2024. Május 10. - 15:49:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: workout by: akii  (Megtekintve 29815 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 30. - 08:34:29
Válasz #15
Nem elérhető

akinho94


Thx kovsol  :-){
Már két éve olvasgatom a fórumot  :) most kezdtem el írni. De jól viselkedek aztán előbb-utóbb megszűnik. Csak az vele a gáz, hogy nem jelzi új hozzászólásnak az én írásaimat  :(
Train with passion!

2009. Október 30. - 08:40:39
Válasz #16
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Azt hozzá teszem, hogy itthon edzek és a lehetőségek igen csak korlátoltak. Van egy ilyen multifunkciós csodagép  :D Egy fekpad, egyenes rúd tárcsákkal (olyan max. 60kg) kézisúlyzók (12,5kg), franciarúd. Kéne még pár dolog :laugh: Lábazni szinte egyáltalán nem tudok, csak a gépen de az nem sok  :D De ha kinövöm akkor mindenképpen keresek egy termet, ezt remélem tavaszra elérem  :laugh:
Udv a forumon, most lattam meg a topikodat!

Csak annyit tennek hozza, hogy amikor elkezdtem edzeni (1999) kb. 1.5 evig otthon edzettem egy tobbfunkcios Arnold Sport gepen. Utana lett csak lehetosegem edzoterembe jarni.

Ettol fuggetlenul az elso evben 58-rol 78 kg-ra, a masodik evben 78-rol 90 kg-ra mentem fel (170 cm vagyok).

Ugyhogy mindent bele!!!


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 30. - 08:43:14
Válasz #17
Nem elérhető

akinho94


Leírom a tegnapi Mell-Tricepszet

Fekvenyomás 2x2x10 dupla sorozatokat csináltam
Ferdepados fekvenyomás 2x2x10
Tárogatás 4x12
mivel nem éreztem azt az égő érzést a mellemben ezért még csináltam egy őrült 8-ast fekvenyomásba és rögtön helyre állt a rend.

Tricepsznyújtás ülve 4x12
Tolódzkodás 3xamennyi jólesett
megpróbáltam a tricepsz letolást csigán de valahogy nem jön be, a csiga nem olyan mint amilyennek kéne lennie, akad. A régi sulim konditermében kipróbáltam egy normál csigás gépet na ott már 4-5 után éreztem, hogy feszül a tricepszem. Na meg a csigás keresztezés azt soha nem felejtem el, hogy utána milyen feszülés volt a mellemben... Kell egy terem  ****:)))
Train with passion!

2009. Október 30. - 08:53:42
Válasz #18
Nem elérhető

Woodslave


a dupla sorozat az mit takar?

2009. Október 30. - 08:55:01
Válasz #19

Akezdetfia

Vendég
Azt hozzá teszem, hogy itthon edzek és a lehetőségek igen csak korlátoltak. Van egy ilyen multifunkciós csodagép  :D Egy fekpad, egyenes rúd tárcsákkal (olyan max. 60kg) kézisúlyzók (12,5kg), franciarúd. Kéne még pár dolog :laugh: Lábazni szinte egyáltalán nem tudok, csak a gépen de az nem sok  :D De ha kinövöm akkor mindenképpen keresek egy termet, ezt remélem tavaszra elérem  :laugh:
Udv a forumon, most lattam meg a topikodat!

Csak annyit tennek hozza, hogy amikor elkezdtem edzeni (1999) kb. 1.5 evig otthon edzettem egy tobbfunkcios Arnold Sport gepen. Utana lett csak lehetosegem edzoterembe jarni.

Ettol fuggetlenul az elso evben 58-rol 78 kg-ra, a masodik evben 78-rol 90 kg-ra mentem fel (170 cm vagyok).

Ugyhogy mindent bele!!!


 @:-)

Látom itt a fórumon elég sokan kezdték otthoni Arnold többfunkciós kondigépen, többeközt én is   :)

Nyomsad neki  =/+'  ****:))))))

2009. Október 30. - 09:04:45
Válasz #20
Nem elérhető

akinho94


Udv a forumon, most lattam meg a topikodat!

Csak annyit tennek hozza, hogy amikor elkezdtem edzeni (1999) kb. 1.5 evig otthon edzettem egy tobbfunkcios Arnold Sport gepen. Utana lett csak lehetosegem edzoterembe jarni.

Ettol fuggetlenul az elso evben 58-rol 78 kg-ra, a masodik evben 78-rol 90 kg-ra mentem fel (170 cm vagyok).

Ugyhogy mindent bele!!!


 @:-)

Köszi Steve! Két év alatt 32kg  @-o Én 10kg-t tervezek az első évre aztán majd meglátjuk.
Szeretem ezt a fórumot  <3! Tök jó, hogy igazi profik is tudnak segíteni, támogatni.  @:-)
Train with passion!

2009. Október 30. - 09:13:04
Válasz #21

Akezdetfia

Vendég
Udv a forumon, most lattam meg a topikodat!

Csak annyit tennek hozza, hogy amikor elkezdtem edzeni (1999) kb. 1.5 evig otthon edzettem egy tobbfunkcios Arnold Sport gepen. Utana lett csak lehetosegem edzoterembe jarni.

Ettol fuggetlenul az elso evben 58-rol 78 kg-ra, a masodik evben 78-rol 90 kg-ra mentem fel (170 cm vagyok).

Ugyhogy mindent bele!!!


 @:-)

Köszi Steve! Két év alatt 32kg  @-o Én 10kg-t tervezek az első évre aztán majd meglátjuk.
Szeretem ezt a fórumot  <3! Tök jó, hogy igazi profik is tudnak segíteni, támogatni.  @:-)


Most kezdtem el edzeni én is. Pontosan október.8-án fogtam elöször súlyzót a kezembe  =/+' tehát 22napja   [:-o]

adataim kezdéskor: 63kg, kar:30cm stb...   mai napon mérve: 74kg, kar:35cm    (184 cm vagyok) 

Nyitottam edzésnaplót én is a kezdéstől fogva vezetem, ha gondolod nézegess bele  ****:))))))

 /:-) 

2009. Október 30. - 09:13:05
Válasz #22
Nem elérhető

akinho94


a dupla sorozat az mit takar?

A dupla sorozat lényege, hogy van egy adott súly amivel pont meg tudod csinálni a 10 ismétlést. Amikor ez megvan akkor annyi pihenőd van, hogy leszedj egy bizonyos súlyt és újra nekiállsz a 10 ismétlésnek a kevesebb súllyal. Így elég komoly bedurranást lehet elérni. Nekem bejött. Én úgy végzem a fekvenyomást, hogy 1mp a pozitiv fázis utána ráfeszítek és kb. 3mp a negatív fázis. Fáj de szeretem  :-/-
Train with passion!

2009. Október 30. - 09:15:38
Válasz #23
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Udv a forumon, most lattam meg a topikodat!

Csak annyit tennek hozza, hogy amikor elkezdtem edzeni (1999) kb. 1.5 evig otthon edzettem egy tobbfunkcios Arnold Sport gepen. Utana lett csak lehetosegem edzoterembe jarni.

Ettol fuggetlenul az elso evben 58-rol 78 kg-ra, a masodik evben 78-rol 90 kg-ra mentem fel (170 cm vagyok).

Ugyhogy mindent bele!!!


 @:-)

Köszi Steve! Két év alatt 32kg  @-o Én 10kg-t tervezek az első évre aztán majd meglátjuk.
Szeretem ezt a fórumot  <3! Tök jó, hogy igazi profik is tudnak segíteni, támogatni.  @:-)


Most kezdtem el edzeni én is. Pontosan október.8-án fogtam elöször súlyzót a kezembe  =/+' tehát 22napja   [:-o]

adataim kezdéskor: 63kg, kar:30cm stb...   mai napon mérve: 74kg, kar:35cm    (184 cm vagyok) 

Nyitottam edzésnaplót én is a kezdéstől fogva vezetem, ha gondolod nézegess bele  ****:))))))

 /:-) 
22 nap alatt 11 kg-t hiztal es 5 cm-t nott a karod?  ::)

Benezek majd a topikodba...  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 30. - 09:19:13
Válasz #24

Akezdetfia

Vendég
Udv a forumon, most lattam meg a topikodat!

Csak annyit tennek hozza, hogy amikor elkezdtem edzeni (1999) kb. 1.5 evig otthon edzettem egy tobbfunkcios Arnold Sport gepen. Utana lett csak lehetosegem edzoterembe jarni.

Ettol fuggetlenul az elso evben 58-rol 78 kg-ra, a masodik evben 78-rol 90 kg-ra mentem fel (170 cm vagyok).

Ugyhogy mindent bele!!!


 @:-)

Köszi Steve! Két év alatt 32kg  @-o Én 10kg-t tervezek az első évre aztán majd meglátjuk.
Szeretem ezt a fórumot  <3! Tök jó, hogy igazi profik is tudnak segíteni, támogatni.  @:-)


Most kezdtem el edzeni én is. Pontosan október.8-án fogtam elöször súlyzót a kezembe  =/+' tehát 22napja   [:-o]

adataim kezdéskor: 63kg, kar:30cm stb...   mai napon mérve: 74kg, kar:35cm    (184 cm vagyok) 

Nyitottam edzésnaplót én is a kezdéstől fogva vezetem, ha gondolod nézegess bele  ****:))))))

 /:-) 
22 nap alatt 11 kg-t hiztal es 5 cm-t nott a karod?  ::)

Benezek majd a topikodba...  ;D

Csak tessék  ****:)))))) mondjuk új dolgokat biztos nem fogsz látni  ;D

2009. Október 30. - 09:40:11
Válasz #25
Nem elérhető

Woodslave


bele szólni nem akarok, tanácsot adni meg pláne, csak érdekel, hogy miért gondolod hogy 60 kilósan neked fekvenyomásnál dupla sorozattal kell már edzeni? Akkor megértem, ha nincs elég súlyod és így növeled az intenzitást..

2009. Október 30. - 10:57:14
Válasz #26
Nem elérhető

akinho94


bele szólni nem akarok, tanácsot adni meg pláne, csak érdekel, hogy miért gondolod hogy 60 kilósan neked fekvenyomásnál dupla sorozattal kell már edzeni? Akkor megértem, ha nincs elég súlyod és így növeled az intenzitást..

Egyszer olvastam és gondoltam kipróbálom. Megtetszett, pont az intenzitás miatt. Most az egyik edzésen 2x2x10et csinálok a másikon meg 4x10et.
Train with passion!

2009. Október 30. - 11:16:00
Válasz #27
Nem elérhető

H. Laci


Gyerünk Akinho.  =/+' =/+'

Azt hittem nincs más aki ilyen idősen komolyan veszi az edzést.  !+"% !+"%  !+"%  ****:)))
Én 14 éves vagyok, szóval fiatalabb tőled.  ;)   



            Ahol akarat van, ott út is van.

2009. Október 30. - 13:07:55
Válasz #28
Nem elérhető

balic


Kaja szempontjából én is megértelek, mert nekem sincs mindig lehetőségem a legfrankóbb kaját előállítani, bár igyekszem olyanokat kérni, amik megfelelnek az edzéshez. Nagyban függök még az itthoni koszttól, de szerintem akkor is odalehet figyelni az olyan dolgokra, h este már mit ne együnk vagy éppen mit erőltessünk. Én másfél éve edzek és nagyon nehezen fejlődök. Annyi a szerencsém, h nekem van lehetőségem fehérjét venni, amit kiszoktam egészíteni zabpehellyel + szőlőcukorral. Egyenlőre többre nincs keret, de ami késik...  :)  Kitartással legyél te is, figyelj oda az edzésre, próbálj koncentráltan edzeni és megfog jönni az eredménye!  Szóval Hajrá Mindent Bele !  ****:))))))

2009. Október 30. - 15:03:43
Válasz #29
Nem elérhető

akinho94


Gyerünk Akinho.  =/+' =/+'

Azt hittem nincs más aki ilyen idősen komolyan veszi az edzést.  !+"% !+"%  !+"%  ****:)))
Én 14 éves vagyok, szóval fiatalabb tőled.  ;)   



            Ahol akarat van, ott út is van.
:-){  /:-) Figyelemmel követem a topikod az indulása óta gratulálok az eddigiekhez  :-)! Az akarat megvan szóval már csak követnem kell az utat.  =/+'
Train with passion!