Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2075/2537) > >>

eo2eo:
Koxos újévet mindenkinek ! :-)

kemi:
Egyszerű kérdés: testo mellé 2. anyagnak 10 hétig deca, primo vagy boldi? Utána 7 hétig anavar stana (tesztó végig)

retardált:
Sziasztok, üdvözlük mindenkit!

8 évnyi edzés után elérkezetnek látom az időt kipróbálni más teljesítmény növelő készítményeket. Jelenleg 190cm magas és 101kg vagyok.
Segítségeteket szeretném kérni az első kúrámhoz.
Egy csak szemes kúrát állítottam össze. (Igen tudom, hogy puhap.cs vagyok és ez így eléggé terhel, de sajnos rossz emlékeim vannak a tűvel)
Rengeteget olvastam a témában és talán van remény egy ha minimálisan is de eredményes szemes kúrához. Talán nem csak kidobott pénz, idő és egészség.  o--O Elsőre nem gondolkodnék nagy dózisokban, nem ismerem a szervezetem még ehhez a témához.
Szóval a következő lenne:

Nap 1-4 Alhabol napi 10mg + Rexobol napi 10mg + legalon140 napi 1 szem + proviron napi 0,5 szem
Nap 5-28 Alhabol napi 20mg + Rexobol napi 20mg + legalon140 napi 1 szem + proviron napi 1szem
Nap 29-45 Rexobol napi 40mg + legalon 140 napi 1 szem + proviron napi 0,5szem
Nap 30-60 Rexobol napi 30mg + Clenbuterol napi 120mcg +legalon 140 napi 1szem+ proviron napi 1szem
Nap 61-75 terpafen (Clomid) napi 1szem (Nolvadex jobb lenne?)

A kúra első felében szeretnék kevesebb vizvisszatartás mellett erőben fejlődni, majd az erőt megtartva definícióban javulva zárni a kúrát.
A proviron azért van a Stanazolol és clenbuterol mellett is mert hát persze szép a világ de nem tudhatom milyen minőségűt kapok, jobb félni,mint...
Ezek mellett A Clenbuterol ideje alatt magasabb taurin és magnézium bevitellel, összességében pedig magas cink bevitellel próbálkoznék.
Az étrend és a vitaminok mind rendben vannak, annak rendbe tételére a 8 év elég volt.

Szerintetek nagyon mellé nyúlok?

A segítségeteket előre is tisztelettel megköszönöm.
Szép napot!

mangela87:
Te veréb kemi,hiszen te nem is koxolsz ...  :-)->   :-)-    #:-) 

kemi:

--- Idézetet írta: mangela87 - 2016. Február 03. - 00:55:54 ---Te veréb kemi,hiszen te nem is koxolsz ...  :-)->   :-)-    #:-)

--- Idézet vége ---

haverom szeretné tudni :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése