2024. Május 05. - 16:07:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445966 alkalommal)

Alexx, frankzane és 45 vendég van a témában

2024. Január 03. - 13:40:21
Válasz #6075
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok! 0.6ml driada testo enantat+ 0.8ml driada masteron megy 3. hete. Érzékeny lett a bal bimbóm és lett benne egy csomó. Emeljek esetleg a masteronon? Prolaktinra gyanakszok, 2 hét múlva megyek vérvételre addig szerintetek mit lehet vele csinálni?
Kezdjel szedni nolvadex-et

2024. Január 03. - 16:55:28
Válasz #6076
Nem elérhető

Damn


Szia a hilma is jó.. Legalább is nekem az bevált.. :)
Kiegészítésként.

Sziasztok srácok, látom új márkák is akadnak azóta, amióta utoljára jártam itt. Teszto propizok, semmi mást nem fogok használni szurist az életben, csak teszto propit, szóval az lenne a kérdésem, melyik gyártónak van jó propija, ami nem alul dozisolt szar, sajnos a nagy master meg pharmacom durván leszerepelt, előbbi teljesen üres utóbbi durván alul dozisolt volt, mert "kezdőként" a heti 300mgt alig éreztem meg (kb valami sarm szint) mondjuk a wini és az oxa jó, de szerintem azok is alul vannak dozisolva, ahogy a danabol is. Mindegy is, csak teszto kell, azon belül is propi, ki mit javasol és honnan szerzi be? Köszönöm! Ja és HCG, melyik a jó? :-){
A teszto legyen veletek!  :-){ @:-)

Szia! Imperia, Driada, Kenwoo

2024. Január 03. - 18:41:16
Válasz #6077
Nem elérhető

Needfor940


Sziasztok!
Esetleg erről az eredményről egy vélemény?
Test.U. 75mg/hét. 4d/43mg

2024. Január 03. - 22:14:23
Válasz #6078
Nem elérhető

kappl


Sziasztok!
Esetleg erről az eredményről egy vélemény?
Test.U. 75mg/hét. 4d/43mg

Szia, gondolom hcgt nem használsz kúra alatt. Én nem engedném az lht és fsht a nullára.
Mi az a 4d/43mg? És mire használsz ilyen kevés tesztot?

2024. Január 04. - 01:17:26
Válasz #6079
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!
Esetleg erről az eredményről egy vélemény?
Test.U. 75mg/hét. 4d/43mg

Test undekonat? Mi az a 4d/43mg?

2024. Január 04. - 01:22:16
Válasz #6080
Nem elérhető

Needfor940


Szia, gondolom hcgt nem használsz kúra alatt. Én nem engedném az lht és fsht a nullára.
Mi az a 4d/43mg? És mire használsz ilyen kevés tesztot?

-nem szedek HCG-t. Azt mondta a doki, hogy fagyasztassam le.
Mi az a 4d/43mg?

 -4day/43mg. tehát 4 naponta 43mg. így jön ki a heti 75mg.

-Trt dózist használok jelenpillanatban.

-TestUnd. Igen-Igen

2024. Január 04. - 10:23:28
Válasz #6081
Nem elérhető

attila93


Sziasztok!

Valós oxandrolon melyik gyártónak lehet mostanság?Régen a Genezis meg omega talán az volt, most nem tudom milyenek ezek sem. Mostanában olvasva a fórumot látom szarok a tesztók és volt, aki írta h az oxa meg wini frankó,
Ez engem tökre meglep, hogy egy oxához képest olcsó tesztó kamu, de a drága oxa jó.

2024. Január 04. - 12:43:11
Válasz #6082
Nem elérhető

Snatural


Sziasztok!
Esetleg erről az eredményről egy vélemény?
Test.U. 75mg/hét. 4d/43mg


75 mg tesztótól ez igen jó eredmény (szerintem)
Mióta használod?
Ki a gyártó?

2024. Január 04. - 12:46:40
Válasz #6083
Nem elérhető

Snatural


Érdekességképpen:

megjött a Driada rendelésem;
27-én adták fel, tegnap megérkezett.
Ez extra gyors volt, tekintve, hogy közben volt egy hétvége szilveszterrel....

2024. Január 04. - 13:32:09
Válasz #6084
Nem elérhető

Needfor940


75 mg tesztótól ez igen jó eredmény (szerintem)
Mióta használod?
Ki a gyártó?

-Hát. Elég nehéz belőni. A mai napig nem tudom hogy akkor "arányba" mivolna  a fasza. Eddig azért szenvedtem hogy 20 fölé menjen, most meg "elrobbantotta magát".
Engem az E2 izgat egy kicsit. Hogy mi lenne az az adag amivel nem ugrik akkorát, és még a tesztó szintem is jó lenne.

-1 éve használom kb, tán kicsit több nem tudom.
 -Patikai, Nebido. Csak annyi hogy én nem 10-12 hete adom be. Meg nem hetente, hanem 4 naponta. tehát heti 2x.

-Azon is gondolkodtam, hátha kapnék egy kis Ai-t mellé, de amikor az orvos meglátta a tesztot, majdnem görcsöt kapott :D
tudjátok itt MO-n ha már 20 felett vagy ördögfia vagy. >:D

2024. Január 04. - 15:26:29
Válasz #6085
Nem elérhető

Snatural


75 mg tesztótól ez igen jó eredmény (szerintem)
Mióta használod?
Ki a gyártó?

-Hát. Elég nehéz belőni. A mai napig nem tudom hogy akkor "arányba" mivolna  a fasza. Eddig azért szenvedtem hogy 20 fölé menjen, most meg "elrobbantotta magát".
Engem az E2 izgat egy kicsit. Hogy mi lenne az az adag amivel nem ugrik akkorát, és még a tesztó szintem is jó lenne.

-1 éve használom kb, tán kicsit több nem tudom.
 -Patikai, Nebido. Csak annyi hogy én nem 10-12 hete adom be. Meg nem hetente, hanem 4 naponta. tehát heti 2x.

-Azon is gondolkodtam, hátha kapnék egy kis Ai-t mellé, de amikor az orvos meglátta a tesztot, majdnem görcsöt kapott :D
tudjátok itt MO-n ha már 20 felett vagy ördögfia vagy. >:D


Trt-be 20 körül elég lenne a tesztó és akkor az E2 is csökkenne. Mondjuk nem olyan sok ez most sem. Én erre AI-t biztosan nem szednék.
Gyakoribb adminisztráció, kaját rendberakni, kis fogyás hasi zsírból...

Nálam volt az E2 600 fölött is - na ott már ment egy kis exemestane...

2024. Január 04. - 18:27:55
Válasz #6086
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Esetleg erről az eredményről egy vélemény?
Test.U. 75mg/hét. 4d/43mg

Szia, gondolom hcgt nem használsz kúra alatt. Én nem engedném az lht és fsht a nullára.
Mi az a 4d/43mg? És mire használsz ilyen kevés tesztot?
HCG-vel sanszos hogy még magasabb lenne az E2 érték

2024. Január 04. - 19:10:33
Válasz #6087
Elérhető

frankzane


75 mg tesztótól ez igen jó eredmény (szerintem)
Mióta használod?
Ki a gyártó?

-Hát. Elég nehéz belőni. A mai napig nem tudom hogy akkor "arányba" mivolna  a fasza. Eddig azért szenvedtem hogy 20 fölé menjen, most meg "elrobbantotta magát".
Engem az E2 izgat egy kicsit. Hogy mi lenne az az adag amivel nem ugrik akkorát, és még a tesztó szintem is jó lenne.

-1 éve használom kb, tán kicsit több nem tudom.
 -Patikai, Nebido. Csak annyi hogy én nem 10-12 hete adom be. Meg nem hetente, hanem 4 naponta. tehát heti 2x.

-Azon is gondolkodtam, hátha kapnék egy kis Ai-t mellé, de amikor az orvos meglátta a tesztot, majdnem görcsöt kapott :D
tudjátok itt MO-n ha már 20 felett vagy ördögfia vagy. >:D


Trt-be 20 körül elég lenne a tesztó és akkor az E2 is csökkenne. Mondjuk nem olyan sok ez most sem. Én erre AI-t biztosan nem szednék.
Gyakoribb adminisztráció, kaját rendberakni, kis fogyás hasi zsírból...

Nálam volt az E2 600 fölött is - na ott már ment egy kis exemestane...
Így van gyakoribb beadással és kevesebb testzsírral lejjebb megy magától.

2024. Január 05. - 07:40:46
Válasz #6088
Nem elérhető

Jbl


75 mg tesztótól ez igen jó eredmény (szerintem)
Mióta használod?
Ki a gyártó?

-Hát. Elég nehéz belőni. A mai napig nem tudom hogy akkor "arányba" mivolna  a fasza. Eddig azért szenvedtem hogy 20 fölé menjen, most meg "elrobbantotta magát".
Engem az E2 izgat egy kicsit. Hogy mi lenne az az adag amivel nem ugrik akkorát, és még a tesztó szintem is jó lenne.

-1 éve használom kb, tán kicsit több nem tudom.
 -Patikai, Nebido. Csak annyi hogy én nem 10-12 hete adom be. Meg nem hetente, hanem 4 naponta. tehát heti 2x.

-Azon is gondolkodtam, hátha kapnék egy kis Ai-t mellé, de amikor az orvos meglátta a tesztot, majdnem görcsöt kapott :D
tudjátok itt MO-n ha már 20 felett vagy ördögfia vagy. >:D


Ostrogen egy nagyon érdekes kis dolog, rengeteg olvastam utána mi lenne az ideális.. Ha nincs tüneted akkor igazából nincs értelme kezelni, hiszen a tested jól tolerálja, de érdemes lenne egy aromasint bekesziteni esetleg ha gond lenne. Azért ez nem egy kiugróan magas E2 fentebb említett sűrűbb injektálás megoldás lehet esetleg testzsir % csökkentés is, de ameg nincs tuneted max csak vesz esetére rendelnek aromasint

2024. Január 05. - 09:46:40
Válasz #6089
Nem elérhető

Needfor940


Köszönöm szépen srácok a rengetek hozászolást, imádlak titeket! ^^

-Lejjebb viszem most az adagot, kíváncsi vagyok hogy mi az az adag amit trt-re tudok használni, és mi lesz az az adag, amivel "kúrázni" tudok MAJD.
-Heti 2x szurinál is gyakrabban kéne beadni?
-Tzs-m annyira nem magas. kb olyan  10-12% járhatok most. (mérleg, illetve calipper)
-Étrendem szerintem nagyjából fasza. még a mostani időszakot is vezettem, pl ha legurult 10db szalonC. azt is számoltam. Illetve a súlyomat is folyamatosan követem, törekszem a hónap/1kg hízásra.
Ez az e2 tényleg egy érdekes téma:
-Olvastam olyat hogy:
-Akkor magas ha már a vérnyomásom is emelkedik, illetve magas.
-Trt egyáltalán nem kell nézni, mert a labor értékek nemmérvadók egy trt-nél.
-Akkor jó ha 15-20 arányba van
-Akkor jó ha TT 5%-a.
-Addig nem nyúljak hozzá, amíg nem jönnek elő kisebb nagyobb tünetek.
-Valahol meg hogy amint elér egy laborérték fölé, legyen az kb 116-150 felett , tehát kb a 200 már sok. vegyem kezelésbe stb.stb.