2024. Április 27. - 20:17:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 442459 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2020. Augusztus 13. - 08:05:48
Válasz #885
Nem elérhető

Classicguy


Sziasztok Urak!

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek infója, jelenleg a következőkből mit(melyikeket) lenne érdemes futtatni ( Matrix, Biosira, Genotex, Master, Elit, S.A.S)

Főleg Sus, Cypi, Boldi érdekelne.

Előző szezonban Master es Diamonddal készültem, Nekem patentul működtek de pl. a Diamondról egyre több rosszat hallok.

+1 IGF és IPA tipp?

Előre is köszönöm Urak!:) ?:-/ =/+'

Anyone?:)

2020. Augusztus 13. - 10:34:24
Válasz #886
Nem elérhető

Hardy


Bodyspeti, köszi, hogy leírtad konkrétan!
 Anyagilag Én nem engedhetem meg most magamnak ilyen árú cuccból, hogy minden nap menjen.
 Heti 4-5 ml-t tervezek.
 Én tavaly new yorkkal nyomtam végig a szezont, heti 5 ml propitól 88- kgról, 93-ra nőtt a testsúlyom, és sokkal szarabb volt a kajám, mint idén. Annyira kikerekedtem és olyan friss, jó volt a közérzetem, hogy életem egyik legjobb nyara volt.  Kb. 2 kg tiszta izom jött fel 5 hónap alatt. És a hasam végig maradt kockás. Folyamat be voltam durranva, heti szinten 14-szer szexeltem. Idén new yorkkal kezdtem, semmi. Aztán elit, semmi.
 Aztán master, semmi. Aztán most jelenleg diamond extrán semmi.
 Szerintem ebből a geci diamondból napi 10 ml-től kezdene történni valami, annyira aluldózisolt.  :laugh:
 Átbasztak vele, tanuló pénz volt.
Lehet a nanda is az lesz, meglátjuk.
 

2020. Augusztus 13. - 13:09:33
Válasz #887
Nem elérhető

guzzi


Bodyspeti, köszi, hogy leírtad konkrétan!
 Anyagilag Én nem engedhetem meg most magamnak ilyen árú cuccból, hogy minden nap menjen.
 Heti 4-5 ml-t tervezek.
 Én tavaly new yorkkal nyomtam végig a szezont, heti 5 ml propitól 88- kgról, 93-ra nőtt a testsúlyom, és sokkal szarabb volt a kajám, mint idén. Annyira kikerekedtem és olyan friss, jó volt a közérzetem, hogy életem egyik legjobb nyara volt.  Kb. 2 kg tiszta izom jött fel 5 hónap alatt. És a hasam végig maradt kockás. Folyamat be voltam durranva, heti szinten 14-szer szexeltem. Idén new yorkkal kezdtem, semmi. Aztán elit, semmi.
 Aztán master, semmi. Aztán most jelenleg diamond extrán semmi.
 Szerintem ebből a geci diamondból napi 10 ml-től kezdene történni valami, annyira aluldózisolt.  :laugh:
 Átbasztak vele, tanuló pénz volt.
Lehet a nanda is az lesz, meglátjuk.

Hardy...
Na akkor arra is gondolj és vedd számításba hogy a receptoraid telitődtek a tavalyihoz képest. A Diamond Újpesti motyó.  Łł=  De csak is a Susta ami jó belőle a többi felejtős! Olajos Winije büdös mint a dög!  :----  A többi gyakorlatilag egy fos! Én most egy (komoly) versenyző  unszolására kezdem majd el a Sarm-ot (Ostarin és vagy Ligandrol) használni hogy így ürüljön és tisztuljon a szervezetem és a receptoraim.

2020. Augusztus 13. - 13:50:01
Válasz #888
Nem elérhető

Hardy


Guzzi, ezen már Én is gondolkoztam.
 De a két kúra között 8 hónap telt el.
Na meg hát egy adott anyagnak, egy adott mennyiségben ugyanazt kell produkálnia.
 Lehet, hogy a receptorok miatt már nem érzem annyira energikusságban, de attól az anyag anabolizmusa ugyanazt kell produkálja, ehhez képest semmi.
 De mégis ézem van némi ráció, abban amit írsz.
 A sarmokat Nekem is egyre többen mondják és egy-két srácon láttam már brutál változásokat.
 Ennek ellenére félek a sarmoktól.
Sokat hallani arról, hogy elősegítik a rákos sejtek burjánzását.

2020. Augusztus 13. - 15:07:32
Válasz #889
Nem elérhető

Gyuf


Guzzi, ezen már Én is gondolkoztam.
 De a két kúra között 8 hónap telt el.
Na meg hát egy adott anyagnak, egy adott mennyiségben ugyanazt kell produkálnia.
 Lehet, hogy a receptorok miatt már nem érzem annyira energikusságban, de attól az anyag anabolizmusa ugyanazt kell produkálja, ehhez képest semmi.
 De mégis ézem van némi ráció, abban amit írsz.
 A sarmokat Nekem is egyre többen mondják és egy-két srácon láttam már brutál változásokat.
 Ennek ellenére félek a sarmoktól.
Sokat hallani arról, hogy elősegítik a rákos sejtek burjánzását.
" elősegítik a rákos sejtek burjánzását."
Én ezt még nem olvastam, se hallottam
Bár van itt a fórumon 1 srác akivel történt valami ha jól emlékszem.
Viszont kérdés az hogy ez az összes sarm-ra igaz, vagy csak pár fajtájára?
Én az iburól(mk677) egy közel 1,5éves infót találtam, egy másik oldalon ahol ezt írta:
Egy hasonlót én is megnéznék a mostani gyártókéval.

Előtte
GH: 0,09 (ref:0,01-3,00)
IGF-1 298 (ref: 147-349)
Ibutamoren után 3 nappal 15mg dózis:
GH: 1,79
IGF-1 577+ (ref:147-349)


2020. Augusztus 13. - 17:38:02
Válasz #890
Nem elérhető

Jack0211


Guzzi, ezen már Én is gondolkoztam.
 De a két kúra között 8 hónap telt el.
Na meg hát egy adott anyagnak, egy adott mennyiségben ugyanazt kell produkálnia.
 Lehet, hogy a receptorok miatt már nem érzem annyira energikusságban, de attól az anyag anabolizmusa ugyanazt kell produkálja, ehhez képest semmi.
 De mégis ézem van némi ráció, abban amit írsz.
 A sarmokat Nekem is egyre többen mondják és egy-két srácon láttam már brutál változásokat.
 Ennek ellenére félek a sarmoktól.
Sokat hallani arról, hogy elősegítik a rákos sejtek burjánzását.
" elősegítik a rákos sejtek burjánzását."
Én ezt még nem olvastam, se hallottam
Bár van itt a fórumon 1 srác akivel történt valami ha jól emlékszem.
Viszont kérdés az hogy ez az összes sarm-ra igaz, vagy csak pár fajtájára?
Én az iburól(mk677) egy közel 1,5éves infót találtam, egy másik oldalon ahol ezt írta:
Egy hasonlót én is megnéznék a mostani gyártókéval.

Előtte
GH: 0,09 (ref:0,01-3,00)
IGF-1 298 (ref: 147-349)
Ibutamoren után 3 nappal 15mg dózis:
GH: 1,79
IGF-1 577+ (ref:147-349)



N?lam jelenleg master ostarine megy és nagyon is müködik!! Hozza az eröt mint állat ....

2020. Augusztus 13. - 20:12:37
Válasz #891
Nem elérhető

Yep


West bengal stana mennyire működőképes ?

2020. Augusztus 14. - 09:49:37
Válasz #892
Nem elérhető

baszomaszad


Sziasztok!
Evek ota olvasom a blogot ezt is sok masikat is a temaval kapcsolatban,28eves es 96kg 194cm.
Ektomorf alkat.
7eve edzek kissebb nagyobb megszakitasokkal.
Megprobalom itt is hatha tud valaki olyan komplex informaciot adni amire egy kezdonek szuksege lehet.
Tomegeles lenne a cel (lehetoleg minnel tobb szaraz izomtomeget felszedni,ero noveles.)pici zsir a hason.
Kaja edzes alvas rendben van.
Talaltam nagyon sok olvasnivalot a temaban,viszont sehol nem talaltam meg olyat ahol szajbaragosan el lenne magyarazva mit es miert,mikor valamint hogyan!
Gondolok itt pl.mikor adjam be? Edzes elott utan? Milyen tuvel? Milyen kombinacioval,mire figyeljek oda.
Milyen kura,mit mennyi ideig,hany ml,kura elott valami,kozben,utanna?
Koszonom segitsegetek!

2020. Augusztus 14. - 10:54:55
Válasz #893
Nem elérhető

Mirco


West bengal stana mennyire működőképes ?

Sok jóra ne számíts a West bengalal Mans Physiques gyerek ki van miatta.

A Sarm-bol pedig tudtommal csak a cardarine nevűnél volt egy kutatás ami egereken végzet és ott is olyan dózissal ami KB. úgy jönne ki mint ha valaki a százszorosát enné a megadott dózisnak nagyjából 60 évig folyamatosan.

2020. Augusztus 14. - 15:56:31
Válasz #894
Nem elérhető

Mirco


Kandurok!  #:-)
Figyeljetek már melyik lenne jobb a RAD140 vagy az Ibutamoren Mk677?? Erő és egy kis izom gyarapodás lenne a fő cél.

2020. Augusztus 14. - 16:11:13
Válasz #895
Nem elérhető

Gyuf


Kandurok!  #:-)
Figyeljetek már melyik lenne jobb a RAD140 vagy az Ibutamoren Mk677?? Erő és egy kis izom gyarapodás lenne a fő cél.

Én az Ibu-ra szavazok, mert érdekel, viszont nem tudom megoldhatóe , hogy előtte csináltatsz egy gh mérést laborba, asszem 3-4ezer plusz a vérvétel
meg utána mondjuk 1 héttel, hogy müködik e
én kövire ezt tervezem majd hogy napi 2 szem Ibu

2020. Augusztus 14. - 16:20:42
Válasz #896
Nem elérhető

Mirco


Kandurok!  #:-)
Figyeljetek már melyik lenne jobb a RAD140 vagy az Ibutamoren Mk677?? Erő és egy kis izom gyarapodás lenne a fő cél.

Én az Ibu-ra szavazok, mert érdekel, viszont nem tudom megoldhatóe , hogy előtte csináltatsz egy gh mérést laborba, asszem 3-4ezer plusz a vérvétel
meg utána mondjuk 1 héttel, hogy müködik e
én kövire ezt tervezem majd hogy napi 2 szem Ibu

Melyik Gyártótol fogod venni?

2020. Augusztus 14. - 16:23:12
Válasz #897
Nem elérhető

Gyuf


Kandurok!  #:-)
Figyeljetek már melyik lenne jobb a RAD140 vagy az Ibutamoren Mk677?? Erő és egy kis izom gyarapodás lenne a fő cél.

Én az Ibu-ra szavazok, mert érdekel, viszont nem tudom megoldhatóe , hogy előtte csináltatsz egy gh mérést laborba, asszem 3-4ezer plusz a vérvétel
meg utána mondjuk 1 héttel, hogy müködik e
én kövire ezt tervezem majd hogy napi 2 szem Ibu

Melyik Gyártótol fogod venni?

Master, mert ár/értékben jobb mint a magnus és több is van benne

2020. Augusztus 16. - 12:50:10
Válasz #898
Nem elérhető

Yep


Sziasztok Urak!

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek infója, jelenleg a következőkből mit(melyikeket) lenne érdemes futtatni ( Matrix, Biosira, Genotex, Master, Elit, S.A.S)

Főleg Sus, Cypi, Boldi érdekelne.

Előző szezonban Master es Diamonddal készültem, Nekem patentul működtek de pl. a Diamondról egyre több rosszat hallok.

+1 IGF és IPA tipp?

Előre is köszönöm Urak!:) ?:-/ =/+'

Anyone?:)

S.A.S bevált nekem

2020. Augusztus 16. - 13:21:45
Válasz #899
Nem elérhető

Gyuf


Tegnap kezdtem a Master propi, és tren ace-t, nem gyulladnak.