Általános Témák > Szteroidok

Deca Durabolin

(1/3) > >>

Body5991:
Sziasztok!
Lenne egy két kérdésem hozzátok a Deca durabolinnal kapcsolatosan.
Szóval szeretnék egy kúrát elkezdeni ami mindenképp tartalmaz Decát, viszont az a baj hogy volt már rossz tapasztalatom ezzel kapcsolatban ugyanis hiába ment teszto a Deca mellé anno a prolaktin miatt gondolom én ugyan úgy oda vágott a libidónak. Akkor ment azt hiszem 700mg teszto és 300 mg deca egy héten. Na szóval olvasgattam sokat és ugye voltak okosságok pl beépíteni egy winit is ebbe a kúrába ahogy olvastam az javítana a helyzeten. Vagy ugye cabergolin lenne az igazi hogy ne ugorjon az egekbe a prolaktin szintem de ezt lehetetlen beszerezni, de ha tévedek kérlek javítsatok ki. Szóval a kérdés az lenne hogy. Egy ilyen kúránál amiben szerepel a deca mit kéne használnom akár kombinálni, akár plusszba beszerezni hogy a libidó ne menjen el...
Nagyon fontos lenne a deca nekem mindenképp ugyani 2 szer kezdtem bele mind a 2 szer nagyon jól megindultam tőle a növésben erőben csak hát ugye más téren meg egyből baj volt és le kellett állnom vele.
Szemesekkel nem akarok bohóckodni mert mindig elő jön tőle az orr vérzésem gondolom ez a vérnyomás miatt meg nem is egy hosszú távú megoldás. Bár a pharm tech methadienont most dicsérik nem tudom erről még van e infótok. Köszi!

Gyurma777:
Szia! A pharma tech cuccok tenyleg nagyon jol mukodnek. Prolaktin blokkolot probalj feliratni vagy beszerezni.

Logan:
Test+ deca + masteron
A masteron csökkenti az osztrogent és a prolaktin is, plussz dht is egyben amitől lessz libido( nem megyek bele miért hosszú lenne leírni) 250mg test e, 200 npp, 200-masteron. Összesen: 650mg cucc kérdésnek teljesen jo

Lolka:

--- Idézetet írta: Logan - 2023. Március 14. - 12:08:36 ---Test+ deca + masteron
A masteron csökkenti az osztrogent és a prolaktin is, plussz dht is egyben amitől lessz libido( nem megyek bele miért hosszú lenne leírni) 250mg test e, 200 npp, 200-masteron. Összesen: 650mg cucc kérdésnek teljesen jo

--- Idézet vége ---


A Drosta ugyan úgy elnyomja a libidót mint a deca csak nem annyira erősen!
Ez egy halott összeállítás.

guzzi:

--- Idézetet írta: Logan - 2023. Március 14. - 12:08:36 ---Test+ deca + masteron
A masteron csökkenti az osztrogent és a prolaktin is, plussz dht is egyben amitől lessz libido( nem megyek bele miért hosszú lenne leírni) 250mg test e, 200 npp, 200-masteron. Összesen: 650mg cucc kérdésnek teljesen jo

--- Idézet vége ---


  !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) !+"% ****) ****)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése