2024. Május 25. - 19:38:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 456108 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2021. Szeptember 11. - 18:42:58
Válasz #2550
Nem elérhető

Gábor77


---OFF---
Volt egy srác napi 1üveg master mixet adott be maganak(elvileg) ami ha leszamoljuk  papíron heti 21000vmennyi testo. Vélemények?  @-o
Mit gondoltok kamu? Mit lehet elérni ezzel egyaltalab mukodik e itt ilyenkor az emelés kategoria, vagy ugyanott van mintha mondjuk csak 2000et adott volna stb stb
Én azt olvastam külföldi fórumon ,hogy izomtomegtol függően 3500 és 5000 mg bírnak el max a receptorok.
Hetente?

2021. Szeptember 11. - 19:55:46
Válasz #2551
Nem elérhető

G


---OFF---
Volt egy srác napi 1üveg master mixet adott be maganak(elvileg) ami ha leszamoljuk  papíron heti 21000vmennyi testo. Vélemények?  @-o
Mit gondoltok kamu? Mit lehet elérni ezzel egyaltalab mukodik e itt ilyenkor az emelés kategoria, vagy ugyanott van mintha mondjuk csak 2000et adott volna stb stb
Én azt olvastam külföldi fórumon ,hogy izomtomegtol függően 3500 és 5000 mg bírnak el max a receptorok.

Külföldön főleg az erőemelők körében szoktak 2-3 g tesztót nyomni simán.

2021. Szeptember 11. - 21:26:01
Válasz #2552
Nem elérhető

Attila80


---OFF---
Volt egy srác napi 1üveg master mixet adott be maganak(elvileg) ami ha leszamoljuk  papíron heti 21000vmennyi testo. Vélemények?  @-o
Mit gondoltok kamu? Mit lehet elérni ezzel egyaltalab mukodik e itt ilyenkor az emelés kategoria, vagy ugyanott van mintha mondjuk csak 2000et adott volna stb stb
Én azt olvastam külföldi fórumon ,hogy izomtomegtol függően 3500 és 5000 mg bírnak el max a receptorok.
Hetente?
Igen ,hetente.

2021. Szeptember 12. - 01:55:10
Válasz #2553
Nem elérhető

Küklopsz


Ez a mar itt sokszor leirt weboldal ami elvileg jó, próbálta már valaki eleg olcsók a termékek és van minden féle, mennyi idő a kiszállítás, kérem aki érdemj infoval tud szolgalni ne tartsa vissza

2021. Szeptember 12. - 11:25:04
Válasz #2554
Nem elérhető

kappl


Ez a mar itt sokszor leirt weboldal ami elvileg jó, próbálta már valaki eleg olcsók a termékek és van minden féle, mennyi idő a kiszállítás, kérem aki érdemj infoval tud szolgalni ne tartsa vissza

Melyikre gondolsz?

2021. Szeptember 12. - 12:45:14
Válasz #2555
Nem elérhető

Küklopsz


Talán a steroidanabol. com volt az

2021. Szeptember 12. - 22:37:57
Válasz #2556
Nem elérhető

M.a.


En rendeltem onnan master propit, shree hcgt, anastrozolt es tamoxit.
Master anastrozol az volt amit rendeltem, mondjuk tobb mint valószínű a propi ures mert itt nagyon mondjak hogy az a gyartasi szam ami nekem is van
Shree helyett pregnyl jott, ami ures volt, mondjuk tobb helyen hallottam, hogy a shree is ures.
Zitazoniumot rendeltem 52 euro korul asszem (ket fajtat egyik 24 a masik 27 euro volt), sopharmasat kaptam 8 dobozzal, majdnem 80 euro ertekben arilag nem voltam megroviditve, kaptam kamagrat ajandekba, szóval nekem ez a tapasztalatom veluk. Mailra valaszoltak rendesen, egy het alatt megjott szlovakiaba, de lehet kevesebbido alatt is, meg is lepodtem mikor szoltak hogy megjött nem vartam olyan koranra.

2021. Szeptember 12. - 23:23:07
Válasz #2557
Nem elérhető

G


En rendeltem onnan master propit, shree hcgt, anastrozolt es tamoxit.
Master anastrozol az volt amit rendeltem, mondjuk tobb mint valószínű a propi ures mert itt nagyon mondjak hogy az a gyartasi szam ami nekem is van
Shree helyett pregnyl jott, ami ures volt, mondjuk tobb helyen hallottam, hogy a shree is ures.
Zitazoniumot rendeltem 52 euro korul asszem (ket fajtat egyik 24 a masik 27 euro volt), sopharmasat kaptam 8 dobozzal, majdnem 80 euro ertekben arilag nem voltam megroviditve, kaptam kamagrat ajandekba, szóval nekem ez a tapasztalatom veluk. Mailra valaszoltak rendesen, egy het alatt megjott szlovakiaba, de lehet kevesebbido alatt is, meg is lepodtem mikor szoltak hogy megjött nem vartam olyan koranra.

Nekem is kicsit hasonló volt mondjuk egy doboz nolva helyett 2 doboz clomid jött a többi stimmelt, a fizetési rendszerük nagyon gagyi és én utálom ha van min vásárlás, amúgy gyorsan megjött 1 hét volt kb.

2021. Szeptember 13. - 00:37:57
Válasz #2558
Nem elérhető

Küklopsz


Mit jelent az hogy szar a fizetesi rendszeruk?
Banki elore utalas van? Meg bitcoin ahogy neztem, miert szar?

2021. Szeptember 13. - 08:41:48
Válasz #2559
Nem elérhető

suxen


BM Pharma Testobolin 400, nagyon adja?

2021. Szeptember 13. - 09:45:25
Válasz #2560
Nem elérhető

M.a.


En rendeltem onnan master propit, shree hcgt, anastrozolt es tamoxit.
Master anastrozol az volt amit rendeltem, mondjuk tobb mint valószínű a propi ures mert itt nagyon mondjak hogy az a gyartasi szam ami nekem is van
Shree helyett pregnyl jott, ami ures volt, mondjuk tobb helyen hallottam, hogy a shree is ures.
Zitazoniumot rendeltem 52 euro korul asszem (ket fajtat egyik 24 a masik 27 euro volt), sopharmasat kaptam 8 dobozzal, majdnem 80 euro ertekben arilag nem voltam megroviditve, kaptam kamagrat ajandekba, szóval nekem ez a tapasztalatom veluk. Mailra valaszoltak rendesen, egy het alatt megjott szlovakiaba, de lehet kevesebbido alatt is, meg is lepodtem mikor szoltak hogy megjött nem vartam olyan koranra.

Nekem is kicsit hasonló volt mondjuk egy doboz nolva helyett 2 doboz clomid jött a többi stimmelt, a fizetési rendszerük nagyon gagyi és én utálom ha van min vásárlás, amúgy gyorsan megjött 1 hét volt kb.

A min vasarlassal egyet értek, en sem szeretem, rendeltem volna onnan megint ha aznem lenne, de mivel nem kell annyi minden igy hanyagolom.

2021. Szeptember 14. - 00:11:15
Válasz #2561
Nem elérhető

Küklopsz



2021. Szeptember 14. - 18:30:28
Válasz #2562
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok omega tren megy kicsit több mint 1 hete elég nyűgös és robbanékony vagyok akaratlanul is valami van  @-o (kis infónak szántam)
Bm gyártótól érdekelne meg a tri tren és a stana mennyire hatásos ? Valakinek személyes tapasztalat vagy infó ?

2021. Szeptember 14. - 19:44:36
Válasz #2563
Nem elérhető

Eliteboy


En rendeltem onnan master propit, shree hcgt, anastrozolt es tamoxit.
Master anastrozol az volt amit rendeltem, mondjuk tobb mint valószínű a propi ures mert itt nagyon mondjak hogy az a gyartasi szam ami nekem is van
Shree helyett pregnyl jott, ami ures volt, mondjuk tobb helyen hallottam, hogy a shree is ures.
Zitazoniumot rendeltem 52 euro korul asszem (ket fajtat egyik 24 a masik 27 euro volt), sopharmasat kaptam 8 dobozzal, majdnem 80 euro ertekben arilag nem voltam megroviditve, kaptam kamagrat ajandekba, szóval nekem ez a tapasztalatom veluk. Mailra valaszoltak rendesen, egy het alatt megjott szlovakiaba, de lehet kevesebbido alatt is, meg is lepodtem mikor szoltak hogy megjött nem vartam olyan koranra.

Nekem is kicsit hasonló volt mondjuk egy doboz nolva helyett 2 doboz clomid jött a többi stimmelt, a fizetési rendszerük nagyon gagyi és én utálom ha van min vásárlás, amúgy gyorsan megjött 1 hét volt kb.

A min vasarlassal egyet értek, en sem szeretem, rendeltem volna onnan megint ha aznem lenne, de mivel nem kell annyi minden igy hanyagolom.

Nekem akkor szerencsém van mert mindig azt küldtek amit kértem. én is kb 1hét mire megkaptam. kinek sok vagy kevés a 30eft min rendelés. relativ. Elég drága sport. 30 alatt mit akarsz? veszel egy ampullát?és rendelsz hetente? 10-20mili susta, 1 deca,kis szemes és már túl is lépi az ember

2021. Szeptember 14. - 22:59:52
Válasz #2564
Nem elérhető

ordog22


Sziasztok!
Valaki tud működő HCG-t? Master pharma hcg-ről vélemény?