2024. Május 05. - 13:37:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445895 alkalommal)

Cplandrey, Norborg34 és 28 vendég van a témában

2020. Március 25. - 16:54:44
Válasz #315
Nem elérhető

attila93


Sziasztok!

Azt honnan lehet sejteni,hogy oxa helyett stanat tartalmaz az anavar?Erősebb hatás,vagy leküldi a libidót?Első bálozás van,lehet igy még az oxa is durvának tünhet..?

2020. Március 27. - 10:40:46
Válasz #316
Nem elérhető

guzzi


Klier! törölj az üzeneteidből mert nem lehet írni!  /:-)

2020. Március 28. - 09:15:19
Válasz #317
Nem elérhető

Janó


Háló!Stana tablettából melyik a jó manapság?

2020. Március 28. - 11:00:17
Válasz #318
Nem elérhető

LaciHun


Háló!Stana tablettából melyik a jó manapság?


Szia!  :-}
Magnus. Vermodje. Master.  ****:))))))

2020. Március 28. - 12:39:38
Válasz #319
Nem elérhető

Jack0211


Sziasztok:)
Ezt én is osztom @:-) vermodje master keverve 20-20 nagyon jo volt. Söööt  =/+'

2020. Március 31. - 10:37:23
Válasz #320
Nem elérhető

ZolaMaster


sziasztok
tudom h az elite eleg rossznak szamit mar egy ideje.
de van 20ml elites enanhate-om.

Batch No.:RVC004743
Mfg. Date: 01/09/2016
Exp. Date: 31/08/2020

nem tudom ezzel a gyartasi/lejarati datumurol van vkinek barmi infoja vagy tapasztalata? ez meg jok koze tartozhat vagy inkabb kuka es valasszak mast helyette.

2020. Március 31. - 20:14:58
Válasz #321
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok! Infó-infó.. Egy kis beszámolót tartanék. Van amit jó magam és van ami baráti körökből jött vissza jelzés.
Master Testo-Enanthate. Jó! Nagyon jó!
Master Boldenone. Nagyon jó!
Master. Testo-Propionat. Nagyon jó!
Master. Anapolon. Jó!
Magnus. Metha. Nagyon jó!
Magnus Stanazol. Nagyon jó!
Magnus Sustanon. Jó!
Magnus. TriTren 200. Jó! Jó,
Görög Proviron. Jó!
Osszuk meg az ehhez hasonló infókat!

2020. Március 31. - 23:07:37
Válasz #322
Nem elérhető

Klier


Sziasztok. 2017.-es ElitePharmas Oxa megy 25 mg./nap. Sokak szerint aluldózisolt , sokak szerint üres. Én megmondom őszintén hogy vagy jól edzek most nagyon vagy jól működik, egésznap töltöttséget érzek az izmokban folyamat bevagyok durranva. Nem is megyek feljebb , viszont csatolnék hozzá stanazololt. Mekkora dózisban lenne érdemes alkalmazni oxa mellett ami ér is valamit de nem nagy teher ennyi szemes egyszerre. Legalon kapszula megy. Proviront alkalmaznátok mellette? Köszi előre is az építő jellegű választ:)

2020. Április 01. - 00:08:58
Válasz #323
Nem elérhető

Küklopsz


Majdnem minden héten még van osztva egy ilyen friss infó hogy a master kurva jó, itt csak az pörög elvétve egy két más gyártót néha néha, mindenki mastert tol @-o
Csak úgy elmondom hogy a masterből is van olyan kiadás ami szart sem ér ezt múltkor a kupakok alapján sikerült eldöntenem ugyanis az egyik darab más feliratú volt a kupakján a flip off tear off geciség, és kurvára nem működött. Mikor újat bontottam az 2 nap múlva felis kúrta rendesen a libidó már, a másiknál semmi jelét nem éreztem a haszn. Nak

2020. Április 01. - 01:37:18
Válasz #324
Nem elérhető

kemi


Majdnem minden héten még van osztva egy ilyen friss infó hogy a master kurva jó, itt csak az pörög elvétve egy két más gyártót néha néha, mindenki mastert tol @-o
Csak úgy elmondom hogy a masterből is van olyan kiadás ami szart sem ér ezt múltkor a kupakok alapján sikerült eldöntenem ugyanis az egyik darab más feliratú volt a kupakján a flip off tear off geciség, és kurvára nem működött. Mikor újat bontottam az 2 nap múlva felis kúrta rendesen a libidó már, a másiknál semmi jelét nem éreztem a haszn. Nak

Tudnán részletetni a különbséget? Képek, magyarázat, stb...

Libidó sok mindenen múlik. Diétában heti 5-7 kardio és 5+ súlyzó mellett nem túl magas, de ha beiktatok pár nap szünetet és csalókaját, akkor a kecskét is...😂 nyilván nem a cucc (főleg ha hosszú észter megy) a kül.

2020. Április 01. - 10:52:37
Válasz #325
Nem elérhető

Janó


Master kapszulás stana szétbontottam mert csak 10 mgmal kezdem és a port ketté szedtem úgy ettem meg és az íze sima porcukor.Masnak is ilyen volt?

2020. Április 01. - 13:29:24
Válasz #326
Nem elérhető

Küklopsz


Igen tavaly nyáron is, én is megjegyeztem

2020. Április 01. - 14:15:24
Válasz #327
Nem elérhető

Eliteboy


Igen.normalis.danaja is.mind ilyen.egy kapszul?ba kb 500mg por f?r.20mg hatoanyag mell? gondolom raknak izesitett aminot vagy ilyesmit

2020. Április 01. - 14:49:40
Válasz #328
Nem elérhető

Mirco


Master kapszulás stana szétbontottam mert csak 10 mgmal kezdem és a port ketté szedtem úgy ettem meg és az íze sima porcukor.Masnak is ilyen volt?



Szevasztok Kandurok!  Igen az  Anapolon is mint a vanília cukor olyan ízű volt. De  hatásilag nagyon jó!
Tavaly előtt szedtem a Metája is mint a porcukor.
Én mindig szét szedem. Nem mérgezem magam feleslegesen a kapszulával. Igaz az csekély ahhoz képest amit magam a tolok.
De azt nem hinném hogy ízesített aminot raknának bele.

2020. Április 01. - 15:38:45
Válasz #329
Nem elérhető

Sid90


Sziasztok! Infó-infó.. Egy kis beszámolót tartanék. Van amit jó magam és van ami baráti körökből jött vissza jelzés.
Master Testo-Enanthate. Jó! Nagyon jó!
Master Boldenone. Nagyon jó!
Master. Testo-Propionat. Nagyon jó!
Master. Anapolon. Jó!
Magnus. Metha. Nagyon jó!
Magnus Stanazol. Nagyon jó!
Magnus Sustanon. Jó!
Magnus. TriTren 200. Jó! Jó,
Görög Proviron. Jó!
Osszuk meg az ehhez hasonló infókat!

Mindenki nevében köszi az infót!
Ha mindneki igy leirná,mennyivel jobb képet kapnánk..én is voksolok  @:-)

Master testomix hibátlan!
Master Boldenon hibátlan!
Master propi hibátlan!
Master enantát hibátlan!
GEP enantát Hulladékszar!
GEP propionat Hulladékszar!
GEP parabolan Hulladékszar!
LA pharma meta Hulladékszar!
GEP stanozol 10mg JÓ!
Vermodje stanozol 50mg/ml JÓ!
Magnus testo propi működik,de régen jobb volt!

Ezek saját vélemények,tapasztalatok.Nyilván más széria mst produkálhat.

BM metája milyen?Ropogtatta itt valaki?  /:-)