Fórum > Gyakorlatok

Vállak harca

<< < (2/61) > >>

Kicsibors:
Öv nélkül hozzá sem kezdenék...  :)

Gabe:
Azért az a 24 elég komolytalan!
Szerintem olyan 35-40-et meg lehet csinálni elsőre.Lehet, hogy ki is próbálom ma, pont váll nap van!

NosztalNiga:
Nem vágom  ????... 50 kg (pl nekem) annyira nem para, 3 sorozat 10-15ös ismétlésekkel BIZTOSRA mondom hogy menne? vagy sorozatonként számít az ismétlés?  :o
Most komolyan írtátok, hogy ez derék gyilkos? szerintem ez még nem az a súly...  :(
(jah és én véleményem szerint KURVA gyenge vagyok, szóval lehet valamit félre értek :D )

Kicsibors:

--- Idézetet írta: José - 2010. Február 18. - 13:45:06 ---Nem vágom  ????... 50 kg (pl nekem) annyira nem para, 3 sorozat 10-15ös ismétlésekkel BIZTOSRA mondom hogy menne? vagy sorozatonként számít az ismétlés?  :o
Most komolyan írtátok, hogy ez derék gyilkos? szerintem ez még nem az a súly...  :(
(jah és én véleményem szerint KURVA gyenge vagyok, szóval lehet valamit félre értek :D )

--- Idézet vége ---

Félreértetted, nem 3x kell átlagos edzés ismétlési tartományban végezni, hanem amennyit bírsz, ha jól vettem ki... De én meg azt nem hiszem, hogy aki az elsőt maxra megcsinálja, utána még a következőben is bír ilyen 15-öket meg ilyesmit...

Gabe:
1 perc a pihenő, azért azt számold!
Ha belenyomsz 20-at elsőre, a szívverésed vissza sem áll 1 perc alatt!
Azért mondtam én is, hogy egy 35-40-et meg lehet csinálni!
A 60 azért már komoly, figyelembe véve a pihenőidőt!
De a 24 pl. lazán kivitelezhető, az nem kihívás!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése