2024. Április 27. - 21:47:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 47609 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Augusztus 30. - 12:34:44
Válasz #375
Nem elérhető

Gyuf


Random elkap egy kis szívdobogás, nyugtalanáság érzés. Van, hogy lefekvés után jön, szinte hallom, hogy ver a szívem.
Tegnap estefelé jött rám otthon, gyorsan mértem egy vérnyomást. A vérnyomásmérőm sztrók prevenciós mérést is tud.
A diasztolés rendkívül magas volt, a nyugalmi pulzusom szabálytalan és magas ~105. A kütyü jelezte is a szívritmus zavart.
Az érzés pár percig tart. Egy óra múlva ismét mértem, akkor már minden rendben volt.

Teszto ena megy egy ideje, 5 hete jött mellé egy kis masteron és 2 naponta fél aromasin (exemestane)
A masteron vagy aromasin okozhat ilyen tüneteket? Csak tesztó alatt nem volt ilyen gondom - elég para...
Én csak tippelek, nem lehet az hogy esetleg azért van ez a fura érzésed mert az ösztród lent van a béka segge alatt? Annak nem lehet ez a mellékhatása?
Csak mert a masteron is letolja az ösztród, plusz mellé az exemestan..

2023. Augusztus 30. - 16:36:35
Válasz #376
Nem elérhető

Küklopsz


A műtéti terület és csonttörés gyógyulásához ha kis mennyiségben NPP-t (50mg/hét) beiktatot és mellé tolok 3 egység növit jó lehet? A növit tudom hogy igen az nem is igazán kérdés. Az NPP a lényeg.

a növi még csak csak de én nppt tuti nem tennék hozzá,nem hogy gyorsítaná de lassítja szerintem a csonttörés gyógyulását,csak onnan mondom hogy nekem is volt egy komolyabb törésem és az istenért sem akart összeforrni és kérdezte a doki hogy koxolok e,mondtam ja,azt mondta amiatt van.Renget vita/eszmecsere van róla a neten hogy csontritkulást vajon csak a kortikoszteroidok okoznak e vagy az anabolikus szteroidok is,de egyértelmű leírást sehol nem találni én saját példámból kiindulva mivel hogy tudván nincs más bajom,és idős sem vagyok azért,másra nemnagyon tudok gondolni,ráadásul nekem akkor testo meg elég sok deca ment

2023. Augusztus 31. - 06:41:48
Válasz #377
Nem elérhető

Gábor77


A műtéti terület és csonttörés gyógyulásához ha kis mennyiségben NPP-t (50mg/hét) beiktatot és mellé tolok 3 egység növit jó lehet? A növit tudom hogy igen az nem is igazán kérdés. Az NPP a lényeg.

a növi még csak csak de én nppt tuti nem tennék hozzá,nem hogy gyorsítaná de lassítja szerintem a csonttörés gyógyulását,csak onnan mondom hogy nekem is volt egy komolyabb törésem és az istenért sem akart összeforrni és kérdezte a doki hogy koxolok e,mondtam ja,azt mondta amiatt van.Renget vita/eszmecsere van róla a neten hogy csontritkulást vajon csak a kortikoszteroidok okoznak e vagy az anabolikus szteroidok is,de egyértelmű leírást sehol nem találni én saját példámból kiindulva mivel hogy tudván nincs más bajom,és idős sem vagyok azért,másra nemnagyon tudok gondolni,ráadásul nekem akkor testo meg elég sok deca ment
Az NPP-t orvosi vonalon a mellrák kezelése mellett a csontritkulás kezelésére is alkalmazták. Ezért gondoltam rá. A rossz ösztrogén egyensúly viszont valóban kiválthat csontritkulást. Lehet nálad akkor az volt a gond nem a deca.

2023. Szeptember 21. - 09:30:08
Válasz #378
Nem elérhető

sasalino


Tudtok valamit enyhe hangulat javító szerz amit rendszeresen lehet szedni? Nem meth , bogyó és Koko-ra gondolok hanem valami lazább ami nem csesz szét de azért javít a közérzeten. yohimbine hcl nek van esetleg ilyen hatása?

2023. Szeptember 21. - 11:53:16
Válasz #379
Nem elérhető

frankzane


Tudtok valamit enyhe hangulat javító szerz amit rendszeresen lehet szedni? Nem meth , bogyó és Koko-ra gondolok hanem valami lazább ami nem csesz szét de azért javít a közérzeten. yohimbine hcl nek van esetleg ilyen hatása?
5-HTP, Ashwagandha, dhea, kezdd el ezt a 3at egyszerre. Trent Decát én kerülném.

2023. Október 14. - 00:42:22
Válasz #380
Nem elérhető

sasalino


Valami gyorsításhoz nem tud valaki segítséget ? Hihetetlen hogy pár éve még tukmáltàk az emberre most meg alig lehet szerezni valamit ami nem patkàny méreg😬

2023. Október 14. - 15:55:42
Válasz #381
Nem elérhető

kemi


Valami gyorsításhoz nem tud valaki segítséget ? Hihetetlen hogy pár éve még tukmáltàk az emberre most meg alig lehet szerezni valamit ami nem patkàny méreg😬

Írtam privit

2023. Október 19. - 17:47:46
Válasz #382
Nem elérhető

sasalino


Van aki az egyéb dolgokat netről szerzi be? (mdma és társai) mát megszakadt a kapcsolatom az összes ismerősömmel aki tudna.. ha van ilyen privi pls

2023. November 13. - 11:32:15
Válasz #383
Nem elérhető

sasalino



2023. December 18. - 15:34:00
Válasz #384
Nem elérhető

Janó


Urak! Metformin szedés edzés mellet vélemény ,tapasztalat van valakinek?
Azt olvastam szteroidok mellett is helyrerakja a verzsirokat ezért külföldön már elterjedt a hasznalata.

2024. Január 14. - 06:17:41
Válasz #385
Nem elérhető

Gábor77


Ha le szeretném vérképből teszteltetni hogy a Masteron jó e. Milyen értékek változását kell hozzá összehasonlítani? Mennyi idővel később kell tesztelni hogy ezek az értékek láthatóak is legyenek már?

2024. Január 14. - 08:06:31
Válasz #386
Nem elérhető

frankzane


Tesztó dózis legyen fix, nézel egy ösztrogént, pár hét masteron és csökkenie kellene az ösztrogennek.

2024. Január 14. - 09:06:33
Válasz #387
Nem elérhető

Gábor77


Tesztó dózis legyen fix, nézel egy ösztrogént, pár hét masteron és csökkenie kellene az ösztrogennek.
Akkor mondjuk 4 hétig megy a heti 350 teszto.ena nézetek egy vérképet elkezdem adagolni a madteront és 4 héttel később nézetek egy új vérképet. A 100mg deca nem kavar be ebbe a tesztbe?

2024. Január 14. - 19:39:30
Válasz #388
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok! Tavalyról maradt 2 ampulla diprohposom . Szar megint a huvelykujj-csukló  részen minden is . 2023. 8 hó-ig volt a szav. ideje. Beadhatom még? Vagy már kuka. Szobahőmérsékleten tároltam , ránézésre nem látszik semmi változás rajta .

2024. Január 29. - 13:44:28
Válasz #389
Nem elérhető

Snatural


Úgy döntöttem, hogy elmegyek egy kardiológiai kivizsgálásra.
A vérnyomásom van kicsit elszállva, trt-n vagyok, heti ~ 130 mg ena megy mindössze.

És most jön a hülye kérdés:

- mennyire érdemes ebbe beavatni a kardiológust?