2024. Május 05. - 17:05:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445981 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2023. Augusztus 09. - 13:08:11
Válasz #5535
Nem elérhető

Rob97


Nagylaboron voltam kúra elején (13 hete) máj OK. Sosem volt vele gond, sosem szedtem szemest, nem iszok.

Véletlenszerűen rámjön néha, ma pl. edzés közben amikor erőlködtem, de múltkor a lidliben csak úgy pedig ott megy a klìma rendesen.
Egy új labor, vagy teljes vérkép nem lenne lehet hülyeség, illetve irtad hogy tesztó, de mi megy pontosan és mennyi?

Enantátot használok, 3 naponta 350mg-t.
Igen, lesz labor, csak kúra közben tesztósat nézettem ezért májról stb nem tudok nyilatkozni, csak a kezdeti állapotról.

Ritchie, nekem főleg a hátam közepe viszket, amit kurvára nem érek el, szóval annyira nem is tudok vakarózni, mellesleg itt is a legpattanásosabb a testem, szóval lehet valami undi gennyes fertőzés? Egy srác mondta a teremben, hogy neki a mellei között volt tesztótól kurvára kipattogva és neki is viszketett, mint az állat, meg rohadt csúnya volt. Mondjuk ő nem említett ilyen rohamokat. Na mindegy, nyílván megnézetem dokival is majd, kicsit megnyugodtam azért, hogy másnak is volt ilyesmi.

2023. Augusztus 09. - 13:19:22
Válasz #5536
Nem elérhető

Rob97


350/ hét elírtam előbb""

2023. Augusztus 09. - 17:07:41
Válasz #5537
Nem elérhető

Janó


A dózishoz képet ez jó eredmény. Ez remek hír, mert most vásároltam be én is driadát.  :) Remélem a masterjük is működik.
Hali! Megjött a driada, működik? Pip van?

2023. Augusztus 09. - 18:13:48
Válasz #5538
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok voltam a white labnal bemérésen viszont érdekes eredményt kaptam teszto ena megy koleszterin mindehol magasabb. Viszont teszto total teszto >35 nmol/l
Biológiai teszto nem mérhető és szabad teszto meg folyamatoban. Esetleg itt a cucc üres vagy a mérési eredmény érdekes, mintha láttam volna egy srácnak itt pont ezek jöttek ki. Hozza teszem érzésre elég nulla a cucc.. Esetleg aki volt itt mérésen ott mi jött ki?

2023. Augusztus 09. - 20:03:21
Válasz #5539
Nem elérhető

Kopezcki92


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.

2023. Augusztus 09. - 22:29:16
Válasz #5540
Nem elérhető

Jbl


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.




Kurva jó mehetek a synlab-ba White labor kerülje mindenki messziről, ha tesztot szeretne méretni …

2023. Augusztus 09. - 22:41:56
Válasz #5541
Nem elérhető

Gyuf


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.

Nem lehet hogy náluk ennyi a plafon amit tudnak mérni a 35nmol?
Vagy ez biztos hogy nmol érték? nem úgy mint a másik tagnál hogy másba mérik?

2023. Augusztus 09. - 23:14:20
Válasz #5542
Nem elérhető

Kopezcki92


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.

Nem lehet hogy náluk ennyi a plafon amit tudnak mérni a 35nmol?
Vagy ez biztos hogy nmol érték? nem úgy mint a másik tagnál hogy másba mérik?

2023. Augusztus 09. - 23:17:24
Válasz #5543
Nem elérhető

Kopezcki92


Nmol/l
Tavaly például ugyanúgy whitelab heti 2bm teszto total 107 nmol/l Biológiailag aktív 80

2023. Augusztus 10. - 09:24:49
Válasz #5544
Nem elérhető

Snatural


A dózishoz képet ez jó eredmény. Ez remek hír, mert most vásároltam be én is driadát.  :) Remélem a masterjük is működik.
Hali! Megjött a driada, működik? Pip van?

Drostát kezdtem majestic cyp mellé.
3 hete megy működik, pip nincs!


2023. Augusztus 10. - 09:36:46
Válasz #5545
Nem elérhető

Jbl


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.


Shbg szintet néztél esetleg az mennyi lett ?

2023. Augusztus 10. - 14:43:05
Válasz #5546
Nem elérhető

Kopezcki92


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.
Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66

Shbg szintet néztél esetleg az mennyi lett ?

2023. Augusztus 10. - 15:11:34
Válasz #5547
Nem elérhető

Jbl


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.
Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66

Shbg szintet néztél esetleg az mennyi lett ?


Nekem 5.7 lett szóval valószínűleg olyan üres az ena amit tolok hogy egy tribulus többet érne 🥹🥹
Mondjuk a teszto szintet nem tudtak bemérni 🫠

2023. Augusztus 10. - 16:23:58
Válasz #5548
Nem elérhető

Gyuf


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.
Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66

Shbg szintet néztél esetleg az mennyi lett ?

Na várjatok már.
"Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66"

ez hogy lenne magas ösztro? ott milyen mértékegységben van megadva? pmol/L?
shbg meg nmol/L?

2023. Augusztus 10. - 16:27:16
Válasz #5549
Nem elérhető

Jbl


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.
Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66

Shbg szintet néztél esetleg az mennyi lett ?

Na várjatok már.
"Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66"

ez hogy lenne magas ösztro? ott milyen mértékegységben van megadva? pmol/L?
shbg meg nmol/L?


Shbg nekem 5.7 nmol/L
Osztro meg pg/ml
Biológialiag teszto nem számítható
Szabad teszto folyamatoban
Totál meg >35 nmol/L

Nem igen tudok ezen elmenni így teszto terén számomra semmit se ér a verkep shbg szint igen csak árulkodó hogy alacsony … valószínűleg a teszto üres …