2024. Május 05. - 16:37:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445971 alkalommal)

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában

2022. Június 30. - 17:32:48
Válasz #3660
Nem elérhető

Amigos


Sziasztok! Bocsánat, hogy ide írok. Sikerült belekóstolnom a Turinabolba szemes. Negyedik napja szedem májvédővel .20 mg. A tegnapi napon 0-24 ben ment a hasam szó szerint amit lehet az okozott lehet nem.Na de mióta szedem folyamatosan ég a testem. Mintha 40 fokos lázam lenne folyamatosan a mai napon pedig kisem tudtam mászni az ágyból. A fejem nehéz,erőm nulla,életkedvem szintén. Hagyjam abba azonnal? Esetleg ez majd elmúlik?

2022. Június 30. - 18:08:49
Válasz #3661
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok! Bocsánat, hogy ide írok. Sikerült belekóstolnom a Turinabolba szemes. Negyedik napja szedem májvédővel .20 mg. A tegnapi napon 0-24 ben ment a hasam szó szerint amit lehet az okozott lehet nem.Na de mióta szedem folyamatosan ég a testem. Mintha 40 fokos lázam lenne folyamatosan a mai napon pedig kisem tudtam mászni az ágyból. A fejem nehéz,erőm nulla,életkedvem szintén. Hagyjam abba azonnal? Esetleg ez majd elmúlik?




 !+"% ****)
Hasmenés valószínű a májvédő kezdetleges hatása.
A Turina nem Turina, szerintem hanyagold!
 @:-)

2022. Június 30. - 18:24:36
Válasz #3662
Nem elérhető

Amigos


Nagyszerű. Köszönöm szépen. Féltem tőle,hogy kuka bár abban is bíztam hogy elmúlik a láz .

2022. Június 30. - 18:35:39
Válasz #3663
Nem elérhető

Razzi97


Sziasztok! Bocsánat, hogy ide írok. Sikerült belekóstolnom a Turinabolba szemes. Negyedik napja szedem májvédővel .20 mg. A tegnapi napon 0-24 ben ment a hasam szó szerint amit lehet az okozott lehet nem.Na de mióta szedem folyamatosan ég a testem. Mintha 40 fokos lázam lenne folyamatosan a mai napon pedig kisem tudtam mászni az ágyból. A fejem nehéz,erőm nulla,életkedvem szintén. Hagyjam abba azonnal? Esetleg ez majd elmúlik?


Gondolom magába szeded... az már magába baj. És az igazi turinabol elég ritka,általába inkább metha.

2022. Június 30. - 21:22:42
Válasz #3664
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Bocsánat, hogy ide írok. Sikerült belekóstolnom a Turinabolba szemes. Negyedik napja szedem májvédővel .20 mg. A tegnapi napon 0-24 ben ment a hasam szó szerint amit lehet az okozott lehet nem.Na de mióta szedem folyamatosan ég a testem. Mintha 40 fokos lázam lenne folyamatosan a mai napon pedig kisem tudtam mászni az ágyból. A fejem nehéz,erőm nulla,életkedvem szintén. Hagyjam abba azonnal? Esetleg ez majd elmúlik?
Én anno mikor még bejött és kapható volt a Nanda márka, annak az oxajat eszegettem, napi 2-3, és egésznap ment a hasam :D
Másnak oda adtam, semmi baja nem volt tőle, és annak se aki ugyan azt a gyártószámmal ellátottat ette.
Sajna nem vagyunk egyformák

2022. Június 30. - 21:53:02
Válasz #3665
Nem elérhető

Karcsi!!!


Állítólag ezek a nandás cuccok voltak a legjobb motyók!

2022. Június 30. - 21:54:49
Válasz #3666
Nem elérhető

Karcsi!!!


Állítólag ezek a nandás cuccok voltak a legjobb motyók!
és ezek tényleg patikai mínőségűek voltak! Indiai gyógyszer gyáras!

2022. Június 30. - 21:57:34
Válasz #3667
Nem elérhető

Karcsi!!!


Most tényleg a titános cuccok a legjobbak?

2022. Június 30. - 21:58:17
Válasz #3668
Nem elérhető

Karcsi!!!


Állítólag ezek a nandás cuccok voltak a legjobb motyók!
és ezek tényleg patikai mínőségűek voltak! Indiai gyógyszer gyáras!
(állítólag!)

2022. Június 30. - 22:28:27
Válasz #3669
Nem elérhető

Yeeep


Állítólag ezek a nandás cuccok voltak a legjobb motyók!
és ezek tényleg patikai mínőségűek voltak! Indiai gyógyszer gyáras!
(állítólag!)


Köszönöm de nandát azt használtam és kukába való okadek....  :----
Nekem úgy begyulladt hogy 1 hétig ökolnyi lila pukli volt majd kifakadt...

2022. Július 01. - 09:38:00
Válasz #3670
Nem elérhető

Lolka


Most tényleg a titános cuccok a legjobbak?


Titán is a Bio is a Master is és a Raw is az Elite is de ez utóbbiból bele lehet futni nagyon gagyiba is, és jó a Pharma com is de az ára el van túlozva.

2022. Július 01. - 10:02:06
Válasz #3671
Nem elérhető

Karcsi!!!


Most tényleg a titános cuccok a legjobbak?


Titán is a Bio is a Master is és a Raw is az Elite is de ez utóbbiból bele lehet futni nagyon gagyiba is, és jó a Pharma com is de az ára el van túlozva.

Köszönöm! A választ!

2022. Július 01. - 12:08:21
Válasz #3672
Nem elérhető

Gábor77


Most tényleg a titános cuccok a legjobbak?
Ma voltam vérvételen. Amint van eredmény megtudjuk mennyjre jó a Titán testo.ena. Heti 1ml megy belőle. Érzésre nagy reményeket fűzök hozzá.

2022. Július 01. - 12:22:23
Válasz #3673
Nem elérhető

Karcsi!!!


Most tényleg a titános cuccok a legjobbak?
Ma voltam vérvételen. Amint van eredmény megtudjuk mennyjre jó a Titán testo.ena. Heti 1ml megy belőle. Érzésre nagy reményeket fűzök hozzá.

Nagyon várom! Előre is köszi!

2022. Július 01. - 14:58:53
Válasz #3674
Nem elérhető

Amigos


Sziasztok! Bocsánat, hogy ide írok. Sikerült belekóstolnom a Turinabolba szemes. Negyedik napja szedem májvédővel .20 mg. A tegnapi napon 0-24 ben ment a hasam szó szerint amit lehet az okozott lehet nem.Na de mióta szedem folyamatosan ég a testem. Mintha 40 fokos lázam lenne folyamatosan a mai napon pedig kisem tudtam mászni az ágyból. A fejem nehéz,erőm nulla,életkedvem szintén. Hagyjam abba azonnal? Esetleg ez majd elmúlik?
Én anno mikor még bejött és kapható volt a Nanda márka, annak az oxajat eszegettem, napi 2-3, és egésznap ment a hasam :D
Másnak oda adtam, semmi baja nem volt tőle, és annak se aki ugyan azt a gyártószámmal ellátottat ette.
Sajna nem vagyunk egyformák

Satan Pharma  a cucc ha ez segít valakinek a jövőben. Ez volt vagy Nouveaux.  Hát nem igazán akar hatni. Ahelyett,hogy tépném a súlyokat lázasan fetrengek az ágyban és távirányítót is nehéznek érzem.  :-)!