2024. Május 14. - 00:18:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 48885 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2021. Július 08. - 16:42:17
Válasz #90
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok!
Annak van bármi alapja, hogy bizonyos hatóanyagok esetében a tablettás verzió erősebb, hatékonyabb mint az injektálható?
Bereczki is kiemelte, hogy szemes metát használt, mert teljesen más a hatása mint az injektálhatónak, még ha így nagyobb terhet is ró a májra.

2021. Július 08. - 18:01:09
Válasz #91
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Annak van bármi alapja, hogy bizonyos hatóanyagok esetében a tablettás verzió erősebb, hatékonyabb mint az injektálható?
Bereczki is kiemelte, hogy szemes metát használt, mert teljesen más a hatása mint az injektálhatónak, még ha így nagyobb terhet is ró a májra.

Nem alapja van hanem tény hogy ugyanaz a hatóanyag teljesen más injektálva és orál szedésnél anadrol, meta, anavar nem véletlenül lett komoly gyógyszergyárak által kifejlesztve tablettás verzióban valószínűleg ha jobb injektálva akkor úgy csinálják.
Ami miatt más hogy szakszóval az orál szteroidok meg a legtöbb gyógyszer is egy "prodrug" azaz a fő hatást a metabolitjaik okozzák.
De ki kell próbálni szedj szemes anadrolt/metát meg injekciós változatot belőle is meg injekciósat is és meglátod hogy teljesen más a kettő.

2021. Július 09. - 13:34:11
Válasz #92
Nem elérhető

Hardy


Nagyon köszönöm a válaszod G!!!
 Ez egyébként így lehet a stanazolol esetében is?  :laugh:

2021. Július 09. - 14:58:18
Válasz #93
Nem elérhető

G


Nagyon köszönöm a válaszod G!!!
 Ez egyébként így lehet a stanazolol esetében is?  :laugh:

Stanával pont fordítva van mivel azt injekciós változatban fejlesztették ki először szóval ott pont az injekciós változat a "jobb" viszont én úgy vagyok vele ha csak nem olaj bázisú akkor nem éri meg a beadási fájdalom, gyulladás inkább az orál hiába toxikusabb meg amúgy is egy kozmetikai szteroid én csak max 3-4 hétig használnám.

2021. Július 11. - 15:34:22
Válasz #94
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok!  :azn:
Az lenne a kérdésem, hogy relatíve nagyobb mennyiségű proviron bevitel esetén a forma jelentősen kerekebb és szárazabb lehet?
 Régen használtam patikaiból napi 2-3 szemet, akkor Nekem az a formán rengeteget javított pár hét alatt.
 

2021. Július 12. - 13:45:43
Válasz #95
Nem elérhető

G


Sziasztok!  :azn:
Az lenne a kérdésem, hogy relatíve nagyobb mennyiségű proviron bevitel esetén a forma jelentősen kerekebb és szárazabb lehet?
 Régen használtam patikaiból napi 2-3 szemet, akkor Nekem az a formán rengeteget javított pár hét alatt.

Nyilván ha ezt tapasztaltad magadon akkor miért ne működne...? Amúgy abszolút mivel egy DHT származék napi 75-150 mg már tud a formán látványosan javítani ha kellően alacsony a testzsír % mondjuk 2-3 hétnél tovább nem szedném nagy mennyiségben, mert nagyon leszorítja az SHBG-t.

2021. Július 14. - 10:12:17
Válasz #96
Nem elérhető

Hardy


G, te nagyon vágod a témát!
 Ezért, ha nem baj kerdeznék párat.
Az SHBG-t azt hittem, hogy pont előnyös is, ha lefogjuk, mert akkor több szabad hormon tud keringeni a vérben, ami által nőhet a bioaktív szint.
 Persze tudom, hogy a szervezetet egyáltalán nem jó hosszútávon szélsőségekben tartani.
 Beszéltem egy nagyon rutinos superbody versenyzővel a tesztószintről.
 Testvérem papíron most már heti 600mg tesztóval készül versenyre és 150 mol a bioaktív tesztója.
 Na most, Nekem ez a versenyző azt mondta, hogy az kevéske. Átlag sokszorosa, de testépítéshez min 300 mol bioaktív szint kell. Csak azt nem értem, hogy ugye minden szervezet erzékenységét ezekre az anyagokra a receptorszám határolja be, ami nagyon egyéni.
 Tény, hogy ennyi tesztótól ézésre és formára is azért valamivel többet vártunk.
 Mondják a régiek, hogy 90-es években nyomott tesztóktól 500 mg felett már aludni sem tudott az ember.
 Ilyesmit mi nem éreztünk soha.
Hallom, hogy a hazai sport elit eleve külföldi patikai dolgokkal készül. Ott meg aztán az 500 mg, az 500 mg.
 Nyilván ebben nem kérhetek tanácsot, de ha valakinek komoly versenyzői ambíciói vannak, az gondolom jobban jár, ha nem feketepiaci termékekkel készül.

2021. Július 14. - 10:39:30
Válasz #97
Nem elérhető

Gyuf


G, te nagyon vágod a témát!
 Ezért, ha nem baj kerdeznék párat.
Az SHBG-t azt hittem, hogy pont előnyös is, ha lefogjuk, mert akkor több szabad hormon tud keringeni a vérben, ami által nőhet a bioaktív szint.
 Persze tudom, hogy a szervezetet egyáltalán nem jó hosszútávon szélsőségekben tartani.
 Beszéltem egy nagyon rutinos superbody versenyzővel a tesztószintről.
 Testvérem papíron most már heti 600mg tesztóval készül versenyre és 150 mol a bioaktív tesztója.
 Na most, Nekem ez a versenyző azt mondta, hogy az kevéske. Átlag sokszorosa, de testépítéshez min 300 mol bioaktív szint kell. Csak azt nem értem, hogy ugye minden szervezet erzékenységét ezekre az anyagokra a receptorszám határolja be, ami nagyon egyéni.
 Tény, hogy ennyi tesztótól ézésre és formára is azért valamivel többet vártunk.
 Mondják a régiek, hogy 90-es években nyomott tesztóktól 500 mg felett már aludni sem tudott az ember.
 Ilyesmit mi nem éreztünk soha.
Hallom, hogy a hazai sport elit eleve külföldi patikai dolgokkal készül. Ott meg aztán az 500 mg, az 500 mg.
 Nyilván ebben nem kérhetek tanácsot, de ha valakinek komoly versenyzői ambíciói vannak, az gondolom jobban jár, ha nem feketepiaci termékekkel készül.
Nyilvan aki betudja kintről szerezni az beszerezni valami kapcsolatok árán, de azért nem egy olcsó befektetés.
De aki még okosabb az mozog olyan körökbe, hogy összerakják neki itthon.
150mol nem kevés azért, csak kérdés melyiklabor mutatja ki addig vagy a 300-at
Synlab a totál tesztót nekem 2-3 éve kimutatta hogy 177,2 , most legutóbb annyit írt az összes tesztós részhez, hogy "extrém magas tesztoszteron szint, a szabad és biológiailag aktív tesztoszteron nem számolható"
Gondolom mert lehet több volt a 200-nál is, legalább is a 177-esnél több. csak nem tudom ezeket az értékeket mennyinél nem mutatja már ki.


2021. Július 14. - 12:27:18
Válasz #98
Nem elérhető

G


G, te nagyon vágod a témát!
 Ezért, ha nem baj kerdeznék párat.
Az SHBG-t azt hittem, hogy pont előnyös is, ha lefogjuk, mert akkor több szabad hormon tud keringeni a vérben, ami által nőhet a bioaktív szint.
 Persze tudom, hogy a szervezetet egyáltalán nem jó hosszútávon szélsőségekben tartani.
 Beszéltem egy nagyon rutinos superbody versenyzővel a tesztószintről.
 Testvérem papíron most már heti 600mg tesztóval készül versenyre és 150 mol a bioaktív tesztója.
 Na most, Nekem ez a versenyző azt mondta, hogy az kevéske. Átlag sokszorosa, de testépítéshez min 300 mol bioaktív szint kell. Csak azt nem értem, hogy ugye minden szervezet erzékenységét ezekre az anyagokra a receptorszám határolja be, ami nagyon egyéni.
 Tény, hogy ennyi tesztótól ézésre és formára is azért valamivel többet vártunk.
 Mondják a régiek, hogy 90-es években nyomott tesztóktól 500 mg felett már aludni sem tudott az ember.
 Ilyesmit mi nem éreztünk soha.
Hallom, hogy a hazai sport elit eleve külföldi patikai dolgokkal készül. Ott meg aztán az 500 mg, az 500 mg.
 Nyilván ebben nem kérhetek tanácsot, de ha valakinek komoly versenyzői ambíciói vannak, az gondolom jobban jár, ha nem feketepiaci termékekkel készül.

Igen ha alacsony az SHGB szint akkor szabadon kering és ennyi, az albumin és SHGB meg egy szállító hormon ami oda viszi ahova kell, amúgy meg nem kell lefogni a kúra előrehaladtával magától le fog csökkenni és akkor jön hogy valaki platót ér el a növekedésben meg a szexuális gondok.
Ha valaki "elit" versenyző teljesen mindegy hogy mit mond meg mert neki az testalkata, izomépítési képessége, gyógyszer reakciója, mellékhatás ellenállása, receptor érzékenysége, receptor sűrűsége, emésztőrendszeri kapacitása, IGF-1 érzékenysége stb az átlag felett felett van, ez olyan hogy nem a jó mellű/vádlijú bodystól kell megkérdezni hogy hogyan kell rá edzeni mert neki kb tök mindegy mit csinál nőni fog, érdekesség a genetikában kb 90 féle SNP van ami az androgén receptorokra hat.
Az meg megint hogy mit mond egy versenyző hogy ennyi meg annyi legyen a tesztó szint mire alapozza honnan álmodta meg ....hogy neki ennyi vált be az ok tök jó, ez rá igaz max az ikertestvérére még vagy egy párhuzamos univerzumban egy másik önmagára....
Régen meg persze minden jobb volt tudom én a prostik még jobbak voltak mint ma meg aprópénzért mentek el veled, a szteroidok csak patikai volt az is fillérekért.... de arra már nem emlékeznek hogy a heti 500 tesztó mellé marék számra ment a nerobol...
A sport elit az olimpikonok biztos patikai dolgokkal készülnek de a bodysok kétlem ők is ugyanazt az ugl cuccot használják csak ők vagy közeli ismerősük díler és közvetlenül egy "séftől" veszik meg így annyira jót kapnak amennyire az alapanyag jó ennyi.
Hát egészségileg, fejlődés szempontjából persze hogy jobban jár valaki aki patikait használ de kétlem hogy sokan vennének 10 eur-ért egy ampulla sustát, heti 100 eur-ért 10 ml bayer-primot, vagy 150-200 eur-ért 36 IU növit vagy 60-70 eur-ért 20 db anapolant...

2021. Július 14. - 17:39:55
Válasz #99
Nem elérhető

kappl


G! Vagy bárki, aki vágja a témát  ****:))) szokott lenni izomfajdalom edzés után, nem erős, meg nem is annyira zavaró, főleg a könyök feletti tricepsznel edzés után csak akkor, mikor sokaig be van hajlitva (ha a telefont nyomkodom :D ) most éjjel is feltűnt be kentem lioton géllel, ez még az izom szakadás után maradt meg, elmúlt az az zavaró úgymond "fájdalom" , lehet ezt ilyen esetben használni? Mert nagy tubusom van és elég sok maradt benne :) ha úgy van kenegetnem vele az erzekenyebb reszeket edzés után, ha könnyebb az izomepites vele, ugye irtad, hogy a gyulladas csokkentes nagyban segiti az építést, ha ez jó rá akkor hasznalom. Mert szortuszo gyulladast is egy éjjel alatt levitte...

2021. Július 18. - 20:44:13
Válasz #100
Nem elérhető

Küklopsz


G olvasgatom a topicod es nagy segitseg nagyon de az arimidexről nem láttam írást, hogy konkrétan mikor érdemes beiktatni egy kúrába ha az ösztrogént lenullázza akkor igazábol az semmikor sem jó túlságosan nem?
Tudnál kicsit írni arról pár sort hogy mikot mennyi milyen esetben és előnyei hátrányai?
Ha volt már róla szó bocsi lehet lemaradtam

2021. Július 19. - 08:44:51
Válasz #101
Nem elérhető

G


G olvasgatom a topicod es nagy segitseg nagyon de az arimidexről nem láttam írást, hogy konkrétan mikor érdemes beiktatni egy kúrába ha az ösztrogént lenullázza akkor igazábol az semmikor sem jó túlságosan nem?
Tudnál kicsit írni arról pár sort hogy mikot mennyi milyen esetben és előnyei hátrányai?
Ha volt már róla szó bocsi lehet lemaradtam

Igazából bármikor beiktatható a kúrába bármilyen aromatáz inhibitor aromasin, arimidex, letrozol (ez lenne az "erősségi" sorrend) attól függően hogy mennyire aromatizál valaki vagy éppen milyen ösztrogén szintet akar az adott kúrában, csak akkor nullázza le ha túl sokat használ valaki mondjuk annak is van "előnye" bizonyos helyzetekben én pl nem tudok teljesen beszáradni rendesen ha nem szorítom le az ösztró szintem de én még azt "tanultam" hogy verseny előtti pár hétben is le "kell" szorítani a megfelelő szárazság miatt.
Az adagolásra nincs általános séma mert testzsír, egyéni tolerancia, használt anyagok kombinációja, mennyisége stb határozza meg, lehet bárhol heti 0,5 mg-tól napi 1 mg-ig.
A legegyszerűbb a kúra 3-4. hetében nézetni egy ösztro szintet és akkor kiderül és a refencia tartomány felső részében tartani vagy ha sok a tesztó és a használt anyag akkor azt kicsit átlépni.
Támpont talán a heti 3-400 mg tesztó mellé heti 1-2-szer 0,5 mg kezdésnek, de kitudja igazából nekem 250-nél már simán kell a heti 2*0,5 mg.

2021. Július 23. - 20:17:34
Válasz #102
Nem elérhető

Zero


Kedves G!

Említetted, hogy fogsz írni a kúra utáni libidó feltornászásáról, természetesn a pct megtörtént, és ezek után milyen tápkiegek,kaják stb-k segítenek? A kúra utáni 2-3 hétig szokott menni a kami általában és már jó is vagyok, de jó lenne ezt elhagyni, köszi  :-){

2021. Július 25. - 10:34:35
Válasz #103
Nem elérhető

Hardy


Szia G!
 
Írnál Nekem tapasztalatokat a primobolanról? Testvérem versenyre készül és azt a tippet kaptuk, hogy az utolsó simításokhoz nagyon jól jön a primo egy relatíve magasabb dózisban szarázság szempontjából.
 Tudom, hogy gyakorlatilag lehetetlen jót kapni, mert drága hatóanyag. Azt is tudom, hogy a kiválasztó szervekre nincs különösebben negatív hatással, de nagyobb mennyiségbdn a koleszterinnek eléggé odabasz.
 Mivel DHT származék, ezért gondolom valóban keményíthet a formán.
 A régi időkben azért nagyon közkedvelt cucc volt ez, lehet nem véletlen..
 Válaszod előre is köszi!  :azn:

2021. Július 25. - 12:12:38
Válasz #104
Nem elérhető

G


Szia G!
 
Írnál Nekem tapasztalatokat a primobolanról? Testvérem versenyre készül és azt a tippet kaptuk, hogy az utolsó simításokhoz nagyon jól jön a primo egy relatíve magasabb dózisban szarázság szempontjából.
 Tudom, hogy gyakorlatilag lehetetlen jót kapni, mert drága hatóanyag. Azt is tudom, hogy a kiválasztó szervekre nincs különösebben negatív hatással, de nagyobb mennyiségbdn a koleszterinnek eléggé odabasz.
 Mivel DHT származék, ezért gondolom valóban keményíthet a formán.
 A régi időkben azért nagyon közkedvelt cucc volt ez, lehet nem véletlen..
 Válaszod előre is köszi!  :azn:

Szia!
Röviden a primo nagyon jó de szerintem az ára miatt nem éri meg persze kivéve ha a pénz nem számít.
Az hogy nem hat a szervezetre valami ami izmot épít olyan nem létezik, a primo max terápiás dózisban heti 100-200 mg minimálisat szól bele a hormonrendszerbe de akkor is beleszól.
A primo egy DHT származék szóval megadja a szárazságot meg keménységet de mégis ad hozzá egy teltséget a baj az árával és beszerezhetőségével van meg a "hatékony" dózis min 600-800 mg belőle annyit lehet csalni kicsit hogy csak 500 mg-ot használ valaki és 2-300 mg masteronnal kiegészíti.
Őszintén én primot csak úgy használnék hogy a TRT mellé egy kis plusz anabolikaként mert minimálisat szól bele a hormonrendszerbe de ad az izomépítéshez és emberi úgy az ára heti 100-200 mg-al.
A felkészülés utolsó 2-3 hetében meg sokkal jobban jár valaki szerintem ha használ oral winit napi 50-100 mg, meg mellé egy kis superdrolt 20-30 mg-ot.