2024. Május 14. - 00:13:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 48885 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. Szeptember 24. - 21:34:57
Válasz #135
Nem elérhető

G


Sziasztok!

Jónéhány éve sajnos vállfájós vagyok(korábbi motorbaleset miatt is).Sajnos időként olyan szinten,hogy nem bírok rendesen vállból nyomni,a karantén alatt fél évet pihentem,kicsit bíztam benne,hogy hátha ennyi pihentetés után helyre jön,de nem...
Le is van maradva a vállam,amit most télen egy masszív tömegeléssel szeretném felhozni,de így nem fog menni ˝=/
Használtam már jónehany izuletvédőt,meg most is megy,meg gyulladas gátló gyógyszert is próbáltam 2 héten keresztül,de sokat nem segítettek.

Esetleg van valami ötletetek mit lehetne még?

Köszönöm!

Mi volt a sérülés ?

2021. Szeptember 24. - 23:09:55
Válasz #136
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

Jónéhány éve sajnos vállfájós vagyok(korábbi motorbaleset miatt is).Sajnos időként olyan szinten,hogy nem bírok rendesen vállból nyomni,a karantén alatt fél évet pihentem,kicsit bíztam benne,hogy hátha ennyi pihentetés után helyre jön,de nem...
Le is van maradva a vállam,amit most télen egy masszív tömegeléssel szeretném felhozni,de így nem fog menni ˝=/
Használtam már jónehany izuletvédőt,meg most is megy,meg gyulladas gátló gyógyszert is próbáltam 2 héten keresztül,de sokat nem segítettek.

Esetleg van valami ötletetek mit lehetne még?

Köszönöm!
Én is vállfájós voltam. A váll izületem és rotátorom is nyűgös. Azomban amióta minden edzést 8-10sorozat váll bemelegítéssel kezdek 20-25 ismétléssel sorozatonként. Megszűnt a probléma. Próbáld ki te is . Kis súllyal alaposan bemelegíteni.

2021. Szeptember 25. - 13:52:02
Válasz #137
Nem elérhető

attila93


rotator köpenyre gyanakszom,ha oldal emelek kis sullyal 4-6 kg,a felső holtpont közeleben elkezd fájni,de inkább szúrószerű fájdalom,ha vki pl. segítene tovább emelni,akkor sztem meg is ellenék,úgy fájna.

2021. Szeptember 25. - 15:28:52
Válasz #138
Nem elérhető

G


rotator köpenyre gyanakszom,ha oldal emelek kis sullyal 4-6 kg,a felső holtpont közeleben elkezd fájni,de inkább szúrószerű fájdalom,ha vki pl. segítene tovább emelni,akkor sztem meg is ellenék,úgy fájna.

Most a a rotátor köpeny az vagy nem, ha nincs pontosabb diagnózis akkor nagyon nehéz megfelelő tanácsot adni ha meg rotátor akkor az ízületvédő sokat nem fog használni.
GHK-Cu, TB500, BPC-157 peptid a sérült vállba meg pár egység növi ennyit tudsz tenni.

2021. Szeptember 26. - 10:06:08
Válasz #139
Nem elérhető

attila93


Köszönöm a választ,sejtettem,hogy a vége lehet ,hogy vmi szuri lesz a vállba.
Egy baratom egy ena kurát mondott,mert hogy neki akkor nem fájnak az izületek,szerintetek netto faszsag ez?
Egyebként nem használtam még semmi szteroidot,lehet ideje volna atallni a sötet oldalra,amúgy is 30 leszek lassan?

2021. Szeptember 26. - 14:10:02
Válasz #140
Nem elérhető

G


Köszönöm a választ,sejtettem,hogy a vége lehet ,hogy vmi szuri lesz a vállba.
Egy baratom egy ena kurát mondott,mert hogy neki akkor nem fájnak az izületek,szerintetek netto faszsag ez?
Egyebként nem használtam még semmi szteroidot,lehet ideje volna atallni a sötet oldalra,amúgy is 30 leszek lassan?

Extra nitrogén, ásványi anyag, víz visszatartás, emelkedett ösztró szint ez mind jót tehetnek az ízületeknek, de ez két élű fegyver lehet hogy nem fog fájni de csak nem érzed igazából mert kúrában vagy, erősödsz extrém módon ami még jobban terheli az ízületeket meg keményen edzed is majd mert nem érzed aztán vége a kúrának és utána még rosszabb lesz aztán köv kúra... és így tovább. Amúgy a nandrolon származék többet segítene.
Ameddig nem tudod mi a baja pontosan a válladnak addig inkább azzal kellene foglalkoznod hogy megtudd.
Az meg hogy kúrába kezdj-e... ne itt kérj tanácsot random, ismeretlen emberektől.... mérlegeld a dolgokat, van-e vagy akarsz-e gyereket, családban vagy neked szív és érrendszeri, vese, koleszterin problémák, hajhullás gyno tuti lesz csak idő kérdése stb.
És mielőtt szó érne számomra pl. abszolút nem éri meg naturálnak lenni és nem is akarok az lenni már.

2021. Szeptember 30. - 16:55:18
Válasz #141
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok !
Peptidek ről szeretnék informálódni ,hogy a bpc 157 vagy a tb 500 jobb sérülésekre ? És van e valami ötlet a beszerzésre 😅

2021. Szeptember 30. - 19:44:15
Válasz #142
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok !
Peptidek ről szeretnék informálódni ,hogy a bpc 157 vagy a tb 500 jobb sérülésekre ? És van e valami ötlet a beszerzésre 😅


Nekem motor balesetem volt és tb500 használtam, igaz növivel és azótta minden fasza. Én a tb500 ra esküszöm.

2021. Szeptember 30. - 20:19:30
Válasz #143
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok !
Peptidek ről szeretnék informálódni ,hogy a bpc 157 vagy a tb 500 jobb sérülésekre ? És van e valami ötlet a beszerzésre 😅


Nekem motor balesetem volt és tb500 használtam, igaz növivel és azótta minden fasza. Én a tb500 ra esküszöm.

Szuper köszi a választ , egyébként a rotàtor köpenyem sérült, tudok edzeni de vannak helyzetek amikor nagyon kellemetlenül fáj

2021. Október 05. - 23:12:08
Válasz #144
Nem elérhető

Küklopsz


Szia G!
Lehet offos téma de azért kikérném a véleményed, beadás helyét milyen gyakran kéne váltogatni?
Lehet hogy ha huzamosabb ideig csak egy testreszbe farba van adva utana azert nem erzi az illeto a motyot mert egyszeruen nem szivodik fel?

2021. Október 06. - 10:01:26
Válasz #145
Nem elérhető

G


Sziasztok !
Peptidek ről szeretnék informálódni ,hogy a bpc 157 vagy a tb 500 jobb sérülésekre ? És van e valami ötlet a beszerzésre 😅

A fő mechanizmus mindkettőnél az angiogenezis (új vér érerek képződése), bevallom túl mélyen nem néztem utána a dolgoknak szóval a pontos a hatásmechanizmust nem tudom, annyit biztosra tudok/tapasztaltam hogy a BPC-t jobb beadni a sérült helyre mert van egy lokális hatása a TB-nek mindegy hova adod be de a tapasztalatom hogy a legjobb a kettőt kombinálni 1-1 mg egy kis növivel lefekvés előtt a sérült izomba.

2021. Október 06. - 10:11:36
Válasz #146
Nem elérhető

G


Szia G!
Lehet offos téma de azért kikérném a véleményed, beadás helyét milyen gyakran kéne váltogatni?
Lehet hogy ha huzamosabb ideig csak egy testreszbe farba van adva utana azert nem erzi az illeto a motyot mert egyszeruen nem szivodik fel?

Én mindkinek azt ajánlom hogy inzulinossal adja be (persze mennyiség függő fél-1 ml-ig simán) vagy a lehető legvékonyabb tűvel 25G + 2ml-es fecsi azzal tapasztalatom alapján minden átmegy, így lehet rotálni simán a beadás helyét én azt szoktam hogy végig megyek bal-jobb far, bal-jobb mell, bal-jobb váll szóval szóval kb 2 hetente kerül sorra ugyanaz  testrész.
Ami benned van az benned van az tuti, viszont annyi lehet benne főleg ha vastag tűvel adod be és a tapasztalatom az hogyha farba adja az ember ösztönösen nagyjából egy helyre adja hogy a hegszövet miatt könnyebb a tokosodás/gyulladás az pl simán lassíthatja a felszívódást.
Szóval használjátok a lehető legvékonyabb tűt és időnként főleg amikor sok cucc megy masszíroztassa át valaki rendesen a farát hogy "feltörje" a csomókat ha vannak.

2021. Október 12. - 19:55:50
Válasz #147
Nem elérhető

Gábor77


Ha szeretném kicsit felturbózni a memóriámat. Mit ajánlanál ami serkenti az agyműködést? (Olvasás,keresztrejtveny és társai kipipálva) Csak érzem hogy nem úgy pörög mint régen.

2021. Október 12. - 21:01:09
Válasz #148
Nem elérhető

Sznk


Szia G!
Lehet offos téma de azért kikérném a véleményed, beadás helyét milyen gyakran kéne váltogatni?
Lehet hogy ha huzamosabb ideig csak egy testreszbe farba van adva utana azert nem erzi az illeto a motyot mert egyszeruen nem szivodik fel?

Én mindkinek azt ajánlom hogy inzulinossal adja be (persze mennyiség függő fél-1 ml-ig simán) vagy a lehető legvékonyabb tűvel 25G + 2ml-es fecsi azzal tapasztalatom alapján minden átmegy, így lehet rotálni simán a beadás helyét én azt szoktam hogy végig megyek bal-jobb far, bal-jobb mell, bal-jobb váll szóval szóval kb 2 hetente kerül sorra ugyanaz  testrész.
Ami benned van az benned van az tuti, viszont annyi lehet benne főleg ha vastag tűvel adod be és a tapasztalatom az hogyha farba adja az ember ösztönösen nagyjából egy helyre adja hogy a hegszövet miatt könnyebb a tokosodás/gyulladás az pl simán lassíthatja a felszívódást.
Szóval használjátok a lehető legvékonyabb tűt és időnként főleg amikor sok cucc megy masszíroztassa át valaki rendesen a farát hogy "feltörje" a csomókat ha vannak.

25g tű hosszúsága mekkora legyen!Kura vegen vagyok,de kovetkező kúraig heti 1 omegas test.mixet bent tartanek.Váll,combon gondolkodok,mert far az nagyon csomós.En amikor massziroztattam megjobban begyulladt.De lehet azert,mert nem vartam eleget utolso injekcio utan!Meg azon gondolkodok 1 test.mix es fel omegas propi,az ugye 1.5ml,es azt elfelezem.Tehat heti 2x menne 0.7ml.Ahhoz eleg sima inzulinos,es mehet be teljesen?Marciusban kezdenem komolyabb kurat.Te mivel egeszitened ki ezt a heti 1-1,5 tesztot?Hcg,sarm?Amugy ez lesz az elso alkalom h nem pihenek,4-5honapot szoktam.Jovo nyar elejen,nyaron,illetve osszel lenne versenyem(fekvenyomo)amiket megszeretnek csinalni.Utana viszont normalis helyreallitas mert babat szeretnenk.Köszi a választ G!

2021. Október 15. - 15:17:25
Válasz #149
Nem elérhető

G


Szia G!
Lehet offos téma de azért kikérném a véleményed, beadás helyét milyen gyakran kéne váltogatni?
Lehet hogy ha huzamosabb ideig csak egy testreszbe farba van adva utana azert nem erzi az illeto a motyot mert egyszeruen nem szivodik fel?

Én mindkinek azt ajánlom hogy inzulinossal adja be (persze mennyiség függő fél-1 ml-ig simán) vagy a lehető legvékonyabb tűvel 25G + 2ml-es fecsi azzal tapasztalatom alapján minden átmegy, így lehet rotálni simán a beadás helyét én azt szoktam hogy végig megyek bal-jobb far, bal-jobb mell, bal-jobb váll szóval szóval kb 2 hetente kerül sorra ugyanaz  testrész.
Ami benned van az benned van az tuti, viszont annyi lehet benne főleg ha vastag tűvel adod be és a tapasztalatom az hogyha farba adja az ember ösztönösen nagyjából egy helyre adja hogy a hegszövet miatt könnyebb a tokosodás/gyulladás az pl simán lassíthatja a felszívódást.
Szóval használjátok a lehető legvékonyabb tűt és időnként főleg amikor sok cucc megy masszíroztassa át valaki rendesen a farát hogy "feltörje" a csomókat ha vannak.

25g tű hosszúsága mekkora legyen!Kura vegen vagyok,de kovetkező kúraig heti 1 omegas test.mixet bent tartanek.Váll,combon gondolkodok,mert far az nagyon csomós.En amikor massziroztattam megjobban begyulladt.De lehet azert,mert nem vartam eleget utolso injekcio utan!Meg azon gondolkodok 1 test.mix es fel omegas propi,az ugye 1.5ml,es azt elfelezem.Tehat heti 2x menne 0.7ml.Ahhoz eleg sima inzulinos,es mehet be teljesen?Marciusban kezdenem komolyabb kurat.Te mivel egeszitened ki ezt a heti 1-1,5 tesztot?Hcg,sarm?Amugy ez lesz az elso alkalom h nem pihenek,4-5honapot szoktam.Jovo nyar elejen,nyaron,illetve osszel lenne versenyem(fekvenyomo)amiket megszeretnek csinalni.Utana viszont normalis helyreallitas mert babat szeretnenk.Köszi a választ G!

Nekem az 1 inch/25 mm es van az szerintem teljesen jó, én azért azt mondanám hogy masszíroztasd meg párszor nem baj ha begyullad hátha akkor így teljesen meg fog tudni gyógyulni a tokosodások stb-k mert amúgy is használatba fog kerülni újra, annyi trükk lehet még hogy vegyél voltaren vagy hasonló kenőcsöt és keverd össze egy kis dmso-val (viszont előtte fertőtlenítsd le az egész terület ami be fogsz kenni) és tegyél rá egy dunszt kötés, vagy dexametazon injekció oda ahol a gyulladás van ha bátrabb vagy.  Ha propit szívsz hozzá akkor én azt legalább heti 3* adnám be és 3*0,5 ml az nagyon laza inzulinossal, de lehet venni 27G-s tűvel szerelt inzulinost is ha valaki abban jobban bízna ennyit vállba, felső mellbe simán elosztasz és én nem vagyok a híve a combba adásnak.
Egy ideig mindenképpen de inkább végig használnék HCG-t főleg utána kúrádban is ha babát szeretnétek.
Ami a legegyszerűbb az a növi+ inzulinnal akár heti 2-3 alkalommal csak mert az nem szól bele a hormon termelésedbe vagy szintén heti 2-3* a fontos edzéseken egy kis pre-workout androgén mondjuk a fekve nyomós napodon/napjaidon anadadrol heti 1-2 alkalommal meg még 1* anavar. De ezen kívül kb akármilyen SARM-ot választhatsz én azért 8-10 hetente cserélném azt is.
Viszont ha szeretnél gyereket  akkor a tren-t, decát (csakis npp) nem erőltetném annyira max pár hétre a verseny előtt.