Általános Témák > Szteroidok

Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség

<< < (2/87) > >>

kappl:
Szia, nem igazán akartam ide írni, mert úgy gondoltam nem szeretném szét offolni, de nagyon örülök, hogy elindítottad a témát és én azért érdeklődnék, vagyis ezt is bele írhatnád, hogy egészséges kereteken belül hogy lehet a cuccok után megőrizni az edzéskedvet :) nekem egy sarm után is cseppet mintha nem lenne akkora kedvem az edzéshez, pedig az értékeim jók, igaz a tesztó kicsit lejjebb esett, normál felső értékről normál középre, de nem sokára mennek a kiegészítők, de nem hinném hogy közre játszna, ha esetleg van ilyennel kapcsolatos infód, vagy érdekesnek találod akkor akár ezt is bele foglalhatod :D

Gábor77:

--- Idézetet írta: kappl - 2021. Május 16. - 10:49:07 ---Szia, nem igazán akartam ide írni, mert úgy gondoltam nem szeretném szét offolni, de nagyon örülök, hogy elindítottad a témát és én azért érdeklődnék, vagyis ezt is bele írhatnád, hogy egészséges kereteken belül hogy lehet a cuccok után megőrizni az edzéskedvet :) nekem egy sarm után is cseppet mintha nem lenne akkora kedvem az edzéshez, pedig az értékeim jók, igaz a tesztó kicsit lejjebb esett, normál felső értékről normál középre, de nem sokára mennek a kiegészítők, de nem hinném hogy közre játszna, ha esetleg van ilyennel kapcsolatos infód, vagy érdekesnek találod akkor akár ezt is bele foglalhatod :D

--- Idézet vége ---
Feleségem elrugdal edzeni. Nem mondhatom neki hogy nincs kedve,meg ilyenek. Lepirít úgy hogy egyből vàltozik a hangulatom. Szóval engem párom motivál.

G:

--- Idézetet írta: kappl - 2021. Május 16. - 10:49:07 ---Szia, nem igazán akartam ide írni, mert úgy gondoltam nem szeretném szét offolni, de nagyon örülök, hogy elindítottad a témát és én azért érdeklődnék, vagyis ezt is bele írhatnád, hogy egészséges kereteken belül hogy lehet a cuccok után megőrizni az edzéskedvet :) nekem egy sarm után is cseppet mintha nem lenne akkora kedvem az edzéshez, pedig az értékeim jók, igaz a tesztó kicsit lejjebb esett, normál felső értékről normál középre, de nem sokára mennek a kiegészítők, de nem hinném hogy közre játszna, ha esetleg van ilyennel kapcsolatos infód, vagy érdekesnek találod akkor akár ezt is bele foglalhatod :D

--- Idézet vége ---

Ugyan már pont az ilyen kérdéseket szeretném itt látni amire azt mondja valaki hogy ááá ez "banális" aztán mégis remélhetőleg jön egy "oooo" na erre aztán nem gondoltam volna válasz/elmélet.
Amit sokan nem tudnak hogy a szteroidok vagy külsőleg bevitt bármilyen androgén hatással van az agyműködésre és az agy kémiájára, minél androgénebb egy anyag annál jobban hat a szimpatikus idegrendszerre azaz egyszerűbben az adrenalin/dopamin rendszerre és mivel egy ilyen "túltolt" állapotban mit csinálunk elmegyünk edzeni és látjuk, érezzük az extra bedurranást, fejlődést, állóképességet az agyunk szeret nagyon gyorsan össze kötni dolgokat tehát gyakorlatilag edzés=extra boldogság az agyunk számára, mint egy kúra elején vagy kúrában érezzük az extra libidót és kúra után meg azt érezzük hogy de vissza esett minden pedig igazából csak vissza térünk a normál állapotba.
Igazából ezzel sokat nem lehet tenni... vagyis talán egy kicsit... és akkor itt most beugrik a nagybetűs figyelmeztetés a topik elejéről :D
kúrában ahogy lehet próbáljuk csökkenteni a szimpatikus idegrendszer működését legfőképpen edzés után egy béta-blokkolóval (propranolol) és estére lefekvés előtt ( antipszichotikum - quetiapine ) ezek lenyugtatják az idegrendszerűnk és így kisebb lesz a hatás az agyra kúrában és persze kúra után edzés előtt lehet használni a dopaminra ható tápkiegeket fenil-alanin, PEA, l-tirozin, modafinil és ha valaki extrém akar lenni amfetamin származékot :D
Szóval a rövid válasz hogy igazából ez csak a fejünkben van és mivel a szteroidok megváltoztatják az agy kémiánk és ezt össze kötjük a kúrával és az edzéssel így nélküle minden "szar@bb" lesz és ez egy rövid válasz arra hogy igazából a szteroidok miért is okoznak egy fajta függőséget. 

Janó:

--- Idézetet írta: G - 2021. Május 13. - 15:57:18 ---Sziasztok!
Egy ideje már gondolkodok rajta hogy indítok egy "saját" topikot azért legfőképpen hogy ide össze gyűjtsem a hosszabb, rövidebb írásaim, tapasztalataim vagy kiemeljem a számomra fontos dolgokat amiket éppen megemlítettem csak  és akár egy kis útmutatást is adjon a kezdő szteroid használóknak.

Mint cím is mutatja azért én már főleg az "egészségesebb" bodyzás és szteroid használatot preferálom ami átlag ember és átlag edzőterembe járó számára már nagyon jó kinézet de nem egy versenyszerű szint.

Remélem lesz a topikra igény és várom majd hogy dobjatok fel érdekes témákat, tapasztalatokat, elméleteket és remélem ezekre legalább minimális szinten tudok majd hozzászólni.

Amiket már össze írtam hirtelen témák amikről kezdésnek szeretnék írni azok pl.: mi kell hozzá és mi lenne az optimális első kúra mennyi edzésmúlt és életkor kellene hozzá, milyen normál tápkiegek és gyógyszerek segítenek az egészség megőrzésében kúra közben, miket figyeljünk a vérképünkön akár Ti is feldobhatjátok a vérképeket ide közvetlenül vagy privátban és akkor kirakom és név nélkül és próbálom elemezni, hogy is nézne ki egy "igazi" PCT és TRT a véleményem szerint, növi és inzulin használat, hogy hatnak a szteroidok az agyra és az élettartamra ezek így hirtelen.

A hangvételt próbálom könnyen emészthető de azért tudományosabbra venni hogy valaki érdeklődő és szeretne még további tudást szerezni vagy kutatást végezni legyen ötlete merre induljon el.

Viszont megkérném a pár hozzászólásos új embereket és a teljesen újakat hogy ha éppen ebben a topikban lesznek véletlenül az utolsó hozzászólások akkor se ide "spameljék" a kérdéseiket.

És egy kis figyelmeztetés a biztonság kedvéért bocsi a nagy betűért csak a nyomatékosság kedvéért:
FIGYELEM!
NEM PROMOTÁLOK SEMMILYEN VÉNYKÖTELES GYÓGYSZER VAGY ILLEGÁLIS VAGY NEM JÓVÁ HAGYOTT HATÓANYAG HASZNÁLATÁT. MINDENKI A SAJÁT ORVOSÁVAL KONZULTÁLJON BÁRMILYEN GYÓGYSZER HASZNÁLATRÓL ÉS ESETLEGES EGÉSZSÉGÜGYI PROBLÉMÁIRÓL.  ÉN NEM TUDOK ÉS NEM IS ADOK TANÁCSOT SEMMILYEN SZER HASZNÁLATRA MIVEL NEM VAGYOK ORVOS.
AZ ITT EMLÍTÉSRE KERÜLŐ GYÓGYSZEREKRŐL BÁRKI TALÁLHAT INFORMÁCIÓT AZ INTERNETEN SZABADON SZÓVAL EZ CSAK EGY FAJTA GYŰJTŐHELY AZ INFORMÁCIÓKHOZ.
AZ IDE FELKERÜLŐ DOLGOK KIZÁRÓLAG A SZÓRAKOZTATÁS CÉLJÁT SZOLGÁLJÁK.

--- Idézet vége ---
Helló!
Negyvenöt elmúltam és már két éve folyamatosan használok hosszú tesztót amivel nincs is különösebb gondom,de kb 1 éve durván elkezdtem szőrösödni a vállam  karom hátam is ami azelőtt nem volt ennyire szőrös. Lehet gyógyszeresen kezelni a problémát vagy marad a gyanta? Dht blokkoló elvileg hatásos lehet, de az meg impotenciát okoz ha jól tudom.

G:

--- Idézetet írta: Janó - 2021. Május 18. - 14:31:35 ---
--- Idézetet írta: G - 2021. Május 13. - 15:57:18 ---Sziasztok!
Egy ideje már gondolkodok rajta hogy indítok egy "saját" topikot azért legfőképpen hogy ide össze gyűjtsem a hosszabb, rövidebb írásaim, tapasztalataim vagy kiemeljem a számomra fontos dolgokat amiket éppen megemlítettem csak  és akár egy kis útmutatást is adjon a kezdő szteroid használóknak.

Mint cím is mutatja azért én már főleg az "egészségesebb" bodyzás és szteroid használatot preferálom ami átlag ember és átlag edzőterembe járó számára már nagyon jó kinézet de nem egy versenyszerű szint.

Remélem lesz a topikra igény és várom majd hogy dobjatok fel érdekes témákat, tapasztalatokat, elméleteket és remélem ezekre legalább minimális szinten tudok majd hozzászólni.

Amiket már össze írtam hirtelen témák amikről kezdésnek szeretnék írni azok pl.: mi kell hozzá és mi lenne az optimális első kúra mennyi edzésmúlt és életkor kellene hozzá, milyen normál tápkiegek és gyógyszerek segítenek az egészség megőrzésében kúra közben, miket figyeljünk a vérképünkön akár Ti is feldobhatjátok a vérképeket ide közvetlenül vagy privátban és akkor kirakom és név nélkül és próbálom elemezni, hogy is nézne ki egy "igazi" PCT és TRT a véleményem szerint, növi és inzulin használat, hogy hatnak a szteroidok az agyra és az élettartamra ezek így hirtelen.

A hangvételt próbálom könnyen emészthető de azért tudományosabbra venni hogy valaki érdeklődő és szeretne még további tudást szerezni vagy kutatást végezni legyen ötlete merre induljon el.

Viszont megkérném a pár hozzászólásos új embereket és a teljesen újakat hogy ha éppen ebben a topikban lesznek véletlenül az utolsó hozzászólások akkor se ide "spameljék" a kérdéseiket.

És egy kis figyelmeztetés a biztonság kedvéért bocsi a nagy betűért csak a nyomatékosság kedvéért:
FIGYELEM!
NEM PROMOTÁLOK SEMMILYEN VÉNYKÖTELES GYÓGYSZER VAGY ILLEGÁLIS VAGY NEM JÓVÁ HAGYOTT HATÓANYAG HASZNÁLATÁT. MINDENKI A SAJÁT ORVOSÁVAL KONZULTÁLJON BÁRMILYEN GYÓGYSZER HASZNÁLATRÓL ÉS ESETLEGES EGÉSZSÉGÜGYI PROBLÉMÁIRÓL.  ÉN NEM TUDOK ÉS NEM IS ADOK TANÁCSOT SEMMILYEN SZER HASZNÁLATRA MIVEL NEM VAGYOK ORVOS.
AZ ITT EMLÍTÉSRE KERÜLŐ GYÓGYSZEREKRŐL BÁRKI TALÁLHAT INFORMÁCIÓT AZ INTERNETEN SZABADON SZÓVAL EZ CSAK EGY FAJTA GYŰJTŐHELY AZ INFORMÁCIÓKHOZ.
AZ IDE FELKERÜLŐ DOLGOK KIZÁRÓLAG A SZÓRAKOZTATÁS CÉLJÁT SZOLGÁLJÁK.

--- Idézet vége ---
Helló!
Negyvenöt elmúltam és már két éve folyamatosan használok hosszú tesztót amivel nincs is különösebb gondom,de kb 1 éve durván elkezdtem szőrösödni a vállam  karom hátam is ami azelőtt nem volt ennyire szőrös. Lehet gyógyszeresen kezelni a problémát vagy marad a gyanta? Dht blokkoló elvileg hatásos lehet, de az meg impotenciát okoz ha jól tudom.

--- Idézet vége ---

DHT blokkoló valamit segíthet de az is inkább hajhullásra jó, ami kinőtt szőr az már ott marad sajna, nekem is a hátamra azért jött bőven mondjuk a szakállam is dúsabb lett. Sajna ezzel véglegesen csak a lézeres szőrtelenítést  lehet tenni.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése