arimatest/novatest-et,amelyik szimpatikusabb.

Ha valaki nem ért egyet írja le miért.Köszi.




Én egyetértek, még egy szavazat az arimatest+novedex xt-re  ****:))))))

2009. Július 11. - 16:09:33
Válasz #9
Nem elérhető

jrk


Köszönöm szépen mindenkinek a pozitív visszajelzéseket! :)

István, valószínűleg lesz legközelebb, de nem kizárt, hogy akkor már nem fogok szarakodni a tablettákkal... vagy ha mégis, megfogadom a tippedet  ****:))))))
Egyébként a kúra alatti ösztrogén nem jelentett annyira nagy gondot, én alapból egy vizesebb, ösztrogénesebb fazon vagyok... a ribancos csöcsöket meg már igen korán, serdülőkoromban megszoktam :D A zita egyébként nagyobb hatással volt rá negatív értelemben, mint maga a kúra. Talán a Novedex-szel kapcsolatban csak annyi a fenntartásom, hogy néhányan panaszkodtak depresszióra, libidócsökkenésre. Egy ilyen "feelgod" kúra alatt pedig ezeket nem szívesen vállalnám be. Nyugodtan javítsatok ki, ha az infóim tévesek a termékkel kapcsolatban.

A "mekkora a karod, mennyive' nyomsz fekve" témára visszatérve: no nem azért van ez a karméregetés, mert minden más szar.... (pedig valójában de :D) Nem vagyok az a figura, aki percenként méregeti a karját, de nekem az a véleményem, hogy ha az edzésemen nem változtatok (minden testrészemre változatlanul ugyanannyi figyelmet szentelek), akkor pl. a karom körfogatának a változása nagyjából (szerintem) reprezentálja az általános állapotomat. Ha fogyok izomból (is), nyilván kisebb lesz, ha meg ánblokk szépen dagadok mindenhol, akkor általában a karom is növésben van :) Kicsit talán eccerű megközelítése a dolgoknak, és lehet, hogy hülyeség, de nálam ez mondhatjuk úgy, hogy egy mérce, és általában volt benne igazság.


...

Most pedig egy kis helyzetjelentés az utókúráról:

Mára úgy érzem, szépen elkezdtem betöltődni mindenhol, ami az elmúlt 2 hétben (a szteroid elhagyása után szinte azonnal) kissé elmaradt. Ha a tükörbe nézek, már nem látom magam olyan laposnak, majdhogynem a kúra közbeni feszülés, izomérzet, és méret köszön vissza a tükröből, azonban kisebb testsúllyal, még mindig.  :-O Má' lassan kezdem elhinni...! :D Kb. az utókúra felénél járok egyébként. Az első post megírását követően volt még egy mérlegelés tegnap este, majdnem 105 voltam, pedig a kajáláson nem változtattam.

Holnap hátazok egyet, meglátjuk, mit sikerül összehozni :)

2009. Július 24. - 22:42:12
Válasz #10
Nem elérhető

darknight



Hahó Denzel, merre vagy --) ***)))) ;) :D?

Kíváncsi lennék az utókúrád végére, és a végső konklúzióra...

Magam is valami hasonlót tervezgetek a közeljövőben (kivéve ezt a thai anabol-os "kilengést" :D), diéta alatt menne az Advanced PCT és a Lean FX :-)->...

Úghogy halljuk a "mese" végét... ****) ****:)))))) ;)

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Július 27. - 20:58:11
Válasz #11
Nem elérhető

jrk


Jelentem, nem tűntem el teljesen! :)



Mint azt korábban írtam, ha nem is rendszeres frissítéssel, de egy összegzéssel mindenképpen jelentkezem az utókúrámról. A LeanFX sajnos tegnap elfogyott, a PCT-ből még holnapra maradt 2 kapszula... hát, hogy őszinte legyek, nagyon fog hiányozni ez a két produktum, már csak azért is, mert titkos tervemmel :) ellentétben, úgy tűnik, a következő hónapra már nem fogom tudni megengedni magamnak ezt a luxust anyagi okok miatt (nyaralás az asszonnyal, minden fillér ki lesz számolva, stb. stb.). Nem arról van szó, hogy nem tudok leállni a cuccokról, de ki ne élvezné minél hosszabban ezeket az előnyöket? :) Arról nem is beszélve, hogy a PCT hatását igazából az elmúlt másfél hétben kezdtem érezni. Tehát úgy gondolom, hogy még egy hónap igencsak jó szolgálatot tenne a ványadt testemnek. :)


Néhány mondatba azért megpróbálom belesüríteni az elmúlt hónapban tapasztaltakat.


LeanFX: mint korábban írtam, a szedés kezdetén fájt a torkom. Köszönhetően a LeanFX-nek, ez 2 hétig el sem múlt :)
Azt hiszem, ez jelzésértékű a hatásosságát illetően (mint kortizolblokkoló), minthogy a gyulladás apadása és a kortizol aktivitása közt van összefüggés (ugye a különböző hidrokortizon /szintetikus glükokortikoszteroid/kortizol/ tartalmú gyógyszerek, külsőleg alkalmazandó krémek is gyulladáscsökkentőként kerülnek alkalmazásra a gyógyászatban). Szedtem Strepsils-t, megettem egy doboz Septofort-ot, és egyszerűen nem akart múlni! :) Végül a forró teázgatás megtette a hatását, és lassan, emellett nem túl biztosan elmúlt a torokfájásom.
Zsírégető hatását tekintve is csupa pozitívumról számolhatok be, a korábban írt étrendi változások mellett bőven jött le rólam zsír, pedig aerobot nem csináltam, és kissé szégyenkezve, de bevallom, hogy bizony volt olyan hét, amikor csak 2 edzésre tudtam sort keríteni. Tehát a mozgás, mint zsírégető faktor vulgárisan szólva nem baszott annyira oda, ráadásul tényleg minimális változtatást eszközöltem az étrendemben. A szintén már említett étvágyelnyomó hatás 2 hét után sajnos enyhült, már az utolsó héten sajnos többször is bűnbe estem, és ami elég kellemetlen, hogy 1-1 mellézabálás után már zsírosodtam. Ez bizonyára a még nem túl kiegyensúlyozott hormonális állapotomnak köszönhető. Tapasztalatom szerint ez a cha'de bugre cucc amolyan változó jelleggel működik, néha kőkeményen odavág, és csak rezignáltam tömöm magamba a csirke-pufirizs kombót, miközben nincs az a csoki, mekis menü vagy bármi, ami lázba hozna, néha meg egyszerűen alig bírtam magammal... összegezve azonban annyit mondhatok, hogy ez a része is működik a történetnek, és egy keményebb diétában hatalmas segítség lehet.
Erőnövelés, pumpáltság/betöltöttség terén nem volt annyira ütős, mint elődje, a Retain, viszont a LeanFX szedése során egyáltalán nem tapasztaltam azt a mentális szétcsúszást, mint amit anno a Retain tett velem. Ez baromi nagy előny, mert a Retain-t nagyon élveztem volna, ha nem lett volna annyira szar hatással a mentális állapotomra. A LeanFX esetében a reklámszövegben még olvashattunk már-már euforikus hangulatról az aneurin DBE miatt, no ezt bizony egy pillanatra sem tapasztaltam, viszont az utókúra alatt nem is voltam sem depressziós, sem egy befordult/használhatatlan
edzeni nem akaró roncs, mint azt anno a Naposim után tapasztaltam. Valószínűleg az említett hatások jobban érvényesültek volna, ha éppen nem szteroid utókúraként funkcionál ez a készítmény, így viszont egy egyenletes, sima lepattanást eredményezett a szteroidról, minimalizálva az összeesésemet.


Hogy milyenre értékelem? Azt kell mondjam, kibaszottul elégedett vagyok ezzel a cuccal, és jár neki a *5-ös!
 :-):-)::


Advanced PCT: ez a beszámoló kicsivel rövidebb lesz, azon egyszerű oknál fogva, hogy annyira közvetlen hatásokat nem tapasztaltam, mint a LeanFX esetében (na jó, a végére azért de :) ), ugyanakkor bizton állíthatom, hogy a PCT csendesen ugyan, de gőzerővel dolgozott a háttérben. A libidóm már a kúra előtt is kicsit OFF volt, kúra alatt hullámzó, kúra végén pedig teljesen 0. Az utókúra során a libidóra gyakorolt hatását sajnos csak az utolsó (!!) héten kezdtem el érezni, akkor viszont hirtelen, mintha egy kapcsolót eccerűen csak klikk! felcsattintottak volna... érdekes, nem igaz? :) A tojglik kb. a 3. héten már kedzték visszanyerni az eredti méretüket (!!!), asszem ez igencsak kibebaszott durva eredmény egy olyan hosszú dianabol kúra után, mint amit én követtem el a testem ellen. Az utókúra első 2-3 hetében a hangulatom azért néha kissé savanyú volt, és bár tényleg nem voltam egyáltalán szétcsúszva (pedig lehettem volna),
azért éreztem, hogy nincs már az a tesztoszteronos feeling, mint a kúra alatt, és ez némileg visszavett az általános hangulatomból is. Lehet, hogy idiótaságot írok, de mintha éreztem volna a kúra alatt, amikor eljött az a pont, hogy lepattant a saját tesztoszteronom... tudom-tudom, baromság, de kb. a 3. hét környékén egyszercsak támadt egy ilyen érzésem, nem tudom megmagyarázni, de így volt... és a PCT szedése során, kb. 1 héttel ezelőtt támadt egy ilyen "switch on" érzésem: közel az a felfokozott tesztoszteronos érzés, agresszivitás, jókedv baszott belém egy pillanat alatt a vonaton ülve úton hazafelé, mint a szteroid szedésekor. Azóta pedig egy általános jó állapotot érzek mind agyilag, mind faszilag, egyszerűen semmi extra, csak mint a kúra előtti normális állapot. Ez mi, ha nem jó eredmény? Ezért is terveztem, hogy legalább a PCT-t szedném még egy hónapig... mert valahogy az az érzésem, hogy csupa pozitívat tett a testemmel ez a cucc, de igazán csak az utókúra végére kezdtem érezni, hogy dolgozik, és...


jó lenne még egy hónap, na. :)



Összegezve, ez a két termék együttesen szedve bőven megállta a helyét, mint szteroid utókúra. Mind erő, mind izomtömeg-megtartás, betöltöttség, pumpáltság terén hozta a várt eredményeket, sőt, még többet is, megspékelve egy kis testrekompozícionáló, zsírégető hatással. Az utókúra végére 104-105kg körül mozgok (tehát tartva, mintegy megszilárdítva az első időszakban kialakult állapotot), jelentősen zsírtalanabbul, és megközelítőleg ugyanazzal az erőnléttel, mint kúra alatt. Oké, fekvenyomásban kicsit viszaestem, de abban sosem voltam jó, minden másban azonban tartom a súlyokat, illetve néhány gyakorlatban még durván erősödtem is. Az izmaim pedig (még) kerekek, és mindig úgy érzem, hogy rendesen be vagyok töltődve. Majdnem ugyanúgy, mint kúra alatt, és ez nem vicc!
Innentől talán nem is érdemes tovább magyarázni. *5  :-)!


Szívem szerint augusztusban tovább folytatnám a PCT-vel, hogy maximálisan helyretegyem magam, de nem biztos, hogy lesz rá anyagi keret. Majd kiderül.

Ennyi lett volna az én kis "tesztem", remélem, segítséget nyújt majd azoknak, akik szemezgettek már ezekkel a termékekkel, de valami miatt mégsem vágtak bele, nem tudtak dönteni, stb., úgyhogy Darknight-nak is bátran ajánlom, és biztos vagyok benne, hogy a diétája alatt nagy segítség lesz számára ez a két cuccos, mind a zsírégetés, mind az izomtömege megtartása terén is (bár tudom, hogy a PCT-vel már volt dolga, de ez a kettő együtt...! :) )


Oszt' majd ne lepődjön meg, ha még izmot is szed magára közben...  >:D



(p.s.: Nem tudom, ki szokott néha felnézni az AX honlapjára, de kb. 2 hete olvastam, hogy befejezték a 3AD gyártását.
Új termékként várható viszont a MassFX továbbfejlesztett változata, illetve azt kívánják a 3AD "helyére állítani",
mint fő anabolikumot a termékpalettán)


(moderátoroknak: megoldható, szépenkérve-térdreborulva  :-){ , hogy ne legyek előmoderálva? :) Előre is köszönöm! )

2009. Július 29. - 22:30:37
Válasz #12
Nem elérhető

jrk




Gondoltam, pár sor még elfér ebben a topikban :) Ma volt az első olyan edzésnapom, amikor teljesen üresen, PCT és LeanFX nélkül edzettem. Valami hasonlót tapasztalok, mint korábban a MassFX elhagyásakor: az elmúlt hónapok legütősebb karozását tudhatom magam mögött  8-) Erő, bedurranás, kitartás, kondíció, intenzitás, volt itt minden... pedig nem tartottam meg a szokásos 1 hét pihenőt az izmokra, csak 4 napot, mert sajnos a munka miatt kicsit összecsúszott a programom. Mégis keményen odavágtam, és annak ellenére, hogy éjszakás műszak után voltam, szanaszét csaptam magam :)
A libidóm meg olyan rohadtul beindult, hogy mindenkit megbasznék, akinek pinája van csak na...!   <3!

Csak remélhetem, hogy ez a felfokozott állapot a MassFX-hez hasonlóan még bő 3 hétig kitart :D

A forma kicsit kezd szétcsúszni, a belem szépen jövöget vissza, de sajna ez ilyen, már nagyon hónap vége van, néha óhatatlanul becsúszik ez-az (tegnap, ráadásul este, egy kis milánói sertésborda  :-O, amolyan "maradék" :D) , pénz hiányában... ma pl. csirkemell helyett egy grillcsirke volt terítéken, azt sikerült elővarázsolni a fagyasztóból.

Egyelőre ennyi, ha valami változik, idefirkantok még. :)


2009. Július 29. - 23:06:44
Válasz #13
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi a beszámolót, érdekes volt olvasni  8-)  :-)->

2009. Augusztus 01. - 12:28:48
Válasz #14
Nem elérhető

jrk




Ugyammá' srácok...  ;-oo-;

Viszont lenne valami, ami engem is érdekelne, God... :) Valamelyik topikban írtál a Propadrol-ról, és/vagy a Hemadrol-ról. Esetleg néhány szóban megosztanád velem a tapasztalataidat, akár privátban (tudom, hogy nem pont ebbe a fórumba tartozik)?