Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2073/2537) > >>

dino:

--- Idézetet írta: kemi - 2015. November 06. - 08:34:02 ---
--- Idézetet írta: dino - 2015. November 05. - 15:44:42 ---
--- Idézetet írta: csoka - 2015. November 03. - 14:30:10 ---Sziasztok  ?:-/

Elszeretném kezdeni egy kúrát, tabletta formában, nem fogom szúrni magam. Nem értek hozzá, csak olvasgattam róla a neten, ezért tőletek szeretnék tanácsot kérni.

Rólam:
38 éves, 72 kg, 184 cm, nincsenek betegségeim, egészséges.
A mérlegem ezt mutatja17,8% testzsír, 55,8% TBW, 28,1% izom, 1617 KCAL, 21,6 BMI,
Célom: 7-9 kg-nyi izmot felszedni, ami meg is megmaradhatna.
Heti 1x súlyzózok, ezt tudom növelni kell majd a kúra alatt. Hetente 3x1,5 órát Thai Boxolok, nem versenyszerűen.
A neten többféle kúrát is találtam, ti melyiket javasolnátok ezek közül és miért (vagy van jobb???):
 
A.
4xUndestor Testocaps 40mg / tab (60 tab +  1xStanozolo 10mg / tab. (100 tab.) + 1xMethandienone 10mg / tab. (100 tab.)
 + 1xTamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.) + 1xClomid:  ????????? + 1xSalbutamol:  Salbutamol wzf polfa 4 mg/tab. (25 tab.) 
 
 
B.
4xUndestor Testocaps 40mg / tab (60 tab.)  + 2xStanozolo 10mg / tab. (100 tab.)
+ 2xTamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.)

B.
Oxandrolon 10mg / tab. (100 tab.) + Stanozolo 10mg / tab. (100 tab.)
+ Tamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.)

 
Segitséget előre is köszönöm.

--- Idézet vége ---

Jó minőségű oxa, magában, napi 30-40 mg aztán jó idő! ;)

--- Idézet vége ---

Steve is oxát tol propival :D meg van átfedés a 2 kúrája között, de nem nemi hormonnal, úgy fent is tartható a forma sokáig, lehet kipróbálom én is :D


@ kérdező srác: szerintem ha majdnem 20% a testzsírod és heti 1x edzel akkor felesleges koxolnod, nem fog érni semmit, ha nem vagy tisztában mindennel, vagy ha mégis, akkor über genetikád van és irigyellek :)

--- Idézet vége ---
Ezt nem vágom, bővebben? Milyen átfedés?

Maszat:
Steve biztos örül,h a magánedzésen elhangzottakat leírod :D A legutolsó infóm,h azt híreszteli,h Ő nem szúr tesztót, naturál ;D

kemi:

--- Idézetet írta: Maszat - 2015. November 06. - 16:37:46 ---Steve biztos örül,h a magánedzésen elhangzottakat leírod :D A legutolsó infóm,h azt híreszteli,h Ő nem szúr tesztót, naturál ;D

--- Idézet vége ---

Írta nyilvánosan, hogy nem natural, akkor épp az volt, mert 2 kúra között volt :D

De ja, írok privit Dinonak, nem akarom, hogy megsértődjön valaki :D

Amúgy mikor edzettem vele odajött egy csaj hogy 6 ne növi meg 30mg oxa elég-e :D Erre Ő, annyit nem is tol :DD Csaj: mér, akkor én sokat nymok? Steve: hááát :D Minek anyi? Hogy mélyebb legyen a hangod? Csaj: nem is mély!  - de ilyen irtó mély hangon :DDDDD szakadtam

Rebel:


Jó minőségű oxa, magában, napi 30-40 mg aztán jó idő! ;)
[/quote]
Van még ilyen???

kemi:

--- Idézetet írta: Rebel - 2015. November 10. - 16:25:23 ---

Jó minőségű oxa, magában, napi 30-40 mg aztán jó idő! ;)

--- Idézet vége ---
Van még ilyen???
[/quote]


az egyik csaj Cutlerben azt tolt elvileg :D
amúgy erről is beszélgettem vele, nekik is ugyan az a problémájuk volt versenyfelkészülés előtt: melyik gyártó milyét kellene tolni.... és most IFBB profikról beszélek, lol

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése