2024. Május 05. - 16:50:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445975 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2023. Január 15. - 11:59:54
Válasz #4560
Nem elérhető

Radi


Sziasztok!

Nem tudom hogy jó helyre teszem-e fel a kérdést.

Érdeklődnék hogy nektek mi a tapasztalatotok a BM Pharma ( India) test. propionátról. Nagyon kevés információt találtam magáról a cégről is. Azt hallottam hogy kissé aluldozírozott, de alapvetően jó.

Köszönöm a válaszokat!:)

2023. Január 15. - 15:52:32
Válasz #4561
Nem elérhető

Razzi97


Kis update mégegyszer az omegás szemes stanáról. Én úgy durranok tőle mint a kvaélet. Kb 1 hete megy,70mg elosztva napközben. Lehet lejebb viszem a dózis mert kissé fáj tőle az oldalam :D Sima Raw Ena megy hozzá heti 500mg. Egész nap baromi izomfeszességet érzek. Tudom sokan mondták hogy üres,az enyémre a lekaparós részhez rá van írva hogy "NEW EDITION" nemtudom van e valami különbség,csak gondoltam ezt beírom.

2023. Január 15. - 17:04:31
Válasz #4562
Nem elérhető

Morpheus33


Hello ! Phoenix, Titam vagy Omega ? Köszi

2023. Január 15. - 18:15:39
Válasz #4563
Nem elérhető

Gábor77


Kis update mégegyszer az omegás szemes stanáról. Én úgy durranok tőle mint a kvaélet. Kb 1 hete megy,70mg elosztva napközben. Lehet lejebb viszem a dózis mert kissé fáj tőle az oldalam :D Sima Raw Ena megy hozzá heti 500mg. Egész nap baromi izomfeszességet érzek. Tudom sokan mondták hogy üres,az enyémre a lekaparós részhez rá van írva hogy "NEW EDITION" nemtudom van e valami különbség,csak gondoltam ezt beírom.
70mg? 30-nál nem kell több! A májad már tiltakozik! Azt érzed a jobb bordaív alatt!

2023. Január 15. - 18:20:54
Válasz #4564
Nem elérhető

Gábor77


Én is használtam omega danát 10-20mg is bőven érződött . Ha ez is még abból az eresztésből van amit szedsz ,akkor a 70 mg rengeteg!

2023. Január 15. - 19:35:32
Válasz #4565
Nem elérhető

Gyuf


Én is használtam omega danát 10-20mg is bőven érződött . Ha ez is még abból az eresztésből van amit szedsz ,akkor a 70 mg rengeteg!
kenwoo meta megy napi 5 szart se érzek, se magamon se amit adna a meta pluszt

2023. Január 16. - 15:09:20
Válasz #4566
Nem elérhető

Morpheus33


Hello . Kezd felba..szni ,hogy bioniche ,phoenix, stb mind matricázva nem ráégetve van a márka stb az ampullára . Simán egybe le tudom szedni .. és a susta is a phoenix nél pl ugyan ugy olyan mint a masteron pl .. 😓😥  ott hogy megyen felétek ?

2023. Január 16. - 21:17:13
Válasz #4567
Nem elérhető

Morpheus33


Hello ! Phoenix tiz x 1ml .... Direkt törögettem sorban mindet ... 3 elég jól letört a feje a többi 6-7 porladt , hiába bereszeltem!
A 3ban olyan sűrű volt a masteron ena ,hogy fekete tűvel alig tudtam felszívni . A többi is ugyan olyan illatú volt csak NEGYED olyan sűrű, mint az a 3 ! Bas..a meg a kurv.a élet..
Fordult már elő szinte minden egymiliseknél .
Viszont a tiz miliseket is előszeretettel cserélgeti,komplett a tetejet ... 😓🤔 Volt már igy nektek ? Egyik odabasz masik kettő meg csak 'vslami ....

2023. Január 17. - 00:37:30
Válasz #4568
Nem elérhető

JM


Sziasztok srácok! Kúra utáni kopaszodásban kinek van tapasztalata? Szeptemberben lett vége a kúrámnak és rá 1 hónapra kezdődött.. hétről hétre látszik a ritkulás elég durván.
Tesztoszteron, dht referencia értéken belül van.
Mi lehet a gond melyik hormon kavarhat be? Kezelési tipp valakinek esetleg?
Köszi a segítséget, jó éjszakát✌️

2023. Január 17. - 10:51:17
Válasz #4569
Nem elérhető

guzzi


Én is használtam omega danát 10-20mg is bőven érződött . Ha ez is még abból az eresztésből van amit szedsz ,akkor a 70 mg rengeteg!
kenwoo meta megy napi 5 szart se érzek, se magamon se amit adna a meta pluszt


A Kenwoo már rég kuka ami jó belőle az is régi szériás az újakat kár meg venni Omega dettó!
Szemesből a kél szív és a thaidana ami nagyon üt! De ezt a szomszédtól tudom én is!  @:-) ;-oo-; @-o

2023. Január 17. - 13:20:15
Válasz #4570
Nem elérhető

Gyuf


Én is használtam omega danát 10-20mg is bőven érződött . Ha ez is még abból az eresztésből van amit szedsz ,akkor a 70 mg rengeteg!
kenwoo meta megy napi 5 szart se érzek, se magamon se amit adna a meta pluszt


A Kenwoo már rég kuka ami jó belőle az is régi szériás az újakat kár meg venni Omega dettó!
Szemesből a kél szív és a thaidana ami nagyon üt! De ezt a szomszédtól tudom én is!  @:-) ;-oo-; @-o
Mikor bejött a kenwoo már akkor ettem ennyit akkor se volt jó nekem, haver meg napi 3tól dagadt befele 8kg ment rá

2023. Január 17. - 14:07:17
Válasz #4571
Nem elérhető

Norborg34


Halihó! Bm testobolin 400asát és a bm mixobolint használja vagy használta mostanában valaki? 2-3 ismerős is mondja, hogy  ezek elég jól muzsikálnak és olyanok mondják, akiknek szintén nem nagyon jött be a bm többi terméke!

2023. Január 17. - 14:10:37
Válasz #4572
Nem elérhető

Küklopsz


Én is használtam omega danát 10-20mg is bőven érződött . Ha ez is még abból az eresztésből van amit szedsz ,akkor a 70 mg rengeteg!
kenwoo meta megy napi 5 szart se érzek, se magamon se amit adna a meta pluszt


A Kenwoo már rég kuka ami jó belőle az is régi szériás az újakat kár meg venni Omega dettó!
Szemesből a kél szív és a thaidana ami nagyon üt! De ezt a szomszédtól tudom én is!  @:-) ;-oo-; @-o
Mikor bejött a kenwoo már akkor ettem ennyit akkor se volt jó nekem, haver meg napi 3tól dagadt befele 8kg ment rá

Balkan  dana is  jó.
Norborg nekem kifogytak a duci uveges biosiraim de a vékony üveges is jó nekem a "testex"ből!

2023. Január 17. - 14:20:55
Válasz #4573
Nem elérhető

Norborg34


Én is használtam omega danát 10-20mg is bőven érződött . Ha ez is még abból az eresztésből van amit szedsz ,akkor a 70 mg rengeteg!
kenwoo meta megy napi 5 szart se érzek, se magamon se amit adna a meta pluszt


A Kenwoo már rég kuka ami jó belőle az is régi szériás az újakat kár meg venni Omega dettó!
Szemesből a kél szív és a thaidana ami nagyon üt! De ezt a szomszédtól tudom én is!  @:-) ;-oo-; @-o
Mikor bejött a kenwoo már akkor ettem ennyit akkor se volt jó nekem, haver meg napi 3tól dagadt befele 8kg ment rá

Balkan  dana is  jó.
Norborg nekem kifogytak a duci uveges biosiraim de a vékony üveges is jó nekem a "testex"ből!
Nekem sajnos az uccsó vékony üveges propi és vékony üveg testex nem működött, teremben mondja a srác, hogy neki meg tök tuti az is! Raw érdekes, pár hete, amit vettem, kb alig bírtam letörni az ampullat, olyan vastag volt, azt a propit éreztem, amit meg most utoljára vettem, az tök könnyen törik és full szagtalan, ezt meg nem érzem úgy, havernál raw-val kapcsolatban ugyan ez! Én már belebetegszem ebbe😆😆😆Most megnézem ezt a Hilmát, nagyon kiváncsi vagyok rá! Úgy elvagyok, meg minden, de amit a duci üveg adott, az az érzés sajnos már sehol nincs, de a remény az még motivál! 😁😁😁

2023. Január 17. - 14:48:45
Válasz #4574
Nem elérhető

Küklopsz


van rawom is nem olyan rossz a susija tény hogy gyilkolni kell mire lejön a teteje és biztos ezerféle verzió van belőle!nekem egy uveg duci biom maradt azt meghagyom a legínségesebb időkre @-o(vettem belőle x darabot persze hogy a 20%a volt duci üveges😀)
szerintem a testexbe is van 200mg testo kb ami nem is olyan rossz a mostani piacot nezve!
és most kezdtem el csökkenteni a decát!(master)heti 2.5ről  1re(ezt még 3hétig,csak mert kifogyott😅)viszont egekbe a libidó és heti 3 ml megy a vékony testexből,szerintem tuti többet ér mint a ma összehányt gyártók cuccai,és ez azért piacon van tizen faszom valahany éve😀