2024. Május 14. - 15:11:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 48974 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2021. Július 25. - 12:24:38
Válasz #105
Nem elérhető

G


Kedves G!

Említetted, hogy fogsz írni a kúra utáni libidó feltornászásáról, természetesn a pct megtörtént, és ezek után milyen tápkiegek,kaják stb-k segítenek? A kúra utáni 2-3 hétig szokott menni a kami általában és már jó is vagyok, de jó lenne ezt elhagyni, köszi  :-){

Szia!
Egyik részről a kúra utáni libidó esés mentális dolog mert előtte annyira magas a libidó hogy bármi vissza esést azt negatívan éli meg az ember ezért kell neked is meg a partnerednek ezzel számolni és toleránsnak lenni elsősorban.
Egyik részről a kamagra a legolcsóbb változat szóval ha csak pár hétig kell akkor úgy gondolom hogy belefér teljesen.
Ami alap az hogy kalória többletben legyen valaki PCT-ben és utána is meg megfelelő ásványi anyag és vitamin bevitel.
Tápkieg téren pedig DHEA, pregnenolone ez már PCT-ben is mehet meg hogy használjunk aromatáz inhibítort PCT-ben is hogy ne szálljon el az ösztrónk és semmi proviron mert az SHBG szintet is a normálban akarjuk tartani vagy vissza hozni oda ha kúra közben nem ment HCG.
Ami még jól jöhet az PT-141 nevű peptid naponta 0,5-1 mg az eléggé megdobja a libidót meg még egy kis extra barnaságot is elérhetünk vele.
Ezenkívül de ezek már jóval extrémebbek orál progeszteron reggel, meg valami ami feltolja a dopamint (amfetamin származék) délután meg ami a GABA rendszerre hat GHB, GBL, phenibut, vagy a legbátrabbak caverject a péniszbe injekciózva.

2021. Július 25. - 21:21:48
Válasz #106
Nem elérhető

Küklopsz


Egyébként álmatlanságra főleg ha rendesen be van töltve az ember mi a legjobb? Láttam írtad valahol a kvetiapint is viszont az eleg eros antipszichotikum, habár nálam is megy napi 100mg mirzatennel meg frontinnal és ígyis nehézkes az alvás. Az altatókhoz meg hamar hozzászokik az ember, dormicum gerodorm? Gerodorm gyenge nem?

2021. Július 25. - 21:23:49
Válasz #107
Nem elérhető

Küklopsz


Illetve a nap kozbeni "kiegyensúlyozottságra" 2mg rivotril, ezt mennyire tartod eros szernek? Sokan borzalmakat irnak rola foleg az elhagyasarol, szerintem kiváló gyógyszer

2021. Július 25. - 22:16:24
Válasz #108
Nem elérhető

Glacika


G hez lenne kérdésem. 6 hét, és tömegnövelő kúrám vége. Heti 750mg ena+500mg boldi. Utána diétát tervezek, mert zsírosodtam is azért sajna. Szerinted trt dózisú tesztó, vagy több? Esetleg full pct és utána diéta?

2021. Július 25. - 22:47:18
Válasz #109
Nem elérhető

G


Egyébként álmatlanságra főleg ha rendesen be van töltve az ember mi a legjobb? Láttam írtad valahol a kvetiapint is viszont az eleg eros antipszichotikum, habár nálam is megy napi 100mg mirzatennel meg frontinnal és ígyis nehézkes az alvás. Az altatókhoz meg hamar hozzászokik az ember, dormicum gerodorm? Gerodorm gyenge nem?

Őszintén én szörnyű gyógyszereknek tartom a benzodiazepin származékokat kisebb dózistól semmit nem éreztem nagyobb dózisban csak leszedálnak és rendesen hülyének érzem magam tőlük ez volt a személyes tapasztalatom és nagyon gyorsan alakítanak ki toleranciát és függést is ezek meg tények sajna, igazából az mutatja hogy milyen komoly gyógyszerek hogy két dolognak annyira durva az elvonása hogy meg lehet tőle (elég könnyen) halni, az az alkohol és a benzodiazepin származékok mert az elvonás olyan rohamokat okoz....
Szerintem rengeteg a 2 mg rivotril és még este frontin is főleg hogy ugyanabba a családba tartozó gyógyszerek.
Ha kvetiapin és mirtazennel sem tudsz aludni talán még trazodone amit megpróbálhatnál, bár én a helyedben teljesen más úton indulnék el úgy hangzik hogy egész nap a szimpatikus idegrendszered nagyon aktív (ami a szteroidoktól abszolút gyakori) azért vagy "ugrásra"  kész, feszült és/vagy szorongó vagy akár agresszívabb/ingerlékenyebb egész nap este meg nem tudsz aludni, én a helyedben dobnám a mirtazent, kvetiapin megtartanám este lefekvéskor 50-100 mg, megpróbálnám a nátrium valproát-ot reggel-este 500 mg-vel és a nyugtatók helyett egy SSRI-t ami konkrétan a fluvoxamin este 25 mg-ről növelném fel akár a maximális 200 mg-ig. Ezenkívül még reggel 40 mg propanolol mert az egy spéci béta-blokkoló ami átjut a vér-agy gáton és csökkenti a szimpatikus idegrendszer aktivitását.
Lefekvéskor meg 100-200 mg picantropin(vagy picamilon néven is fut) ami egy niacinhoz kötött GABA ami átjut a vér-agy gáton így ellazít, meg 10-20 mg melatonint mellé meg akár 25 mg mk-677 (javítja a mélyalvást és még bónuszba emeli a növi szintet) és/vagy 25 mg daedalon.
Az altatókat szintén nem ajánlanám mert csak azok is csak leszedálnak és csökkentik a mély alvást szóval csak azt érzed hogy aludtál igazából mégsem tudsz rendesen pihenni.
Bár ha ilyen gyógyszereket kell szedned a szteroidok miatt/mellé akkor elgondolkodtató hogy megéri-e mivel az alvás hiánya növeli a a béta-amiloid plakkokat amik miatt nem fogsz tudni aludni ami még jobban növeli a számukat (főleg a tren hat erre kifejezetten) és ez egyenes út az agyi degeneratív megbetegedésekhez mint alzheimer vagy parkinson vagy ALS szóval ha bármi ilyen volt a családban nagyon meggondolnám a dolgokat.

2021. Július 25. - 23:04:07
Válasz #110
Nem elérhető

G


És még lefekvéskor 100-200 mcg Huperzin A is kipróbálható akár.

2021. Július 26. - 08:55:54
Válasz #111
Nem elérhető

G


G hez lenne kérdésem. 6 hét, és tömegnövelő kúrám vége. Heti 750mg ena+500mg boldi. Utána diétát tervezek, mert zsírosodtam is azért sajna. Szerinted trt dózisú tesztó, vagy több? Esetleg full pct és utána diéta?

Szia!
Én mondjuk boldival "csak" 6 hetet nem nyomtam volna inkább 10, hát szerintem jobban jársz azzal ha nyomod a tesztót tovább 2-300 mg-al mert mire a boldi kiürülne az úgyis több mint 2 hónap lenne szóval azt megvárni meg még a PCT sok idő elmenne vele meg vesztenél a tömegedből rendesen.
Ha bezsírosodtál akkor majd az aromatizálódásra figyelj.

2021. Július 26. - 13:51:22
Válasz #112
Nem elérhető

Gábor77


Illetve a nap kozbeni "kiegyensúlyozottságra" 2mg rivotril, ezt mennyire tartod eros szernek? Sokan borzalmakat irnak rola foleg az elhagyasarol, szerintem kiváló gyógyszer

Kolléga. Minden piszkálódás nélkül. Szerintem ideje lenne egy nagyobb szünetet tartanod. Mert jelen állapotban egyenes út a korházba vagy a temetőbe. Minden tünetet produkálsz amit fel szoktak hozni a szteroidok mellékhatására. (idegi,neurológiai)  Nem lesz ennek jó vége. Remélem nem értesz félre. Tisztán jószándékból mondom. Lehet hogy pszichológus(vagy pszichiáter keverem a kettőt)segítsége is kellene már. Teljesen ráfüggtél az anyagra és nem tudsz szabadulni tőle. Az adagokat és kombnókat növeled,végeláthatatlan kúrákban.  Addig lépj amíg nagyobb gond nem lesz. Elvesztesz pár kiló izmot, de ki nem szarja le. Ne nyírd ki magadat!

2021. Július 26. - 13:54:23
Válasz #113
Nem elérhető

Gábor77


G hez lenne kérdésem. 6 hét, és tömegnövelő kúrám vége. Heti 750mg ena+500mg boldi. Utána diétát tervezek, mert zsírosodtam is azért sajna. Szerinted trt dózisú tesztó, vagy több? Esetleg full pct és utána diéta?
Én most mindent vissza vettem. Heti 1ml Master TestMix350 megy és 2x500IU HCG ez addig fog tartani amíg a diétába a kívánt testzsírt el nem érem. Az elmúlt hetek tapasztalata alapján, se edzéskedv,se lipidó esés nincs. A zsírvesztés viszont folyamatos.

2021. Július 26. - 18:47:40
Válasz #114
Nem elérhető

Mirco


Illetve a nap kozbeni "kiegyensúlyozottságra" 2mg rivotril, ezt mennyire tartod eros szernek? Sokan borzalmakat irnak rola foleg az elhagyasarol, szerintem kiváló gyógyszer

Kolléga. Minden piszkálódás nélkül. Szerintem ideje lenne egy nagyobb szünetet tartanod. Mert jelen állapotban egyenes út a korházba vagy a temetőbe. Minden tünetet produkálsz amit fel szoktak hozni a szteroidok mellékhatására. (idegi,neurológiai)  Nem lesz ennek jó vége. Remélem nem értesz félre. Tisztán jószándékból mondom. Lehet hogy pszichológus(vagy pszichiáter keverem a kettőt)segítsége is kellene már. Teljesen ráfüggtél az anyagra és nem tudsz szabadulni tőle. Az adagokat és kombnókat növeled,végeláthatatlan kúrákban.  Addig lépj amíg nagyobb gond nem lesz. Elvesztesz pár kiló izmot, de ki nem szarja le. Ne nyírd ki magadat!

Teljesen igazad van!
Szegény Kormány Misinek is ez lett a veszte!
R. I. P!

2021. Július 26. - 21:54:22
Válasz #115
Nem elérhető

Glacika


G hez lenne kérdésem. 6 hét, és tömegnövelő kúrám vége. Heti 750mg ena+500mg boldi. Utána diétát tervezek, mert zsírosodtam is azért sajna. Szerinted trt dózisú tesztó, vagy több? Esetleg full pct és utána diéta?

Szia!
Én mondjuk boldival "csak" 6 hetet nem nyomtam volna inkább 10, hát szerintem jobban jársz azzal ha nyomod a tesztót tovább 2-300 mg-al mert mire a boldi kiürülne az úgyis több mint 2 hónap lenne szóval azt megvárni meg még a PCT sok idő elmenne vele meg vesztenél a tömegedből rendesen.
Ha bezsírosodtál akkor majd az aromatizálódásra figyelj.

Helyesbítek, úgy látom félreérthető voltam. Össz 14 hét a kúra, hátra van még 6 hét. Fura, de arimatizáció szinte 0. Magnus ena plus omega boldi melett. Mondjuk atd megy minden nap 15 mg, ezenkívül semmi AI. Hcg heti 2x250 iu.
Köszi a tanácsot, akkor 2-3 hónap trt, és köv. kúra? Tanácsot azért kerek, mert kezdő kokszó vagyok, (2. Kúra) és nem akarok 1et előre, es 2t visszalépni. Köszi ;)

2021. Július 26. - 22:35:10
Válasz #116
Nem elérhető

G


G hez lenne kérdésem. 6 hét, és tömegnövelő kúrám vége. Heti 750mg ena+500mg boldi. Utána diétát tervezek, mert zsírosodtam is azért sajna. Szerinted trt dózisú tesztó, vagy több? Esetleg full pct és utána diéta?

Szia!
Én mondjuk boldival "csak" 6 hetet nem nyomtam volna inkább 10, hát szerintem jobban jársz azzal ha nyomod a tesztót tovább 2-300 mg-al mert mire a boldi kiürülne az úgyis több mint 2 hónap lenne szóval azt megvárni meg még a PCT sok idő elmenne vele meg vesztenél a tömegedből rendesen.
Ha bezsírosodtál akkor majd az aromatizálódásra figyelj.

Helyesbítek, úgy látom félreérthető voltam. Össz 14 hét a kúra, hátra van még 6 hét. Fura, de arimatizáció szinte 0. Magnus ena plus omega boldi melett. Mondjuk atd megy minden nap 15 mg, ezenkívül semmi AI. Hcg heti 2x250 iu.
Köszi a tanácsot, akkor 2-3 hónap trt, és köv. kúra? Tanácsot azért kerek, mert kezdő kokszó vagyok, (2. Kúra) és nem akarok 1et előre, es 2t visszalépni. Köszi ;)

Hát azért szerintem második kúrára sok volt ez az anyag használat.
Eddig miket és mennyit használtál, amúgy ha nem akarsz vissza lépést akkor folyamatosan kokszolnod kell ennyi igazából.

2021. Július 27. - 10:20:37
Válasz #117
Nem elérhető

G


Illetve a nap kozbeni "kiegyensúlyozottságra" 2mg rivotril, ezt mennyire tartod eros szernek? Sokan borzalmakat irnak rola foleg az elhagyasarol, szerintem kiváló gyógyszer

Kolléga. Minden piszkálódás nélkül. Szerintem ideje lenne egy nagyobb szünetet tartanod. Mert jelen állapotban egyenes út a korházba vagy a temetőbe. Minden tünetet produkálsz amit fel szoktak hozni a szteroidok mellékhatására. (idegi,neurológiai)  Nem lesz ennek jó vége. Remélem nem értesz félre. Tisztán jószándékból mondom. Lehet hogy pszichológus(vagy pszichiáter keverem a kettőt)segítsége is kellene már. Teljesen ráfüggtél az anyagra és nem tudsz szabadulni tőle. Az adagokat és kombnókat növeled,végeláthatatlan kúrákban.  Addig lépj amíg nagyobb gond nem lesz. Elvesztesz pár kiló izmot, de ki nem szarja le. Ne nyírd ki magadat!

Amúgy tudom mivel az átlag emberek a rivotrilt meg xanaxot/frontint ismerek csak arra kapják fel a fejüket de többi is elég "komoly" pszichiátriai gyógyszer, bár erről mindjárt írok kicsit.
Az a baj hogy rengeteg átlag ember szedi ezeket tök természetesen, nekem is és szerintem a ti környezetetekben is akad bőven, sajna mivel a mai "orvosoknak" ez a legegyszerűbb ha depressziós/rossz kedvű/szorongó/stresszes/ingerlékeny/alvás zavaros/hiperaktív/bármi vagy dobjál be egy kis nyugi bogyót és visszhall.
Tudom furán hangzik de amúgy szterodidok mellé és akár átlag embereknek is a későbbi egészség megóvás érdekében simán lehetne szedni ezeket, pl amiket felsoroltam propanolol ami béta blokkoló ami csökkenti a pulzus számot (én edzés után veszem be azonnal) vagy egy SSRI ami egy antidepresszáns ami növeli a szerotonin szintet mivel a külsőleg bevitt androgének csökkentik azt (ha kezdem a tesztót ez is menni fog), vagy a kemény androgének mint tren mellé kvetiapin ami anti antipszichotikum de valamennyire tudná ellensúlyozni a tren káros hatásait.
Igazából szedjük a szteroidokat gondolom mennyiségben és kombinációban meg időtartamban szóval nem kéne félnünk a szerintem mellé való "alap" gyógyszerektől amik tudnák ellensúlyozni valamennyire a káros hatásokat pl
vérnyomás szabályzók
béta blokkolók
koleszterin csökkentők
SSRI
inzulin érzékenység javítók

2021. Július 27. - 22:50:20
Válasz #118
Nem elérhető

Glacika


G hez lenne kérdésem. 6 hét, és tömegnövelő kúrám vége. Heti 750mg ena+500mg boldi. Utána diétát tervezek, mert zsírosodtam is azért sajna. Szerinted trt dózisú tesztó, vagy több? Esetleg full pct és utána diéta?

Szia!
Én mondjuk boldival "csak" 6 hetet nem nyomtam volna inkább 10, hát szerintem jobban jársz azzal ha nyomod a tesztót tovább 2-300 mg-al mert mire a boldi kiürülne az úgyis több mint 2 hónap lenne szóval azt megvárni meg még a PCT sok idő elmenne vele meg vesztenél a tömegedből rendesen.
Ha bezsírosodtál akkor majd az aromatizálódásra figyelj.

Helyesbítek, úgy látom félreérthető voltam. Össz 14 hét a kúra, hátra van még 6 hét. Fura, de arimatizáció szinte 0. Magnus ena plus omega boldi melett. Mondjuk atd megy minden nap 15 mg, ezenkívül semmi AI. Hcg heti 2x250 iu.
Köszi a tanácsot, akkor 2-3 hónap trt, és köv. kúra? Tanácsot azért kerek, mert kezdő kokszó vagyok, (2. Kúra) és nem akarok 1et előre, es 2t visszalépni. Köszi ;)

Hát azért szerintem második kúrára sok volt ez az anyag használat.
Eddig miket és mennyit használtál, amúgy ha nem akarsz vissza lépést akkor folyamatosan kokszolnod kell ennyi igazából.

Eddig szemes stana kúra volt, attól csak a vesém fájt, 0 fejlődés, meg egy szuris propi kúra, heti 350 mg propival. Na attól kanosabb voltam, mint a mostani kúrától + volt egy kis csecsviszketés is, kelett is letrozol. Most szinte semmi.

2021. Augusztus 02. - 16:32:35
Válasz #119
Nem elérhető

Hardy


Szia G!
 Az szerinted létező dolog, hogy egy szervezet még komolyabb mellékhatások szintjén sem reagálja le a bevitt anyagokat?
 Létező dolog, hogy egy adott egyén bármiből, bármekkora mennyiséget használ azt nem érzi?
 Ismerősöm versenyfelkészülésben van.
Jelenleg minden másnap megy nála 2 ml prop, 1,5 ml tren, 1,5 ml drosta.
 Minimális kanosság jelentkezik, de ennyi mindösszesen.
 Ahogy elkezdte a versenydiétát egyre csak gyengül, veszít az izomból és a feszességből, mégsem szárad.
 Mellfájdalmak sem jelentkeztek egész kúra alatt nála, így antiösztrogént nem is használ. A legtöbb ismerős azt mondja, hogy ennyi trentől minimum egy alap agresszió, feszültség jelentkezne, ha benne lenne a cucc. Sem mellékhatások terén nem jön az a gránitosság, sem mellékhatások terén nem jelentkezik semmi klasszikus.
 Meglátásod köszi!