2024. Május 05. - 17:39:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445999 alkalommal)

Snatural és 33 vendég van a témában

2023. Július 19. - 11:24:05
Válasz #5385
Nem elérhető

Ritchey


Na végre megérkezett a gainspire rendelésem, de hála a magyar postának nincs felhőtlen boldogság. Sőt … azt ugye mondanom se kell, se egy telefon se egy mail, se semmilyen értesítés mint más normális csomagküldő szolgáltatónál, csak én nézegettem már két hete a nyomonkövetést a tracking number alapján. Tegnap este látom már Pesten van a cucc az elosztóhelyen, hajnalban atvette a postás vagy mpl-es. Na de ugye hiába várok semmi. Hát látom 13:45-kor sikertelen kézbesítés értesítő bedobva… na de hova ? Hát kérdezem a porta szolgálatot ahol dolgozom, nem is látták a postást, semmi értesítő.. egyre érdekesebb, tehát baszott kihozni… Mondom akkor elmegyek az adott számú postára gondolván ha megmutatom a nyomonkövetést adok egy személyit és megkapom a csomagomat. De hát egy nagy büdös lófaszt. Mivel a munkahelyi címemre kértem vigyek a munkahelyről egy meghatalmazást mivel nincs nálam az értesítő. De ugye az ő hibájukból nincs.. persze ez őket nem nagyon érdekli.. szóval most megy a harc a csomagomért.. hogy mi a ferde fasz köze van a munkáltatómnak az én nem céges hanem privát rendelésemhez lövésem sincs. Ezt csak érdekesség képpen osztom meg mint tapasztalatot.  Hozzáteszem amikor megláttam hogy magyar posta ( nem dpd vagy hasonló) már sejtettem hogy baj lesz.  Tragédia.

Kérd máskor a postára. és nem lesz ekkora ide oda járkálás potyára
Közben átküldték egy másik postára, azokat meg ismerem, ide is adták a csomagomat. De amikor elmeséltem a tegnapi sztorit a postán és megadtam a személyleirását az illető hölgynek, mondták, hogy másnak is volt vele baja,hát ennyi. Ma vagy holnap adják ide az nem gond, csak azon aggódtam, nehogy visszaküldjék mert akkor baszhatom. Sajnos hallottam már ilyenről. Nem kértem postára mert lila fingom nem volt róla mivel küldik. A hilmastore pl. Dpd- vel küldte, azzal nem is volt gond. Most azért 140k-t nem akartam volna elbukni.. ena, drosta, oxa, meg egy kis metha a nyelv alá edzés előttinek..   

2023. Július 19. - 11:49:00
Válasz #5386
Elérhető

Snatural


Valaki használ most driada termékeket? Most jók vagy nem a cuccaik? Tud valami jó márkát mondani!? Köszi szépen!

Ma jött meg a driada csomagom, ena + master.
A mestert indítom a héten a majesticos cyppel...

2023. Július 19. - 11:51:09
Válasz #5387
Elérhető

Snatural


.. ena, drosta, oxa, meg egy kis metha a nyelv alá edzés előttinek..

Az edzés előttiről írhatnál valamit, dózis, milyen hatást tapasztalsz?

2023. Július 19. - 12:18:45
Válasz #5388
Nem elérhető

Gyuf


.. ena, drosta, oxa, meg egy kis metha a nyelv alá edzés előttinek..

Az edzés előttiről írhatnál valamit, dózis, milyen hatást tapasztalsz?
én senkit nem hallottam még hogy nyelv alá teszi a metát, szerintem semmi pluszt nem ad(hat)
De majd kiderül.

2023. Július 19. - 13:21:22
Válasz #5389
Nem elérhető

Küklopsz


de kimarad egy kör a májnál,

2023. Július 19. - 13:39:19
Válasz #5390
Nem elérhető

frankzane


.. ena, drosta, oxa, meg egy kis metha a nyelv alá edzés előttinek..

Az edzés előttiről írhatnál valamit, dózis, milyen hatást tapasztalsz?
én senkit nem hallottam még hogy nyelv alá teszi a metát, szerintem semmi pluszt nem ad(hat)
De majd kiderül.
Nekem sok utána járás után elég logikusnak tűnik ,hogy nem csak az orál szteroidok de minden szemes gyógyszernek jobb a hasznosulása ha tényleg sikerül nyelv alá úgy betenni ,hogy nem a nyáladdal keveredve lenyeled hanem addig ott tartod szorosan amíg el nem tűnik.

2023. Július 19. - 13:40:47
Válasz #5391
Nem elérhető

Benceller


Ti komolyan bevertek valami rossz gladiátoros csomagolású cuccot, csak azért mert van hozzá egy PDF amit akármikor le szerkesztek excelbe és átmentem :D?

Komolyan :D???

2023. Július 19. - 14:21:28
Válasz #5392
Elérhető

Snatural


Ti komolyan bevertek valami rossz gladiátoros csomagolású cuccot, csak azért mert van hozzá egy PDF amit akármikor le szerkesztek excelbe és átmentem :D?

Komolyan :D???

Komolyan.
Ha tudsz jobbat itt bátran megoszthatod.

2023. Július 19. - 14:40:23
Válasz #5393
Nem elérhető

Benceller


Miért osztanám meg, az nekem miért jó?

2023. Július 19. - 16:21:00
Válasz #5394
Nem elérhető

Janó


Miért osztanám meg, az nekem miért jó?
Akkor mi a fasznak vagy itt egyáltalán..

2023. Július 19. - 16:27:11
Válasz #5395
Nem elérhető

Ritchey


.. ena, drosta, oxa, meg egy kis metha a nyelv alá edzés előttinek..

Az edzés előttiről írhatnál valamit, dózis, milyen hatást tapasztalsz?
               Szia mivel nem a methára építem a kúrát, csak 10-20mg-ot szeretnék használni ( ez attól függ mennyi a hatóanyag a hilmába, )  kiegészítés képpen a többi gyógyszer mellé. Szerintem a legmegfelelőbb időpont edzés előtt bevenni kb. 1 órával. Ha van benne hatóanyag megfelelő mennyiségben, felfogható egy pre workoutnak is. Nyelv alatt pedig ahogyan Frankzane írta gyorsabban bekerül a véráramba. Asszem a turinabolt javasolják még így szedni, de bármely szemesnél működik legjobb tudomásom szerint. 

2023. Július 19. - 16:35:26
Válasz #5396
Nem elérhető

Janó


.. ena, drosta, oxa, meg egy kis metha a nyelv alá edzés előttinek..

Az edzés előttiről írhatnál valamit, dózis, milyen hatást tapasztalsz?
               Szia mivel nem a methára építem a kúrát, csak 10-20mg-ot szeretnék használni ( ez attól függ mennyi a hatóanyag a hilmába, )  kiegészítés képpen a többi gyógyszer mellé. Szerintem a legmegfelelőbb időpont edzés előtt bevenni kb. 1 órával. Ha van benne hatóanyag megfelelő mennyiségben, felfogható egy pre workoutnak is. Nyelv alatt pedig ahogyan Frankzane írta gyorsabban bekerül a véráramba. Asszem a turinabolt javasolják még így szedni, de bármely szemesnél működik legjobb tudomásom szerint.
Regen a metil teszto dobozara ra is volr irva hogy sublingualis használatra ez magyar patikai volt.

2023. Július 19. - 17:28:08
Válasz #5397
Nem elérhető

Ritchey


.. ena, drosta, oxa, meg egy kis metha a nyelv alá edzés előttinek..

Az edzés előttiről írhatnál valamit, dózis, milyen hatást tapasztalsz?
               Szia mivel nem a methára építem a kúrát, csak 10-20mg-ot szeretnék használni ( ez attól függ mennyi a hatóanyag a hilmába, )  kiegészítés képpen a többi gyógyszer mellé. Szerintem a legmegfelelőbb időpont edzés előtt bevenni kb. 1 órával. Ha van benne hatóanyag megfelelő mennyiségben, felfogható egy pre workoutnak is. Nyelv alatt pedig ahogyan Frankzane írta gyorsabban bekerül a véráramba. Asszem a turinabolt javasolják még így szedni, de bármely szemesnél működik legjobb tudomásom szerint.
Regen a metil teszto dobozara ra is volr irva hogy sublingualis használatra ez magyar patikai volt.
   Így van. Azért remélem ebbe nem az van..

2023. Július 19. - 20:39:36
Válasz #5398
Nem elérhető

MLO


Srácok!
Ha valaki esetleg Egyiptomba jár, vásároljon be!
Ena, provi, zita  deka fillérekért van, de a deka csak 50-es!
3X pakoltatták ki velünk a poggyászt, de a bőröndbe kell pakolni!

2023. Július 20. - 08:06:04
Válasz #5399
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok Kúra közben csökkenő libidot ki mivel szoktak megoldani ? Mikro dózisú hcg vagy más megoldás ?