Általános Témák > Edzés felszerelések

Edzőtermi felszerelések

(1/11) > >>

tomasz:
Nem találtam a kérdésemnek megfelelő topicot,szóval nyitottam egyet,talán nem lesz érdektelen.
Tehát,szeretnék egy erőkeretet csinálni a terembe.Az a kérdésem,hogy van-e tapasztalata valakinek eme eszköz készítésében?Esetleg rajz vagy skicc netán fénykép nincs-e a birtokában valakinek?Elképzelésem ugyan van,de jó lenne ha hasonlítana egy eredetire ;)
Egyébként más eszközről is jöhetnek rajzok ha van valakinek.Pl. melltámaszos evező gép,vagy t-rudas.Vagy valami egyszerűbb álló vádli gép.
I

Grizzly79:

--- Idézetet írta: tomasz - 2009. Július 04. - 18:52:05 ---Nem találtam a kérdésemnek megfelelő topicot,szóval nyitottam egyet,talán nem lesz érdektelen.
Tehát,szeretnék egy erőkeretet csinálni a terembe.Az a kérdésem,hogy van-e tapasztalata valakinek eme eszköz készítésében?Esetleg rajz vagy skicc netán fénykép nincs-e a birtokában valakinek?Elképzelésem ugyan van,de jó lenne ha hasonlítana egy eredetire ;)
Egyébként más eszközről is jöhetnek rajzok ha van valakinek.Pl. melltámaszos evező gép,vagy t-rudas.Vagy valami egyszerűbb álló vádli gép.
I

--- Idézet vége ---
Sajna tervrajzom nincsen, de megkérdezem, hogy nem lenne-e értelme inkább kutatni valami használt után és azt kipofozni kicsit.  ****:))))))

tomasz:
Nekem lakatos a szakmám egyébként.Nem nagy kunszt össze dobni ilyesmi cuccokat.Csak általában rajz után szoktunk dolgozni,azért keresek ilyesmit.Rajz után lényegesen egyszerűbb a mutatvány.De ha nem lesz az se gáz,majd leszedek egy fotót róla és az alapján megcsinálom.

Grizzly79:

--- Idézetet írta: tomasz - 2009. Július 05. - 23:50:25 ---Nekem lakatos a szakmám egyébként.Nem nagy kunszt össze dobni ilyesmi cuccokat.Csak általában rajz után szoktunk dolgozni,azért keresek ilyesmit.Rajz után lényegesen egyszerűbb a mutatvány.De ha nem lesz az se gáz,majd leszedek egy fotót róla és az alapján megcsinálom.

--- Idézet vége ---
Akkor meg mi lenne, ha egy teremben lemérnéd?
Szerintem megoldható egy kisebb teremben.

Kicsibors:
Ha már itt tartunk, én meg arra lennék kíváncsi, hogy pl egy egyszerűbb lábtolót, illetve ülővádli gépet mennyiből lehetne kihozni árban?!...
Én kértem egyszer kíváncsiságból árajánlatot egy sráctól az általa készített lábtolóra (nem lapsúlyos), de ilyen 100.000-et írt...
Ilyen erővel tényleg vehet az ember használtan is, szóval Tomasz, ha tudod mennyiből jönne ki ilyesmi anyagárban, akkor áruld el nekem légyszi, hogy tudjam mi a pálya! Előre is köszönöm!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése