2024. Május 14. - 18:07:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 49001 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2021. Augusztus 02. - 18:09:59
Válasz #120
Nem elérhető

kalmanka


Szia G!
 Az szerinted létező dolog, hogy egy szervezet még komolyabb mellékhatások szintjén sem reagálja le a bevitt anyagokat?
 Létező dolog, hogy egy adott egyén bármiből, bármekkora mennyiséget használ azt nem érzi?
 Ismerősöm versenyfelkészülésben van.
Jelenleg minden másnap megy nála 2 ml prop, 1,5 ml tren, 1,5 ml drosta.
 Minimális kanosság jelentkezik, de ennyi mindösszesen.
 Ahogy elkezdte a versenydiétát egyre csak gyengül, veszít az izomból és a feszességből, mégsem szárad.
 Mellfájdalmak sem jelentkeztek egész kúra alatt nála, így antiösztrogént nem is használ. A legtöbb ismerős azt mondja, hogy ennyi trentől minimum egy alap agresszió, feszültség jelentkezne, ha benne lenne a cucc. Sem mellékhatások terén nem jön az a gránitosság, sem mellékhatások terén nem jelentkezik semmi klasszikus.
 Meglátásod köszi!

Ez érdekes felvetés, mivel én is jártam már igy! rendeltem néhány 10ml-es ampullát, ami több kúrára is elég volt. Az első kúrában hozta mindent amit kellett, aztán a második körben, ami a pihenőidőket bőven betartva történt, minden ideális volt, hogy hasson a cucc, de valahogy mégis (szinte) nulla hatása volt... lehet ilyen?

2021. Augusztus 02. - 20:52:23
Válasz #121
Nem elérhető

G


Szia G!
 Az szerinted létező dolog, hogy egy szervezet még komolyabb mellékhatások szintjén sem reagálja le a bevitt anyagokat?
 Létező dolog, hogy egy adott egyén bármiből, bármekkora mennyiséget használ azt nem érzi?
 Ismerősöm versenyfelkészülésben van.
Jelenleg minden másnap megy nála 2 ml prop, 1,5 ml tren, 1,5 ml drosta.
 Minimális kanosság jelentkezik, de ennyi mindösszesen.
 Ahogy elkezdte a versenydiétát egyre csak gyengül, veszít az izomból és a feszességből, mégsem szárad.
 Mellfájdalmak sem jelentkeztek egész kúra alatt nála, így antiösztrogént nem is használ. A legtöbb ismerős azt mondja, hogy ennyi trentől minimum egy alap agresszió, feszültség jelentkezne, ha benne lenne a cucc. Sem mellékhatások terén nem jön az a gránitosság, sem mellékhatások terén nem jelentkezik semmi klasszikus.
 Meglátásod köszi!

Szia!

Őszintén tudom hogy unalmas de elsőre én azt mondanám hogy kb sz@r vagy nagyon aluldózisolt minden anyag amit használ az hogy valaki diétában ennyi és ilyen cuccok mellett gyengül és nem fejlődik abból másra nem nagyon nem lehetne következtetni vagy az még ami a rosszabb eset hogy olyan egészségügyi dolog van a háttérben ami mindent felülír.
Én azt mondom hogy menjen el azonnal egy nagy vérképre vérzsír, máj, vese, meg pluszba totál tesztó és ösztrogén az egyből megmutatja hogy van-e valami a cuccokban.

2021. Augusztus 18. - 20:04:15
Válasz #122
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Szteroidhasználat esetében, receptorok telítődéséről illetve felszabadulásáról szóló infókat, tanulmányokat tud valaki adni, linkelni? Vagy fórumot ajánlani ahol ilyesmivel foglalkoznak?

2021. Augusztus 29. - 17:26:39
Válasz #123
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Két hete kezdtem b.m. tren acet minimális mennyiségben 3 naponta fél ml elvileg 50 mg . 4-5 napja elkezdett fájdogálni a vesém,  nem nagyon de azért érzem. Mit lehet tenni ez ellen?

2021. Augusztus 29. - 17:47:57
Válasz #124
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Két hete kezdtem b.m. tren acet minimális mennyiségben 3 naponta fél ml elvileg 50 mg . 4-5 napja elkezdett fájdogálni a vesém,  nem nagyon de azért érzem. Mit lehet tenni ez ellen?
Elsőnek is rossz helyre írtad ez G topikja,( nem beszólás miatt írtam, ne annak vedd fel ) másrészt trentől másnak is volt már vese érzete, ahogy abba hagyta elmúlt, lehet esetleg még kevés folyadék fogyasztás miatt is. Ha nekem lenne 3 dolgot próbálnék ebben az esetben, több folyadékot innék ha akkor se akkor másik gyártó , ha itt is fen áll a dolog, abba hagynám. <- de ez csak a saját ötletem lenne magam részére.



2021. Augusztus 29. - 18:46:29
Válasz #125
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Két hete kezdtem b.m. tren acet minimális mennyiségben 3 naponta fél ml elvileg 50 mg . 4-5 napja elkezdett fájdogálni a vesém,  nem nagyon de azért érzem. Mit lehet tenni ez ellen?
Szia! Én napi 4-6liter víz mellett is éreztem a vesémet. Azért hagytam abba a trent. Van egy valaggal. Lehet túladok rajta. Swiss meg mastet. A vesém épsége fontosabb. Meg hülye is voltam tőle ( majdnem nekimentem anyósomnak 🙂😄)

2021. Augusztus 29. - 19:18:17
Válasz #126
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Két hete kezdtem b.m. tren acet minimális mennyiségben 3 naponta fél ml elvileg 50 mg . 4-5 napja elkezdett fájdogálni a vesém,  nem nagyon de azért érzem. Mit lehet tenni ez ellen?
Szia! Én napi 4-6liter víz mellett is éreztem a vesémet. Azért hagytam abba a trent. Van egy valaggal. Lehet túladok rajta. Swiss meg mastet. A vesém épsége fontosabb. Meg hülye is voltam tőle ( majdnem nekimentem anyósomnak 🙂😄)
Akkor neked tényleg nem szabad trent nyomni😁 én is agresszívebb vagyok a trentől éppen azért csak minimális mennyiségét használok mindig és így is brutál a forma változás

2021. Augusztus 29. - 22:33:24
Válasz #127
Nem elérhető

Attila80


Sziasztok! Két hete kezdtem b.m. tren acet minimális mennyiségben 3 naponta fél ml elvileg 50 mg . 4-5 napja elkezdett fájdogálni a vesém,  nem nagyon de azért érzem. Mit lehet tenni ez ellen?
Szia! Én napi 4-6liter víz mellett is éreztem a vesémet. Azért hagytam abba a trent. Van egy valaggal. Lehet túladok rajta. Swiss meg mastet. A vesém épsége fontosabb. Meg hülye is voltam tőle ( majdnem nekimentem anyósomnak 🙂😄)
Akkor neked tényleg nem szabad trent nyomni😁 én is agresszívebb vagyok a trentől éppen azért csak minimális mennyiségét használok mindig és így is brutál a forma változás
Én csak izzadtam tőle éjszaka és sötét lett a vizeletem. Semmi más mellékhatás nem volt,pedig nyomt belőle szépen,sőt aludtam tőle mint a bunda.

2021. Augusztus 30. - 09:07:00
Válasz #128
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Két hete kezdtem b.m. tren acet minimális mennyiségben 3 naponta fél ml elvileg 50 mg . 4-5 napja elkezdett fájdogálni a vesém,  nem nagyon de azért érzem. Mit lehet tenni ez ellen?
Szia! Én napi 4-6liter víz mellett is éreztem a vesémet. Azért hagytam abba a trent. Van egy valaggal. Lehet túladok rajta. Swiss meg mastet. A vesém épsége fontosabb. Meg hülye is voltam tőle ( majdnem nekimentem anyósomnak 🙂😄)
Akkor neked tényleg nem szabad trent nyomni😁 én is agresszívebb vagyok a trentől éppen azért csak minimális mennyiségét használok mindig és így is brutál a forma változás
Én csak izzadtam tőle éjszaka és sötét lett a vizeletem. Semmi más mellékhatás nem volt,pedig nyomt belőle szépen,sőt aludtam tőle mint a bunda.
Izzadás is megvolt. Sok vizet ittam (4-6 liter)így a vizeletem szinte színtelen volt. 

2021. Augusztus 30. - 13:03:16
Válasz #129
Nem elérhető

G


Sziasztok! Két hete kezdtem b.m. tren acet minimális mennyiségben 3 naponta fél ml elvileg 50 mg . 4-5 napja elkezdett fájdogálni a vesém,  nem nagyon de azért érzem. Mit lehet tenni ez ellen?

Igazából ha fáj a veséd akkor vagy tovább nyomod és elviseled/nem foglalkozol vele vagy abbahagyod ennyi a válasz. Esetleg lehet nyomni nagy mennyiségű 10-15 g astragalus kivonatot az segít egy kicsit a vese szűrési kapacitásán de ennyi.
Én egy embert személyesen, egyet pedig közvetve ismerek aki vese rákot kapott a trentől mondjuk az egyik 1 évig nyomta folyamatosan de a kutatások is ezt mutatják szóval ha voltak vese problémák a családodban vagy magas vérnyomás, cukorbetegség vagy neked van akkor elgondolkodnék rajta.

2021. Szeptember 07. - 14:57:11
Válasz #130
Nem elérhető

kappl


Talaltam egy ket helyen hmgt, van erre valamilyen mod az ellenorzesre, hogy működőképes? Mint a hcgnel a terhessegi teszt, vagy csak a verkeppel lehet megtudni?

2021. Szeptember 08. - 11:48:57
Válasz #131
Nem elérhető

G


Talaltam egy ket helyen hmgt, van erre valamilyen mod az ellenorzesre, hogy működőképes? Mint a hcgnel a terhessegi teszt, vagy csak a verkeppel lehet megtudni?

Mivel HMG annak a gyártási "hibája" miatt hat az LH-ra is (a rekombináns FSH csak tisztán az FSH-ra) talán meg lehet próbálni azt a pár száz forintot megéri de ami biztos hogy előtte utána nézetsz FSH-t ha emeli akkor nyilván ok a dolog.

2021. Szeptember 08. - 17:13:08
Válasz #132
Nem elérhető

kappl


Hat most a covid miatt nem megyek korhazba vervizsgalatra.
Viszont meg egy erdekesseget találtam mikozben a hcgt kereszem, hogy vannak terapiak hcgvel nőknek fogyas szempontjabol. A hcg a noknel okozhat zsiregetest?

2021. Szeptember 23. - 09:26:11
Válasz #133
Nem elérhető

Gregor


Üdv.!
G, megkérdezem tőled itt a topikodban, a TRT "kiváltható"-e bizonyos mértékben Ostarine-val?
Köszönöm válaszod, ha nem ide való töröld.

2021. Szeptember 24. - 20:58:30
Válasz #134
Nem elérhető

attila93


Sziasztok!

Jónéhány éve sajnos vállfájós vagyok(korábbi motorbaleset miatt is).Sajnos időként olyan szinten,hogy nem bírok rendesen vállból nyomni,a karantén alatt fél évet pihentem,kicsit bíztam benne,hogy hátha ennyi pihentetés után helyre jön,de nem...
Le is van maradva a vállam,amit most télen egy masszív tömegeléssel szeretném felhozni,de így nem fog menni ˝=/
Használtam már jónehany izuletvédőt,meg most is megy,meg gyulladas gátló gyógyszert is próbáltam 2 héten keresztül,de sokat nem segítettek.

Esetleg van valami ötletetek mit lehetne még?

Köszönöm!