Általános Témák > Minden más

A testépítéssel kapcsolatos hasznos könyvek és linkek!!

(1/5) > >>

Lalika85:
Sziasztok!  #:-)
Ezt a témát azért indítom,hogy a hozzám hasonló kezdő testépítőknek adjunk valami kis segítséget.
Ha már itt olvasgatsz ezen az oldalon,akkor jó úton haladsz  8-)
Tartsd meg ezt a jó szokásod! Mindig tanulhatsz valamit.
Rengeteg hasznos dolgot találhatunk itt az oldalon, és a profik is segítenek mindenben.

Ezt szeretném még egy kicsit tetőzni,a hasznos linkekkel és könyv címekkel!

Lalika85:
Kezdésnek itt egy tápanyagtáblázat ....    http://www.nestle.hu/eletmod/Downloads/tapanyagtablazat.pdf

Könyvből,meg a Joe Weider - Testépítés Bibliája   (jelenleg ezt olvasom)
Ajánlom mindenkinek!

Olvasta valaki??

endre66:
Hja, ha már itt tartunk, jutányos áron eladó a Weider-féle biblia és az Arnold-féle enciklopédia, nincs se összefirkálva, se összegyűrve, se összerecskázva. Békéscsabaiak és szegediek előnyben...

izomboy:
Biztos sokan tudjátok már hogy uj kiadásban megjelent az Arnold testépítés bibliája közel megeggyező tartalom de friss képek és ahoz frissített beltartalom.

a másik könyv pedig Anita Bean modern sporttáplálkozás könyve.
Engem ez nagyon megfogott, sok jó recept van benne és a testépítő étrend miértjei persze glikémiás indexxel és kalória szénhidrát zsír táblázattal.

Lalika85:

--- Idézetet írta: izomboy - 2007. November 27. - 18:18:08 ---Biztos sokan tudjátok már hogy uj kiadásban megjelent az Arnold testépítés bibliája közel megeggyező tartalom de friss képek és ahoz frissített beltartalom.

a másik könyv pedig Anita Bean modern sporttáplálkozás könyve.
Engem ez nagyon megfogott, sok jó recept van benne és a testépítő étrend miértjei persze glikémiás indexxel és kalória szénhidrát zsír táblázattal.

--- Idézet vége ---

Köszönöm ezt a hozzászólást!!!  Megrendeltem már a könyveket  8)

És kiegészítettem még Anita Bean - Erősítő edzés című könyvével!!!

Most már bízom benne,hogy ha elolvasom ezt a 4 könyvet,akkor nem leszek ennyire tudatlan!!

Ha valaki tud még ilyesmit ajánlani,vagy valami jó linket az írjon!!!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése